Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Vlastnosti

Goto down 
+5
Kami Kadze
Popkiller
Hoddok
3ukv1c4
krupy6555
9 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 12:13 pm

Sem mozte napisat len DOBRE vlastnosti clenov fora...........dufam som to napisal jasne.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 12:36 pm

bavi vas wrestling lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 12:52 pm

Odkial mam vediet dobre vlastnosti ludi, ktorych som v zivote nevidel a asi ani v zivote neuvidim?
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 12:57 pm

Hoddok napísal:
Odkial mam vediet dobre vlastnosti ludi, ktorych som v zivote nevidel a asi ani v zivote neuvidim?

nejako na teba zaposobit museli.......ty sem nechodis dlho takze tento topic nema pre teba nejaky vyznam.............
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:09 pm

na mna tu zatial vsetci posobia velmi dobre, teda okrem par typkov typu destroy ale ten dostal ban alebo Batista ale s nim bola aspon sranda Very Happy... zajtra mozno spravim aj detailnjesi opis ale teraz sa mi nechce Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:16 pm

krupy6555 napísal:
Hoddok napísal:
Odkial mam vediet dobre vlastnosti ludi, ktorych som v zivote nevidel a asi ani v zivote neuvidim?

nejako na teba zaposobit museli.......ty sem nechodis dlho takze tento topic nema pre teba nejaky vyznam.............

Zaposobili, ale to sa neda aj tak povedat, kto ma ake vlastnosti. Mozem povedat kto ma rad akeho wrestlera alebo spolocnost, kto pise vulgarne, nespisovne atd. Skor by to mala byt tema o tom, kto si o kom co mysli, lebo osobne sa tu pozna len malo ludi medzi sebou.
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:21 pm

no tak tohle je dost na dlouho.. vycházím tu se všema.. takže zkusím napsat krátce k t ěm hlavním členům
Babylon6 : máme hodně podobné zájmy - punk,skate.. je s ním prdel.. prostě frajer
Eddie Guerrero : je velmi přátelský, o wrestlingu ví hodně moc a je sympatický jak podle toho co píše tak i podle vzhledu
Mattitude : má skvělý smysl pro humor, je hodně přátelský, skvěle se s ním povídá
FallenAngel : s ním se moc neznám.. ale taky je to pro mě borec.. přátelský, má smysl pro humor a máme jeden duležitý stejný zájem - Výměna Manželek lol!
Krupy : výborně se s ním povídá, má skvělý přehled v divas :Dakorát je občas trochu výbušný
PopKiller : působí na mě jako velký pohodář, taky se s ním dobře povídá
Bukvica : ho moc neznám ale taky jezdí na skateu takže se s ním dá taky dobře pokecat
Phenomenal : známe se osobně a moc dobře.. je to pohodář, má smysl pro humor, je hodně ochotný a máme stejné zájmy. a je to po mě druhý nejlepší wrestler lol! lol!
Russell : taky pohodář, od psaní je mi sympatický, dobře se s ním povídá

no tak k těmto lidem se můžu aspon min. vyjádřit.. ostatní moc neznám.. doufám že jsem na nikoho nezapomněl
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:26 pm

podla mna su vsetci v pohode
s kami kadzem je sranda velka to musim povedat Very Happy
popkiller je kludas ktory je uplne v pohode a pomoze s hoccim ked treba (hlavne s ebayom Very Happy )
no a ostatny su taktiez v pohode s nikym niesom na noze takze pohodicka Smile
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:43 pm

Kami Kadze napísal:
no tak tohle je dost na dlouho.. vycházím tu se všema.. takže zkusím napsat krátce k t ěm hlavním členům
Babylon6 : máme hodně podobné zájmy - punk,skate.. je s ním prdel.. prostě frajer
Eddie Guerrero : je velmi přátelský, o wrestlingu ví hodně moc a je sympatický jak podle toho co píše tak i podle vzhledu
Mattitude : má skvělý smysl pro humor, je hodně přátelský, skvěle se s ním povídá
FallenAngel : s ním se moc neznám.. ale taky je to pro mě borec.. přátelský, má smysl pro humor a máme jeden duležitý stejný zájem - Výměna Manželek lol!
Krupy : výborně se s ním povídá, má skvělý přehled v divas :Dakorát je občas trochu výbušný
PopKiller : působí na mě jako velký pohodář, taky se s ním dobře povídá
Bukvica : ho moc neznám ale taky jezdí na skateu takže se s ním dá taky dobře pokecat
Phenomenal : známe se osobně a moc dobře.. je to pohodář, má smysl pro humor, je hodně ochotný a máme stejné zájmy. a je to po mě druhý nejlepší wrestler lol! lol!
Russell : taky pohodář, od psaní je mi sympatický, dobře se s ním povídá

no tak k těmto lidem se můžu aspon min. vyjádřit.. ostatní moc neznám.. doufám že jsem na nikoho nezapomněl

jj....som taky "Taliansky temperamentny typ" Very Happy ..ale zase niekto to v sebe dusi cely den ked je nahnevany a ja to pustim von a je pokoj lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 1:46 pm

krupy6555 napísal:
Kami Kadze napísal:
no tak tohle je dost na dlouho.. vycházím tu se všema.. takže zkusím napsat krátce k t ěm hlavním členům
Babylon6 : máme hodně podobné zájmy - punk,skate.. je s ním prdel.. prostě frajer
Eddie Guerrero : je velmi přátelský, o wrestlingu ví hodně moc a je sympatický jak podle toho co píše tak i podle vzhledu
Mattitude : má skvělý smysl pro humor, je hodně přátelský, skvěle se s ním povídá
FallenAngel : s ním se moc neznám.. ale taky je to pro mě borec.. přátelský, má smysl pro humor a máme jeden duležitý stejný zájem - Výměna Manželek lol!
Krupy : výborně se s ním povídá, má skvělý přehled v divas :Dakorát je občas trochu výbušný
PopKiller : působí na mě jako velký pohodář, taky se s ním dobře povídá
Bukvica : ho moc neznám ale taky jezdí na skateu takže se s ním dá taky dobře pokecat
Phenomenal : známe se osobně a moc dobře.. je to pohodář, má smysl pro humor, je hodně ochotný a máme stejné zájmy. a je to po mě druhý nejlepší wrestler lol! lol!
Russell : taky pohodář, od psaní je mi sympatický, dobře se s ním povídá

no tak k těmto lidem se můžu aspon min. vyjádřit.. ostatní moc neznám.. doufám že jsem na nikoho nezapomněl

jj....som taky "Taliansky temperamentny typ" Very Happy ..ale zase niekto to v sebe dusi cely den ked je nahnevany a ja to pustim von a je pokoj lol!
tak je to správné ale zas i to má své hranice...je rozdíl napsat něco málo vzteklého a je rozdíl napsat "kurva buzeranti pojebaní nechali edge prohrát do prdele já se na to vyseru kurva" lol! ale mě osobně to nevadí, akorát jak říkám, možná by bylo lepší držet se v určitých mezích... Smile
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimeNe máj 06, 2007 3:03 pm

Dneska se mi to tady nechce vypisovat, ale předem vam řeknu toto: Batista je king!!!! king

legenda fora lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 3:37 am

Co take ten Batista urobil, ze je taky king? Razz
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 3:44 am

Hoddok napísal:
Co take ten Batista urobil, ze je taky king? Razz
ani sa nepytaj Very Happy
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 4:23 am

Hoddok napísal:
Co take ten Batista urobil, ze je taky king? Razz
obdaruval nas zmysluplnymi prispevkami lol!
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 7:01 am

Mattitude napísal:
Dneska se mi to tady nechce vypisovat, ale předem vam řeknu toto: Batista je king!!!! king

legenda fora lol!

mas pravdu s nim bola haluz, myslel (aj mysli asi) ze wrestling je o svaloch... geek
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 9:01 am

3ukv1c4 napísal:
Mattitude napísal:
Dneska se mi to tady nechce vypisovat, ale předem vam řeknu toto: Batista je king!!!! king

legenda fora lol!

mas pravdu s nim bola haluz, myslel (aj mysli asi) ze wrestling je o svaloch... geek
znám lepšího frajera než je to naše zvíře Wink
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitimePo máj 07, 2007 3:06 pm

Kami Kadze napísal:
3ukv1c4 napísal:
Mattitude napísal:
Dneska se mi to tady nechce vypisovat, ale předem vam řeknu toto: Batista je king!!!! king

legenda fora lol!

mas pravdu s nim bola haluz, myslel (aj mysli asi) ze wrestling je o svaloch... geek
znám lepšího frajera než je to naše zvíře Wink
Kami to si dobre napisal lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vlastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vlastnosti   Vlastnosti Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vlastnosti
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: