Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Rapidshare,Megaupload a dalsie servery

Goto down 
+4
The Phenomenal
RUSSELLxxx
Popkiller
krupy6555
8 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeSt február 07, 2007 12:17 pm

sem mozte pisat vsetko okolo takychto veci.....mne sa v poslednej dobe dojebava rapid.....uz u mna skoncil.....megauplaod je tiez na hovno......keby to ludia davaju na edisk,oxedion alebo ine servery castejsie....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeSt február 07, 2007 1:58 pm

ja mam s rapidom zatial len dobre skusenosti ... len skoda ze nemam premium... megaupload, sexuploader, sendspace, filefront tie su tiez v pohode ... negativne skusenosti mam len so share.am a deposite file
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeSt február 07, 2007 2:03 pm

tak já mám nejraději RS! ted mám premium,ale pouze na chvíli,ale v brzký době si pořídim premium na měsíc... vim že to hodně využiju...

Jinak MegaUpload nesnášim!

Hodně mám rád Oxedion... a taky ještě ujde files.to , nebo archive.to atd...
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: ...   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeSt február 07, 2007 2:10 pm

no ja nevim rapid mi nepripada moc dobry z pohledu free usera...
nak to na free nikdy nejde stahnout...jinak megaupload jde obejit a je podle me skvely...
do nedavne doby byl mym favoritem filefront nez mi vsechno uploadnute vymazali protoze sem pry uploadoval porusene nebo co pisnicky...byly to wrestling themes a oni tam napsali ze pro jistotu sme vam smazali vsechny data tak se prosim nzlobte...
no kromne tech pisnicek sem tam mel jeste asi 8 vic jak 1 GB souboru(prevazne patche do PES 6)a oni mi to smazli......
ale hlavne ze se nemam zlobit.... Hop lol! elephant
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeSt február 07, 2007 2:25 pm

The Phenomenal napísal:
no ja nevim rapid mi nepripada moc dobry z pohledu free usera...
nak to na free nikdy nejde stahnout...jinak megaupload jde obejit a je podle me skvely...
do nedavne doby byl mym favoritem filefront nez mi vsechno uploadnute vymazali protoze sem pry uploadoval porusene nebo co pisnicky...byly to wrestling themes a oni tam napsali ze pro jistotu sme vam smazali vsechny data tak se prosim nzlobte...
no kromne tech pisnicek sem tam mel jeste asi 8 vic jak 1 GB souboru(prevazne patche do PES 6)a oni mi to smazli......
ale hlavne ze se nemam zlobit.... Hop lol! elephant

veru,to naserie.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 5:33 am

The Phenomenal napísal:
no ja nevim rapid mi nepripada moc dobry z pohledu free usera...
nak to na free nikdy nejde stahnout...jinak megaupload jde obejit a je podle me skvely...
do nedavne doby byl mym favoritem filefront nez mi vsechno uploadnute vymazali protoze sem pry uploadoval porusene nebo co pisnicky...byly to wrestling themes a oni tam napsali ze pro jistotu sme vam smazali vsechny data tak se prosim nzlobte...
no kromne tech pisnicek sem tam mel jeste asi 8 vic jak 1 GB souboru(prevazne patche do PES 6)a oni mi to smazli......
ale hlavne ze se nemam zlobit.... Hop lol! elephant
konečně fanoušek PES6:cheers:
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 5:43 am

FallenAngel napísal:
The Phenomenal napísal:
no ja nevim rapid mi nepripada moc dobry z pohledu free usera...
nak to na free nikdy nejde stahnout...jinak megaupload jde obejit a je podle me skvely...
do nedavne doby byl mym favoritem filefront nez mi vsechno uploadnute vymazali protoze sem pry uploadoval porusene nebo co pisnicky...byly to wrestling themes a oni tam napsali ze pro jistotu sme vam smazali vsechny data tak se prosim nzlobte...
no kromne tech pisnicek sem tam mel jeste asi 8 vic jak 1 GB souboru(prevazne patche do PES 6)a oni mi to smazli......
ale hlavne ze se nemam zlobit.... Hop lol! elephant
konečně fanoušek PES6:cheers:
ty taky...supr...PES 6 nej hra...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 5:45 am

RUSSELLxxx napísal:
tak já mám nejraději RS! ted mám premium,ale pouze na chvíli,ale v brzký době si pořídim premium na měsíc... vim že to hodně využiju...

Jinak MegaUpload nesnášim!

Hodně mám rád Oxedion... a taky ještě ujde files.to , nebo archive.to atd...

Ještě před tydnem si řikal uplny opak lol! lol! o tom RS cane shake
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 6:40 am

The Phenomenal napísal:
FallenAngel napísal:
The Phenomenal napísal:
no ja nevim rapid mi nepripada moc dobry z pohledu free usera...
nak to na free nikdy nejde stahnout...jinak megaupload jde obejit a je podle me skvely...
do nedavne doby byl mym favoritem filefront nez mi vsechno uploadnute vymazali protoze sem pry uploadoval porusene nebo co pisnicky...byly to wrestling themes a oni tam napsali ze pro jistotu sme vam smazali vsechny data tak se prosim nzlobte...
no kromne tech pisnicek sem tam mel jeste asi 8 vic jak 1 GB souboru(prevazne patche do PES 6)a oni mi to smazli......
ale hlavne ze se nemam zlobit.... Hop lol! elephant
konečně fanoušek PES6:cheers:
ty taky...supr...PES 6 nej hra...
jasná věc:D
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 6:48 am

Mattitude napísal:
RUSSELLxxx napísal:
tak já mám nejraději RS! ted mám premium,ale pouze na chvíli,ale v brzký době si pořídim premium na měsíc... vim že to hodně využiju...

Jinak MegaUpload nesnášim!

Hodně mám rád Oxedion... a taky ještě ujde files.to , nebo archive.to atd...

Ještě před tydnem si řikal uplny opak lol! lol! o tom RS cane shake
to newim... když nemám premium tak mě to čekání štve,ale jinak proti RS nemám žádné výhrady...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 9:50 am

No to je asi jasny když máš premium Twisted Evil lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:18 am

premium je strašně drahé...ale jinak RS je nejlepší, potom megaupload, ale jen díky Getlinku, jinak to je sviňárna hlavně ty sloty...dobrý je aj filefront a megashare nebo jak se to jmenuje...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:19 am

Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:23 am

Mattitude napísal:
Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.

no hej hlavne ked chces tahat a zrazu zistis ze neni co Very Happy cane shake
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:26 am

Mattitude napísal:
Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.
já neuploaduju, takže mě se to netýkáSmile
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:34 am

FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.
já neuploaduju, takže mě se to netýkáSmile

jj jsem si to myslel Wink kdyby si tam uploadoval tak by si toto určitě neřikal lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:38 am

Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.
já neuploaduju, takže mě se to netýkáSmile

jj jsem si to myslel Wink kdyby si tam uploadoval tak by si toto určitě neřikal lol!
já nemám co uploadovat.....a hlavně pro koho....a když už něco, například nějakou theme tak použiju edisk...
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 10:51 am

Já mám nejradši Egoshare...to je super.nebo archiv.to
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 11:35 am

ja ten egoshare moc nemusim...
ale asi to nebude tim serverem ale pokazde jak jsem z tama neco tahal tak ty data byli poskozene...
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 11:41 am

The Phenomenal napísal:
ja ten egoshare moc nemusim...
ale asi to nebude tim serverem ale pokazde jak jsem z tama neco tahal tak ty data byli poskozene...
Egoshare po každym staženym partu spomaluje... jinak neni tak hroznej..

Ten archive.to mám taky rád!

Jinak o tom RS řikám že je nej i když sem premium neměl a stejně mi dneska vypršelo,tak už ho zas nemám...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimeŠt február 08, 2007 12:24 pm

FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
Filefront??? cane shake Evil or Very Mad O těch mi ani nemluv!! Vše co tam uploadneš tak ti smaznou kreténi!! Ale jinak na stahování jsou dobrý.
já neuploaduju, takže mě se to netýkáSmile

jj jsem si to myslel Wink kdyby si tam uploadoval tak by si toto určitě neřikal lol!
já nemám co uploadovat.....a hlavně pro koho....a když už něco, například nějakou theme tak použiju edisk...

jj ja ted taky používám e-disk...ten je v pohodě.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Keiter
Newbie
Newbie



Počet príspevkov : 20
Registration date : 06.02.2007

Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitimePi február 09, 2007 2:01 am

Pravda! Já ho mam placený afro
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rapidshare,Megaupload a dalsie servery   Rapidshare,Megaupload a dalsie servery Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rapidshare,Megaupload a dalsie servery
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dalsie fajne fotky Trish
» dalsie fotky Kelly Kelly

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: