Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 ECW

Goto down 
+13
p.herca
3ukv1c4
Batista
BabylonSix
WWE BEKY
Keiter
The Phenomenal
JOhn Cena
Popkiller
Eddie Guerrero
Mattitude
RUSSELLxxx
krupy6555
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 7:09 am

WWE BEKY napísal:
ECW se poslední dobou o dost lepší
CM Punk to hození židle RVDmu a to jak se tvářil je hodně zajímavý
jj.. to je pravda.. to s tou židlí bylo dost dobré.. jinak jsem strašně rád že vystoupil i Little Guido.. tak protože to bylo v Italii.. zajímá mě jestli bude vystupovat i potom.. a ze začátku tomu šulínovi velkému dobře dával..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 19, 2007 9:04 am

Kami Kadze napísal:
WWE BEKY napísal:
ECW se poslední dobou o dost lepší
CM Punk to hození židle RVDmu a to jak se tvářil je hodně zajímavý
jj.. to je pravda.. to s tou židlí bylo dost dobré.. jinak jsem strašně rád že vystoupil i Little Guido.. tak protože to bylo v Italii.. zajímá mě jestli bude vystupovat i potom.. a ze začátku tomu šulínovi velkému dobře dával..

jo překvapivě mu i chvili daval...ale nakonec stejně dostal Rolling Eyes

Ja si nemyslim že by vystupoval dal pravidelně...v te Italii to bylo jen vyjmečne, jelikož je Ital...ale ted jak to bude zas normalne tak tam nebude, nemaji pro něj prostě místo.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 9:13 am

Nové ECW se mi líbilo.. ten první match byl dobrý... to se Snitskym bylo zas hrozné ale o něco lepší než předtím.. a vsadím cokoliv že to co má v držce na 100% nejsou jeho zuby Very Happy... A Main Event se mi hodně líbil. Alpha Male byl dost dobrý ten Pounce byl šílený.. a bylo tam dokonce i pár skoro extreme momentů Smile
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt apríl 25, 2007 10:46 am

ECW nebylo špatný... Lashley vs. Umaga docela šlo... Snitsky no comment
ME se mi dost líbil,ten Alphe Maleuv Pounce fakt klasa! Very Happy Very Happy

Jinak sem rád,že CM Punk zaútočil na Burka...fakt ta storyline je dobrá!

Sem zvědav,jestli bude zapas NB vs. Originals na Backlashi... doufám že jo,na card je zatim docela malo zapasu a newim co jinyho by tam dali... ještě taky obsadit Mr.Kennedyho,...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeŠt apríl 26, 2007 3:04 am

uz som videl a celkom v pohode ... Umaga vs. Lashley dalo sa celkom v pohode ... Balls vs. Snitsky to bolo o nicom uz by s tym Snitskym mohli nieco urobit ... a ME super bolo tam par dobrych okamihov, sa mi lubi jak CM Punk ide proti Burkovi ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 3:36 pm

Nove ECW sa mi celkom pacilo.......paci sa mi ten zaciatok feudu mezdi Burkom a CM ...dobre je ze je v tej storyline je vela moznosti......
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 4:51 am

krupy6555 napísal:
Nove ECW sa mi celkom pacilo.......paci sa mi ten zaciatok feudu mezdi Burkom a CM ...dobre je ze je v tej storyline je vela moznosti......

no WWE show číslo 3 byl takovej normál, mi vadilo, že Balls opět jobboval, no co naděláme, už je to prostě člen jobberu WWE.

To stim CM Punkem je celkem zajimavy.... jsem zvědavej jak se to vyvine v příští WWE show číslo 3.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 5:00 am

ECW bylo dost slušné kromě Snitskyho se mě všechno líbilo hlavně main event a vypadá to,že CM u New Breed zkončil
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 8:54 am

New ECW bolo skvele hlavne 8 man elimination match velka pecka, zda sa ze CM punk sa uvedomil
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 1:11 pm

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Nove ECW sa mi celkom pacilo.......paci sa mi ten zaciatok feudu mezdi Burkom a CM ...dobre je ze je v tej storyline je vela moznosti......

no WWE show číslo 3 byl takovej normál, mi vadilo, že Balls opět jobboval, no co naděláme, už je to prostě člen jobberu WWE.

To stim CM Punkem je celkem zajimavy.... jsem zvědavej jak se to vyvine v příští WWE show číslo 3.

Ja mam skor pocit, ze show no. 3 je smackdown.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 2:17 pm

Hoddok napísal:
Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Nove ECW sa mi celkom pacilo.......paci sa mi ten zaciatok feudu mezdi Burkom a CM ...dobre je ze je v tej storyline je vela moznosti......

no WWE show číslo 3 byl takovej normál, mi vadilo, že Balls opět jobboval, no co naděláme, už je to prostě člen jobberu WWE.

To stim CM Punkem je celkem zajimavy.... jsem zvědavej jak se to vyvine v příští WWE show číslo 3.

Ja mam skor pocit, ze show no. 3 je smackdown.

kdeze,
1.RAW
2.SD
3.ECW
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 2:21 pm

krupy6555 napísal:
Hoddok napísal:
Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Nove ECW sa mi celkom pacilo.......paci sa mi ten zaciatok feudu mezdi Burkom a CM ...dobre je ze je v tej storyline je vela moznosti......

no WWE show číslo 3 byl takovej normál, mi vadilo, že Balls opět jobboval, no co naděláme, už je to prostě člen jobberu WWE.

To stim CM Punkem je celkem zajimavy.... jsem zvědavej jak se to vyvine v příští WWE show číslo 3.

Ja mam skor pocit, ze show no. 3 je smackdown.

kdeze,
1.RAW
2.SD
3.ECW

mozno ze si pomyslite ze mi sibe alebo co ale podla mna je teraz ECW prve potom RAW a nakoniec SD ... ale to bude asi tym ze ECW uz sledujem pravidelne a ostatne nie ... hlavne SD som naposledy videl asi v decembri
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 2:32 pm

podla mna prvy je RAW i ked rozmyslam nad ECW lebo to zacinam pravidelne sledovat a zacina byt dobra story potom ECW ked berem ako druhe jo a treti SD lebo ten je uplne shitovy uz dlho
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSo apríl 28, 2007 2:42 pm

BabylonSix napísal:
podla mna prvy je RAW i ked rozmyslam nad ECW lebo to zacinam pravidelne sledovat a zacina byt dobra story potom ECW ked berem ako druhe jo a treti SD lebo ten je uplne shitovy uz dlho

mna v ECW odradza to obsadenie rosteru.....Snitsky,Striker,Thorn,Burke .....Test nemal odist...takisto Holly je out.....velka skoda
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 1:20 am

krupy6555 napísal:
BabylonSix napísal:
podla mna prvy je RAW i ked rozmyslam nad ECW lebo to zacinam pravidelne sledovat a zacina byt dobra story potom ECW ked berem ako druhe jo a treti SD lebo ten je uplne shitovy uz dlho

mna v ECW odradza to obsadenie rosteru.....Snitsky,Striker,Thorn,Burke .....Test nemal odist...takisto Holly je out.....velka skoda

Holly sa este vrati.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:42 am

Hoddok napísal:
krupy6555 napísal:
BabylonSix napísal:
podla mna prvy je RAW i ked rozmyslam nad ECW lebo to zacinam pravidelne sledovat a zacina byt dobra story potom ECW ked berem ako druhe jo a treti SD lebo ten je uplne shitovy uz dlho

mna v ECW odradza to obsadenie rosteru.....Snitsky,Striker,Thorn,Burke .....Test nemal odist...takisto Holly je out.....velka skoda

Holly sa este vrati.

lol! vsak ja som napisal ze sa uz nevrati???
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:48 am

Si napisal, ze "Holly je out..velka skoda". Tak mi to vyznelo ako keby sme ho uz nikdy nemali vidiet.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:50 am

Hoddok napísal:
Si napisal, ze "Holly je out..velka skoda". Tak mi to vyznelo ako keby sme ho uz nikdy nemali vidiet.


lol! lol! ser na to,nepochopili sme sa
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 10:58 am

Ty krááááááááááááááávo viděli jste novou epizodu ECW???? nejlepší epizoda nové ECW!! všecky zápasy byly dost dobré.. hodně dobří byli ti Major Brothers.. uplně jsem čekal že Thorn odejde z NB.. a Main Event no OMG.. fakt boží.. pravé ECW.. jsem nadčený.. akorát jsem na 100% věděl že vyhraje RVD.. tomu jsem to přál nejmíň páč už jednou ecw titul měl.. tak bych chtěl aby měli shoot jiní originals.. no prostě určitě nový díl ecw stáhněte.. stojí to za to!!! Smile
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:08 am

Kami Kadze napísal:
Ty krááááááááááááááávo viděli jste novou epizodu ECW???? nejlepší epizoda nové ECW!! všecky zápasy byly dost dobré.. hodně dobří byli ti Major Brothers.. uplně jsem čekal že Thorn odejde z NB.. a Main Event no OMG.. fakt boží.. pravé ECW.. jsem nadčený.. akorát jsem na 100% věděl že vyhraje RVD.. tomu jsem to přál nejmíň páč už jednou ecw titul měl.. tak bych chtěl aby měli shoot jiní originals.. no prostě určitě nový díl ecw stáhněte.. stojí to za to!!! Smile

Jasne ECW taham hned v sobotu (vtedy mam zadara net) lebo ho taham pravidelne a podla mna je z wwe best...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:10 am

3ukv1c4 napísal:
Kami Kadze napísal:
Ty krááááááááááááááávo viděli jste novou epizodu ECW???? nejlepší epizoda nové ECW!! všecky zápasy byly dost dobré.. hodně dobří byli ti Major Brothers.. uplně jsem čekal že Thorn odejde z NB.. a Main Event no OMG.. fakt boží.. pravé ECW.. jsem nadčený.. akorát jsem na 100% věděl že vyhraje RVD.. tomu jsem to přál nejmíň páč už jednou ecw titul měl.. tak bych chtěl aby měli shoot jiní originals.. no prostě určitě nový díl ecw stáhněte.. stojí to za to!!! Smile

Jasne ECW taham hned v sobotu (vtedy mam zadara net) lebo ho taham pravidelne a podla mna je z wwe best...
no poslední dobou se hodně zlepšilo.. ale určitě zatím není lepší než RAW.. ale klidně si může SmackDownem vytřít prdel páč SD! stejně míří do sraček..
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:13 am

Nj, SD! sucks ECW Rulez a Raw velmo nepozeram takze u mna na 2. mieste
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:18 am

Kami Kadze napísal:
3ukv1c4 napísal:
Kami Kadze napísal:
Ty krááááááááááááááávo viděli jste novou epizodu ECW???? nejlepší epizoda nové ECW!! všecky zápasy byly dost dobré.. hodně dobří byli ti Major Brothers.. uplně jsem čekal že Thorn odejde z NB.. a Main Event no OMG.. fakt boží.. pravé ECW.. jsem nadčený.. akorát jsem na 100% věděl že vyhraje RVD.. tomu jsem to přál nejmíň páč už jednou ecw titul měl.. tak bych chtěl aby měli shoot jiní originals.. no prostě určitě nový díl ecw stáhněte.. stojí to za to!!! Smile

Jasne ECW taham hned v sobotu (vtedy mam zadara net) lebo ho taham pravidelne a podla mna je z wwe best...
no poslední dobou se hodně zlepšilo.. ale určitě zatím není lepší než RAW.. ale klidně si může SmackDownem vytřít prdel páč SD! stejně míří do sraček..

Show číslo 3 začina byt lepší než SD, ale to je tim že se na nej vice zaměřuji, ale nikdy to už nebudu brat jako jak se tomu řika ECW, ale jako show číslo 3
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:20 am

jj,tohtotyzdnove ECW bolo super..ME najlepsi zapas,dobre spraveny..
Tommy Dreamer,Sabu suplex cez stol zo Sandmanom cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:21 am

kurnik uz taham ale ako to tak vidim tak pozerat budem az v piatok Sad
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Sponsored content





ECW - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ECW   ECW - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ECW
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: WWE Diskusia-
Prejdi na: