Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Konnan chce zase zápasit!!

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 4:27 am

do ringu přichází Konnan.. Zdravím všechny.. budu opět zápasit.. samozřejmě furt budu po boku LAX.. svůj debutový match chcu mít na Lockdownu!! kdo si na mě troufne v 6 sides of steel?? Ať je to kdokoliv nakopu mu pr"píííp"el jako nikdo nikdy předtím ! ARIBBA LA RAZA!!!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 3:56 am

Come on say it say my name...It's Primetime baby...Primetime...
a kdo jiný než Primetime Elix Skipper vychází z tunelu...
bere mikrofon a praví : Hey ty Bannane...příjímám tvojí výzvu...ale jenom jestli se nebudeš báti...Very Happy v 6 Sides of Steel jsem jeden z těch nejlepších nebo si snad zapomněl na mojí akci v Lockdownu 2005 (nebo 2004 už si to nepamatuju Very Happy )
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:05 am

The Phenomenal napísal:
Come on say it say my name...It's Primetime baby...Primetime...
a kdo jiný než Primetime Elix Skipper vychází z tunelu...
bere mikrofon a praví : Hey ty Bannane...příjímám tvojí výzvu...ale jenom jestli se nebudeš báti...Very Happy v 6 Sides of Steel jsem jeden z těch nejlepších nebo si snad zapomněl na mojí akci v Lockdownu 2005 (nebo 2004 už si to nepamatuju Very Happy )
to už je historie cabrone!! uděláš jednu pěknou akcičku a myslíš si že budeš lepší v 6 sides of steel než Proud of Latinos Americanos wrestlers?? a k tomu všemu ta tvoje akcička byla jen v 4 sides of steel lol! lol! lol! samozřejmě příjmám.. těž se na pořádnou nakládačku a navrhuji aď je to 6 sides of steel and barbed wire match!!!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:18 am

škoda tak to se nepovedlo lol! lol! lol! ta kace byla v 6 sides of steel už lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:20 am

Kami Kadze napísal:
The Phenomenal napísal:
Come on say it say my name...It's Primetime baby...Primetime...
a kdo jiný než Primetime Elix Skipper vychází z tunelu...
bere mikrofon a praví : Hey ty Bannane...příjímám tvojí výzvu...ale jenom jestli se nebudeš báti...Very Happy v 6 Sides of Steel jsem jeden z těch nejlepších nebo si snad zapomněl na mojí akci v Lockdownu 2005 (nebo 2004 už si to nepamatuju Very Happy )
to už je historie cabrone!! uděláš jednu pěknou akcičku a myslíš si že budeš lepší v 6 sides of steel než Proud of Latinos Americanos wrestlers?? a k tomu všemu ta tvoje akcička byla jen v 4 sides of steel lol! lol! lol! samozřejmě příjmám.. těž se na pořádnou nakládačku a navrhuji aď je to 6 sides of steel and barbed wire match!!!
vypadá to že máš menší výpadky paměti Bannáne...byly to 6 Sides of Steel
no nic...a co třeba to trochu zpestřit...Barbed Wire beru a co ještě něco...třeba to že jestli vyhraju tak můžu určit další challangery pro TT tituly tvých poddaných?? (samozřejmě jenom jestli obhájí...)
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:22 am

jo a kdyžtak koukni na Popkillerův podpis... king
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:35 am

no z toho podpisu jsem to taky poznal no lol! .. ok sice to nejsou ždání poddaní ale mojí skvělý friends.. jestli ale vyhraju já tak co??
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:44 am

Kami Kadze napísal:
no z toho podpisu jsem to taky poznal no lol! .. ok sice to nejsou ždání poddaní ale mojí skvělý friends.. jestli ale vyhraju já tak co??
přidám se k vám LAX...sice mě to hodně poníží ale tak aby to bylo fér...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:47 am

The Phenomenal napísal:
Kami Kadze napísal:
no z toho podpisu jsem to taky poznal no lol! .. ok sice to nejsou ždání poddaní ale mojí skvělý friends.. jestli ale vyhraju já tak co??
přidám se k vám LAX...sice mě to hodně poníží ale tak aby to bylo fér...
tohle by bylo lepší pro tebe než pro nás.. když vyhraju já tak... taky ti určím v další TNA show zápas..
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 5:10 am

tak to je lepší než můj nápad..naštěstí...přece jenom k něčemu jste vy mexičáni...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 5:27 am

The Phenomenal napísal:
tak to je lepší než můj nápad..naštěstí...přece jenom k něčemu jste vy mexičáni...
lamo jedna skipprovská! já nejsem Mexicanéc ale Puerto Ricanec/Cubánec
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:56 am

Kami Kadze napísal:
The Phenomenal napísal:
tak to je lepší než můj nápad..naštěstí...přece jenom k něčemu jste vy mexičáni...
lamo jedna skipprovská! já nejsem Mexicanéc ale Puerto Ricanec/Cubánec
navíc
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Konnan chce zase zápasit!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konnan chce zase zápasit!!   Konnan chce zase zápasit!! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Konnan chce zase zápasit!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jarrett chce byt v tag teamu...
» Khali chce zapas..
» CM Punk chce zapas!
» Abyss chce Steinera!!!
» Shark Boy chce zapas

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed Roleplay-
Prejdi na: