Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Serotonin před rozpadnutím?

Goto down 
+2
Mattitude
FallenAngel
6 posters
AutorSpráva
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:14 am

Serotonin se na 95% rozpadne a vše zásluhou Gail Kim která "donutila" vedení TNA přivést Bashams přičemž původní plán byl aby s VKM feudil Serotonin...díky Gail geek
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:20 am

FallenAngel napísal:
Serotonin se na 95% rozpadne a vše zásluhou Gail Kim která "donutila" vedení TNA přivést Bashams přičemž původní plán byl aby s VKM feudil Serotonin...díky Gail geek

neco takoveho se dalo čekat....zezačatku se mi Seretonin libili, ale pak to bylo furt to same, žadny push sem u nich nečekal....prostě konec no.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:25 am

hmm no skoda Serotonin sa mi lubili ale naznacovali to aj tie segmenty kde odmietali posluchat Ravena ... ale aspon by sa Kaz a Martyr mohli vratit do X Division
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
WIDOWMaker
Newbie
Newbie
WIDOWMaker


Počet príspevkov : 25
Registration date : 03.05.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:51 am

hmm....serotonin su celkom v poho.....hlavne tie segmenty a na tna genesis, ako tam bicovali s tym kendo stickom jedeho typka od nich...ale akoze nemusia zrusit serotonin....staci aby nasli iny tag team alebo stable
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:01 am

Těžko říct co bude s Devinem, ale ze zbytku týmu vznikne asi znovu Shazarian...kdyby do Serotonin přidali Danielse tak by vyřešili několik věcí najednou, jenže hlupáci jako Russo nebo Mantell prostě na takovou věc nepřijdou a radši budou kombinovat s Shark Boyem což je prakticky jobber...úplně nejlepší by ale bylo kdyby přišel někdo ze starého Flocku(třeba Saturn nebo Kidman)nebo ještě líp Dinero z Gathering...to by bylo lepší než nechat je rozpadnout...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:18 am

no mne sa to co zamyslaju so Shark Boyom vobec nepaci ... lebo on je sice jobber ale je to dobry wrestler a vedie to k tomu ze mu daju dole masku a daju mu gimmick Austina ... a o chvilu tam bude v X Division Macho Man, Austin, Razor Ramon, Hogan, Ultimate Warrior a neviem kto este ....
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 4:50 am

to že by tam mohl přijít Saturn nebo Billy to už mě taky kdysi napadlo.. ale tak mě to zas tak nemrzí že se rozpadnou.. gimmicky měli fakt skvělé to je pravda ale žádný push neměli dokonce ani skoro vůbec nefightili.. doufám že bude mít Bentlley zase ten gimmick jako dřív a Kazarian taky.. oba jsou to skvělý wrestleři as oba mám rád.. doufám že budou zas tag team.. ale co bude s devinem je mi v celku jedno
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 4:55 am

Tak mě to ani nevadí... Serotonin sem moc nemusel.-.. jak už říkáte - Kaze a Bentleye bych taky chtěl vidět v tag teamu popř. v X-divizi... a Raven by taky mohl dostat opět větší roli no a s Devinem opravdu nevim co udělají...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 5:52 am

RUSSELLxxx napísal:
Tak mě to ani nevadí... Serotonin sem moc nemusel.-.. jak už říkáte - Kaze a Bentleye bych taky chtěl vidět v tag teamu popř. v X-divizi... a Raven by taky mohl dostat opět větší roli no a s Devinem opravdu nevim co udělají...

zpět do paparazzi! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WIDOWMaker
Newbie
Newbie
WIDOWMaker


Počet príspevkov : 25
Registration date : 03.05.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:33 am

papparazzi productions este su?.....lebo som ich dlho nevidel......az na nasha,lethala a dutta
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitimeNe január 13, 2008 11:15 am

he he.. a teďka je Kaz jeden z nejúspěšnějších wrestlerů TNA roku 2007 co se pushů týče... a myslím si že Devine taky prožívá jedny z nejlepších chvil své kariery v TNA, doufám že se nakonec titul dostane natrvalo do jeho ruk..

jsem rád že to tak dopadlo... ale škoda Bentleyho.. můj velký oblíbenec..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Serotonin před rozpadnutím? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Serotonin před rozpadnutím?   Serotonin před rozpadnutím? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Serotonin před rozpadnutím?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Serotonin vs. ??? Six Man Tag Match inside SSoS na PPV

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: