Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Lita

Goto down 
+9
BabylonSix
Batista
FallenAngel
Eddie Guerrero
Mattitude
Xtreme
krupy6555
The Phenomenal
Popkiller
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 2:40 pm

Xtreme napísal:
krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
ja ji strasne mel rad jak byvala s Hardyema hodila se k nim pak jak sla k edgovi tak sem ji prestal trosku pozorovat a vsimat si ji...byla spis uz takova nevyrazna s Edgem...ale mozna je to i tim ze sem moc nesledoval edge v te dobe...a ted bych dal vsecko aby se vratila a to k edgovi nevim proc...

no mne sa pri Hardy´s velmi nepacila...s Essa Riosom bola super!!! A s Edgom pochopitelne uplne najviac,pri Edgovi mi Lita bohovsky chyba..bola to dobra heel zapasnicka!!

prepáč, ale nenechaj sa vysmiat, Lita bola s Hardym super a vtedy to bola tá pravá Lita, e Esa Riosom sa mi moc nepáčila a ten blbý tah dat ju k Edgovi bol tupý a preto tak rýchlo ako to vzniklo to aj zaniklo...

Je to napsaný už delší dobu,ale až teď jsem si toho všimnul (ten blbý tah dat ju k Edgovi bol tupý) když snim začala chodit tak co měli dělat ???
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 2:48 pm

WWE BEKY napísal:
Xtreme napísal:
krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
ja ji strasne mel rad jak byvala s Hardyema hodila se k nim pak jak sla k edgovi tak sem ji prestal trosku pozorovat a vsimat si ji...byla spis uz takova nevyrazna s Edgem...ale mozna je to i tim ze sem moc nesledoval edge v te dobe...a ted bych dal vsecko aby se vratila a to k edgovi nevim proc...

no mne sa pri Hardy´s velmi nepacila...s Essa Riosom bola super!!! A s Edgom pochopitelne uplne najviac,pri Edgovi mi Lita bohovsky chyba..bola to dobra heel zapasnicka!!

prepáč, ale nenechaj sa vysmiat, Lita bola s Hardym super a vtedy to bola tá pravá Lita, e Esa Riosom sa mi moc nepáčila a ten blbý tah dat ju k Edgovi bol tupý a preto tak rýchlo ako to vzniklo to aj zaniklo...

Je to napsaný už delší dobu,ale až teď jsem si toho všimnul (ten blbý tah dat ju k Edgovi bol tupý) když snim začala chodit tak co měli dělat ???

Batista uz sem nechodi........bo zistil ze Batista neni taky borec ako mu doma hovorili lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 6:59 am

Mne moc nechyba a najkrajsia diva urcite nieje...
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 7:03 am

podla mna tiez neni najkrajsia diva ale ani najskaredsia.. a u Hardyovcov jej to sedelo vacej
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 7:34 am

Taker666 napísal:
Mne moc nechyba a najkrajsia diva urcite nieje...

s tou krasou mas uplnu pravdu ale mne celkom chyba,najma pri Edgovi
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 11:24 am

Mě chybí dost do ní jsem se téměř zamiloval lol! je krásna a výborná v ringu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lita   Lita - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Lita
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lita - hot christmas gif
» Lita - 2 hot gifs
» Lita - veeela obrazkov
» Lita veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeery hot pics (moje uploady)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Divas :: Divas diskusia-
Prejdi na: