Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Chcete nove smajliky ?

Goto down 
+10
Eddie Guerrero
Taker666
krupy6555
3ukv1c4
BabylonSix
Keiter
The Phenomenal
Mattitude
RUSSELLxxx
Popkiller
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Chcete novych smajlikov ?
Ano
Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Vote_lcap89%Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Vote_rcap
 89% [ 17 ]
Nie
Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Vote_lcap11%Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkom hlasov : 19
 

AutorSpráva
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 03, 2007 12:48 am

Popkiller napísal:
3ukv1c4 napísal:
mohol by byt daky mankind alebo podobny, mozno daky DX ak sa da...

budu vsetci Mankind, DX aj Sting len neviem kedy pokusim sa zajtra Smile

yeah, cool.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 8:08 am

tak a uz sme pod utokom "borcov" z CWA.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 10:14 am

krupy6555 napísal:
tak a uz sme pod utokom "borcov" z CWA.....

co ? preco ?
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 11:20 am

krupy6555 napísal:
tak a uz sme pod utokom "borcov" z CWA.....

ani ja tomu nechapem Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 11:29 am

vsak si prezrite CWA...topic CWA FANTASY DISKUZE ...zasmejete sa lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 11:54 am

krupy6555 napísal:
vsak si prezrite CWA...topic CWA FANTASY DISKUZE ...zasmejete sa lol!

co je na tom k smichu? to že tam nikdo nepiše neco co? Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 12:22 pm

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
vsak si prezrite CWA...topic CWA FANTASY DISKUZE ...zasmejete sa lol!

co je na tom k smichu? to že tam nikdo nepiše neco co? Rolling Eyes

nie ty buk lol! smiesne su tie kydy na toto forum.....pripada mi ako keby na SWF ziarlia.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 12:46 pm

No já to taky nechápu...má se kecat o wrestu a ne,že se tady hodně píše je to závist sice nechápu proč,ale je to tak...stimhle mě na cwa úplně serou
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 1:01 pm

hehe Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 1:56 pm

když je SWF tak "mrtvé" a náš off-topic tady má víc než všecko ostatní tak ať sem nechodí a nerýpou do toho fóra...původně jsem to chtěl napsat tam jenže jsem zapomněl heslo na můj acc...Very Happy:D:D lol! lol!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 3:54 pm

já to od nich beru taky jako závist, místo tech žárlivých scén by se tam melo radši mluvit o wrestu a rozjet to tam.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 18, 2007 3:58 pm

Mattitude napísal:
já to od nich beru taky jako závist, místo tech žárlivých scén by se tam melo radši mluvit o wrestu a rozjet to tam.

mna prekvapuju najma reakcie niektorich nemenovanych clenov....kt.chodia aj sem,...pricom tu tvrdia ze je to tu super a tam na toto forum nadavaju .....zaujimave Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 10:13 am

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
já to od nich beru taky jako závist, místo tech žárlivých scén by se tam melo radši mluvit o wrestu a rozjet to tam.

mna prekvapuju najma reakcie niektorich nemenovanych clenov....kt.chodia aj sem,...pricom tu tvrdia ze je to tu super a tam na toto forum nadavaju .....zaujimave Very Happy
pevně věřím že tímhle si nemyslel mě páč sem na SWF zaprvé nenadával a zadruhé sem nikdy nenapsal že SWF je super
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 12:22 pm

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
já to od nich beru taky jako závist, místo tech žárlivých scén by se tam melo radši mluvit o wrestu a rozjet to tam.

mna prekvapuju najma reakcie niektorich nemenovanych clenov....kt.chodia aj sem,...pricom tu tvrdia ze je to tu super a tam na toto forum nadavaju .....zaujimave Very Happy
pevně věřím že tímhle si nemyslel mě páč sem na SWF zaprvé nenadával a zadruhé sem nikdy nenapsal že SWF je super

no dobre,tak slovo "nadavky" nahradime slovom "pomluvy"-v ceskom jazyku: tu je mala ukazka tvojich prispevkov z CWA fora:


tam to žije jen díky topicům jako Off Topic nebo Others...nevím jak v WWE ale v TNA je tam diskuze stejně jak tu mrtvá a počáteční kouzlo E-Fedu už taky upadá...


hmm přestalo mě to bavit ňák tak ze dne na den, navíc já sem psal že je to lepší a lepší u PPV a o bylo docela povedené což se s prominutím o ostatních show vždycky říct nedá....


Beky: souhlasím s tebou, vždyť tam je v Off topicu víc příspěvků než v TNA a WWE dohromady, ty hry sem ze začátku hrál páč to nebylo tak zlé ale teď už na to kašlu, taky sem si všim že tam mnoha lidem jde o to mít milion příspěvků v co možná nejkratším čase.....potom napíše "Už mám 800 příspěvků" a všichni mu tam hrozně gratulujou....



hmm ked mas nejaky napad alebo problem tak preco to nenapises sem??? ale vypisujes to niekde inde.....potom to vyznieva s prepacenim trapne

a ked niekto pravidelne prispieva do fora a ostatni mu zagratuluju k poctu prispevkov co je na tom zle???
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 12:37 pm

a i kdyby tady byli nějací kteří chcou mít hafo příspěvku tak no a co...
je to jejich věc...chytřejší tím nebudou ale tak to nikoho nesere...
já na CWA přestal chodit pač sem tam nikoho neznal...
tady vás znám už všechny a myslím že je to tu supr...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 1:45 pm

krupy: no a? to nejsou pomluvy protože pomluva je to co řekneš za zády adresáta, na CWA chodí aspoň občas většina těch co sem, z čehož vyplývá že bych to klidně napsal i sem neboť se za to nestydím, klidně vytvořím topic "co se mi na SWF nelíbí" a napíšu to tam velkým červeným písmem, no a? tak tady prosimtě příště nevytahuj takové hlouposti ano?
no jinak slova "nadávky" a "pomluvy" mají docela odlišný význam takže to tvoje "nahradíme" moc nechápu ale nic no....kdybys použil na začátku jiné slovo tak sme se nemuseli dohadovat...a k té poslední větě - je to dětinské - podle mě
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 2:08 pm

myslim ze nema zmysel sa tu moc hadat aj tak kto bude chciet tak bude chodit na CWA a iny zas budu chodit sem ... ved kazdy ma pravo na svoj nazor a nemusi sa kazdemu pacit vsetko ... a s tou temou kludne ju vytvor sak na to je tu sekcia forum aby ste pisali co sa vam paci/nepaci co zlepsit atd ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 23, 2007 2:14 pm

FallenAngel napísal:
krupy: no a? to nejsou pomluvy protože pomluva je to co řekneš za zády adresáta, na CWA chodí aspoň občas většina těch co sem, z čehož vyplývá že bych to klidně napsal i sem neboť se za to nestydím, klidně vytvořím topic "co se mi na SWF nelíbí" a napíšu to tam velkým červeným písmem, no a? tak tady prosimtě příště nevytahuj takové hlouposti ano?
no jinak slova "nadávky" a "pomluvy" mají docela odlišný význam takže to tvoje "nahradíme" moc nechápu ale nic no....kdybys použil na začátku jiné slovo tak sme se nemuseli dohadovat...a k té poslední větě - je to dětinské - podle mě

no hluposti su podla mna tie tvoje prispevky na CWA o tomto fore.....asi si sa chcel pridat k niektorim uzivatelom ..to je ale tvoja vec,tvoj nazor a nikto ti ho neberie....len by bolo vhodnejsie vyjadrit sa na tomto fore,povedat co sa ti nepaci a mozno by sme sa snazili nieco napravit...a nie kydat na SWF v CWA....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 24, 2007 1:47 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy: no a? to nejsou pomluvy protože pomluva je to co řekneš za zády adresáta, na CWA chodí aspoň občas většina těch co sem, z čehož vyplývá že bych to klidně napsal i sem neboť se za to nestydím, klidně vytvořím topic "co se mi na SWF nelíbí" a napíšu to tam velkým červeným písmem, no a? tak tady prosimtě příště nevytahuj takové hlouposti ano?
no jinak slova "nadávky" a "pomluvy" mají docela odlišný význam takže to tvoje "nahradíme" moc nechápu ale nic no....kdybys použil na začátku jiné slovo tak sme se nemuseli dohadovat...a k té poslední větě - je to dětinské - podle mě

no hluposti su podla mna tie tvoje prispevky na CWA o tomto fore.....asi si sa chcel pridat k niektorim uzivatelom ..to je ale tvoja vec,tvoj nazor a nikto ti ho neberie....len by bolo vhodnejsie vyjadrit sa na tomto fore,povedat co sa ti nepaci a mozno by sme sa snazili nieco napravit...a nie kydat na SWF v CWA....
bože...však už sem napsal že na CWa si to stejně přečetla většina zdejších tak proč to psát znova tady? SWF je slušné forum, žije to tady to je pravda, ale z toho co si o SWF psal a píšeš sem usoudil že si asi na opravdu kvalitním foru ještě nebyl, věř mi že dokud to tam žilo(a to si tam ještě nebyl, tak mi to tu nevyvracej), tak CWA bylo mnohonásobně kvalitnější než SWF ale to je bohužel pryč¨....
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 24, 2007 3:46 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy: no a? to nejsou pomluvy protože pomluva je to co řekneš za zády adresáta, na CWA chodí aspoň občas většina těch co sem, z čehož vyplývá že bych to klidně napsal i sem neboť se za to nestydím, klidně vytvořím topic "co se mi na SWF nelíbí" a napíšu to tam velkým červeným písmem, no a? tak tady prosimtě příště nevytahuj takové hlouposti ano?
no jinak slova "nadávky" a "pomluvy" mají docela odlišný význam takže to tvoje "nahradíme" moc nechápu ale nic no....kdybys použil na začátku jiné slovo tak sme se nemuseli dohadovat...a k té poslední větě - je to dětinské - podle mě

no hluposti su podla mna tie tvoje prispevky na CWA o tomto fore.....asi si sa chcel pridat k niektorim uzivatelom ..to je ale tvoja vec,tvoj nazor a nikto ti ho neberie....len by bolo vhodnejsie vyjadrit sa na tomto fore,povedat co sa ti nepaci a mozno by sme sa snazili nieco napravit...a nie kydat na SWF v CWA....
bože...však už sem napsal že na CWa si to stejně přečetla většina zdejších tak proč to psát znova tady? SWF je slušné forum, žije to tady to je pravda, ale z toho co si o SWF psal a píšeš sem usoudil že si asi na opravdu kvalitním foru ještě nebyl, věř mi že dokud to tam žilo(a to si tam ještě nebyl, tak mi to tu nevyvracej), tak CWA bylo mnohonásobně kvalitnější než SWF ale to je bohužel pryč¨....

Fallen nehádej se...Krupy ty taky....

Fallen: už viš jak to dopadlo, když sme se museli hadat na CWA, pak se akorad KAnE urazil, odešel a stim padla cela CWA Fantasy....a od te doby je tam mrtvo, nechci aby tohle bylo i tady, jen kvuli pitome hadce že nekdo neco napsal na CWA a ne sem....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 24, 2007 4:16 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
krupy: no a? to nejsou pomluvy protože pomluva je to co řekneš za zády adresáta, na CWA chodí aspoň občas většina těch co sem, z čehož vyplývá že bych to klidně napsal i sem neboť se za to nestydím, klidně vytvořím topic "co se mi na SWF nelíbí" a napíšu to tam velkým červeným písmem, no a? tak tady prosimtě příště nevytahuj takové hlouposti ano?
no jinak slova "nadávky" a "pomluvy" mají docela odlišný význam takže to tvoje "nahradíme" moc nechápu ale nic no....kdybys použil na začátku jiné slovo tak sme se nemuseli dohadovat...a k té poslední větě - je to dětinské - podle mě

no hluposti su podla mna tie tvoje prispevky na CWA o tomto fore.....asi si sa chcel pridat k niektorim uzivatelom ..to je ale tvoja vec,tvoj nazor a nikto ti ho neberie....len by bolo vhodnejsie vyjadrit sa na tomto fore,povedat co sa ti nepaci a mozno by sme sa snazili nieco napravit...a nie kydat na SWF v CWA....
bože...však už sem napsal že na CWa si to stejně přečetla většina zdejších tak proč to psát znova tady? SWF je slušné forum, žije to tady to je pravda, ale z toho co si o SWF psal a píšeš sem usoudil že si asi na opravdu kvalitním foru ještě nebyl, věř mi že dokud to tam žilo(a to si tam ještě nebyl, tak mi to tu nevyvracej), tak CWA bylo mnohonásobně kvalitnější než SWF ale to je bohužel pryč¨....

ano mas pravdu,ale zober si ako dlho existuje SWF a ako dlho existuje CWA.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 24, 2007 4:27 am

já se nechci hádat a navíc mimochodem spamujeme v topicu o ňákých smajlách....tak aby nás náhodou admin neodstřelil... dont fuck with admin Smile
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeSo apríl 07, 2007 1:53 am

já se vždycky můžu pos*at smíchy když tady píšete jak máte ty divas živé doma atd.
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 6:43 am

inak len mne nejdu smajlovia alebo aj vam ?
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 24, 2007 6:54 am

evil napísal:
inak len mne nejdu smajlovia alebo aj vam ?
you cant see me bushwrackers booker bom alien Like a Star @ heaven Suspect monkey pig jocolor vypadá že jdou
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete nove smajliky ?   Chcete nove smajliky ? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Chcete nove smajliky ?
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chcete RVD do TNA ?
» Chcete aj US titul ?
» Nove fotky Kelly Kelly

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Fórum :: Fórum-
Prejdi na: