Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Steiner pořádá muscle contest!!

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Steiner pořádá muscle contest!! Empty
OdoslaťPredmet: Steiner pořádá muscle contest!!   Steiner pořádá muscle contest!! Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 9:26 am

Hraje sirénovitá hudba a přichází "Big Poppa Pump" Scott Steiner,cestou se divákům vytahuje svaly, ale ti ho jen vybučí. V ringu začne hovořit:

"Heej!! ha ha ha...mam jeden nápad, co takhle muscle contest huh??!! Je tu někdo takový kdo by se se mnou chtěl poměřit ve svalech? Já vim, že tu nikdo takovy neni, protože já mam nejlepší svaly ale i tak chci vidět nějakého chcípáka kterej by se mi postavil! Rozhodčí at je kdo chce, stejně vyhraju!

Tak co? je tu někdo takovy?"
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Steiner pořádá muscle contest!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Steiner pořádá muscle contest!!   Steiner pořádá muscle contest!! Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 2:28 pm

do ringu přichází Eric Young za silného tleskání a řvaní diváků... bere mikrofon ukáže na Scottyho kterého lidí vybučí potom na sebe a lidi udělají samozřejmě opačnou reakci než na scotta a potom řekne: Scotty, Scotty nezapoměls na mě? já jsem SHOW TIME ! vyhrál jsem už i Bikini contest proto nevím proč bych nemohl vyhrát i muscle contest.. takže Don't Fire Scotty.. tak co přímáš?? eric udělá 8 kliku a čeká na odpověd bom
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Steiner pořádá muscle contest!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Steiner pořádá muscle contest!!   Steiner pořádá muscle contest!! Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 2:36 pm

Steiner odpovidá: "Ha ha ha ha....ty a muscle contest? ha ha ha ha...no jak chceš, bude END TIME! Twisted Evil "
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Sponsored content





Steiner pořádá muscle contest!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Steiner pořádá muscle contest!!   Steiner pořádá muscle contest!! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Steiner pořádá muscle contest!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Torrie Wilson vs Kelly Kelly(Bikini Contest)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed Roleplay-
Prejdi na: