Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Undertaker

Goto down 
+15
Taker666
Batista
Keiter
paul33
Eddie Guerrero
WWE BEKY
Mattitude
Dwayne Johnson
Xtreme
RUSSELLxxx
BabylonSix
The Phenomenal
Popkiller
JOhn Cena
krupy6555
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 10:59 am

Mattitude napísal:
Ja moc doufam že se nezvda titulu, to by po něm pak šel skákací kůň Batista...mamaluk jeden lol!

ale když je to takova doba tak je tohle vic než jisty... Rolling Eyes Sad
jj Mamaluk lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:23 am

Mě to ani nák extra neva....že by Mr.Kenedyyyyyyy bounce bounce bounce bounce bounce
Tak pro mě to je skvělá zpráva...ne,že bych to takerovi přál,ale nevadí mi to..Kennedy mu ho musí vzít bounce bounce bounce


Naposledy upravil dňa St máj 02, 2007 11:26 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:25 am

Eddie Guerrero napísal:
Mě to ani nák extra neva....že by Mr.Kenedyyyyyyy bounce bounce bounce bounce bounce
no to by bylo nej.. asi to takhle bude no.. ale je tu ta možnost že trejdnou někoho z RAWu do SD!... kennedyho bych chtěl do RAWu..
Návrat hore Goto down
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:26 am

mohol by sa vratit Rey Mysterio..no ale asi ked sa vrati Mark Henry,tak bude mat feud najskor z Batistom..ach jaj,zas SD! bude nuda na dlhy cas.. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:27 am

Kami Kadze napísal:
Eddie Guerrero napísal:
Mě to ani nák extra neva....že by Mr.Kenedyyyyyyy bounce bounce bounce bounce bounce
no to by bylo nej.. asi to takhle bude no.. ale je tu ta možnost že trejdnou někoho z RAWu do SD!... kennedyho bych chtěl do RAWu..

Aby uz smackdown uplne pošol čo? ale dobre by bolo hlavne za khaliho... take hovno
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:38 am

Jestli to je pavda,tak to je těžce v prdeli...SD už je horší i jak ECW!
Doufím jen,že až se vrátí Mysterio tak pujde aspon do RAWu a nebo odejde do TNA,to bych si přál nejvíc...
Návrat hore Goto down
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:03 pm

co stale mate z TNA?chapem ze to niektori z vas maju radsej ako WWE ale co nieste spokojny aky su tam teraz wrestleri?
nechcete aby cely WWE rooster presiel do TNA? Rolling Eyes
Mysterio je podla mna oblubeny vo WWE,jak medzi wrestlermi,tak aj vo vedeni wwe a samozrejme u divakov (kazde americke dieta z mexickym povodom ma doma repliku jeho masky alebo tricko)..
bol a predpokladam ze bude hlavym tahounom SD! a bude mat stale nejake title prilezitosti.. that's all silent Smile
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:07 pm

Já mám radši tna,protože wwe jde do sraček...ale stále věřím že sem tam něco zlomí a wwe se zlepší a proto jí sleduju...

V TNA bych chtěl vidět - Chava , Mysteria , RVD , Benoita a Sabua to není celý wwe...
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:09 pm

Ja zase nechcem zmenu v Rosteroch ziadnu co sa tyka wwe a tna
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:30 pm

RUSSELLxxx napísal:
Já mám radši tna,protože wwe jde do sraček...ale stále věřím že sem tam něco zlomí a wwe se zlepší a proto jí sleduju...

V TNA bych chtěl vidět - Chava , Mysteria , RVD , Benoita a Sabua to není celý wwe...
jsi můj člověk Very Happy je to tak míří do sraček.. tyhle bych taky chtěl do TNA..
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:36 pm

hele: ano, nechce se tomu věřit, ale je to skutečně tak. Vince McMahon má strach z TNA. Jak velký strach, dokládají poslední informace od zdrojů z WWE. Protože se bojí, existuje nyní ve WWE jakýsi zákaz výpovědi ze strany společnosti – nepsaný zákaz uvolnit borce z rosteru. To znamená v praxi, že borci mají v podstatě naprostou volnost, je jedno, co dělají a nejsou za to postiženi. Tím se vysvětluje, proč je dosud zaměstnancem WWE Randy Orton nebo Carlito. Proč Orton byl nakonec klidně obsazen do zápasu při Backlash PPV, ačkoliv se vedení jasně stavělo proti tomu. McMahon totiž ví, že kdokoliv odejde z WWE, může v TNA dostat smlouvu.

Celou tuto situaci odstartoval svým odchodem Kurt Angle. Nikoho nenapadlo, když opouštěl WWE, že by mohl v podstatě okamžitě přejít do TNA. Nikdo ve společnosti, ani nikdo z jeho blízkých, nevěděl co chystá a nikdo z TNA neprozradil, že došlo mezi ním a Jarrettovou společností k dohodě.

Proto ani dnes si Vince nemůže být jistý, kdo z jeho borců má namířeno pryč z WWE a čeká jen na vhodnou příležitost nebo na nějaký důvod k odchodu. Proto se snaží o jediné…žádný důvod k odchodu nezavdat.


zdroj:prowrestling.cz
Návrat hore Goto down
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:40 pm

velmi blby nazov - Vince McMahon se bojí TNA…
vyznieva to tak ze sa Vince boji ze ho v sledovanosti TNA porazi..lepsi by bol nazov - Vince McMahon sa boji prechodu wrestlerov do TNA ..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:40 pm

Jo tohle sem četl...a pokud aspon párkrát Vince viděl tna tak se mi ani nedivim... a to co dělá s Carlitem je fakt děs! štve mě to protože bych Carlita v tna nerad viděl ten mi prostě sedí v wwe,ale pokud s nim takhle vyjebávaj tak to je dost zlý Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:40 pm

Kami Kadze napísal:
hele: ano, nechce se tomu věřit, ale je to skutečně tak. Vince McMahon má strach z TNA. Jak velký strach, dokládají poslední informace od zdrojů z WWE. Protože se bojí, existuje nyní ve WWE jakýsi zákaz výpovědi ze strany společnosti – nepsaný zákaz uvolnit borce z rosteru. To znamená v praxi, že borci mají v podstatě naprostou volnost, je jedno, co dělají a nejsou za to postiženi. Tím se vysvětluje, proč je dosud zaměstnancem WWE Randy Orton nebo Carlito. Proč Orton byl nakonec klidně obsazen do zápasu při Backlash PPV, ačkoliv se vedení jasně stavělo proti tomu. McMahon totiž ví, že kdokoliv odejde z WWE, může v TNA dostat smlouvu.

Celou tuto situaci odstartoval svým odchodem Kurt Angle. Nikoho nenapadlo, když opouštěl WWE, že by mohl v podstatě okamžitě přejít do TNA. Nikdo ve společnosti, ani nikdo z jeho blízkých, nevěděl co chystá a nikdo z TNA neprozradil, že došlo mezi ním a Jarrettovou společností k dohodě.

Proto ani dnes si Vince nemůže být jistý, kdo z jeho borců má namířeno pryč z WWE a čeká jen na vhodnou příležitost nebo na nějaký důvod k odchodu. Proto se snaží o jediné…žádný důvod k odchodu nezavdat.


zdroj:prowrestling.cz

je normalne ze nechce,aby jeho borci posilnovali konkurenciu......preto to ze nazvali tuto skutocnost ze sa boji TNA je podla mna prehnane.,...normalna konkurencia.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





Undertaker - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Undertaker
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: