Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Sigy/Bannery/Podpisy

Goto down 
+9
evil
Popkiller
Mattitude
Taker666
3ukv1c4
FallenAngel
RUSSELLxxx
krupy6555
Kami Kadze
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:42 pm

Ten Sig sem si dal na TWE! Jinak ho tvořil Homicide - a dával ho na CWA jako ukázku a mě se hodně líbí,tak proto sem si ho dal na TWE!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:58 pm

RUSSELLxxx napísal:
Ten Sig sem si dal na TWE! Jinak ho tvořil Homicide - a dával ho na CWA jako ukázku a mě se hodně líbí,tak proto sem si ho dal na TWE!
aha.. ty krávo tak tohle je fakt skvělá haluz lol! lol! lol! lol! lol!
svět a internet je fakt malý
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 2:15 pm

Kami Kadze napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Ten Sig sem si dal na TWE! Jinak ho tvořil Homicide - a dával ho na CWA jako ukázku a mě se hodně líbí,tak proto sem si ho dal na TWE!
aha.. ty krávo tak tohle je fakt skvělá haluz lol! lol! lol! lol! lol!
svět a internet je fakt malý
Tjn Very Happy ale že tam je napsáno Homicide jde docela dobře vidět... ale jestli to má na TWE ještě někdo mimo mě,tak to je fakt krutý sunny aspon se Homicidovo sigy líběj i jiným santa
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 2:17 pm

RUSSELLxxx napísal:
Kami Kadze napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Ten Sig sem si dal na TWE! Jinak ho tvořil Homicide - a dával ho na CWA jako ukázku a mě se hodně líbí,tak proto sem si ho dal na TWE!
aha.. ty krávo tak tohle je fakt skvělá haluz lol! lol! lol! lol! lol!
svět a internet je fakt malý
Tjn Very Happy ale že tam je napsáno Homicide jde docela dobře vidět... ale jestli to má na TWE ještě někdo mimo mě,tak to je fakt krutý sunny aspon se Homicidovo sigy líběj i jiným santa
jj to Homicide jsem přečetl ale fakt jsem nevěděl že je to zrovna ten Homicide z CWA.. jinak je to hezký sig Smile ale ICP Homicidovi sigy jsou nej Very Happy
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 12:10 pm

tak zkousim novy podpisy....ale puvodne jsem mel mit uplne jinej (Mr. Kennedy still Mr. Money In the Bank for me...) misto toho Edge....jenomze jsem ho omylem vymazal...a ted nevim kde jsem ho vzal...
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeSt máj 09, 2007 11:55 am

hura!!!...tak jsem ten podpis nasel...je velice vybornej... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimePi január 11, 2008 9:24 am

p.herca napísal:
hura!!!...tak jsem ten podpis nasel...je velice vybornej... Twisted Evil
panecku ja mel hezkej podpis... Very Happy

edit: dobrej triplepost.....ale to je nejspis na tyhle specialni udalosti povoleny ne??? Very Happy
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimePi január 11, 2008 9:26 am

ano myslim lol! afro
Návrat hore Goto down
Homicide
Brawler
Brawler
Homicide


Počet príspevkov : 107
Registration date : 12.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 1:45 pm

a hele..můj Rey Mysterio Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 1:46 pm

Toto mi chýba, žiadne starosti, len prísť domov zo školy, a sadnúť si za net k SWF...signatury, komentáre všetkých druhov, kopec srandy....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 2:02 pm

krupy6555 napísal:
Toto mi chýba, žiadne starosti, len prísť domov zo školy, a sadnúť si za net k SWF...signatury, komentáre všetkých druhov, kopec srandy....
Mě celkem taky Very Happy

I když musim říct, že stále nic moc neřešim a jedu si krutej zevling... akorát k němu už přibejvá až moc starostí...

Wrestling už nesleduju, věnuju se víc muzice, filmům & seriálům a různý pochybný internetový činnosti Laughing ale chybí mi tahle aktivita na wrest forech... pamatuju jak sem byl i ve škole nervozní, že sem nebyl několik hodin na foru (ať už CZSK nebo ještě tohle SWF Smile )

ZLATÝ ČASY!
Návrat hore Goto down
Homicide
Brawler
Brawler
Homicide


Počet príspevkov : 107
Registration date : 12.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 2:03 pm

však jestli se dožijeme důchodu..tak můžeme pokračovat v tom v čem jsme naposled skončili...už i u mě rezervujte sigy budoucích ještě nenarozených stars WTWNEA Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 2:07 pm

RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
Toto mi chýba, žiadne starosti, len prísť domov zo školy, a sadnúť si za net k SWF...signatury, komentáre všetkých druhov, kopec srandy....
Mě celkem taky Very Happy

I když musim říct, že stále nic moc neřešim a jedu si krutej zevling... akorát k němu už přibejvá až moc starostí...

Wrestling už nesleduju, věnuju se víc muzice, filmům & seriálům a různý pochybný internetový činnosti Laughing ale chybí mi tahle aktivita na wrest forech... pamatuju jak sem byl i ve škole nervozní, že sem nebyl několik hodin na foru (ať už CZSK nebo ještě tohle SWF Smile )

ZLATÝ ČASY!

Ja ten wrestling pomaly už vnímam viac ako prácu než zábavu, takže si fakt rád zaspomínam na tieto časy. Hoci som sa často správal ako neskutočný kretén Laughing , ale to bolo dané vekom...
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 2:09 pm

No každopádně je to fakt hustý, kam si to dotách a kam to ještě určitě dotáhneš Smile Neskutečně ti to přeju, fakt jo Smile
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitimeNe január 20, 2013 2:16 pm

RUSSELLxxx napísal:
No každopádně je to fakt hustý, kam si to dotách a kam to ještě určitě dotáhneš Smile Neskutečně ti to přeju, fakt jo Smile

Díky, ja tomu tiež sám neverím....ale bez takej skvelej komunity ako tu by som to pravdepodobne nevydržal sledovať Smile
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sigy/Bannery/Podpisy   Sigy/Bannery/Podpisy - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Sigy/Bannery/Podpisy
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: