Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Randy Orton

Goto down 
+6
The Phenomenal
p.herca
Mattitude
evil
Kami Kadze
krupy6555
10 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 11:43 am

Taaak mame o com kecat,co poviete na ten jeho nedavny exces??? Mam ho dost rad,aj wrestler je skvely lenze svojim hlupym spravanim si sam kazi karieru!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 11:46 am

hodně skvělý wrestler.. tedka patří k jednomu s mých fav. wrestlerů ve WWE.. to co udělal v tom hotelu nebo co to udělal mě celkem mrzí.. tím si fakt dost kazí karieru Evil or Very Mad.. celkem mě bavil ten jeho gimmick Legend Killer.. jinak asi nej byl pro mě když se odpojil z Evolution a taky tedka..
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 11:48 am

je to dobry wrestler a s tym spravanim mate pravdu ..........ale velmi ho nemusim
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 11:49 am

Joo Evolution ho proslavila, pote se odtrhl a mohl se stát nejvyším championem...já ho mam celkem rád, v ringu je vybornej ale ve skutečnu je to blb. Nebýt te jeho blbe povahy by mohl být někde na vrcholu...momentalně byl odebranej z tour na neprofesionalsi chovani (v tom hotelu...viz. news na nasi strance)... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:12 pm

je to skoda ze si takhle kazi karieru....ale doufam ze se WWE neunahli a nevyhodi ho.....prece jenom po tomhle prusvihu uz by se v nem mohlo neco pohnout.......
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:21 pm

p.herca napísal:
je to skoda ze si takhle kazi karieru....ale doufam ze se WWE neunahli a nevyhodi ho.....prece jenom po tomhle prusvihu uz by se v nem mohlo neco pohnout.......

ale musel byt ozraty alebo co.....ak by iba tak triezvy rozbil izbu tak to je zrely na psychatriu......mozno tato skutocnost WWE najviac rozculila
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:26 pm

krupy6555 napísal:
p.herca napísal:
je to skoda ze si takhle kazi karieru....ale doufam ze se WWE neunahli a nevyhodi ho.....prece jenom po tomhle prusvihu uz by se v nem mohlo neco pohnout.......

ale musel byt ozraty alebo co.....ak by iba tak triezvy rozbil izbu tak to je zrely na psychatriu......mozno tato skutocnost WWE najviac rozculila
to je s nejvetsi pravdepodobnosti pravda....ale snad ho za to nevyhodi, protoze prece jenom Orton patri k hlavnim postavam WWE a jeho odchod by byl docela spatny pro WWE....a hlavne by po nem nejspis sahla TNA a to by po Christianovi a Kurtovi byla dalsi velka posila....
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:29 pm

p.herca napísal:
krupy6555 napísal:
p.herca napísal:
je to skoda ze si takhle kazi karieru....ale doufam ze se WWE neunahli a nevyhodi ho.....prece jenom po tomhle prusvihu uz by se v nem mohlo neco pohnout.......

ale musel byt ozraty alebo co.....ak by iba tak triezvy rozbil izbu tak to je zrely na psychatriu......mozno tato skutocnost WWE najviac rozculila
to je s nejvetsi pravdepodobnosti pravda....ale snad ho za to nevyhodi, protoze prece jenom Orton patri k hlavnim postavam WWE a jeho odchod by byl docela spatny pro WWE....a hlavne by po nem nejspis sahla TNA a to by po Christianovi a Kurtovi byla dalsi velka posila....
mě by to ani zas tak nevadilo.. to by pak byla hlavní postava v TNA jako je tedka Christian a byl by ještě známější.. ale už jsem si na něj zvikl ve WWE.. pamatujete na ty uplné začátky když byl v Tagu s Ricem??
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:53 pm

jo tak s Ricem to byl mazec TT...hlavně Orton také pačo jak měl na hlavě...jinak Randy Orton je fantastický wrestler...fascinuje mě jak dokáže z ničeho nic vyskočit na dropkick a narovnat se ve vyšce těch obvyklých 2 metrů anebo to samé při RKO...prostě vyskočí a narovná se v té vyšce vodorovně...nechápu...
no a jinak dle mě opravdu skvělý wrestler a je ted určitě jeden z mých nejoblíbenějších
škoda té jeho povahy...ale jinak fakt borec dle mě...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:54 pm

The Phenomenal napísal:
jo tak s Ricem to byl mazec TT...hlavně Orton také pačo jak měl na hlavě...jinak Randy Orton je fantastický wrestler...fascinuje mě jak dokáže z ničeho nic vyskočit na dropkick a narovnat se ve vyšce těch obvyklých 2 metrů anebo to samé při RKO...prostě vyskočí a narovná se v té vyšce vodorovně...nechápu...
no a jinak dle mě opravdu skvělý wrestler a je ted určitě jeden z mých nejoblíbenějších
škoda té jeho povahy...ale jinak fakt borec dle mě...
jumpy má dost velké no..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:05 pm

Ortona mam dost rad skvely wrestler, Legend Killer ... ale s tym s pravanim si to dost kazi no co uz kazdy sme iny
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:09 pm

Popkiller napísal:
Ortona mam dost rad skvely wrestler, Legend Killer ... ale s tym s pravanim si to dost kazi no co uz kazdy sme iny
no abych řekl pravdu celkem rád bych poznal Randyho a seznámil se s ním podle toho co se o něm píše bych s ním mohl dobře vycházet si myslím Cool lol!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:11 pm

Kami Kadze napísal:
Popkiller napísal:
Ortona mam dost rad skvely wrestler, Legend Killer ... ale s tym s pravanim si to dost kazi no co uz kazdy sme iny
no abych řekl pravdu celkem rád bych poznal Randyho a seznámil se s ním podle toho co se o něm píše bych s ním mohl dobře vycházet si myslím Cool lol!

vidis,takto som nad tym nikdy nezozmyslal!!!! Kamo....to by boli rozjebavky!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:28 pm

Je na něm vidět že je dost namyšlený,ale jako wrestlera ho beru... je to dobrý heel a podává solidní výkony... sem zvědav jestli mu ještě někdy dají hlavní titul,ale za to jak se chová pochybuju...
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 12:53 am

Tak tohoto chlapca vobec nemusim...v ringu je dobry ale ako vystupuje......nie dakujem....
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 12:56 am

podlě mě skvělý wrestler,ale štve mě jak si to kazí
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 4:01 am

Tak teraz je to vraj oficialne:Orton sa nezucastnil show,lebo mal zaludocne problemy,ale stihol na nadrogovat a bol vraj skoro v bezvedomi........preto ta izba vyzerala tak,ako vyzerala......uz bol v viackrat suspendovany,takze teraz si myslim ze ho prepustia co bude na jednej strane obrovska skoda,ale na druhej by uz aj mne z neho dosli nervy........
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 4:28 am

krupy6555 napísal:
Tak teraz je to vraj oficialne:Orton sa nezucastnil show,lebo mal zaludocne problemy,ale stihol na nadrogovat a bol vraj skoro v bezvedomi........preto ta izba vyzerala tak,ako vyzerala......uz bol v viackrat suspendovany,takze teraz si myslim ze ho prepustia co bude na jednej strane obrovska skoda,ale na druhej by uz aj mne z neho dosli nervy........
Hmm dokonca aj fetak.zdal sa mi nejaky divny...
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 6:29 am

Taker666 napísal:
krupy6555 napísal:
Tak teraz je to vraj oficialne:Orton sa nezucastnil show,lebo mal zaludocne problemy,ale stihol na nadrogovat a bol vraj skoro v bezvedomi........preto ta izba vyzerala tak,ako vyzerala......uz bol v viackrat suspendovany,takze teraz si myslim ze ho prepustia co bude na jednej strane obrovska skoda,ale na druhej by uz aj mne z neho dosli nervy........
Hmm dokonca aj fetak.zdal sa mi nejaky divny...
zajtra mame v skole prednasku o drogach jemu by to prospelo rendeer
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Randy Orton Empty
OdoslaťPredmet: Re: Randy Orton   Randy Orton Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Randy Orton
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Randy Orton vs. ???
» Randy Orton vs. Rey Mysterio
» Randy Orton vs. Triple H
» Randy Orton - Legend Killer Tour

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: