Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Edge zúri!!!

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 2:19 pm

Edge si berie mikrofon a nastvane hovori: v mojom zapase proti Mr.Kennedymu mi cely zapas vsetko vychadzalo ako po masle,bol som lepsi,v ringu som dominoval a zdalo sa,ze opat vyhram.Potom vsak prisiel do ringu jeden cierny zmrd s dredmi,a pripravil ma o vyhru!!!!!!!Cize ziadam na WM zapas o tvoj WWE Titul,len ty a ja,...v Steel Cage match!!!Ziadny Kennedy,len my dvaja!!! Ty cierna svina,toto ti vratim!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 1:31 am

krupy6555 napísal:
Edge si berie mikrofon a nastvane hovori: v mojom zapase proti Mr.Kennedymu mi cely zapas vsetko vychadzalo ako po masle,bol som lepsi,v ringu som dominoval a zdalo sa,ze opat vyhram.Potom vsak prisiel do ringu jeden cierny zmrd s dredmi,a pripravil ma o vyhru!!!!!!!Cize ziadam na WM zapas o tvoj WWE Titul,len ty a ja,...v Steel Cage match!!!Ziadny Kennedy,len my dvaja!!! Ty cierna svina,toto ti vratim!!
rasisto affraid Sad
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 5:43 am

KENNNEDY... já jsem vyhrál náš zápas!! čili já mám větší právo na titul.. a nevím proč bych se své šance měl takhle lhce vzdát... takže novým championem bude MMMMMRRR... KEEENNNEDDDYYY.... kennedy
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 6:30 am

do ringu prichádza Teddy Long: "Edge, Kennedy, vy obidvaja máte práva na titul! Takže na WM sa stretnete všetci traja v Triple threat zápase! Ale ok som spravodlivý, a viem ze Edge by bol vyhral minule. Takze má vyhodu a moze si vybrat typ zápasu!"
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 6:59 am

Popkiller napísal:
do ringu prichádza Teddy Long: "Edge, Kennedy, vy obidvaja máte práva na titul! Takže na WM sa stretnete všetci traja v Triple threat zápase! Ale ok som spravodlivý, a viem ze Edge by bol vyhral minule. Takze má vyhodu a moze si vybrat typ zápasu!"

He he he,dakujem Teddy......teda si vyberam typ zapasu,na ktory som expert!!! Bude to TLC MATCH!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 8:05 am

krupy6555 napísal:
Popkiller napísal:
do ringu prichádza Teddy Long: "Edge, Kennedy, vy obidvaja máte práva na titul! Takže na WM sa stretnete všetci traja v Triple threat zápase! Ale ok som spravodlivý, a viem ze Edge by bol vyhral minule. Takze má vyhodu a moze si vybrat typ zápasu!"

He he he,dakujem Teddy......teda si vyberam typ zapasu,na ktory som expert!!! Bude to TLC MATCH!!!

vies ze som to aj cakal Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 8:16 am

Popkiller napísal:
krupy6555 napísal:
Popkiller napísal:
do ringu prichádza Teddy Long: "Edge, Kennedy, vy obidvaja máte práva na titul! Takže na WM sa stretnete všetci traja v Triple threat zápase! Ale ok som spravodlivý, a viem ze Edge by bol vyhral minule. Takze má vyhodu a moze si vybrat typ zápasu!"

He he he,dakujem Teddy......teda si vyberam typ zapasu,na ktory som expert!!! Bude to TLC MATCH!!!

vies ze som to aj cakal Very Happy

lol! tak k nemu mi to tak sedi.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitimeSt apríl 18, 2007 9:33 am

jo tak to se mi hodně líbí můj fav. typ matchů.. Very Happy panu kennedymu se to jistě taky líbí..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Edge zúri!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Edge zúri!!!   Edge zúri!!! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Edge zúri!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Edge
» Edge si ide po titul!!!!
» Chris Benoit vs Edge

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed Roleplay-
Prejdi na: