Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 CM Punk chce ECW title match

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 11:00 am

Do ringu přichází CM Punk a řiká: Já CM Punk, jsem se stal členem spojení The Jobbers a chtel bych dokázat že mam na víc, proto chci boj o ECW title!!

(tuto vyzvu pls berte na přiští show)
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 11:20 am

Mattitude napísal:
Do ringu přichází CM Punk a řiká: Já CM Punk, jsem se stal členem spojení The Jobbers a chtel bych dokázat že mam na víc, proto chci boj o ECW title!!

(tuto vyzvu pls berte na přiští show)

Hovori Lashley: ked chces mat title match,tak dobre ale aj ja sa chcem zucastnit!!! Som jeden najlepsich vo WWE a preto mam aj ja sanu bojovat o titul!! Takze triple threat nabuduci tyzden??
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 11:37 am

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
Do ringu přichází CM Punk a řiká: Já CM Punk, jsem se stal členem spojení The Jobbers a chtel bych dokázat že mam na víc, proto chci boj o ECW title!!

(tuto vyzvu pls berte na přiští show)

Hovori Lashley: ked chces mat title match,tak dobre ale aj ja sa chcem zucastnit!!! Som jeden najlepsich vo WWE a preto mam aj ja sanu bojovat o titul!! Takze triple threat nabuduci tyzden??


CM Punk odpovidá: Já nepotřebuji nějaké křoví do zápasu, chci single, jen Sabu a JÁ!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 12:18 pm

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
Do ringu přichází CM Punk a řiká: Já CM Punk, jsem se stal členem spojení The Jobbers a chtel bych dokázat že mam na víc, proto chci boj o ECW title!!

(tuto vyzvu pls berte na přiští show)

Hovori Lashley: ked chces mat title match,tak dobre ale aj ja sa chcem zucastnit!!! Som jeden najlepsich vo WWE a preto mam aj ja sanu bojovat o titul!! Takze triple threat nabuduci tyzden??


CM Punk odpovidá: Já nepotřebuji nějaké křoví do zápasu, chci single, jen Sabu a JÁ!
halou burácí klasická soulová hudba a křičátor křičí "from Detroit, Michigan.....The AlphaMale.....Marcus Cor Von!" Marcus přichází do ringu kde se postaví k provazům a svým klasickým gestem provazy "očmuchá"! "Hey CM Punku, líbí se mi tvůj styl....přišel sem tady, abych si tady vybudoval nové teritorium a pak sebral titul....až porazíš toho arabskýho patolízala, chci titleshot....na oplátku ti můžu slíbit že se osobně postarám o to aby si s ním neměl moc potíží. Je to férová nabídka. ECW zkomírá se Sabuem na postu šampiona, a už opravdu potřebuje aby se šampionem stal opravdový muž a to jsme my dva...očekávám tvoji odpověď ....." Znovu hraje soul a za křiku komentátorů kteří se rozplývají nad současnou situací kolem titulu Marcus odchází...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 12:27 pm

FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
Do ringu přichází CM Punk a řiká: Já CM Punk, jsem se stal členem spojení The Jobbers a chtel bych dokázat že mam na víc, proto chci boj o ECW title!!

(tuto vyzvu pls berte na přiští show)

Hovori Lashley: ked chces mat title match,tak dobre ale aj ja sa chcem zucastnit!!! Som jeden najlepsich vo WWE a preto mam aj ja sanu bojovat o titul!! Takze triple threat nabuduci tyzden??


CM Punk odpovidá: Já nepotřebuji nějaké křoví do zápasu, chci single, jen Sabu a JÁ!
halou burácí klasická soulová hudba a křičátor křičí "from Detroit, Michigan.....The AlphaMale.....Marcus Cor Von!" Marcus přichází do ringu kde se postaví k provazům a svým klasickým gestem provazy "očmuchá"! "Hey CM Punku, líbí se mi tvůj styl....přišel sem tady, abych si tady vybudoval nové teritorium a pak sebral titul....až porazíš toho arabskýho patolízala, chci titleshot....na oplátku ti můžu slíbit že se osobně postarám o to aby si s ním neměl moc potíží. Je to férová nabídka. ECW zkomírá se Sabuem na postu šampiona, a už opravdu potřebuje aby se šampionem stal opravdový muž a to jsme my dva...očekávám tvoji odpověď ....." Znovu hraje soul a za křiku komentátorů kteří se rozplývají nad současnou situací kolem titulu Marcus odchází...


CM Punk reaguje: "Tohle zní zajimavě, dejme tomu že to beru. Když vyhraju ECW title, postavím se proti tobě! nemam problém zničit i tebe!"
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 2:49 pm

Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeSo marec 10, 2007 11:38 pm

krupy6555 napísal:
Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Lashley, ty děcko, když se baví AlphaMale s někým, tak ty šoupej nohama parchante!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeNe marec 11, 2007 4:45 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Lashley, ty děcko, když se baví AlphaMale s někým, tak ty šoupej nohama parchante!

Ha ha ha Cor Von,uz si so mnou mal zapas a po zapase si bol krvavy ty a nie ja!!Chces byt opat cely od krvi?? Ak nie tak tu nezasahuj do zalezitosti skutocnych wrestlerov!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeNe marec 11, 2007 5:41 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Lashley, ty děcko, když se baví AlphaMale s někým, tak ty šoupej nohama parchante!

Ha ha ha Cor Von,uz si so mnou mal zapas a po zapase si bol krvavy ty a nie ja!!Chces byt opat cely od krvi?? Ak nie tak tu nezasahuj do zalezitosti skutocnych wrestlerov!!!
Lashley ty hubatý ignorante nelez víckrát na mé teritorium nebo........POOOOOUUUUUNCEEE!!! najde svou další oběť!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeNe marec 11, 2007 5:59 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Lashley, ty děcko, když se baví AlphaMale s někým, tak ty šoupej nohama parchante!

Ha ha ha Cor Von,uz si so mnou mal zapas a po zapase si bol krvavy ty a nie ja!!Chces byt opat cely od krvi?? Ak nie tak tu nezasahuj do zalezitosti skutocnych wrestlerov!!!
Lashley ty hubatý ignorante nelez víckrát na mé teritorium nebo........POOOOOUUUUUNCEEE!!! najde svou další oběť!

Tieto tvoje kecy su priserne!! Iba kecas a zapasit nevies.....nelez poriadnym wreslterom do kapusty!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimeNe marec 11, 2007 6:28 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak Bobbyho Lasleyho nebude nikto prehliadat!!! Chcem triple threat match!!!
Lashley, ty děcko, když se baví AlphaMale s někým, tak ty šoupej nohama parchante!

Ha ha ha Cor Von,uz si so mnou mal zapas a po zapase si bol krvavy ty a nie ja!!Chces byt opat cely od krvi?? Ak nie tak tu nezasahuj do zalezitosti skutocnych wrestlerov!!!
Lashley ty hubatý ignorante nelez víckrát na mé teritorium nebo........POOOOOUUUUUNCEEE!!! najde svou další oběť!

Tieto tvoje kecy su priserne!! Iba kecas a zapasit nevies.....nelez poriadnym wreslterom do kapusty!!
AlphaMale v zákulisním rozhovoru: "Příště až tě uvidím tak dostaneš na hubu radši se měj na pozoru..." v tom ale přibíhá Prince of Punk Shannon Moore a napadá Marcuse židlí, po chvíli ho nechává ležet a utíká...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitimePi marec 16, 2007 11:42 pm

takze tu mame zapasy CM Punk vs. Sabu a Marcus vs. Shannon Moore ... ok ?
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Sponsored content





CM Punk chce ECW title match Empty
OdoslaťPredmet: Re: CM Punk chce ECW title match   CM Punk chce ECW title match Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
CM Punk chce ECW title match
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» AlphaMale chce title shot!
» SUper Crazy chce Crushieweight TITLE
» 4 Way Ladder Match for X Division title
» Senshi vs. Petey Williams(c) - Submission Match for X Title
» CM Punk chce zapas!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed Roleplay-
Prejdi na: