Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 LAX

Goto down 
+5
Eddie Guerrero
Popkiller
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 10:43 am

Tak co?? jakej je váš názor na celej tenhle tým??

Mě se hodně páčej jejich gimicky... pro mě je to nej Tag v TNA sou dost dobrý... hlavně mám rád Homicida,v ringu je fakt supr... a Hernandez taky neni špatnej,na jeho váhu někdy taky předvede slušný kousky...
A Konnana mám hodně rád už z dřívějška... škoda že už nezápasí Sad
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 10:44 am

Tak v TNA sa urcite najdu lepsie tag teamy....a mne sa tie gimmicky vobec nepacia...
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 11:22 am

krupy6555 napísal:
Tak v TNA sa urcite najdu lepsie tag teamy....a mne sa tie gimmicky vobec nepacia...
a kterépak? hlavně neříkej VKM protože ti sou v ringu dlouhodobě nejhorší v TNA....no jinak v současnosti tam je už jenom Team 3D, mě je fuč kdo má 3D's rád a kdo ne(já mám rád jen 3D. nejlíp skrz stůl), ale ikdyby byli lepší než LAX tak sou pořád jen jedni což se vylučuje s tvým tvrzením že tam sou lepší týmy.... scratch a nebo sou snad LAX horší než Heart Throbs??? lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 11:28 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak v TNA sa urcite najdu lepsie tag teamy....a mne sa tie gimmicky vobec nepacia...
a kterépak? hlavně neříkej VKM protože ti sou v ringu dlouhodobě nejhorší v TNA....no jinak v současnosti tam je už jenom Team 3D, mě je fuč kdo má 3D's rád a kdo ne(já mám rád jen 3D. nejlíp skrz stůl), ale ikdyby byli lepší než LAX tak sou pořád jen jedni což se vylučuje s tvým tvrzením že tam sou lepší týmy.... scratch a nebo sou snad LAX horší než Heart Throbs??? lol!
Přesně tak... LAX a ještě 3D jsou nejlepší z TNA a nikdo už tam prakticky neni... AJ a DANIELS už se bohužel rozpadli silent
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 11:52 am

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak v TNA sa urcite najdu lepsie tag teamy....a mne sa tie gimmicky vobec nepacia...
a kterépak? hlavně neříkej VKM protože ti sou v ringu dlouhodobě nejhorší v TNA....no jinak v současnosti tam je už jenom Team 3D, mě je fuč kdo má 3D's rád a kdo ne(já mám rád jen 3D. nejlíp skrz stůl), ale ikdyby byli lepší než LAX tak sou pořád jen jedni což se vylučuje s tvým tvrzením že tam sou lepší týmy.... scratch a nebo sou snad LAX horší než Heart Throbs??? lol!
Přesně tak... LAX a ještě 3D jsou nejlepší z TNA a nikdo už tam prakticky neni... AJ a DANIELS už se bohužel rozpadli silent

a AMW tiez bohuzial ... ale k tomu LAX mam ich dost rad tie gimmicky sa mi pacia a mam rad hlavne Konnana, a Homicida ten je super v ringu ale Hernandeza moc nemusim ako predvadza dobre vykony ale pripada mi ako taka nemotorna opica
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 12:24 pm

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Tak v TNA sa urcite najdu lepsie tag teamy....a mne sa tie gimmicky vobec nepacia...
a kterépak? hlavně neříkej VKM protože ti sou v ringu dlouhodobě nejhorší v TNA....no jinak v současnosti tam je už jenom Team 3D, mě je fuč kdo má 3D's rád a kdo ne(já mám rád jen 3D. nejlíp skrz stůl), ale ikdyby byli lepší než LAX tak sou pořád jen jedni což se vylučuje s tvým tvrzením že tam sou lepší týmy.... scratch a nebo sou snad LAX horší než Heart Throbs??? lol!

tEAM 3d su napr.lepsi ako LAX
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 12:27 pm

To si nemyslim páč v ringu je lepší homi a hernandez...homicide to dokazuje jak v tna tak v roh....a hernandez přes své parametry dokáže taky divy....

ale 3D jsou taky výborní druhej nej.tt v TNA.3D je už taková ta klasika old school
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 12:29 pm

Zápasi mezi LAX a 3D se mi páčí... hlavně ted ten poslední Ghetto brawl byl dost slušnej,hlavně mezi fanouškama Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 1:01 pm

LAX mam dost rád, gimmicky se mi dost líbí....nej tag team v TNA...nechapu ty co mužou tvrdit že ne lol! Třeba takovy 3Ds se n ne podle me nehrabou, jsou sice slavnější, proste Dudley Boyz ale i tak na ně nemaj Wink
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 2:09 pm

Mattitude napísal:
LAX mam dost rád, gimmicky se mi dost líbí....nej tag team v TNA...nechapu ty co mužou tvrdit že ne lol! Třeba takovy 3Ds se n ne podle me nehrabou, jsou sice slavnější, proste Dudley Boyz ale i tak na ně nemaj Wink

Podla mna je obdivuhodne ako dlho funguju Dudley´s ako tag team a na najvyssej urovni......a vzdy mali pekne zapasy........na ich zapasoch s Hardy´s a E+C som vyrastal.....a nezabudem na to nikdy! ked budu mat take ladder match LAX,potom budem mozno inak hovorit.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 2:15 pm

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
LAX mam dost rád, gimmicky se mi dost líbí....nej tag team v TNA...nechapu ty co mužou tvrdit že ne lol! Třeba takovy 3Ds se n ne podle me nehrabou, jsou sice slavnější, proste Dudley Boyz ale i tak na ně nemaj Wink

Podla mna je obdivuhodne ako dlho funguju Dudley´s ako tag team a na najvyssej urovni......a vzdy mali pekne zapasy........na ich zapasoch s Hardy´s a E+C som vyrastal.....a nezabudem na to nikdy! ked budu mat take ladder match LAX,potom budem mozno inak hovorit.
Tak 3D sou určitě dobří,ale momentálně na LAX nemaj a nemůžeš až do konce života mluvit jen o ladder (TLC) proti CH+E a Hardyz...
Sice se v historii TNA popř. ROH vůbec neorientuju,tak si myslim,že třeba Homicide měl určitě v ROH a i TNA dost dobrejch hardcore apod. zápasů.
Tím nechci snižovat kvalitu 3D,já je mám velmi rád,ale LAX jsou opravdu momentálně lepší!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 2:22 pm

RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
LAX mam dost rád, gimmicky se mi dost líbí....nej tag team v TNA...nechapu ty co mužou tvrdit že ne lol! Třeba takovy 3Ds se n ne podle me nehrabou, jsou sice slavnější, proste Dudley Boyz ale i tak na ně nemaj Wink

Podla mna je obdivuhodne ako dlho funguju Dudley´s ako tag team a na najvyssej urovni......a vzdy mali pekne zapasy........na ich zapasoch s Hardy´s a E+C som vyrastal.....a nezabudem na to nikdy! ked budu mat take ladder match LAX,potom budem mozno inak hovorit.
Tak 3D sou určitě dobří,ale momentálně na LAX nemaj a nemůžeš až do konce života mluvit jen o ladder (TLC) proti CH+E a Hardyz...
Sice se v historii TNA popř. ROH vůbec neorientuju,tak si myslim,že třeba Homicide měl určitě v ROH a i TNA dost dobrejch hardcore apod. zápasů.
Tím nechci snižovat kvalitu 3D,já je mám velmi rád,ale LAX jsou opravdu momentálně lepší!

He he,ale tie zapasy "minulosti" boli lepsie ako hociktory zapas LAX!..a nemam na mysli len ladder matche.....on mali vela skvelych zapasov..
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimePo marec 26, 2007 11:43 pm

No ja moc TNA nesledujem.ale viem o kom je rec.ale nevidel som ich zapasit.ale KONANA poznam z WCW Cool
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 7:24 am

krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
LAX mam dost rád, gimmicky se mi dost líbí....nej tag team v TNA...nechapu ty co mužou tvrdit že ne lol! Třeba takovy 3Ds se n ne podle me nehrabou, jsou sice slavnější, proste Dudley Boyz ale i tak na ně nemaj Wink

Podla mna je obdivuhodne ako dlho funguju Dudley´s ako tag team a na najvyssej urovni......a vzdy mali pekne zapasy........na ich zapasoch s Hardy´s a E+C som vyrastal.....a nezabudem na to nikdy! ked budu mat take ladder match LAX,potom budem mozno inak hovorit.
Tak 3D sou určitě dobří,ale momentálně na LAX nemaj a nemůžeš až do konce života mluvit jen o ladder (TLC) proti CH+E a Hardyz...
Sice se v historii TNA popř. ROH vůbec neorientuju,tak si myslim,že třeba Homicide měl určitě v ROH a i TNA dost dobrejch hardcore apod. zápasů.
Tím nechci snižovat kvalitu 3D,já je mám velmi rád,ale LAX jsou opravdu momentálně lepší!

He he,ale tie zapasy "minulosti" boli lepsie ako hociktory zapas LAX!..a nemam na mysli len ladder matche.....on mali vela skvelych zapasov..

Krupy nemužeš ale pořád myslet na minulost, to že měli Dudleyz nejakej dobrey match na WM hned neznamena že jsou lepší jak LAX.....Dudleyz je klasika ale na LAX proste nemaj. Navic si myslim, že by si to nemel zas tolik posuzovat když TNA moc nesleduješ.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 8:12 am

krupy ale my se bavíme o současnosti a 3D's sou prostě a jednoduše horší...sou to dvě těžké váhy zatímco LAX je moderní tým s jedním cruiserweightem a jednou mlátičkou a funguje to skvěle...jde mj i o individuální kvality a Homicide je momentálně jeden z nejlepších wrestlerů na světě, škoda jen že v TNA nedostává prostor....každopádně o nikom z 3D's se nedá říct že by byl světová špica....já nemůžu za to že tobě se líbí jen teamy co sou a nebo v minulosti byly v WWE, LAX sou lepší a basta fidli(a sou lepší ve všem - segmenty, proma a takovéhle blbosti v tom všem sou lepší)
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 9:00 am

FallenAngel napísal:
krupy ale my se bavíme o současnosti a 3D's sou prostě a jednoduše horší...sou to dvě těžké váhy zatímco LAX je moderní tým s jedním cruiserweightem a jednou mlátičkou a funguje to skvěle...jde mj i o individuální kvality a Homicide je momentálně jeden z nejlepších wrestlerů na světě, škoda jen že v TNA nedostává prostor....každopádně o nikom z 3D's se nedá říct že by byl světová špica....já nemůžu za to že tobě se líbí jen teamy co sou a nebo v minulosti byly v WWE, LAX sou lepší a basta fidli(a sou lepší ve všem - segmenty, proma a takovéhle blbosti v tom všem sou lepší)
Tak tak... ohlížet se pořád na minulost nejde...LAX jsou lepší jak 3D.Dříve byly 3D hodně dobrý,ale ty časi jsou už pryč...
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 9:03 am

tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 9:19 am

The Phenomenal napísal:
tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...

vystihol si to pekne......
mattitude:tak ok,uz nic o TNA nenapisem...............
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 10:02 am

krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...

vystihol si to pekne......
tak proč si to takhle rovnou nenapsal ty, a dělal tady zbytečný humbuk???
s Phenomenalem souhlasím co se týká feudu AJ/Daniels vs LAX, sem sice dlouhodobý fanoušek AJe a Danielse a především obou dohromady, ale tady sem taky chtěl hlavně pěkný wrestling což všechny jejich zápasy až na neslavný Border Brawl splňovaly
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 10:46 am

krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...

vystihol si to pekne......
mattitude:tak ok,uz nic o TNA nenapisem...............

Nemyslim to tak, že by si nemel psát o TNA....ale když se o TNA moc nezajimáš...LAX skoro neznáš a znáš jen ty dudleye, ještě k tomu se opořád otáčíš na jejich uspěšnou minulost tak se nema cenu v těhle věcech hádat Wink
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:04 am

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...

vystihol si to pekne......
mattitude:tak ok,uz nic o TNA nenapisem...............

Nemyslim to tak, že by si nemel psát o TNA....ale když se o TNA moc nezajimáš...LAX skoro neznáš a znáš jen ty dudleye, ještě k tomu se opořád otáčíš na jejich uspěšnou minulost tak se nema cenu v těhle věcech hádat Wink

Tak pozor!!!!! Velmi nesledujem TNA,ale myslel som to tak ze nestahujem Impact kazdy tyzden......raz za 3 tyzden si to stiahnem......takze si myslim ze som v obraze........aspon trochu....
Fallen Angel:ja som robil humbuk??? vsak som napisal co si myslim....ty si reagoval na mna!! pig
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:24 am

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
tak k LAX...skvělý tým...líbí se mi dost...takový rebelové..Very Happy:D:D
skvělý gimmick...Hernandéz podle mě dost borec...Homicide je prostě jeden z nejlepších wrestlerů TNA...a Konnan je jeden z největších borců u mikrofonu vůbec....
jinak Dudley Boyz jsou v této době asi horší v ringu ale mají dlouhodobou historii a tu jim nikdo prostě neveme a v tom se jim LAX nebudou moct vyrovnat nikdy...
no a v TNA by se určitě našli TT které byli lepší jak LAX...ale všechny už se rozpadly...moc se mi líbil Feud LAX vs Daniels a Styles...ve kterém jsem fandil prostě jen dobrému wrestlingu...a to se vydařilo...

vystihol si to pekne......
mattitude:tak ok,uz nic o TNA nenapisem...............

Nemyslim to tak, že by si nemel psát o TNA....ale když se o TNA moc nezajimáš...LAX skoro neznáš a znáš jen ty dudleye, ještě k tomu se opořád otáčíš na jejich uspěšnou minulost tak se nema cenu v těhle věcech hádat Wink

Tak pozor!!!!! Velmi nesledujem TNA,ale myslel som to tak ze nestahujem Impact kazdy tyzden......raz za 3 tyzden si to stiahnem......takze si myslim ze som v obraze........aspon trochu....
Fallen Angel:ja som robil humbuk??? vsak som napisal co si myslim....ty si reagoval na mna!! pig
no já sem neměl na mysli jako že si ho dělal ty ale jakože z tvého příspěvku tady úplně zbytečněvznikl slušný humbuk...ale co aspoň ten topic žije....
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 12:50 pm

LAX je jeden z mých nejoblíbenějších Tag Teamů.. v ringu jsou skvělí. gimmicky mají skvělé a jejich hlášky a segmenty jsou taky parádní.. Hernandez je fakt borec a na svojí výšku taky někdy dobře skáče. Homicide je taky skvělý wrestler a Konna je můj nejoblíbenější člen LAX.. ve WcW byl výborný v TNA ve 3LK taky.. 51 50 !!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:06 pm

Konnan je velmi dobry s mikrofonom ma dobre hlasky a tak
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:08 pm

Určitě jeden z nejlepších na mikráku....
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Sponsored content





LAX Empty
OdoslaťPredmet: Re: LAX   LAX Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
LAX
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: