Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Najneobľúbenejšia osoba na fore

Goto down 
+6
RUSSELLxxx
Popkiller
WWE BEKY
Mattitude
Kami Kadze
krupy6555
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Kto je vam na fore najmenej blizky???
Krupy6555
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap29%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Mattitude
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Eddie Guerrero
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap14%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Kami Kadze
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Popkiller
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Russelxxx
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fallen Angel
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap29%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Babylon Six
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap28%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 28% [ 2 ]
Taker666
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Phenomenal
Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_lcap0%Najneobľúbenejšia osoba na fore Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 7
 
Poll closed

AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:33 pm

Tak koho tu najviac nemusite,alebo s kym ste si na fore najviac vzdialeni?? ??? A preco???
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:39 pm

tebe protože jsi založil takový topic lol! ne dělám si srandu.. fakt nevím.. mám tady rád všechny takže nebudu hlasovat..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:41 pm

Tak tohodle hlasovani se zdržuju, za prve nevim koho bych vubec dal...nikdo tady mi nevadi na tolik že bych ho nesnašel, sice je tu par hadek a tak, ale i přesto to nesu přatelsky a na nikoho se nezlobim...takže ja nedavam nikoho...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:43 pm

NIE POZOR!! Blbo som to napisal.....ide o to s kym ste si tu najmenej blizky!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:45 pm

no prostě z toho vyplyva že po me chceš abych zdelil kdo je nejneoblibenejsi osoba a tu řikat nebudu, ja tady mam rad všeci...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:48 pm

fakt nevim koho bych dal...se všemi krom BabylonSixe si pišu každy den na icq atd....ale to neni duvod abych zvolil Babylona...takže radši nikoho. Tohle se mi zda jako pitomost...

navic nechapu pointu teto ankety, jako zjistit kdo je tady všem nejdale (jako že si s lidma malo piše) nebo jak? Nejoblibenejší na foru- to ma aspon hlavu a patu....ale tohle Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:53 pm

Mattitude napísal:
fakt nevim koho bych dal...se všemi krom BabylonSixe si pišu každy den na icq atd....ale to neni duvod abych zvolil Babylona...takže radši nikoho. Tohle se mi zda jako pitomost...

navic nechapu pointu teto ankety, jako zjistit kdo je tady všem nejdale (jako že si s lidma malo piše) nebo jak? Nejoblibenejší na foru- to ma aspon hlavu a patu....ale tohle Rolling Eyes

dobre,dobre,dobre, mozte ma ukamenovat!!!§ je problem napisat najmenej som v kontakte s tym a tym,nic proti tebe nemam len sme si najvzdialenejsi..
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:56 pm

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
fakt nevim koho bych dal...se všemi krom BabylonSixe si pišu každy den na icq atd....ale to neni duvod abych zvolil Babylona...takže radši nikoho. Tohle se mi zda jako pitomost...

navic nechapu pointu teto ankety, jako zjistit kdo je tady všem nejdale (jako že si s lidma malo piše) nebo jak? Nejoblibenejší na foru- to ma aspon hlavu a patu....ale tohle Rolling Eyes

dobre,dobre,dobre, mozte ma ukamenovat!!!§ je problem napisat najmenej som v kontakte s tym a tym,nic proti tebe nemam len sme si najvzdialenejsi..

no jo, ale myslis taky na to jak bude špatne tomu co tady bude mit nejvic hlasu? Koukne se do ankety nejneoblibenější osoba na foru a uvidi že ma nejvic hlasu? to bych se mu pak ani nedivil kdyby sem nechtel chodit....podle me je to blbost. Akorad se tim nekomu ubliži.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 2:35 pm

Kdybych tam byl já tak má hned Mattitude koho davat vid ????????? A mozna ne jenom on
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 10:38 pm

toto je podla mna dost blbe ... teraz by sa fakt mohol niekto urazit a okrem toho tu su vsetci v pohode Smile ... takze som nedal nikoho
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 12:17 am

mě by zajímalo kdo dal Eddieho Guerrera ???? a hlavne za co ??? Eddie je jeden z nej.lidi
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:42 am

WWE BEKY napísal:
Kdybych tam byl já tak má hned Mattitude koho davat vid ????????? A mozna ne jenom on

co do mě zas rejpaš?
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:44 am

Jak rejpu jenom rikam ze by si dal me
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:51 am

WWE BEKY napísal:
Jak rejpu jenom rikam ze by si dal me

jak to mužeš vedet? jsi nejaky děd vševěd? lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:52 am

Jak řikám, ja tady nikoho davat nebudu...nikdo (teda až v posledni době ty) mě tady neštve...ale ikdyby si tam byl tak bych tě nedal.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:52 am

no to sice nejsem no to je jedno konec o tomhle
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 7:53 am

Já stojim za Mattam...taky si myslim,že tohle je zbytečné... taky se zdržuju hlasování!!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 8:05 am

Beky ja bych tě taky dal protože tvoje trapné a blbé kecy mě pěkně štvou...
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 12:05 pm

Kami Kadze napísal:
Beky ja bych tě taky dal protože tvoje trapné a blbé kecy mě pěkně štvou...
to bylo upřímné...
no já tady dávat nebudu nikoho...a kdybych už měl někoho dávat tak tady není můj favorit...
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 12:15 pm

Kami Kadze napísal:
Beky ja bych tě taky dal protože tvoje trapné a blbé kecy mě pěkně štvou...

co přesně myslíš ???
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 12:33 pm

WWE BEKY napísal:
Kami Kadze napísal:
Beky ja bych tě taky dal protože tvoje trapné a blbé kecy mě pěkně štvou...

co přesně myslíš ???
uplně všecko.. třeba jak furt kecáš kecy do mattituda že tě pry nemá rád. potom jak kecáš že tohle forum je na nic a že to tu nemáš rád a že CWA rules.. tak nevim co tu ještě děláš když to tu tak nemáš rád. a tohle jak debilně se vykrucuješ když tě někdo drbe lol!
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimePo apríl 16, 2007 11:39 pm

No tak mám nějakej názor tak ho můžu říct a CWA Rules mám jenom v podpise nemusíš si to číst a přece sem můžu chodit ne ???
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 6:37 am

Kami Kadze napísal:
Beky ja bych tě taky dal protože tvoje trapné a blbé kecy mě pěkně štvou...

Bekyho som do hlasovania nedal pretoze ho za staleho clena nepokladam(sorry beky ale sam si sa vyhadril ze to tu nemas rad)
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 6:45 am

citácia :
CWA Rules mám jenom v podpise nemusíš si to číst

no tak to rovnou od tebe nemusim číst nic lol!

Chodit sem mužeš, ale ne řikat jaky je to tu blby a jak to tu nemaš rad, trochu nechapu proč chodiš na blba mista kde to nemaš rad...


Naposledy upravil dňa Ut apríl 17, 2007 6:47 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 6:47 am

a ja tam chybam Sad , ale ani ja nedam nikoho lebo ste tu v pohode lidi Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Najneobľúbenejšia osoba na fore Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najneobľúbenejšia osoba na fore   Najneobľúbenejšia osoba na fore Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Najneobľúbenejšia osoba na fore
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» NAJ osoba fora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Graveyard :: Graveyard-
Prejdi na: