Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 11:07 am

E-FED-SmackDown!, Raw & ECW show (week 2)

1. část

Začíná druhá E-fed (WWE/ECW) show, diváci jásají a ukazují své transparenty. Do ringu přichází GM SmackDownu! Theodore Long , bere si mikrofon a říká: „Dámy a pánové, vítejte na 2. E-FED WWE show. Dnes dojde k značným změnám, zápas Lashley vs Sandman se mění z hardcore na No DQ match. A main event z hardcore triple threat na normal triple threat match. Holla Holla Playa.“ a odchází.

Před halu přichází spousty wrestlerů z WWE/ECW. Všichni stojí v řadě a na titatronu začne hrát rozlučkové video na památku Bama Bama Bigelowa, u několik wrestleru jsou vidět slzy v očích. Ale i u diváků. Po ukončení videa všichni wrestleři odcházejí.


Kenny Dykstra vs Carlito w/Torrie Wilson

První přichází za silného bučení Kenny Dykstra , bere si od Lillian Garcii mikrofon a praví: „Minulý zápas byla výjimka, tato prohra mě vubec nesebrala naději stát se nejmladším E-FED WWE Championem v historii. Já budu vaše noční můra, sem na dobré cestě a za chvili mě uvidíte s opaskem. Já jsem Kenny Dyks....“ a v tom začne hrát znělka Carlita doprovázeným svojí přítelkyní Torrie Wilson, má v ruce mikrofon a říká: „Ty se vidíš s opaskem? Ty budeš budoucí Champion? Dovol abych se zasmál, po tvé minulé prohře je se směju ještě víc. Já a Torrie Wilson...“ Kenny: Torrie Wilson? Kdo ti stojí o tuhle štětku?...“ Carlito se naštve a rozebíhá se do ringu ještě než vstává Dykstra do něj kope, Carlito se ale rychle probírá a zasahuje Dystrovi mnoho uderů do obličeje a poté ho clotheslinem sráží k zemi. Rozebíhá se a dělá Elbow Drop, v tom však Dysktra jde pryč z ringu, diváci bučí. Carlito je však v klidu, a udělá na Dykstru Crossbody přes provazy. Diváci tleskají.. Carlito posílá Dykstru zpět do ringu. Zvedá si ho, jenže Dysktra ho šťouchne do oka a následně provede school boy pin 1..2.. ale Carlito se zvedá. Dykstra mu žačne lámat hlavu. Asi po minutě začnou diváci tleskat a Carlito se pomalu dostává k sobě, posunky levou rukou dává divákum najevo, že se asi probere. Zasadí Dykstrovi 3 tvrdé udery do břicha a Dykstra pestane lámat, poté se Carlito rozebíhá a udělá na Dykstru dropkick. Dykstra se rychle zvedá, Carlito se rozebíhá, ale Dysktra uhybá a hodí Carlita mimo ring, Chce napadnout Carlita jenže se k němu připlete Torrie Wilson a brání Carlita. Dykstra jí začne honit kolem ringu, ale Carlito jde za nim dohání ho a dává ho zpět do ringu. Dykstra chytne Carlita a udělá mu Neckbreaker, chce odpočítat 1..2.. ale Carlito se těsně zvedá. Dyktra udělá Carlitovi knee drop a začne ho znova odpočítávat 1..2..a znova nic. Dysktra začne nadávat rozhodčímu že už byli 3 ale rozhodčí ho přesvědčuje že byli 2. Dykstra si zvedá Carlita, kopne ho do břicha a nasledně udělá DDT, chce dopočítat 1..2... opět nic. Dyktra se zvedá a začne provokovat diváky, kteří bučí. Zvedá si Carlita a fackou ho srazí k zemi. Divákům se to nelíbí a začnou skandovat Dykstra suck!, Dykstra suck!... Dykstra dělá, že to neslyší a kope do Carlita, Torrie křičí na Carlita: „Get up, baby!“ Dykstra opět zvedá Carlita a chce provést uder do obličeje ale Carlito mu ho vyvraci a nasledně mo udeřuje do obličeje, znova a znova až se začne Dykstra motat. Carlito udělá s Dykstrou nádherný Piledriver, Dyktra si lehne přes doprostřed ringu, Carlito využije příležitosti a skáče Triple Jump Moonsault. Odpočítává: 1...2..... a Dysktra těsně vztává. Carlito se otáčí na rozhodčího že to mělo být už 3 vteřiny, Dykstra využívá příležitosti že je Carlito otočený a udělá mu Scool Boy Roll Up (pin) 1..2... ale Carlito se naštěstí zvedá. Torrie zakřičí na Dykstru a Dykstra se na ní otočí, ale v tom Carlito udělá Dykstrovi Back Cracker. Položí ho na lopatky 1...2...3.. a Vítězem je Carlito. Diváci jsou velmi spokojeni a Carlita odměňují velikým potleskem. Carlito odchází se svojí přítelkyní Torrie pryč.

Winner: Carlito


Do ringu přichází The Miz s mikrofonem a říká: “Hey oslové, dneska to tady rozjedem, dneska bude pařba! Víte proč? Protože na řadu přichází Divas Bikiny Contest! Cha cha cha... Utká se v něm 6 divas. 2 ze SD! 2 z Rawu a 2 z ECW. Jako první přichází Kriiistalll..... jako druhá: Trrriniityyy... 3. Caandiceee.... 4. Ashleyyy.... 5. Kellyy Kellyy..... a jako poslední Meelinaaa. Tak holky teď to rozjedem, jste přiraveni? Ok Kristal jsi na řadě!..... tak teď Trinity..... jako 3. Candice.... Ashley jeď...... pátá je Kelly Kelly.... a poslední na řadě Melina..... Tak a teď se pustíme do vyhlášení vítěze HooRah!“ diváci: You Suck! Miz: „HooRah!“ diváci: You Suck! „Líbila se vám Kristal?“ Diváci průměrně bučí... „Líbila se vám...Trinity?“ Diváci poměrně dost jásají. „A co... Candice?“ Diváci průměrně fandí. „ Ted jaká byla Ashley?“ Diváci hodně fandí a začnou skandovat Ashley, Ashley, Ashley.... „No to vypadá pěkně, ale co řikáte na Kelly Kelly?“ Diváci dost slušně fandí. „Ok ok a jako poslední...Melina!“ Diváci hodně bučí, Melina se začne vztekat. „V klidu Melino, v noci to napravíme.. ha ha ha... Takže vítězem Bikiny contestu se stává.... Ashley!!!“ Ashley se začne radovat společně s diváky. Melina a Kristal naštvaně odcházejí, ale ostatní slaví společně s Ashley. Pak pomalu tancem odchází ještě s The Mizem pryč z areny...


E-FED Intercontinental Championship

Mr. Kennedy vs Jeff Hardy (LADDER MATCH)

V ringu stojí Tony Chimel a praví: Tento zápas je téměř bez pravidel, neplatí DQ, neplatí pin, submission ani rope break. Kdo chce zvítězit musí sebrat opasek nahoře nad ringem. Vítez tohoto zápasu se stane novým E-FED Intercontinental Championem!
Jako první opět přichází Mr. Kennedy, Tony Chimel chce vyhlasit jeho jmeno, ale Kennedy ho posunky zaraží...Stoupá si doprostřed ringu, nastaví ruku do ktere se mu spustí mikrofon a řiká: Já jsem vítěz minulého zápasu a budu ním i nyní....já jsem vítěz, já jsem budoucnost SmackDownu!...já jsem Mrrrr. Kennedyyy....Kennedyyy.
Jako druhý přichází za velke ovace diváků Jeff Hardy. Gong zazní a zápas muže začít. Oba soupeři se na sebe upřeně dívají a pak se žačínají mlátit pěstmi, Jeff posílá Kennedyho do lan, ale ten utiká mimo ring....diváci hlasitě bučí a on je ještě víc provokuje. Jeff ho vyzívá do ringu a on pomalu přichází k ringu, stoupá si na ring ale Jeff se rozebíhá a dělá mu front dropkick kterým ho sráží mimo ring. Čeká až se Kennedy zvedne a opět se rozebíhá a skáče salto vpřed mimo ring na Kennedyho. Kennedy je ztím omámen a Jeff si zatím bere žebřík, dává ho do ringu a vrací se k Kennedymu, jenže ten se probírá a dělá Jeffovi low blow. Jeff bolestí kleká k zemi a Kennedy si zatím bere do ruky druhé štafle, dělá si odstup od Jeffa čeká až se zvedne rozeběhne se a srazí štaflemi Jeffa k zemi. Kennedy dává druhé štafle do ringu a jde také do ringu. Jeff se zatim zvedá a jde do ringu. Kennedy si zatím bere do rukou štafle a zády od jeffa, Jeff toho zatím využívá, vyleze na roh, Kennedy se otáčí a Jeff ho sráží Dropkickem i se štaflemi. Oba teď leží omámeni na zemi, Jeff se zvedá dřív a staví štafle obě do A. Otáčí se a Kennedy mu dělá clothesline. Zvedá si Jeffa a dělá mu suplex. Poté provokuje diváky kteří ho vypískávají. Jde mimo ring a vytahuje ze spod ringu stůl, rozestavuje ho a jde zpět do ringu.. Ale Jeff se probírá a napadá Kennedyho a už mu dělá Twist of Fate! Leze na jedny štafle a před sebou ma postavene ty druhé. Chytne se rukama těch druhých, přeskočí je a udělá leg drop! Kennedy je velmi omráčen tak Jeff toho využívá a leze na štafle už chmatá po titulu ale v tom se probere Kennedy a strčí do štaflí které padají a Jeff padá mimo ring do stolu který se i snim propadá. Kennedy únavou leží v ringu, po chvíli se probírá a staví si štafle aby mohl sebrat titul, leze na štafle ale v tom skáče Jeff z rohu dropkick a Kennedyho sráží dolů. Pak Jeff leze na štafle a kouká na kennedyho který leží přímo před nimi. Udělá gesto na diváky a skáče ze štaflí na Kennedyho Swanton Bomb! Diváci šílejí a skandují Hardy, Hardy, Hardy... Oba teď leží na zemi. Jeff se probírá leze na štafle, chytá se titulu ale v tom se probírá Kennedy a shazuje štafle, jenže Jeff se chytil oběma rukama opasku a visí tam bez štaflí, Kennedy ho tahá za nohy ale Jeff si odepíná titul a má ho!!! Spadne dolů a hned jde mimo ring. Diváci jsou nadšení a Jeff snima. Chimel ohlašuje jméno nového E-FED Intercontinental Championa a diváci snim souhlasí.
Jenže Mr. Kennedy má jiný názor a jde k Chimelovi, bere si jeho mikrofon a řiká, já sem měl být nový champion!! Kde je můj titul? a následně dává Chimelovi facku a srazí ho k zemi. Pak ho veme na roh a udělá snim Green Bay Plunge. Pak pomalu odchází a diváci ho vypískávají.

Winner: Jeff Hardy


Lashley vs. Sandman (No DQ Match)

První přichází za velké ovace Lashley. Jako druhý také za velké ovace přichází Sandman, před přichodem do ringu si stoupá na mantinel, v levé ruce drží svojí hůl, pravou si vyndavá s kapsy pivo, otevírá ho a omlátí si ho o hlavu, fanoušci jsou ve varu. Jde do ringu a gong zahajuje zápas. Sandman si prozatím odkládá svojí hůl a pouští se do Lashleyho. Jenže Lashley se ho chytá a provádí Belly to Belly. Následně zvedá Sandmana a dělá Side Slam. Chce odpočítat 1...2... ale Sandman se zvedá. Lashley začne Sandmanovi lámat nohu. Sandman se ale natahuje pro svojí hůl a 4x praští Lashleyho do hlavy. Lashley leží na zemi a Sandman čeká až se zvedne, když se Lashley zvedá Sandman ho udeří znovu do hlavy. Pak si stoupne vedle Lashleyho, přiloží mu svojí hul na hruď a udělá snim White Russian Leg Sweep. Chce odpočítat 1...2.. ale Lashley se probírá. Sandman si vylézá na roh a čeká až se Lashley zvedne. Lashley se zvedá a Sandman ho skokem praští holí ho hlavy. Chce odpočítat 1...2.. ale opět se Lashley zvedá . Sandman opět čeká až se Lashley zvedne, chce ho udeřit holí, jenže Lashley uhybá, rozebíhá se, odráží od lan a dělá Sandmanovi Spear! Veme jeho hůl a ukáže jí lidem, ti jsou napůl naštvaní a napůl štastní. Položí jí doprostřed ringu. Ještě udělá své gesto na lidi, zvedne Sandmana a udělá snim Dominator přímo na hůl ležící ve prostřed ringu. Odpočítává 1...2...3. A stává se vítězem. ECW Hlasatel vyhlašuje jeho jméno a Lashley si od něj následně bere mikrofon a praví: „Mission Completed!“ Diváci jsou nadšení.


V ringu už je připraven Matt Striker s vybaveným ringem, v ruce má mikrofon a říká: „Dobrý den mí studenti, já jsem Matt Striker a já jsem váš učitel.“ Diváci bučí... „Ze mě byste si měli vzít příklad , vypadám skvěle, znalosti mám a zápasit umim. Já jsem Matt Stri...“ A v tom začne hrát znělka Tommyho Dreamera a přichází samotný Tommy Dreamer. Jde do ringu za Strikerem, v ruce má také mikrofon ale než chce něco říct Striker začne mluvit: „Hey, co děláš v mé učebně? Nejsi tady vítán, vypadni!“ A Dreamer na to: „ Moment, moment.. z tebe by měli mít lidi vzor? Co je na tobě tak výjměčného? Já jsem pravý Extrémista a něčím takovým nesouhlasim.“ Striker: „Ty a Extremista? Ha ha ha, asi bych tě měl doučit co to slovo znamená, protože na tebe se spíše hodí slovo, teď mě omluvte zkurvysyn!“ Dreamer se naštval a Strikera praštil mikrofonem do hlavy, jenže Striker ještě stihl utéct z ringu. Diváci jsou naštvaní že Striker Dreamerovi utekl a bučí na něj. Dreamer je také velice naštvaný a všechnu Strikerovo výbavu (tabule, katedra) hází mimo ring. Striker se jen pousmívá a odchází pryč.


Naposledy upravil dňa Po január 22, 2007 11:22 am, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 11:08 am

2. část

Steve Austin vs. Kane (Hardcore match)


První do ringu přichází Stone Cold Steve Austin...ani jeden divák nezůstává sedět...celá hala šílí.
sebou do ringu si bere židli a baseballovou pálku, klasicky se zdraví s diváky a hala skanduje Austinovo jméno.
Vtom už začne hrát Kanovo znělka, u vstupní brány šlehají plameny a Kane si bere do ringu popelnci. Austin netrpělivě čeká až rozhodčí začne zápas.
Zápas je zahájen a Austin po Kanovi vyjíždí baseballovou pálkou jenže Kane se chrání popelnicí a následné ho sní praští do hlavy, Austin se kácí k zemi. Popelnice je celá prohlá a tak si Kane bere Austinovu židli když se otáčí Austin ho nabere Spearem a následně mu dává jeden uder do hlavy za druhým. Kane leží na zemi a Austin jde mimo ring, odkryvé spodek ringu a bere si kladivo. Kane se probírá a jde za ním, Austin ho praští kladivem do břicha a Kane padá bolestí na zem.
Austin zvedá Kana a hází ho mezi diváky, jeden z diváků mu pujčí židli a Austin s ní praští Kana do hlavy. Oba borci teď jdou směrem k východu z hlavní arény . Na jedne zdi je plot, Austin tam nechá stát Kana rozebíhá se ale kane uhybá a Austin naráží do plotu. Kane si bere skleněnou trubici co byla položená na zemi a praští Austina přes hlavu, trubice se celá rozbijí. Jde s Austinem dál až dojdou k jednomu automatu, Kane chce o něj prašit Austina, ale Austin se nedá a praští o něj Kana. Z automatu najednou vyjede jedna plechovka piva, Austin neodolá a udělá svoje oblíbené gesto, diváci v aréně šílí..
Oba jdou dál až dojdou k jedněm schodům, Austin něco chystá ale Kane se brání udery do břicha, Austin se začne motat a Kane mu dělá Suplex na schody, Austin začne řvát bolestí. Kane ho tahá nahoru, jdou dál až vejdou zpět do arény k titatronu. Kane chytá Austina za krk a udělá mu Chokeslam dolů do stolů!! Jde za nim, chce odpinovat 1..2... a tesně se Austin nadzvedne. Kane si bere jeden povalující se drát a začne jim škrtit Austina. Austin se zvedá a zasazuje Kanovi pár úderů loktem do obličeje. Kane se motá a Austin se rozebíhá a dělá Kanovi clothesline. Bere si jeden stůl co zůstal nerozpadlý, rozestaví ho a dá na něj Kana. Jde k němu nahoru ale Kane ho z něho shodí a následně skočí leg drop! Chce dopinovat 1..2.. ale Austin se zvedá. Kane si bere jedno víko od popelnice co se volně povaluje, chystá se praštit Austina ale ten ho kopne veme mu to víko a 5x ho sním praští. Kane lehá k zemi.
Austin veme znova stůl, dá ho do správne polohy a dává na něj Kana. Leze také na stůl ale Kane ho chytí za krk a chce udělat chokeslam, jenže Austin ho kopne do břicha a dělá Stone Cold Stunner!! Pod obouma se stůl prolomí a nehybně leží na zemi těsně vedle sebe, Austin dá jednu ruku Kanovi na hruď a rozhodčí opočítává 1...2...3 a vítězem je Stone Cold Steve Austin. Pomalu se probírá, jde směrem k ringu a klasicky slaví s diváky a pivem.


Do ringu přichází za veliké ovace diváků John Cena, bere si mikrofon a říká: „Yo, Yo, Yo.... Champ je tady! Minulý týden se můj soupeř Umaga zranil!“ Diváci bučí. „Ale mě to nevadí a dokážu se postavit komukoliv...“ Před halu předstoupí Armando Alejandro Estrada a praví: „Všichni poslouchejte! Sámoanský buldozer Umaga byl zraněn, to však nic neznamená. Na dobu co bude muj Umaga zraněn, sem si vybral někoho jineho komu budu dělat manažera, je to..... Great Khali hahahaha, přeji příjemnou zábavu Johne.“ Khali pomalými kroky přichází k ringu, Cena je připraven se do něj pustit, Když Khali vejde do ringu Cena se do něj pouští pěstmi, Khali ho však jednou ránou do hlavy sráží k zemi. Do ringu už přichází také Estrada a říká Khalimu co má dělat. Cena se pomalu zvedá a Khali ho nohou skopne k zemi. Poté mu Estrada říká co má udělat. Khali poslechne, vyzvedne Cena na svojí hruď a hodí snim na zem. Cena nehybně leží na zemi. A Khali a Estrada za bukotu díváků odchází.


Main Event:

Randy Orton vs. Triple H vs. Shawn Michaels


Jako první přichází do ringu Randy Orton, diváky není oblíben, proto ho vypískávají. Druhý přichází Triple H, ten už je na tom opačně a lidi jsou při jeho příchodu ve varu. Třetí je na řade Shawn Michaels který je také diváky hodně oblíben. Všichni 3 jsou v ringu a zápas muže začít. Všichni neví do koho se mají pustit ale prní se pustí HHH do Shawna. Když se ti sva přetahují Orton napadne HHH zezadu. Jenže HHH stojí v klidu a jde na Ortona, Shawn využije toho že je HHH otočen a udělá mu school boy pin, jenže Orton zasahuje a pin vyvrací. Násldně si veme Shawna posílá ho do lan a sráží dropkickem. Poté se rozebíhá, odráží od lan a dělá Shawnovi Knee Drop. Chce odpinovat 1.. jenže HHH zasahuje. HHH Ortona posílá do lan a následně sráží Clotheslinem. Následně se rozebíhá a také dělá Knee Drop. Poté se otáčí a dává Ortonovi rány do obličeje. Jenže Orton utíká mimo ring, HHH jde za ním a oba se teď bijí před ringem, Shawn využívá příležitosti, vylézá na roh a skáče krásný Croos Body na oba borce mimo ring. Diváci to odměňují potleskem. Shawn posílá nejdříve Ortona do ringu a poté i HHH. Následně si vylézá na ring, udělá na lidi gestlo, čeká až se oba borci zvednou a sráží oba dva najednou pěkným Front Dropkickem. Chce odpinovat Ortona 1...2.. ale Orton se zvedá. Tak jde odpinovat HHH 1...2... ale ten se také zvedá. Opět Shawn vylézá na roh, ale Orton rychle vybíhá a dává Shawnovi udery. Shawn teď sedí na rohu ringu, Orton vylézá za ním a dělá mu suplex z rohu. Když Orton vztává ujímá se ho HHH, posílá ho do lan a dělá Spinebuster. Na diváky poté udělá gesto otáčí se, a Shawn
chce udělat Sweet Chin Music, jenže HHH uhybá a Shawna vyhazuje mimo ring. Jde k Ortonovi a připravuje se na Pedigree, v tom mu však Orton udělá Low Bow. HHH padá k zemi. Orton připraveně koukána HHH a na něco se chystá, HHH se pomalu zvedá a Orton dělá RKO. Odpočítává 1...2...3 a je vítěz.

Chvíli se raduje z vítězství, ale pak přichází do ringu Edge, v rukou má dvě židle. Jednu přiloží Triple H pod obličej a jednu stále drží v ruce. Zdvihne ji nad hlavu, jenže Shawn Michaels přiběhne do ringu a udělá Edgemu Sweet Chin Music! Randy Orton si bere židli co upadla Edgemu z ruky, chce praštit Shawna, jenže ten uhybá a dělá mu též Sweet Chin Music. Shawn pomáhá vztát HHH a Edge a Orton zatím jdou pryč z ringu. Shawn si bere mikrofon a říká: „Rated- RKO , tohle bylo to poslední co ste si dovolili. Protože D-X jsou zpátky!!!“ Diváci jásají a skandují D-X...D-X...D-X.. Začne hrát hudba Dgeneration-X a Shawn si podává ruku s Triple H. Poté se postaví oba vedle sebe. A udělají klasické gesto D-X ještě s efekty a ohňostrojem. Diváci jsou ve varu a 2. E-FED WWE/ECW Show končí.

Na show pracovali: Mattitude, Eddie Guerrero
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 12:12 pm

Dobrá práce chlapci afro
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 12:41 pm

děkujeme, kolik nám hodláte zaplatit šéfe? lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 12:50 pm

Mattitude napísal:
děkujeme, kolik nám hodláte zaplatit šéfe? lol!
tak teda dvacetník za DX reuninon a padinku za to že vyhrál Carlito ju??

Takže kapříci už připluli?? afro
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 12:52 pm

super!! len by ste mohli nechat vyhrat aj Kennyho Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 1:06 pm

super show ... asi urobim statistiky E-fedu (kto kolko vyhral a tak) a uz aj sekciu sampionov
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 1:07 pm

Jo to by se hodilo Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 1:08 pm

uz na tom pracujem Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimePo január 22, 2007 1:09 pm

Možna by bylo dobre i tipovani...ale to radši ne, protože někdy se dokonce den před vydanim show nevi co bude za zapasy, takže radši ne
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitimeSt január 24, 2007 4:54 am

Super Show. good work. Thx for Win Very Happy (StoneCold)
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
Sponsored content





E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2   E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 2
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» E-FED-SMACKDOWN AND RAW (ECW)-----WEEK 1
» E-FED-SMACKDOWN!, RAW & ECW-----WEEK 3
» E-FED- SMACKDOWN!, RAW & ECW----- WEEK 4
» E-FED- SMACKDOWN!, RAW & ECW----- WEEK 5
» E-FED- SMACKDOWN!, RAW & ECW----- WEEK 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed WWE-
Prejdi na: