Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!

Goto down 
+8
Taker666
Popkiller
Mattitude
WIDOWMaker
BabylonSix
FallenAngel
Kami Kadze
krupy6555
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeSo január 12, 2008 3:37 pm

inak zvlastne ... koniec SWF v podstate zapricinil Destroy tym ze zaprinicil koniec wrestling.estranky.cz .... a pritom Destroy mi tu v uplnych zaciatkoch, prvych dnoch pomohol SWF rozsirit ... takze dopomohol k zaciatku aj ku koncu hoci vtedy uz mal davno BAN ... inak este zaujimavost - pokial si pamatam spravne tak Destroy bol jediny clen SWF ktory dostal BAN Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeSo január 12, 2008 4:23 pm

Popkiller napísal:
inak zvlastne ... koniec SWF v podstate zapricinil Destroy tym ze zaprinicil koniec wrestling.estranky.cz .... a pritom Destroy mi tu v uplnych zaciatkoch, prvych dnoch pomohol SWF rozsirit ... takze dopomohol k zaciatku aj ku koncu hoci vtedy uz mal davno BAN ... inak este zaujimavost - pokial si pamatam spravne tak Destroy bol jediny clen SWF ktory dostal BAN Very Happy
Zajímavé statistiky...Nemáš ještě nějakou?Very Happy
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 13, 2008 3:57 am

Popkiller napísal:
inak zvlastne ... koniec SWF v podstate zapricinil Destroy tym ze zaprinicil koniec wrestling.estranky.cz .... a pritom Destroy mi tu v uplnych zaciatkoch, prvych dnoch pomohol SWF rozsirit ... takze dopomohol k zaciatku aj ku koncu hoci vtedy uz mal davno BAN ... inak este zaujimavost - pokial si pamatam spravne tak Destroy bol jediny clen SWF ktory dostal BAN Very Happy
no co som cital jeho prispevky tak to bola jedna debilina za druhou
ten chlap sa pomiatol...
aj pepeš si prepichol lol! lol! aj sa to rymovalo Laughing
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 13, 2008 4:51 am

BabylonSix napísal:
Popkiller napísal:
inak zvlastne ... koniec SWF v podstate zapricinil Destroy tym ze zaprinicil koniec wrestling.estranky.cz .... a pritom Destroy mi tu v uplnych zaciatkoch, prvych dnoch pomohol SWF rozsirit ... takze dopomohol k zaciatku aj ku koncu hoci vtedy uz mal davno BAN ... inak este zaujimavost - pokial si pamatam spravne tak Destroy bol jediny clen SWF ktory dostal BAN Very Happy
no co som cital jeho prispevky tak to bola jedna debilina za druhou
ten chlap sa pomiatol...
aj pepeš si prepichol lol! lol! aj sa to rymovalo Laughing

lol to si pamatam na tie fotky lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 13, 2008 5:09 am

Popkiller napísal:
BabylonSix napísal:
Popkiller napísal:
inak zvlastne ... koniec SWF v podstate zapricinil Destroy tym ze zaprinicil koniec wrestling.estranky.cz .... a pritom Destroy mi tu v uplnych zaciatkoch, prvych dnoch pomohol SWF rozsirit ... takze dopomohol k zaciatku aj ku koncu hoci vtedy uz mal davno BAN ... inak este zaujimavost - pokial si pamatam spravne tak Destroy bol jediny clen SWF ktory dostal BAN Very Happy
no co som cital jeho prispevky tak to bola jedna debilina za druhou
ten chlap sa pomiatol...
aj pepeš si prepichol lol! lol! aj sa to rymovalo Laughing

lol to si pamatam na tie fotky lol! lol! lol!
ja tiez pale nikdy viac No lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!   WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
WRESTLING.ESTRANKY skončili!!!!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Backyard Wrestling
» Wrestling Wear
» Bloody Wrestling
» Extreme hardcore wrestling
» Power Move Pro Wrestling (PSX)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: