Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 WWE Smackdown

Goto down 
+16
Hoddok
Taker666
WWE BEKY
Kami Kadze
3ukv1c4
Batista
BabylonSix
Luther
The Phenomenal
Mattitude
JOhn Cena
krupy6555
RUSSELLxxx
Eddie Guerrero
Popkiller
Hunter
20 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 10:09 am

SD celkem ušel,akorát nechápu,kde vězel Mark Henry! před dvěma týdny bylo promo - Henry return to SD next 2 weeks...a to mělo bejt ted a pořád se tam neukázal... divný!

Doufám,že už konečně dají MVP U.S. titul - v poslední době se mi líbí víc a víc...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 10:44 am

RUSSELLxxx napísal:
SD celkem ušel,akorát nechápu,kde vězel Mark Henry! před dvěma týdny bylo promo - Henry return to SD next 2 weeks...a to mělo bejt ted a pořád se tam neukázal... divný!

Doufám,že už konečně dají MVP U.S. titul - v poslední době se mi líbí víc a víc...
jj taky jsem furt Marka čekal.. myslel jsem že to bude takhle: oznámí se že je HW championship (batista vs taker) přijde Batista do ringu a pak se oznámí že je Taker zraněný.. a taky že Batista bude mít jiného soupeře.. a přijde Marek Smile
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 10:49 am

mne Mark moc nechyba ... a MVP aj ked ho nemam moc rad je to dobry wrestler a zasluzil by si US titul
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 10:53 am

sd bol ako furt,nuda..
jediny dobry zapas bol kennedy vs. matt..to sa mi pacilo + kendric vs. domino ci deuce ci jaka prdel..inac boring bounce
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 10:57 am

Popkiller napísal:
mne Mark moc nechyba ... a MVP aj ked ho nemam moc rad je to dobry wrestler a zasluzil by si US titul
já mám MVPího taky dost rád.. ten jeho finisher - Playmaker se mu povedl snad 2x lol! ale fandil jsem tam v tom matchy Kaneovi jelikož bych chtěl aby měl aspon takovýhle min. push...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 11:15 am

Nechapem ten push olaskeho cigana.....ked mu chceli dat titul tak uz ho mal davno mat....mal 2 sance....nevyzera to pekne ked to vyhra na 256-ty krat......uz mohol dostat Kane titleshot....fakt ma serie ako s nim WWE zaobchadza...radim:nech mu v storyline hodia anglani do xsichtu nejake uhlie,alebo nech ho spalia v Inferno zapase,dame mu masku a bude .......
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:30 pm

nebud rasisticky Very Happy ... aj Kane by si to zasluzil ale tak WWE radsej da prednost niekomu mladsiemu takze je podla mna na rade MVP
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:33 pm

Popkiller napísal:
nebud rasisticky Very Happy ... aj Kane by si to zasluzil ale tak WWE radsej da prednost niekomu mladsiemu takze je podla mna na rade MVP

nie nie,ked mi niekto tak pripada tak nebudem hovorit nieco ine....... Smile
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:37 pm

benoit nemoze mat ten titul donekonecna... ako tak pozeram na ten roster, tak prichadza do uvahy jedine MVP lebo ostatny su but taky ze sa im titul nehodi alebo su na to velmo slaby... No SD! mieri do zaniku... Neutral
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:38 pm

3ukv1c4 napísal:
benoit nemoze mat ten titul donekonecna... ako tak pozeram na ten roster, tak prichadza do uvahy jedine MVP lebo ostatny su but taky ze sa im titul nehodi alebo su na to velmo slaby... No SD! mieri do zaniku... Neutral

no SD je teraz momentalne najslabsia WWE show ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:48 pm

Popkiller napísal:
3ukv1c4 napísal:
benoit nemoze mat ten titul donekonecna... ako tak pozeram na ten roster, tak prichadza do uvahy jedine MVP lebo ostatny su but taky ze sa im titul nehodi alebo su na to velmo slaby... No SD! mieri do zaniku... Neutral

no SD je teraz momentalne najslabsia WWE show ...

SD je pakaren.....to je uz kopa exkrementov...uplne ho neznasam kvoli tej nude a nezaujimavym zapasom
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:50 pm

BabylonSix napísal:
Popkiller napísal:
3ukv1c4 napísal:
benoit nemoze mat ten titul donekonecna... ako tak pozeram na ten roster, tak prichadza do uvahy jedine MVP lebo ostatny su but taky ze sa im titul nehodi alebo su na to velmo slaby... No SD! mieri do zaniku... Neutral

no SD je teraz momentalne najslabsia WWE show ...

SD je pakaren.....to je uz kopa exkrementov...uplne ho neznasam kvoli tej nude a nezaujimavym zapasom

jedine dobre na SDcku je JBL. Myslim ze patri medzi tych lepsich komentatorov...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 12:56 pm

podle mě jsou jak ve WWE tak v TNA všichni komentátoři skvělí.. a všimli jste si že měl v novém SD! někdo Ceduli - JBL ??
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:02 am

Smack by uz mali zrusit. Teraz som to dopozeral a asi si idem lahnut spat, lebo ma to totalne zabilo. NUDA! Nic okrem Matt vs. Kennedy tam nebolo. Katastrofa. Na buduci tyden podla mna ten cage match ani nebude. Chvilu budu zapasit a potom nabehne Mark Henry a rozbije Takera.
JBLa by som vyhodil ako prveho. Toto, co on tam rozprava su neskutocne dristy.
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:40 am

Kami Kadze napísal:
podle mě jsou jak ve WWE tak v TNA všichni komentátoři skvělí.. a všimli jste si že měl v novém SD! někdo Ceduli - JBL ??

ceduli jsem videl jinak SD nic moc no Kennedy vs. Matt byl dobry zapas Kaneovi jsem pral vyhru jinak za tyden ten steel cage match si myslim ze tam nabehne Henry,ale Henry je super heel tak jsem rad ze se vrati
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:32 am

Henry je kaspar bez jakyhokoliv talentu....kdyby aspon vypadal jako driv....ale ted vypada jako hromada sadla..... Evil or Very Mad ....a hlavne videt jeho feud s Batistou je pro me nejhorsi zivotni zazitek....
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:35 am

Henryho vobec nemam rad ... je moc ... hmmm objemny a pomaly
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:47 am

Ja Henryho moc nemusim, ja všeobecně takove ty obry jako Khali, Snitsky atd co jen ničej neuctivam, navic Henry svym zapasenim už zranil nejednoho wrestlera třeba: Burchil, Batista, no je jich víc....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:47 am

já taky moc ne ale na heela je podle mě dobrý.. určitě ho mám radši než Batistu.. a pro SD! to zas bude nějaké zpestření.. aspon možná trochu odvrátí tu cestu Smackdownu.. myslím tu do sraček
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:54 am

Jaku cestu? SD je v srackach uz davno Razz
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:58 am

Hoddok napísal:
Jaku cestu? SD je v srackach uz davno Razz

no kdyby se na něj alespon trochu soustředili a všechno necpali do Rawu tak je to v pohodě, třeba si vemte že když se Y2J rozhodne pro WWE, už pujde 100 pro do Rawu, kdyby šel do SD! bylo by to o něco lepší....pak kdyby se tam semtam ukazal někdo z legend jako je Steve Austin, Hogan, zas by to bylo o něco lepší....kdyby vytahli do matchů taky par nastroju, zas by to bylo o něco lepší. no a takhle mužu jen a jen pokračovat....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 6:59 am

Presne tak, ale oni na to seru. Samckdown pouzivaju len na tours po svete kde ma zaruceny uspech aj keby to bola hocijaka sracka.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimePo máj 07, 2007 4:07 pm

Takze cital som takuto spravu: Kennedy si cez vikend poranil triceps...a vraj to vyzera na to,ze bude az 8 MESIACOV pauzovat!!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimePo máj 07, 2007 4:14 pm

krupy6555 napísal:
Takze cital som takuto spravu: Kennedy si cez vikend poranil triceps...a vraj to vyzera na to,ze bude az 8 MESIACOV pauzovat!!!!!

omg, to je snad zlej sen!!! i Regal se pry zranil.....kua VINCE MCMAHON PLS STOP A HOUSE SHOWS!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 1:09 am

hmmm ... takze v SD uz nebude skoro nikdo dobry
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Sponsored content





WWE Smackdown - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WWE Smackdown   WWE Smackdown - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
WWE Smackdown
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Smackdown vs Raw 2007
» WWE SmackDown - 15.9.2006
» E-FED-SMACKDOWN AND RAW (ECW)-----WEEK 1
» E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2
» E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: WWE Diskusia-
Prejdi na: