Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 RVD

Goto down 
+15
rwd
WWE BEKY
FallenAngel
evil
Kami Kadze
3ukv1c4
Popkiller
The Phenomenal
RUSSELLxxx
krupy6555
Batista
Eddie Guerrero
BabylonSix
Mattitude
Taker666
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:07 am

Hoddok napísal:
FallenAngel napísal:
asi bereš wrestling moc vážně anebo nevidíš že v ringu stojí za hovno...vy ste prostě hypnotizovaní tím, jak vám Vince vtloukává do hlav že někdo je legenda a skvělý wrestler, ikdyž v ringu neumí ale vůbec nic...nesoustřeíte se na kvalitu výkonů, soustředíte se na storyline a podobné blbosti - to se potom s vámi špatně diskutuje....Chokeslamový panák to není přímo nadávka je to spíš konstatování...ti kdo sledují WWE si samozřejmě mohou myslet že Chokeslam je nejlepší chvat na světě ale já si to nemyslím, mám proti němu averzi a bohatě mi stačí že ho v TNA dělá jen Abyss a ne jak v WWE polovina rosteru...

Aj ked sledujem len WWE v tomto s tebou suhlasim. Taker stoji v ringu zo hovno, ale zase nie je taky zly ako napriklak Great Khali. Vince to prehana ako z neho robi najvacsiu legendu a pri tom stale hnije v Smackdowne.
A Chokeslam nie je urcite najlepsi chvat Razz
jo tak to samozřejmě jo! Khali je nejhorší wrestler všech dob, Taker je lepší to je jasné, ale znám mnohem lepší wrestlery než Taker a to dokonce i v jeho výškové a váhové kategorii
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:35 am

Taker by do TNA prostě nemohl.. když sleduju TNA tak mi nejde o to abych tam viděl co nejvíc legend a wrestlerů kteří mají nějakou historii v profi wrestlingu po hromadě.. jde mi o to abych viděl kvalitní wrestling který v TNA určitě je.. kdyby mi šlo o to abych se díval na lidi kteří bojují 20let a mají pověst jako nej wrestleři ale přitom stojí celkem za hovno tak to se můžu fakt dívat jen na WWE.. pro mě tedka v současnosti WWE skvěle vystihují 3slova + 1předložka: WWE MÍŘÍ DO SRAČEK
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:46 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
a co ho dělá legendou? Chokeslam? nebo snad Tombstone? já tady mluvím o wrestlingu a on je v ringu strašný!

jasne,najvacia legenda je Christopher Daniels!!!
Sam dobre vies ze by ho TNA brala vsetkymi desiatimi!!!!! Lenze on odist z WWE nechce........TNA ma smolu..
tak t uprvní větu beru jako nepovedený fór, nic takového sem nikdy neřek a ani bych nebyl schopný říct a jinak TNA by ho samozřejmě brala, já neříkám že ne, ale fanoušci ho tam nechcou protože jim jde o výkony v ringu...myslím si že TNA smůlu nemá, kdyby brala takové lidi kteří budou prodávat PPV ale v ringu stát za houby, tak by se to změnilo na WWE - jeden Chokeslamový panák vedle druhého...




silne slova voci legende.....Chokeslamovy panak.....zase boduješ
asi bereš wrestling moc vážně anebo nevidíš že v ringu stojí za hovno...vy ste prostě hypnotizovaní tím, jak vám Vince vtloukává do hlav že někdo je legenda a skvělý wrestler, ikdyž v ringu neumí ale vůbec nic...nesoustřeíte se na kvalitu výkonů, soustředíte se na storyline a podobné blbosti - to se potom s vámi špatně diskutuje....Chokeslamový panák to není přímo nadávka je to spíš konstatování...ti kdo sledují WWE si samozřejmě mohou myslet že Chokeslam je nejlepší chvat na světě ale já si to nemyslím, mám proti němu averzi a bohatě mi stačí že ho v TNA dělá jen Abyss a ne jak v WWE polovina rosteru...

Bez ohlad na jeho vek!!! A vo WWE je obmedzovany!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:49 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
a co ho dělá legendou? Chokeslam? nebo snad Tombstone? já tady mluvím o wrestlingu a on je v ringu strašný!

jasne,najvacia legenda je Christopher Daniels!!!
Sam dobre vies ze by ho TNA brala vsetkymi desiatimi!!!!! Lenze on odist z WWE nechce........TNA ma smolu..
tak t uprvní větu beru jako nepovedený fór, nic takového sem nikdy neřek a ani bych nebyl schopný říct a jinak TNA by ho samozřejmě brala, já neříkám že ne, ale fanoušci ho tam nechcou protože jim jde o výkony v ringu...myslím si že TNA smůlu nemá, kdyby brala takové lidi kteří budou prodávat PPV ale v ringu stát za houby, tak by se to změnilo na WWE - jeden Chokeslamový panák vedle druhého...




silne slova voci legende.....Chokeslamovy panak.....zase boduješ
asi bereš wrestling moc vážně anebo nevidíš že v ringu stojí za hovno...vy ste prostě hypnotizovaní tím, jak vám Vince vtloukává do hlav že někdo je legenda a skvělý wrestler, ikdyž v ringu neumí ale vůbec nic...nesoustřeíte se na kvalitu výkonů, soustředíte se na storyline a podobné blbosti - to se potom s vámi špatně diskutuje....Chokeslamový panák to není přímo nadávka je to spíš konstatování...ti kdo sledují WWE si samozřejmě mohou myslet že Chokeslam je nejlepší chvat na světě ale já si to nemyslím, mám proti němu averzi a bohatě mi stačí že ho v TNA dělá jen Abyss a ne jak v WWE polovina rosteru...

Bez ohlad na jeho vek!!! A vo WWE je obmedzovany!
čím omezovaný? neříkej že kdyby nebylo omezení tak by dělal Moonsaulty...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:50 am

Taker je legenda lenze do TNA by sa proste nehodil a myslim ze je vela ovela lepsich wrestlerov ako je Taker ... napriklad sa pozri na X Division ... a okrem toho Taker sa do TNA nehodi lebo TNA neni plne velkych pomalych a silnych wrestlerov, Abyss je vynimka aj Nash ale ten teraz nezapasi ale zameria sa viac na technicky wrestling a high flyerov alebo aj niekedy hardcore wrestling ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 5:29 am

Undertaker podle mě teda určitě není v ringu na hovno na to kolik mu je let je ještě dost rychlý a v dobré kondici
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 7:11 am

WWE BEKY napísal:
Undertaker podle mě teda určitě není v ringu na hovno na to kolik mu je let je ještě dost rychlý a v dobré kondici
no to určitě Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 7:30 am

FallenAngel napísal:
WWE BEKY napísal:
Undertaker podle mě teda určitě není v ringu na hovno na to kolik mu je let je ještě dost rychlý a v dobré kondici
no to určitě Rolling Eyes

no a ja som nikdy nepovedal ze je v ringu vyborny!!! zastaval som sa ho kvoli tvojim slovam na neho....neucta...
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 7:59 am

Taker je legenda,ale suhlasim z Fallenom nie je najlepsi wrestler a ani nikdy nebol a s jeho vekom uz ani nebude ale je oblubeny u divakov a to ho robi legendou narozdiel od niektorych inych ktory boli lepsi wrestleri ako on ale neboli doceneny Mad
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 10:09 am

však já vám nic neříkám, já sem jen nahlas vyslovil svůj názor, že aby se stal legendou, tak pro mě osobně musí být wrestler dobrý v ringu ba co víc, on musí být výborný v ringu....a ne že má 60 title reignů a z toho 55 jich získal Chokeslamama(to nemluvím konkrétně o Takerovi ale obecně)
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 10:18 am

FallenAngel napísal:
však já vám nic neříkám, já sem jen nahlas vyslovil svůj názor, že aby se stal legendou, tak pro mě osobně musí být wrestler dobrý v ringu ba co víc, on musí být výborný v ringu....a ne že má 60 title reignů a z toho 55 jich získal Chokeslamama(to nemluvím konkrétně o Takerovi ale obecně)
ano, přesně tohle jsem psal.. já mám samozřejmě k Takerovi velkou úctu a beru ho jako legendárního wrestlera.. ale prostě to podle mě není ten z těch nej wrestlerů..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 11:55 am

evil napísal:
Taker je legenda,ale suhlasim z Fallenom nie je najlepsi wrestler a ani nikdy nebol a s jeho vekom uz ani nebude ale je oblubeny u divakov a to ho robi legendou narozdiel od niektorych inych ktory boli lepsi wrestleri ako on ale neboli doceneny Mad

to už je věc prosazování afro
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
rwd
Newbie
Newbie
rwd


Počet príspevkov : 12
Registration date : 24.04.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 7:51 am

videli ste poslednu ulohu od raw?
co si myslite o tom, ze rvd bol zniceny, teda prehral s Umaga?
myslim, ze tym, ze rwd este nepodpisal dalsiu zmluvu od wwe a preto je mozne, ze odide, co je naozaj skoda, lebo je dobry.
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 8:24 am

rwd napísal:
videli ste poslednu ulohu od raw?
co si myslite o tom, ze rvd bol zniceny, teda prehral s Umaga?
myslim, ze tym, ze rwd este nepodpisal dalsiu zmluvu od wwe a preto je mozne, ze odide, co je naozaj skoda, lebo je dobry.

al s wrestlingem se nelouči, bude v TNA Wink

Ted jak WWE ví, že zanedlouho končí tak se snim bude snažit co nejvíce jobbovat aby z jeho poslednich zbytku ještě vylepšila ostatnim co se budou nadale držet ve WWE popularity statusy...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 8:55 am

rwd napísal:
videli ste poslednu ulohu od raw?
co si myslite o tom, ze rvd bol zniceny, teda prehral s Umaga?
myslim, ze tym, ze rwd este nepodpisal dalsiu zmluvu od wwe a preto je mozne, ze odide, co je naozaj skoda, lebo je dobry.
to je jasné teď už se ničeho nedočkáte...pokud nepodepíše tak z něj Vince udělá jobbera...
Návrat hore Goto down
Luther
Newbie
Newbie
Luther


Počet príspevkov : 19
Registration date : 31.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 9:59 am

FallenAngel napísal:
rwd napísal:
videli ste poslednu ulohu od raw?
co si myslite o tom, ze rvd bol zniceny, teda prehral s Umaga?
myslim, ze tym, ze rwd este nepodpisal dalsiu zmluvu od wwe a preto je mozne, ze odide, co je naozaj skoda, lebo je dobry.
to je jasné teď už se ničeho nedočkáte...pokud nepodepíše tak z něj Vince udělá jobbera...

tak doufam že podepiše, a příjde na spravne místo----TNA--- santa
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:01 am

TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:05 am

Kami Kadze napísal:
TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.

what? ma title shot?
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:06 am

Kami Kadze napísal:
TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.

jaky title shot?
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:06 am

3ukv1c4 napísal:
Kami Kadze napísal:
TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.

what? ma title shot?
ou.. sorry že to píšu tady do jeho topicu.. asi jsem to měl psát jen do ECW topicu, omlouvám se Sad Sad Sad Sad Sad no tak nějak jo... koukni na nové ecw.. fakt sorry
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:09 am

Kami Kadze napísal:
3ukv1c4 napísal:
Kami Kadze napísal:
TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.

what? ma title shot?
ou.. sorry že to píšu tady do jeho topicu.. asi jsem to měl psát jen do ECW topicu, omlouvám se Sad Sad Sad Sad Sad no tak nějak jo... koukni na nové ecw.. fakt sorry

Nevadiii, aspon mne
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:09 am

Kami Kadze napísal:
3ukv1c4 napísal:
Kami Kadze napísal:
TNA je sice the best.. ale pochybuju že RVD odejde když má tedka Title shoot.. kdyby se chystal odejít tak by mu ho určitě nedali.

what? ma title shot?
ou.. sorry že to píšu tady do jeho topicu.. asi jsem to měl psát jen do ECW topicu, omlouvám se Sad Sad Sad Sad Sad no tak nějak jo... koukni na nové ecw.. fakt sorry
AAAAAAAA Zase spoiler Mad a to sem se chtel vyjmečne kouknout na king of extreme Vejce McMahona lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:40 pm

Vince mu touhle title shot podlejzá, doufám že se Rob nenechá zvyklat, to bych byl fakt mooooc smutný... Sad
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:42 pm

FallenAngel napísal:
Vince mu touhle title shot podlejzá, doufám že se Rob nenechá zvyklat, to bych byl fakt mooooc smutný... Sad
Já taky...doufám že si RVD uvědomí že mu Vince chčije na hlavu pig
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 1:49 pm

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
Vince mu touhle title shot podlejzá, doufám že se Rob nenechá zvyklat, to bych byl fakt mooooc smutný... Sad
Já taky...doufám že si RVD uvědomí že mu Vince chčije na hlavu pig
doufám že to není takový hlupák aby podepsal protože všem je jasné že jen co podepíše tak mu Vince titul veme a nechá ho jobbovat za to že vůbec plánoval jít do TNA...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





RVD - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RVD   RVD - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
RVD
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: