Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Vzkaz pro Krupyho

Goto down 
+4
Mattitude
RUSSELLxxx
Kami Kadze
FallenAngel
8 posters
AutorSpráva
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 10:21 am

sory Krupy, ale podruhé si mě za dobu co tu chodím urazil....nejen že sem v té blbé a naštěstí už zamknuté anketě NEHLASOVAL PRO TEBE, ale co víc ani pro nikoho jiného....nezlobím se na tebe protože znám tvoji povahu, ale není můj styl hlasovat do tohoto typu anket

no a pokud sem opravdu hlasoval tak se velice hluboce omlouvám, musel sem se ve škole překliknout, sory...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 10:24 am

vypadá to že sem opravdu hlasoval takže se ti krupy ještě jednou velmi omlouvám, počítač ve škole bohužel trochu blbne a navíc učitel když nedáváme pozor vypíná net, takže sem forum prohlížel narychlo a co si budem nalhávat, jsme jen lidé a každý se může omylem překliknout...naposledy se omlouvám, a doufám že se nezlobíš protože ikdyž sme se chytli předtím tak tě stejně respektuju

no a pak bych se chtěl ještě zeptat kdo hlasoval pro mě a hlavně proč, abych mohl v tom v čem vám vadím své chování změnit...?
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 10:43 am

já jsem taky nehlasoval pro nikoho.. a i kdyby tam byli všichni členové fóra tak bych stejně nehlasoval.. takové ankety vyvolávají jen spory a hádky.. ale teďka se s váma vsadím o cokoliv že se ted budou všichni hádat v tomhle topicu když tam ten s tou anketou se zamknul lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:00 am

doufám že se tu nikdo hádat nebude...já sem se omluvil za technickou(ale samozřejmě i osobní - měl sem si všimnout že klikám omejlem na hlasování) chybu a to snad hádku nevyvolá

chtěl bych ještě podotknout, že ten hlas byl odeslán krupymu proto, že jeho jméno bylo v seznamu úplně nejvíš a ten puntík v něm byl nastaven automaticky takže sem to nemoh ovlivnit...

a na závěr chci ještě říct že toho úplně prvního příspěvku v tomhle topicu si nevšímejte, to mi v tu chvíli ještě nedošlo že krupy je vyrobitelem té ankety a ví tedy kdo hlasoval(nebo neví??)
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:02 am

FallenAngel napísal:
doufám že se tu nikdo hádat nebude...já sem se omluvil za technickou(ale samozřejmě i osobní - měl sem si všimnout že klikám omejlem na hlasování) chybu a to snad hádku nevyvolá

chtěl bych ještě podotknout, že ten hlas byl odeslán krupymu proto, že jeho jméno bylo v seznamu úplně nejvíš a ten puntík v něm byl nastaven automaticky takže sem to nemoh ovlivnit...

a na závěr chci ještě říct že toho úplně prvního příspěvku v tomhle topicu si nevšímejte, to mi v tu chvíli ještě nedošlo že krupy je vyrobitelem té ankety a ví tedy kdo hlasoval(nebo neví??)
ne to neví nikdo Very Happy .. to se nezobrazuje
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:05 am

Nevim proč by tu měla nějaká hádka vzniknout Question Fallen to napsal jasně!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:07 am

tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!


Naposledy upravil dňa Št apríl 19, 2007 11:14 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:12 am

FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
lol! lol! lol! však to máš jedno..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:15 am

FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 11:24 am

Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
lol! já sem se nehádal, jen sem si dovolil říct že Edgův Spear byl blbý a pak už se hádal jen krupy a já se jen bránil, mám si snad nechat sr*t na hlavu po hláškách typu "umíš pochválit někoho jiného než TNA idiote?" ?

no dobře to je fuk ale já pevně věřím že ten kdo pro krupyho hlasoval aspoň najde tolik slušnosti a napíše to tu, aby mě zbavil "viny" a ukázal krupymu že ani on není bezchybný a i on může udělat chybu...krupy já ti to nedávám za vinu protože jak už sem psal tak vím že když máš emoce tak se tak úplně nekontroluješ, ale za tohle byses omluvit moh páč to obvinění nemělo smysl... Shocked
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 12:10 pm

Ja se klidně přiznám,že jsem hlasoval pro Krupyho a důvod byl ten,že já se omluvil za ty blbí kecy a chtěj jsem tu hádku ukončit,ale Krupy do mě šel dál
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 12:20 pm

citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 12:59 pm

Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 1:02 pm

by ma tak zaujimalo kto mi dal tie hlasy v tej ankete najneoblubenejsieho clena..... mam to v zadku ale i tak nemyslim si ze som tu niekomu robil zle....mne vsetci sedite a ste uplne v pohode....moj nazor diky.....dufam ze tymto prispevkom nevyvolam burlivu hadku alebo nieco podobne
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 1:15 pm

p.herca napísal:
Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!
ne to ste asi špatně pochopili...já sem byl nespravedlivě obviněn a chci jen aby se mi krupy omluvil anebo ani nemusí omlouvat jako spíš uznat svojí chybu a vysvětlit mi proč mě obvinil...a vy z toho hned děláte ohromný spor...já to nemyslím špatně akorát sem to asi špatně napsal...ty příspěvky už se ale stejně smazat nedaj...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 1:35 pm

p.herca napísal:
Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!

špatně lol! Krupy vs. Fallen- lumberjack match (ostatni členové fora) a specialni rozhodčí tady admin popkiller lol! lol!

pak příjde zdejší Batista a všechno to tam vyklidí lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 3:10 pm

Mattitude napísal:
p.herca napísal:
Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!

špatně lol! Krupy vs. Fallen- lumberjack match (ostatni členové fora) a specialni rozhodčí tady admin popkiller lol! lol!

pak příjde zdejší Batista a všechno to tam vyklidí lol! lol! lol!


Taky bych si nějakou pozici lepší zasloužil třeba KRUPY vs. FALLEN specialni rozhodčí WWE BEKY (nechci urazit POPKILLERA,ale ten má asi starostí ohledně všech rosterů dost)
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 5:43 am

FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
lol! já sem se nehádal, jen sem si dovolil říct že Edgův Spear byl blbý a pak už se hádal jen krupy a já se jen bránil, mám si snad nechat sr*t na hlavu po hláškách typu "umíš pochválit někoho jiného než TNA idiote?" ?

no dobře to je fuk ale já pevně věřím že ten kdo pro krupyho hlasoval aspoň najde tolik slušnosti a napíše to tu, aby mě zbavil "viny" a ukázal krupymu že ani on není bezchybný a i on může udělat chybu...krupy já ti to nedávám za vinu protože jak už sem psal tak vím že když máš emoce tak se tak úplně nekontroluješ, ale za tohle byses omluvit moh páč to obvinění nemělo smysl... Shocked

Jeden den tu nie som a mam tu uz aj topic?? Very Happy
Fallen:neviem preco z toho robis taku dramu,vsak ked som robil tu anketu tak som musel ratat z tym ze niekto da hlas aj mne.........vsak pre mna aj vsetci hlasujte za mna.....uz to opakujem po 1351x: mne to nevadi
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 6:42 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
lol! já sem se nehádal, jen sem si dovolil říct že Edgův Spear byl blbý a pak už se hádal jen krupy a já se jen bránil, mám si snad nechat sr*t na hlavu po hláškách typu "umíš pochválit někoho jiného než TNA idiote?" ?

no dobře to je fuk ale já pevně věřím že ten kdo pro krupyho hlasoval aspoň najde tolik slušnosti a napíše to tu, aby mě zbavil "viny" a ukázal krupymu že ani on není bezchybný a i on může udělat chybu...krupy já ti to nedávám za vinu protože jak už sem psal tak vím že když máš emoce tak se tak úplně nekontroluješ, ale za tohle byses omluvit moh páč to obvinění nemělo smysl... Shocked

Jeden den tu nie som a mam tu uz aj topic?? Very Happy
Fallen:neviem preco z toho robis taku dramu,vsak ked som robil tu anketu tak som musel ratat z tym ze niekto da hlas aj mne.........vsak pre mna aj vsetci hlasujte za mna.....uz to opakujem po 1351x: mne to nevadi
jo já vím že sem to nafouk ale já sem ten hlas fakt nedal! nebo o tom aspoň nevím Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 7:42 am

FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
lol! já sem se nehádal, jen sem si dovolil říct že Edgův Spear byl blbý a pak už se hádal jen krupy a já se jen bránil, mám si snad nechat sr*t na hlavu po hláškách typu "umíš pochválit někoho jiného než TNA idiote?" ?

TU VETU SOM NAPISAL BEZ SLOVA IDIOT!!!!!! sakra toto nemam rad,ked mi niekto vklada do ust nieco,co som nepovedal
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 8:13 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
tak jak věděl že sem to byl já??? v tom případě sem to ani nemusel být já!!! no to mě poser já tu jak idiot tvořím 10 omluv a beztak sem to ani nebyl já! tak v tom případě si nevšímejte všech ostatních a platí jen ten první příspěvek
takový trpas...kdybych to věděl že krupy nemůže tušit že to sem byl já...děs... lol!
no a jelikož se nedaj ty předchozí vymyzat tak platí teda jen ten první a očekávám od krupyho vysvětlení jak mě moh tak nesmyslně nařknout!

no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral...
lol! já sem se nehádal, jen sem si dovolil říct že Edgův Spear byl blbý a pak už se hádal jen krupy a já se jen bránil, mám si snad nechat sr*t na hlavu po hláškách typu "umíš pochválit někoho jiného než TNA idiote?" ?

TU VETU SOM NAPISAL BEZ SLOVA IDIOT!!!!!! sakra toto nemam rad,ked mi niekto vklada do ust nieco,co som nepovedal
pravda...sory
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 8:31 am

Mattitude napísal:
p.herca napísal:
Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!

špatně lol! Krupy vs. Fallen- lumberjack match (ostatni členové fora) a specialni rozhodčí tady admin popkiller lol! lol!

pak příjde zdejší Batista a všechno to tam vyklidí lol! lol! lol!

lol! ale preco feud s Fallenom? ja proti nemu nic nemam.....na feud by som mal nahradu za neho Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitimePi apríl 20, 2007 8:42 am

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
p.herca napísal:
Kami Kadze napísal:
citácia :
no v posledni době se hádáte jen vy dva, tak se mu ani moc nedivim že te podeziral
to víš na wrestlingovém fóru předse musí být nějaké FEUDY lol!
jj...tohle se povedlo... lol! ...nejaky poradny storyline..... lol! ...hned to volam Vincovi na pristim PPV Krupy vs. Fallen - Lumberjack match (zbytek clenu fora) lol! lol!

špatně lol! Krupy vs. Fallen- lumberjack match (ostatni členové fora) a specialni rozhodčí tady admin popkiller lol! lol!

pak příjde zdejší Batista a všechno to tam vyklidí lol! lol! lol!

lol! ale preco feud s Fallenom? ja proti nemu nic nemam.....na feud by som mal nahradu za neho Very Happy
a všichni víme jakou lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vzkaz pro Krupyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkaz pro Krupyho   Vzkaz pro Krupyho Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vzkaz pro Krupyho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: