Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Edge

Goto down 
+9
Batista
BabylonSix
The Phenomenal
WWE BEKY
Popkiller
Mattitude
RUSSELLxxx
Eddie Guerrero
krupy6555
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:17 am

krupy6555 napísal:
JOhn Cena napísal:
Edge mam celkem rád..je pro mě jeden z nej heel (na JBL nemá nidko) ale fascinuje mě jeho velká brada Laughing jako by byl brácha Khaliho Basketball

podla mna je najlepsi heel Edge(objektivita nadovsetko Very Happy ).....dalej dobry heel je aj McMahon....niekedy HHH bol super.....

svym způsobem každej heel má něco do sebe...až na HBK:.ten mi heel moc nesedí
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:23 am

JOhn Cena napísal:
krupy6555 napísal:
JOhn Cena napísal:
Edge mam celkem rád..je pro mě jeden z nej heel (na JBL nemá nidko) ale fascinuje mě jeho velká brada Laughing jako by byl brácha Khaliho Basketball

podla mna je najlepsi heel Edge(objektivita nadovsetko Very Happy ).....dalej dobry heel je aj McMahon....niekedy HHH bol super.....

svym způsobem každej heel má něco do sebe...až na HBK:.ten mi heel moc nesedí

Tak napr.taky Masters je hrozny heel.....neviem preco...ale ako face by bol este horsi......ako heel sa mi nepaci Chavo....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:25 am

krupy6555 napísal:
JOhn Cena napísal:
krupy6555 napísal:
JOhn Cena napísal:
Edge mam celkem rád..je pro mě jeden z nej heel (na JBL nemá nidko) ale fascinuje mě jeho velká brada Laughing jako by byl brácha Khaliho Basketball

podla mna je najlepsi heel Edge(objektivita nadovsetko Very Happy ).....dalej dobry heel je aj McMahon....niekedy HHH bol super.....

svym způsobem každej heel má něco do sebe...až na HBK:.ten mi heel moc nesedí

Tak napr.taky Masters je hrozny heel.....neviem preco...ale ako face by bol este horsi......ako heel sa mi nepaci Chavo....


Chavo přebral Eddieho roli..ale je moc brzo ....nechal bych ho jako baby face
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:37 am

mne sa moc nepacilo aku Eddieho smrt vyuzivali na storyliny ... napriklad ten feud Chave vs. Rey .... alebo dostal by vobec Rey titul nebyt Eddieho smrti ? ... to sa mi moc nepacilo
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Batista
Brawler
Brawler
Batista


Počet príspevkov : 107
Age : 35
Registration date : 01.03.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 12:14 pm

inak tak medzi recou, co sa stalo eddiemu ked zomrel, nikde sa mi to nepodarilo najst.
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 1:04 pm

Batista napísal:
inak tak medzi recou, co sa stalo eddiemu ked zomrel, nikde sa mi to nepodarilo najst.

myslim ze vo vani ci kde dostal infark alebo daco take
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 16, 2007 3:10 pm

Eddie Guerrero....zemřel 13.11.2005 v hotelu v Minneapolisu tuším že v posteli. Našel ho tam jeho SYNOVEC né bratr Chavo Guerrero...zemřel na zástavu srdce...předpokládá se že na následky jeho drogových problémů...
no a jinak nejhorší Heel je pro mě asi...Chavo...nehodí se na to a to jak Popkiller říkal že využili Eddieho smrt na tu storyline se mi taky moc nelíbilo...jakoby jim o bylo upe jedno...a všichni ti ach tak velcí kamarádi a sourozenci hráli dál...jestli fakt museli nebo jestli jim to bylo tolik jedno...já osobně bych to asi doooost nedával kdyby mi umřel nej kámoš nebo strýc...
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 9:03 am

Umřel v koupelně když si čistil zuby...

PS:Oni vý,že Eddie by chtěl,aby pokračovali.....
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 11:41 am

Eddie se narodil pro wrestling, žil wrestlingem a pro wrestling zemřel...takže to co se děje je to co by chtěl..život de dál....VIVA LA RAZA
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 12:45 pm

JOhn Cena napísal:
Eddie se narodil pro wrestling, žil wrestlingem a pro wrestling zemřel...takže to co se děje je to co by chtěl..život de dál....VIVA LA RAZA
krásně řečeno *RESPECT*
Návrat hore Goto down
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 1:23 pm

The Phenomenal napísal:
JOhn Cena napísal:
Eddie se narodil pro wrestling, žil wrestlingem a pro wrestling zemřel...takže to co se děje je to co by chtěl..život de dál....VIVA LA RAZA
krásně řečeno *RESPECT*
RESPECT>> Eddie Guerrero <<
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 1:29 pm

R E S P E C T for Eddie
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 1:33 pm

jj presne presne, Eddie si zasluzi RESPECT
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 1:42 pm

ViVa La RaZa!!! Eddie Guerrero still live in our hearts! I love you I love you I love you

BIG RESPECT!
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 1:55 pm

Respect for Legend Eddie Guerrero...I never forget and I love you...
Latino Heat Forever.....Viva Eddie....
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 2:07 pm

Tak aj ja sa pridavam......Respect Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 2:18 pm

Ak bude Edge vo feude proti Ortonovi face,tak budem sklamany.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 3:31 am

Eddie Guerrero byl jeden z těch největších wrestlerů...
to že umřel postihlo celý wrestlingový svět a určitě to ten wrestlingový svět i dost poškodilo...udělal toho pro wrestling dost...R.I.P. a ***RESPECT***

a jinak od čeho jsou takovéty záběry v jeho tribute videích jak je tam tak smutný na černém pozadí..??

no a Edge bych asi rači jako Face než Ortona...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 3:56 am

The Phenomenal napísal:
Eddie Guerrero byl jeden z těch největších wrestlerů...
to že umřel postihlo celý wrestlingový svět a určitě to ten wrestlingový svět i dost poškodilo...udělal toho pro wrestling dost...R.I.P. a ***RESPECT***

a jinak od čeho jsou takovéty záběry v jeho tribute videích jak je tam tak smutný na černém pozadí..??

no a Edge bych asi rači jako Face než Ortona...


Ale si to predstav:Edge ako face!!! Pritom par rokov dozadu bol face a nevedel som si ho predstavit ako heel........ale teraz je to opacne....a porazi ma ak bude face.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 4:56 am

no podla mna bude Edge face ... a Eddie Respect samozrejme
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 5:14 am

krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
Eddie Guerrero byl jeden z těch největších wrestlerů...
to že umřel postihlo celý wrestlingový svět a určitě to ten wrestlingový svět i dost poškodilo...udělal toho pro wrestling dost...R.I.P. a ***RESPECT***

a jinak od čeho jsou takovéty záběry v jeho tribute videích jak je tam tak smutný na černém pozadí..??

no a Edge bych asi rači jako Face než Ortona...


Ale si to predstav:Edge ako face!!! Pritom par rokov dozadu bol face a nevedel som si ho predstavit ako heel........ale teraz je to opacne....a porazi ma ak bude face.....

No jednou větou: Edge se hodí na všechno :-)
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 4:55 am

Drzost tych debilnych spoilerov uz nepozna hranic!! lol! lol! vzdy sa na tom dobre pobavim,ale to si niekto naozaj mysli ze sme taki sprosti a uverime tomu??? Najnovsi priklad:EDGE BUDE V LETE SUCASTOU OBNOVENEHO NWO! AJ NOVE LOGO BUDE! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 5:09 am

krupy6555 napísal:
Drzost tych debilnych spoilerov uz nepozna hranic!! lol! lol! vzdy sa na tom dobre pobavim,ale to si niekto naozaj mysli ze sme taki sprosti a uverime tomu??? Najnovsi priklad:EDGE BUDE V LETE SUCASTOU OBNOVENEHO NWO! AJ NOVE LOGO BUDE! lol! lol! lol!
och moj boze Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:47 pm

Krupy se trošku zmínil o Edgovi v topic s Eddiem, tak já chci jen napsat, že jsem viděl tak před půl rokem to DVD "You Think You Know Me" a musim řict, že u mě Edge stoupnul ještě víc.. vždy to byl můj velký oblíbenec, ale až po tom dokumentu mi došlo, co vše ten člověk dokázal a čím pro mě byl..

Takže navždy v mojí TOP 5 nejoblíbenějších lidí z wrestlingové branže!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:52 pm

RUSSELLxxx napísal:
Krupy se trošku zmínil o Edgovi v topic s Eddiem, tak já chci jen napsat, že jsem viděl tak před půl rokem to DVD "You Think You Know Me" a musim řict, že u mě Edge stoupnul ještě víc.. vždy to byl můj velký oblíbenec, ale až po tom dokumentu mi došlo, co vše ten člověk dokázal a čím pro mě byl..

Takže navždy v mojí TOP 5 nejoblíbenějších lidí z wrestlingové branže!

U mňa zase absolútny top, ale to nie je novinka Smile pri tom DVD som si aj poplakal, hoci to bol rok od jeho retirementu....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





Edge - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge   Edge - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Edge
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Edge si ide po titul!!!!
» Chris Benoit vs Edge

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: