Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Mr.Kennedy

Goto down 
+4
Popkiller
krupy6555
p.herca
Kami Kadze
8 posters
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:08 pm

celkem se divím, že tady ještě tenhle borec nemá topic! co si o něm myslíte?
Jeden z mých nejoblíbenějších wrestlerů vůbec.. má skvělý gimmick, výborný styl, je to fakt hooodně dobrý wrestler a jsem rád, že je tedka u lidí celkem dost oblíbený!! no pro mě je to prostě frajer a přeju mu největší title Smile
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:10 pm

naprosto s tebou souhlasim.....vyborne se vypracoval na main event kvalitu.....pri spravnem zachazenim s nim v nem muze WWE mit brzy svuj stavebni pilir a monster heela.....
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:19 pm

Wrestler vyborny,pri mikrofone skvely...len ma trosku nasralo ze vyhral MITB.....uz ked nie Edge tak Orton mohol...ale to je detail
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:24 pm

krupy6555 napísal:
Wrestler vyborny,pri mikrofone skvely...len ma trosku nasralo ze vyhral MITB.....uz ked nie Edge tak Orton mohol...ale to je detail
no to byl pro mě jeden z nej momentů na WM že Kennedy vyhrál MITB.. jinak můžu se vás zeptat jak reagujete když se díváte na nějaký duležitý match a vyhraje ten komu jste fandili?? skáčete radostí, máváte rukama, radujete se a nebo prostě sedíte furt stejně a řeknete jo super???
já to právě prožívám dost hodně.. a když vyhrál Kennedy MITB tak jsem se mohl posrat..
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 12:32 pm

Kami Kadze napísal:
krupy6555 napísal:
Wrestler vyborny,pri mikrofone skvely...len ma trosku nasralo ze vyhral MITB.....uz ked nie Edge tak Orton mohol...ale to je detail
no to byl pro mě jeden z nej momentů na WM že Kennedy vyhrál MITB.. jinak můžu se vás zeptat jak reagujete když se díváte na nějaký duležitý match a vyhraje ten komu jste fandili?? skáčete radostí, máváte rukama, radujete se a nebo prostě sedíte furt stejně a řeknete jo super???
já to právě prožívám dost hodně.. a když vyhrál Kennedy MITB tak jsem se mohl posrat..

no ja ako kedy....vacsinou sa smejem ked robi Edge podrazy(je mi to blizke lol! ) alebo tak zatnem päste a poviem YES! YES! YES!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:05 pm

Kennedyho mam dost rad je to skvely borec a ma pred sebou velku karieru ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 1:21 pm

Kennedy je fakt borec... je to jeden z mých velmi oblíbených... má super gimick,myslim si,že to je budoucnost wwe!

Jinak já to sledování taky docela prožívám.... v poslední době hlavně při akcích TNA! cat
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 2:39 pm

RUSSELLxxx napísal:
Kennedy je fakt borec... je to jeden z mých velmi oblíbených... má super gimick,myslim si,že to je budoucnost wwe!

Jinak já to sledování taky docela prožívám.... v poslední době hlavně při akcích TNA! cat

ano aj ja dost prezivam ... skandujem s divakmi alebo sa fakt tesim ked sa vyhra ten komu fandim, nadavam ked vyhra ten komu nefandim, zatlieskam peknym okamihom Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Homicide
Brawler
Brawler
Homicide


Počet príspevkov : 107
Registration date : 12.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 2:48 pm

Kennedy JE budoucnost WWE...a pokud mu neposere Vince gimmick..tak to dotáhne hodně daleko...a podle mě je to adept na World Heavyweight Title...
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 12:51 am

Nejak Hell nemusim,ale Kenedy mi nevadi,mam ho vcelku rad....A je to typek...
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 12:59 am

Kennedy není vůbec špatný,ale nějak zvlášť ho nemusím

To sledování prožívám hodně skanduju raduju se a nebo taky nadávám
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mr.Kennedy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mr.Kennedy   Mr.Kennedy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mr.Kennedy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mr.Kennedy vs Jeff hardy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: