Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 VKM alebo DX ?

Goto down 
+8
FallenAngel
WWE BEKY
Eddie Guerrero
BabylonSix
Mattitude
RUSSELLxxx
krupy6555
Popkiller
12 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Koho mate radsej?
VKM
VKM alebo DX ? Vote_lcap26%VKM alebo DX ? Vote_rcap
 26% [ 5 ]
DX
VKM alebo DX ? Vote_lcap74%VKM alebo DX ? Vote_rcap
 74% [ 14 ]
Celkom hlasov : 19
 

AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeSo január 27, 2007 10:40 am

Tak koho mate radsej ? ja sa fakt neviem rozhodnut ale dal som VKM pripadaju mi vtipnejsi
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeSo január 27, 2007 11:06 am

Popkiller napísal:
Tak koho mate radsej ? ja sa fakt neviem rozhodnut ale dal som VKM pripadaju mi vtipnejsi

aj ja,proste New Age Outlaws alebo New DX...k tomu nemam viac co dodat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeSo január 27, 2007 11:09 am

Já mám radši DX! VKM moc nemusim.... Nej byl New DX! Takže celkově dávám Dx!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeSo január 27, 2007 1:48 pm

Mě je jedno co bylo předtim, proč bych se měl ohlížet dozadu? ted v součastnosti je D-X a VKM takže já řikám D-X. VKM je jen snaha se zviditelnit na ukor WWE (D-X)
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeSo január 27, 2007 1:55 pm

Mattitude napísal:
Mě je jedno co bylo předtim, proč bych se měl ohlížet dozadu? ted v součastnosti je D-X a VKM takže já řikám D-X. VKM je jen snaha se zviditelnit na ukor WWE (D-X)

Klobuk dole pred VKM!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe január 28, 2007 3:54 am

urcite DX Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe január 28, 2007 4:18 am

já mám rád VKM i DX....
Basketball
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe január 28, 2007 4:29 am

sak praveze aj ja ale VKM asi radsej Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe január 28, 2007 4:52 am

Popkiller napísal:
sak praveze aj ja ale VKM asi radsej Smile

ja zase nemam rad DX 2006
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeŠt február 15, 2007 2:10 pm

rozhodne DX ty VKM jenom pomlouvaji DX a WWE
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimePi február 16, 2007 7:49 am

No teď jak neni na světě D-X tak nemaji co na práci :-D
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimePi február 16, 2007 9:08 am

pozor,pani,pozor,nehovorime tu o nejakych chudakoch,ale o 5 NASOBNYCH WORLD TAG CHAMPIONS!! VKM nie su ziadne becka!! toto si pls pamatajte.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 3:15 am

A serie ma ze v TNA nemaju tituly!!! Zato nejaky LAX ich maju.....hanba a fuj!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 3:32 am

To si děláš pr...ne? LAX jsou výborní!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 4:42 am

z LAX mam rad Homicida a Konnana, Hernandeza moc nie ale su celkom dobry team ... ale radsej by som titul dal VKM alebo Team 3D
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 4:47 am

Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 4:51 am

RUSSELLxxx napísal:
Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...

Je logicke ze ked niekoho poznam od roku 99 a vyrastal som na jeho zapasoch(New Age Outlaws-VKM) tak ho mam radsej ako niekoho ,koho poznam ovela menej(LAX) a Dudleyovcov som nikdy nemal rad,este Spika ale ostatnych uz nie.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 4:57 am

krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...

Je logicke ze ked niekoho poznam od roku 99 a vyrastal som na jeho zapasoch(New Age Outlaws-VKM) tak ho mam radsej ako niekoho ,koho poznam ovela menej(LAX) a Dudleyovcov som nikdy nemal rad,este Spika ale ostatnych uz nie.
Tak já VKM mám rád,už od dob NAO se mi tihle týpci velmi líbili a to samé Dudleyz,tyhle tag teamy mi zůstanou v paměti navždy a budu je mít stále velmi oblíbené....
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 4:59 am

RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...

Je logicke ze ked niekoho poznam od roku 99 a vyrastal som na jeho zapasoch(New Age Outlaws-VKM) tak ho mam radsej ako niekoho ,koho poznam ovela menej(LAX) a Dudleyovcov som nikdy nemal rad,este Spika ale ostatnych uz nie.
Tak já VKM mám rád,už od dob NAO se mi tihle týpci velmi líbili a to samé Dudleyz,tyhle tag teamy mi zůstanou v paměti navždy a budu je mít stále velmi oblíbené....

najlepsi z nich je aj tak Matt Hyson(Runt),taky skvely hardcore typ...pripomina mi Micka Foleyho....Mick je sice ina liga ale aj tak.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 5:03 am

krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...

Je logicke ze ked niekoho poznam od roku 99 a vyrastal som na jeho zapasoch(New Age Outlaws-VKM) tak ho mam radsej ako niekoho ,koho poznam ovela menej(LAX) a Dudleyovcov som nikdy nemal rad,este Spika ale ostatnych uz nie.
Tak já VKM mám rád,už od dob NAO se mi tihle týpci velmi líbili a to samé Dudleyz,tyhle tag teamy mi zůstanou v paměti navždy a budu je mít stále velmi oblíbené....

najlepsi z nich je aj tak Matt Hyson(Runt),taky skvely hardcore typ...pripomina mi Micka Foleyho....Mick je sice ina liga ale aj tak.
Laughing Tak Runt nebo Spike ,jak chcete je taky velmi dobrý hardcore borec...na jeho výšku... už ve staré ECW měl skvělé hardcore zápasi a v tna taky,i když ted už se moc neukazuje,což je škoda....

Ale zrovna včera sem koukal na Euro Sprotu na NO SURRENDER a tam byl zrovna zápas RAVEN vs. RUNT vs. ABYSS a výkon Runta se mi hodně páčil,hlavně ten skok s titantronu Very Happy a pak mě dostalo,když Kadeřábek řek,že by si Runt měl pořídit nové kalhoty Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 5:22 am

vidis to ne Eurosporte som si nahral ale este nepozeral neviem ani co to je Smile ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 5:47 am

RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Mě se LAX velmi líbí,hlavně Homicide a ted ten feud proti 3D je výbornej....

VKM by si tituly také zasloužili,ale myslim si,že ještě chvilku si budou muset počkat.... já bych to viděl tak,že by 3D vyhráli tag team tituly a pak by proti nim VKM šli,protože se maj změnit v heel a ještě knim má přibýt Chrity Hemme...

Tak uvidíme...

Je logicke ze ked niekoho poznam od roku 99 a vyrastal som na jeho zapasoch(New Age Outlaws-VKM) tak ho mam radsej ako niekoho ,koho poznam ovela menej(LAX) a Dudleyovcov som nikdy nemal rad,este Spika ale ostatnych uz nie.
Tak já VKM mám rád,už od dob NAO se mi tihle týpci velmi líbili a to samé Dudleyz,tyhle tag teamy mi zůstanou v paměti navždy a budu je mít stále velmi oblíbené....

najlepsi z nich je aj tak Matt Hyson(Runt),taky skvely hardcore typ...pripomina mi Micka Foleyho....Mick je sice ina liga ale aj tak.
Laughing Tak Runt nebo Spike ,jak chcete je taky velmi dobrý hardcore borec...na jeho výšku... už ve staré ECW měl skvělé hardcore zápasi a v tna taky,i když ted už se moc neukazuje,což je škoda....

Ale zrovna včera sem koukal na Euro Sprotu na NO SURRENDER a tam byl zrovna zápas RAVEN vs. RUNT vs. ABYSS a výkon Runta se mi hodně páčil,hlavně ten skok s titantronu Very Happy a pak mě dostalo,když Kadeřábek řek,že by si Runt měl pořídit nové kalhoty Laughing Laughing Laughing

aj ja som pozeral,o tyzden bude zase
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 7:23 am

co je dobrého na Runtovi??? já mám raděj univerzály a mezi ně rozhodně nepatří protože jediné co umí je Acid Drop a to je trochu málo....jinak ty debaty sou zajímavé Very Happy z LAX mám rád jen Homicida protože je všestranný a zárověň jako jediný z nich má dobrou vizáž....no a VKM tituly rozhodně nedostanou a to ze stejného důvodu proč je nedostali jako James Gang - protože v TNA musí být wrestleři dobří i v ringu a nejen u mikrofonu, a to oni prostě nejsou...navíc sou nespokojení a už zase idioti olizujou paty Vincovi aby je vzal zpátky....segmenty dobré, u mikrofonu taky, ale jako lidi už je nemám rád debilové jedni, nedokážou stát za názorem...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 7:59 am

FallenAngel napísal:
co je dobrého na Runtovi??? já mám raděj univerzály a mezi ně rozhodně nepatří protože jediné co umí je Acid Drop a to je trochu málo....jinak ty debaty sou zajímavé Very Happy z LAX mám rád jen Homicida protože je všestranný a zárověň jako jediný z nich má dobrou vizáž....no a VKM tituly rozhodně nedostanou a to ze stejného důvodu proč je nedostali jako James Gang - protože v TNA musí být wrestleři dobří i v ringu a nejen u mikrofonu, a to oni prostě nejsou...navíc sou nespokojení a už zase idioti olizujou paty Vincovi aby je vzal zpátky....segmenty dobré, u mikrofonu taky, ale jako lidi už je nemám rád debilové jedni, nedokážou stát za názorem...

No vlastne si si odpovedal sam.....ze v skurvenom sucastnom svete nie je hardcore divizia a preto sa ludia ako ty pytaju ze co je na nom dobre,lebo bez hardocre divizie ich maju ludia za nekvalitnych,ale RUNT je na hardcore zapasy VYBORNY!!!! a pred takymi borcami davam klobuk dolu!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitimeNe február 25, 2007 9:17 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
co je dobrého na Runtovi??? já mám raděj univerzály a mezi ně rozhodně nepatří protože jediné co umí je Acid Drop a to je trochu málo....jinak ty debaty sou zajímavé Very Happy z LAX mám rád jen Homicida protože je všestranný a zárověň jako jediný z nich má dobrou vizáž....no a VKM tituly rozhodně nedostanou a to ze stejného důvodu proč je nedostali jako James Gang - protože v TNA musí být wrestleři dobří i v ringu a nejen u mikrofonu, a to oni prostě nejsou...navíc sou nespokojení a už zase idioti olizujou paty Vincovi aby je vzal zpátky....segmenty dobré, u mikrofonu taky, ale jako lidi už je nemám rád debilové jedni, nedokážou stát za názorem...

No vlastne si si odpovedal sam.....ze v skurvenom sucastnom svete nie je hardcore divizia a preto sa ludia ako ty pytaju ze co je na nom dobre,lebo bez hardocre divizie ich maju ludia za nekvalitnych,ale RUNT je na hardcore zapasy VYBORNY!!!! a pred takymi borcami davam klobuk dolu!!

veru veru runt je brutalny......nevypada na makača ale ma dobre zapasy benoit
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VKM alebo DX ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: VKM alebo DX ?   VKM alebo DX ? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
VKM alebo DX ?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SmackDown, RAW, ECW alebo Impact?
» Face alebo Heel?
» Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Others-
Prejdi na: