Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ric Flair

Goto down 
+4
krupy6555
Popkiller
Taker666
Mattitude
8 posters
AutorSpráva
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 4:10 am

Co na něho říkáte?

Mě se čím dál více začíná hnusit. Má svraštělé tělo a je fakt nechutnej. Já nemam rád takoveto veci kdy dědové bojují v ringu jako např. v TNA ještě dříve Bob Amstrong. Vždycky než udělají uder tak už by jim ti mladí nasolili nářez. Navíc mě u Flaira už nudí ten jeho styl zápasu kde nedělá nic jiného než ty trapné Back Chopy a pokřiky woooo.
Vim že je to legenda...ale timto si tu pověst určitě ničí, teda aspon u mě. Udělal to blbě, mel skončit tak před nekolika lety (v nejlepsi době) a pak dále dělat nejake funkce manažera nebo tak něco ale tohle se mi fakt nelíbí...jaký je váš názor?
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 4:12 am

Ked som ti ho spomenul a co si o nom myslim porad si ho sem pridal.ale mas pravdu,ten si uz odzapasil svoje a zbytecne tam šaškuje,
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 5:47 am

Ale je to LEGENDA:to sa musi uznat..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 5:59 am

ano Ric Flair mozno nevypada moc pritazlivo Very Happy ale je to legenda ... 16 nasobny World šampion a dobry wrestler ... mam rad jeho styl - Dirtiest Player in the Game Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 7:46 am

Mattitude napísal:
Co na něho říkáte?

Mě se čím dál více začíná hnusit. Má svraštělé tělo a je fakt nechutnej. Já nemam rád takoveto veci kdy dědové bojují v ringu jako např. v TNA ještě dříve Bob Amstrong. Vždycky než udělají uder tak už by jim ti mladí nasolili nářez. Navíc mě u Flaira už nudí ten jeho styl zápasu kde nedělá nic jiného než ty trapné Back Chopy a pokřiky woooo.
Vim že je to legenda...ale timto si tu pověst určitě ničí, teda aspon u mě. Udělal to blbě, mel skončit tak před nekolika lety (v nejlepsi době) a pak dále dělat nejake funkce manažera nebo tak něco ale tohle se mi fakt nelíbí...jaký je váš názor?

ty voe ako to robis??? som chcel napisat PRESNE to co ty !!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 9:26 am

dle me mel skonci uz po rozpadu Evolution a kdyztak zapasit jako DUsty Rhodes nebo Piper jako jen svatecne na PPV nakych...ale ja ho mam rad i kdyz ty zapasy jeho sou tedka uz dost nudne...patri mu muj respekt...
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 9:32 am

Mne nevadi ale uz by mohol odist z WWE PANAK... !!!WOOOOOOOOO!!!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 9:55 am

mam k němu respekt...jako ke každe legendě. Ale tohle mi už trochu vadí.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 10:24 am

Sa mi paci ako mu plesknu na prsa a ako sa mu to zavlni Laughing je vidiet ,ze uz daaaaaaaaaaaaaaaaavno tam nema co robit. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Batista
Brawler
Brawler
Batista


Počet príspevkov : 107
Age : 35
Registration date : 01.03.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 11:34 am

jo mohol by odist, je to legenda, ale svoje dni ma scitane. Patri mu moj obdiv ze este sem tam vleze do ringu v takom veku.
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitimeSt marec 14, 2007 1:31 pm

I když jeho zápasy jsou poslední dobou nudne,ale pořád je to jedna z největších legend wrestlingu....a hlavně v takovém věku nemůžeme chtít,aby bůhví jak zápasil....třeba už on sám nechce bejt tak vytižovanej.....zaslouží si opravdu velký respekt.....


Příští rok má být pravděpodobně uveden do Hall of Fame.
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Sponsored content





Ric Flair Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ric Flair   Ric Flair Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ric Flair
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: