Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 E-fed diskuze

Goto down 
+4
krupy6555
BabylonSix
Keiter
Mattitude
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:59 am

takže chcu oznámit pár věcí: Phenomenal je tedka pryc a je doma jen občas přes víkend a to znamená že nemá čas na E-Fed.. a poprosil mě abych nějakou dobu psal výzvy s jeho wrestlery.. takže to bude trochu složité na pochopení.. nedivte se tedy že budu mít zhruba na 4týdny tolik wrestlerů.. chcu se zeptat jak je to s feudem o TT tituly?? ten feud s BoD a Umagou a Khalim + WGTT ??
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:25 am

kurnik ja vobec nestiham s tou WM Sad
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 5:54 am

Popkiller napísal:
kurnik ja vobec nestiham s tou WM Sad

neboj, jsme dva... kami kadze napiš to všechno ty! maš na to 30 minut a POHYB!!! lol! lol! ne kecam, nevim jak to bude, ja mam v posledni dobe čas na jine veci, sem vubec rad že tady stíhám číst, jede to tu docela rychle...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 9:34 am

já už jsem napsal ty dva zápas které jsem měl - US Championship a ECW Championship.. ještě klidně napíšu IC Championship a možná bych mohl i ten JINTB ale ve všech ostatních mám nějakého svoje borce takže bych nechtěl psát "svoje" zápasy
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 9:51 am

Kami Kadze napísal:
já už jsem napsal ty dva zápas které jsem měl - US Championship a ECW Championship.. ještě klidně napíšu IC Championship a možná bych mohl i ten JINTB ale ve všech ostatních mám nějakého svoje borce takže bych nechtěl psát "svoje" zápasy

ok to by si nam velmi pomohol Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 10:37 am

Ja si dovolim napsat rovnou sem neco s Flairem: Flair přichází do ringu a po cestě hned 5x zavolá: WOOOOO! V ringu už je připraven jeho soupeř, jobber z OVW Cassidy Riley....Flair si sundá kabát a jde do Rileyho, provede back chop a za volá WOOOO! opět back chop a WOOOO! a na potřetí back chop a WOOOO! ted už je Riley na zemi a Ric Flair mu provadi svuj submission chvat....Riley to nevydrží a vzdává se, Flair slaví svojí vyhru a neustale vola WOOOO!

lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 10:40 am

Mattitude napísal:
Ja si dovolim napsat rovnou sem neco s Flairem: Flair přichází do ringu a po cestě hned 5x zavolá: WOOOOO! V ringu už je připraven jeho soupeř, jobber z OVW Cassidy Riley....Flair si sundá kabát a jde do Rileyho, provede back chop a za volá WOOOO! opět back chop a WOOOO! a na potřetí back chop a WOOOO! ted už je Riley na zemi a Ric Flair mu provadi svuj submission chvat....Riley to nevydrží a vzdává se, Flair slaví svojí vyhru a neustale vola WOOOO!

lol! lol! lol! lol! lol!
no a co to má být? lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





E-fed diskuze - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: E-fed diskuze   E-fed diskuze - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
E-fed diskuze
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: E-fed :: E-fed-
Prejdi na: