Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Christian Cage

Goto down 
+5
RUSSELLxxx
krupy6555
Xtreme
Popkiller
The Phenomenal
9 posters
AutorSpráva
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 5:01 am

tak co mi řeknete o tomuhle wrestlerovi??
dle mě je to pr TNA velký přínos...dělá tam dobrou šou,má skvělý song a skvělý finisher...mám ho hodně rád a ten jeho feud s Rhinem byl skvělý...a hlavně ten Steel Cage Barbed Wire Match
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 5:28 am

Christiana som vo WWE nemal moc rad ale v TNA je super ... je fakt prinosom to mas pravdu mne sa zas lubil ten jeho feud s Abyssom
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Xtreme
Newbie
Newbie
Xtreme


Počet príspevkov : 20
Age : 37
Registration date : 27.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 5:54 am

neznášam ho aj s Edgom, za čias ked boli tag team sa ešte ako tak dali i ked Hardyz či Dudleyz boli lepší, ale teraz sú obaja loosery
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 6:33 am

Xtreme napísal:
neznášam ho aj s Edgom, za čias ked boli tag team sa ešte ako tak dali i ked Hardyz či Dudleyz boli lepší, ale teraz sú obaja loosery

Christian a Edge su losery?? No ja nemam slov...to si myslel zo srandy?? Mozes mi povedat preco si to myslis?? A taky Dudley´s neboli lepsi ani nahodou!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Xtreme
Newbie
Newbie
Xtreme


Počet príspevkov : 20
Age : 37
Registration date : 27.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 6:53 am

Pozri na Christiana kde je teraz v psačej riti akurát tak, eše ked bol s Edgom tag team bol niekde, ale teraz už je nula.
Edge mi je nesmierne nesympatický, to ako vtedy "porazil" Johna Cenu o wwe pás bolo až trápne a je to taký trapko, neznášam ho. Vedenie wwe z neho chcelo nasilu urobit hviezdu, ale nejako im to nevyšlo.
Dudleyz boli kalsy ked bol tag team a bojovali stáe dokola proti EaCH a Hardy Boyz a teraz sú už nič moc... Ale Hardy Boyz obzvlášt Jeff teraz budude druhú kariéru, s wwe sa dohodol na skvelých pdmienkach až si ich mal možnost čítat...

Asi tak..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:05 am

Xtreme napísal:
Pozri na Christiana kde je teraz v psačej riti akurát tak, eše ked bol s Edgom tag team bol niekde, ale teraz už je nula.
Edge mi je nesmierne nesympatický, to ako vtedy "porazil" Johna Cenu o wwe pás bolo až trápne a je to taký trapko, neznášam ho. Vedenie wwe z neho chcelo nasilu urobit hviezdu, ale nejako im to nevyšlo.
Dudleyz boli kalsy ked bol tag team a bojovali stáe dokola proti EaCH a Hardy Boyz a teraz sú už nič moc... Ale Hardy Boyz obzvlášt Jeff teraz budude druhú kariéru, s wwe sa dohodol na skvelých pdmienkach až si ich mal možnost čítat...

Asi tak..
No coment comment (radši) Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:29 am

RUSSELLxxx napísal:
Xtreme napísal:
Pozri na Christiana kde je teraz v psačej riti akurát tak, eše ked bol s Edgom tag team bol niekde, ale teraz už je nula.
Edge mi je nesmierne nesympatický, to ako vtedy "porazil" Johna Cenu o wwe pás bolo až trápne a je to taký trapko, neznášam ho. Vedenie wwe z neho chcelo nasilu urobit hviezdu, ale nejako im to nevyšlo.
Dudleyz boli kalsy ked bol tag team a bojovali stáe dokola proti EaCH a Hardy Boyz a teraz sú už nič moc... Ale Hardy Boyz obzvlášt Jeff teraz budude druhú kariéru, s wwe sa dohodol na skvelých pdmienkach až si ich mal možnost čítat...

Asi tak..
No coment comment (radši) Rolling Eyes

russell,presne tak.....ani ja radsej nekomentujem......
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:38 am

Bože to je vůl. jak muže říct že to jsou looseři...asi nejaky začatečník, nebo fanatik do FACE wrestlerů. On si myslí že když na ně nekdo bučí že jsou to looseři, to jsem fakt nevidel tohle, a když byli face tak byli frajeři? no comment!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:39 am

Mattitude napísal:
Bože to je vůl. jak muže říct že to jsou looseři...asi nejaky začatečník, nebo fanatik do FACE wrestlerů. On si myslí že když na ně nekdo bučí že jsou to looseři, to jsem fakt nevidel tohle, a když byli face tak byli frajeři? no comment!
On do toho moc spadl! pár takovejhle lidí znám....
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:42 am

RUSSELLxxx napísal:
Mattitude napísal:
Bože to je vůl. jak muže říct že to jsou looseři...asi nejaky začatečník, nebo fanatik do FACE wrestlerů. On si myslí že když na ně nekdo bučí že jsou to looseři, to jsem fakt nevidel tohle, a když byli face tak byli frajeři? no comment!
On do toho moc spadl! pár takovejhle lidí znám....

ja som bol taky ked som mal 10 rokov....som veril storyline atd...
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 7:42 am

No těch je dost, ale kdyby alespoň řekl že pro něj to jsou trapáci ale takhle tady vyhlašovat že jsou to trapky a looseři, to mě dostává do varu.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 8:17 am

Xtreme napísal:
Pozri na Christiana kde je teraz v psačej riti akurát tak, eše ked bol s Edgom tag team bol niekde, ale teraz už je nula.
Edge mi je nesmierne nesympatický, to ako vtedy "porazil" Johna Cenu o wwe pás bolo až trápne a je to taký trapko, neznášam ho. Vedenie wwe z neho chcelo nasilu urobit hviezdu, ale nejako im to nevyšlo.
Dudleyz boli kalsy ked bol tag team a bojovali stáe dokola proti EaCH a Hardy Boyz a teraz sú už nič moc... Ale Hardy Boyz obzvlášt Jeff teraz budude druhú kariéru, s wwe sa dohodol na skvelých pdmienkach až si ich mal možnost čítat...

Asi tak..

nechcem tu nikoho nazyvat trapkom ale myslim ze to by sa viacej hodilo na Cenu ... ale tak musite respektovat jeho nazor ... aj ked oznacovat niekoho za loosera a trapka ? Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: ....   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 9:50 am

Edge je jeden z nejvetsich borcu vubec jak si rikal ze je ti nesympaticky to mozna kdyz je v ringu a hraje tu svoji heel roli a doopravdy je to uplne skvely clovek...zkus si prvni o nem neco zjistit mimo ring aby si mohl neco takoveho rikat...
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo január 27, 2007 10:53 am

Xtreme:No já bych ti něco řek,ale pro tentokrát tě nechám...
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimePi marec 16, 2007 9:42 am

Cital som daky spoiler ktory hovoril o tom ze by sa mal vratit do WWE...bol by som velmi rad ale prislo by mi to od neho nezmyselne....v TNA je predsa na vrchole....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:04 am

krupy6555 napísal:
Cital som daky spoiler ktory hovoril o tom ze by sa mal vratit do WWE...bol by som velmi rad ale prislo by mi to od neho nezmyselne....v TNA je predsa na vrchole....

já četl že Ross řiká že Christian si dveře do WWE nezavřel, že je talentovaný a v WWE by měl svůj prostor ale Christian by byl blbej kdyby se vrátil..ale Peep show byla dobrá, jinak nedostal prostor jakej si zaslouží
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:31 am

to by bola najviacsia chyba co by mohol spravit ... podla mna sa nevrati do WWE v TNA je mu dobre podla mna je tam na vrchole dostava ovela viac priestoru nez vo WWE a to si aj zasluzi lebo je to dobry wrestler
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimePi marec 16, 2007 12:48 pm

Jo tak jsem to četl...to kdyby udělal tak by byla nejvetší blbost. WWE mu určitě zas něco naslibuje a pak prd, jako např. Monytmu Brownovi že bude mit zapas o ECW title na WM no a ted se musi tahnout v nejake new breed.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimePi marec 16, 2007 2:57 pm

kdyby šel do WWE tak by na tom TNA byla o dost hůř...a on taky ale zase na druhou stranu esi se po ztrátě titulu tež tak ztratí jak Jarrett...
Návrat hore Goto down
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo marec 17, 2007 11:56 am

jediný co mu WWE dá sou bulíky na nos a daleko lepší prachy....ale já na jeho místě bych byl tam kde je mi líp po duševní stránce
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeSo marec 17, 2007 2:58 pm

podla mna by mal ostat v TNA tam ma lepsie zapasy bo TNA je dynamickejsie jako WWE a preto je na to aj Lepsie pozrat a myslim ze Christian je lepsi aj ma vacsiu slavu v TNA.
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitimeNe marec 18, 2007 5:17 am

3ukv1c4 napísal:
podla mna by mal ostat v TNA tam ma lepsie zapasy bo TNA je dynamickejsie jako WWE a preto je na to aj Lepsie pozrat a myslim ze Christian je lepsi aj ma vacsiu slavu v TNA.

Kdybych byl na jeho mistě tak bych do WWE určitě nešel, navíc on bydlí na Floridě tak proč by se zas nekam stehoval? TNA je jeho domov prostě.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Sponsored content





Christian Cage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Christian Cage   Christian Cage Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Christian Cage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Christian Cage vs ???
» Christian vs ???

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: