Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 WRESTLEMANIA 23

Goto down 
+12
evil
Kami Kadze
Mattitude
Eddie Guerrero
RUSSELLxxx
The Phenomenal
Sid.rs
Batista
Popkiller
krupy6555
BabylonSix
3ukv1c4
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 11:40 pm

Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 2:21 am

Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mas pravdu ale mal to vyhrat nejaky Hardy Sad
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 2:25 am

neviete ci sa da z dakadial stiahnut wm 23 lol!
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 2:36 am

evil napísal:
neviete ci sa da z dakadial stiahnut wm 23 lol!
Dnes to da na www.wrestling.estranky.cz MATTITUDE.
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 2:46 am

Taker666 napísal:
evil napísal:
neviete ci sa da z dakadial stiahnut wm 23 lol!
Dnes to da na www.wrestling.estranky.cz MATTITUDE.
Very Happy
Návrat hore Goto down
wuzzy25
Newbie
Newbie



Počet príspevkov : 2
Registration date : 31.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 6:19 am

Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad
heh ta to je dost blbe toho by som vobec netipoval
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 11:21 am

Wrestlemania naprooooooostttoooo skvělá!!! jsem hrooozně rád že MITB vyhrál Kennedy.. byl to fakt jeden z nej ladder matchu co jsem kdy viděl.. všichni dělali skvělé věci.. B. of the B. taky super hlavně SCSA.. WH Championship taky výborný.. jen WWE championship mě zklamal.. fakt říkám nečekal jsem že to bude dobré ale WM 23 byla fakt skvěěěěěěěěěělllllllláááááááááá
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 1:52 pm

Byla bombasticka, super matche, až na ty tři....super segment (hlavne ta pařba) a ohnostroje, proste super show....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 6:47 pm

evil napísal:
Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mas pravdu ale mal to vyhrat nejaky Hardy Sad
Haha,Jeffa ani Matta by nepustili k hlavnímu titulu... koukejte na to realisticky!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 7:03 pm

K WM - Čekal jsem docela propadák,ale naopak byl sem velmi potěšen....

MITB - Naprosto skvělí match,všichni se docela ukázali i Finlay! Jeffovo legdrop byl naprosto nejlepší moment wrestlemanie a bylo to fakt šílené,jen škoda,že musel Edge a i Jeff odstoupit... pořád sem věřil že se tam vrátěj,ale bylo to fakt oškilvé,takže se nedivim,že se nevrátili... líbilo se mi jak Kennedy dal Little Bastardovi Very Happy jinak,že vyhrál Kennedy sem docela rád,tipoval sem Edge,ale hned předtim než vůbec začala kvalifikace pro MITB sem si řikal,že by moch letos Kennedy... takže spokojenost Smile

Khali vs Kane - Děs běs No No No zápas byl fakt děsný,už jen to dát Khaliho na WM bylo šlápnutí vedle! a to,že ho nechali vyhrát nad Kanem a ještě k tomu na WM to je fakt příšerný,nevim,jak je to napadlo,každopádně udělali s Kana pěknýho vola! scratch

MVP vs. Benoit - nebylo to nic extra,ale dalo se na to koukat,celkem pohlednej zápas santa sem rád,že nenechali Chrise 2x za sebou stratit na WM titul... benoit

ECW vs. NB - Tohle byl docela krátkej match,taky to nebylo ale zase tak hrozný,Originals ukázali prakticky všechno afro

Segmenty byly fakt povedený,ta pařba se mi hodně líbila farao a to jak mluvil Vince ke Stephanie dceři bylo taky zajímavé lol!

Battle of the Billionaires - zápas se mi velmi líbil,vše okolo něj bylo také dobré... myslel sem,že tohle bude taky fraška,ale opravdu se mi to líbilo a i sem se docela zasmál... chtěl sem aby prohrál Trump,ale nakonec sem rád,že sem moch vidět jak McMahon přichází o vlasy... pig

Ashley vs. Melina - Krátký a docela nezáživný zápas... obě prakticky nic nepředvedli...ale aspon sem se podíval na dost pěknejch div v jednom ringu sunny sunny

Batista vs. Taker - když nepočítám MITB,tak byl tohle pro mě nej zápas večera... jak nemám rád Batistu,tak ted neodvedl vůbec špatný výkon..Taker se taky velmi ukázal...zápas byl fakt parádní a ke všemu vyhrál Taker Hop DEADMAN - 15:0!!!!!!!!!!!!!!!!!

John Cena vs. HBK - Zápas to byl v celku dobrý,líbil se mi HBKovo moonsault Smile a swin chiny byly taky dobrý...trošku mě mrzelo,že HBK se nedočkal po dlouhý době titulu Sad sem zvědav,jestli ho vůbec někdy dostane...

Takže celkově z WM celkem spokojenost!!
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:44 am

Bola fakt super drunken
najviac sa my pacili zapasy Taker king vs Batista a Cena vs Michaels
v zapase ECW Originals vs New Breed bol najlepsi RVD, ostatny No, asi najnudnejsi zapas bol Kane vs Khali Sleep.....uz len dat Khaliho do wrestlemanie you cant see me o nieco mozno lepsi bol zapas Womens Championship, dobry bol aj MITB v ktorom sa mi najviac pacil Like a Star @ heaven Jeff Hardy Like a Star @ heaven a Kennedy v zapase Hair vs Hair som sy myslel ze to bude dost nezazivne ale bol tiez dobry a ktomu sme mohli vidiet McMehona na kolenach Very Happy a Trampa v ktorom sa prebudil duch bojovnika lol! a bolo tam este vela pozitiv ako napr. to ze MVP nevyhral a neziskal titul alebo to ze pre Shawna Michaelsa bolo priatelstvo viac ako titul Laughing Laughing Laughing
a nakoniec snaha tej pani na zaciatku zaspievat nieco pekne cheers

Arrow ale zaklad je tam 15-0 Exclamation
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 3:54 am

zatial som si stiahol len CD1 a vypada to super....uz sa tesim ako si dostahujem vsetky 3 cd flower
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 7:51 am

no tak WRESTLEMANIA.....co dodat už jen ten název....WRESTLEMANIA už je sama o sobě velká a skvělá věc a u toho vůbec nezáleží co tam jsou za zápasy....je to prostě svátek wrestlingu...svátek všech svátků...nic většiho není...
no tak teda ty zápasy...

MITB....skvělý zápas a dost se mi líbilo to že každý dostal svůj prostor třeba jak dal Edge každému spear a Orton RKO...
škoda že Edge a Jeff pak odešli ale vypadalo to dost brutálně...až jsem si myslel že se mu fakt něco stalo...ale šlo dost vidět že Edge nemohl na plno...i ty Spear se mi zdáli takové dost přihrané...
každopádně jsem rád že to vyhrál Kennedy i když jsem to přál Edgeovi...

teď tři nejhorší zápasy které tam v podstatě nemuseli ani být kdyby místo toho dali rači nějaký Crushieweight Challange nebo tak taj by to asi bylo lepší...

Benoit vs MVP...nejlepší z těch nudných zápasů...doufal jsem že by Benoit titul ztratil a pak šel na něco většího ale toho se asi nedočkám...

Kane vs Khali...jeden velký TRAPAS....nemám slov

Ashley vs Melina
zápas kde Melina neměla prostor a Ashley to prostě neumí....

NB vs ECW originals...
dobrý zápas líbil se mi ale skončilo to nějak brzo...čekal jsem to trochu delší a nějaké drsnější akce když už to je ECW

Hair vs Hair
Skvělý zápas asi nejlepší...no vlastně zápas samotný mezi Lashleym a Umagou ani ne ale to okolo byl jsem strašně rád že tam přišel Shane McMahon už mi chyběl a pak jak to Stone Cold pročistil Stunnerama prostě skvělé...McMahon bez vlasů...zajímavé už se těším na RAW

Undertaker vs Batista
dobrý zápas skvělé akce a supr výsledek...Batista nezápasil tak špatně jako vždy a Taker předvedl jeden z životních výkonů dle mě

Cena vs HBK
vůbec sem nečekal že to skončí takhle...každopádně se musím přiznat že se mi Cenův výkon líbil a hlavně Entrance...Smile
no a HBK škoda že to nevyhrál ale ten Moon Sault skvělé...
trošku mě štvaly Michaelsovy Heel sklony(to kopání do toho kolena furt a furt)
ten Piledriver byl tež dost dobrý....
ani tak moc mi nevadí to že vyhrál Cena jak to že na konec nepřišel Kennedy a necashnul si MITB že by hned přišel rozdrtil Cenu a byl WWE champ doufal jsem v to...škoda


s WM jsem spokojený...nebyla nejlepší ani nejhorší...něco takového jsem čekal....
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 7:59 am

The Phenomenal napísal:

ani tak moc mi nevadí to že vyhrál Cena jak to že na konec nepřišel Kennedy a necashnul si MITB že by hned přišel rozdrtil Cenu a byl WWE champ doufal jsem v to...škoda
Very Happy tak tohle mě ani nenapadlo,každopádně by to byla velká haluz lol! tohle kdyby udělali,ty woe,to by bylo něco!!
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 8:04 am

RUSSELLxxx napísal:
evil napísal:
Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mas pravdu ale mal to vyhrat nejaky Hardy Sad
Haha,Jeffa ani Matta by nepustili k hlavnímu titulu... koukejte na to realisticky!
tak predsa maju titul World Tag Team Championship Laughing
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 8:12 am

evil napísal:
RUSSELLxxx napísal:
evil napísal:
Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mas pravdu ale mal to vyhrat nejaky Hardy Sad
Haha,Jeffa ani Matta by nepustili k hlavnímu titulu... koukejte na to realisticky!
tak predsa maju titul World Tag Team Championship Laughing
to ale neni hlavní titul... hlavní titul je WWE a World HeavyWeight
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 8:15 am

RUSSELLxxx napísal:
evil napísal:
RUSSELLxxx napísal:
evil napísal:
Taker666 napísal:
Som pekvapeny ze MITB vyhral MR KENEDY..... ALE lepsie ako EDGE Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mas pravdu ale mal to vyhrat nejaky Hardy Sad
Haha,Jeffa ani Matta by nepustili k hlavnímu titulu... koukejte na to realisticky!
tak predsa maju titul World Tag Team Championship Laughing
to ale neni hlavní titul... hlavní titul je WWE a World HeavyWeight
to mas jedno hlavne ze maju titul
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 8:27 am

no tak uz som videl aj ja tu je hodnotenie:

MITB - super, najlepsi zapas z WM bolo tam vela dobrych momentov, RKO z rebrika, Book End z rebrika, Jeffov skok, Green Bay Plunge na Hornswoggla Very Happy ... prekvapilo ma ze vyhral Kennedy ale to je dobre

Kane vs. Khali - kratky, nudny, trapny zapas rovnako ako cely feud

Benoit vs. MVP - taky normalny zapas prekvapil ma MVPho vykon som rad ze Benoit vyhral

New Breed vs. ECW Originals - celkom v pohode mohlo to byt dlhsie aj viac extreme Smile ale dalo sa

Batista vs. Taker - dobry zapas bolo tam vela akcie chvilu som si myslel ze vyhra Batista, ale nakoniec nastastie vyhral Taker takze som spokojny Very Happy, som si este myslel ze tento zapas bude posledny, ved vacsinou byva vitaz RR v poslednom, ale sak Cena dostal prednost samozrejme

Lashley vs. Umaga - tiez dobry zapas, prisiel aj Shane, Stone Cold rozdaval stunnery, celkovo v pohode

Melina vs. Ashley - neviem, Divas zapasy nepozeravam

Cena vs. HBK - podla mna to moc nafukli, hlavne to dramaticke promo pred zapasom akoby islo o zivot Very Happy ... a potom jak Cena prisiel na tom aute to bolo dost trapne, nabuduce doleti na vrtulniku Laughing ... ale zapas celkom v pohode len ma hrozne sere ze Cena vyhral Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

inak WM celkovo taka normalna, segmenty boli fajn, ten Trump s Boogeymanom, ale ta pařba .... DAMN! Laughing .... ale mohlo byt aj lepsie podla mna
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 9:03 am

ja jsem s WM celkove spokojen....
MITB - nejlepsi zapas vecera...spousta akce a paradnich momentu...je dobre ze to vyhral Kennedy...ja jsem to pral vsem krome Bookera a Finlayho.... Very Happy ...takze jsem spokojen

Kane vs. Khali - alespon ze to bylo kratky....mohlo to bejt dlouhy a nudny...takhle se to celkem dalo...ale Khali na WM uz nikdy vice...ani na zadnym jinym PPV...

MVP vs. Benoit - tenhle zapas se mi libil...tak pekne odsejpal...prekvapive dobry vykon MVPho a tradicni Benoit....

New Breed vs. ECW Originals - tak me prislo ze tenhle zapas moc lidi nebral a tak skoncil tak rychle, jinak si to nedokazu predstavit....prisel mi opravdu jako utnuty ve prostred z niceho nic....

Batista vs. Taker - pro me prekvapive velmi dobry zapas.....na Batistu slusny vykon...Taker jako je posledni dobu u nej zvykem velice povedeny vykon....zastinil zapas Cena vs. HBK......a nastesti Taker vyhral.....fakt bych byl nastvanej kdyby to tak nebylo....

Lashley vs. Umaga - jak rikal Popkiller, Shane se ukazal, z cehoz jsem mel radost, Stone Cold rozdaval jeden Stunner za druhym...v pohode zapas....zeptat se me pred WM at reknu jednoho cloveka z BoB komu SCSA neda Stunner tak bych bez vahani rekl Trump, to jsem spis ocekaval ze da Stunner Lashleymu Very Happy

Melina vs. Ashley - tak tenhle zapas jsem tak proskakal...holky hezky....zapas nevim....cekal jsem vitezstvi Ashley...

Cena vs. HBK - hmmm....co rict....FUCK YOU CENA!!!!! Exclamation Exclamation Evil or Very Mad a jeste ten clovek kdo vymyslel ze HBK prohraje stejne jako HHH minulej rok......
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:17 pm

Cerstve dojmy z MITB matchu: skurvene,vyjebane,pojebane,skurvene...zajebane KOKOTSKE WWE!!!§ DO PICE S TAKOU FEDERACIOU....AKO JE MOZNE ZE TO EDGOVI POKAZILI???? KURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOTO MA BUDE JEBAT VELMI DLHO!!!!!!§ DO PICE....KURVA
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:34 pm

krupy6555 napísal:
Cerstve dojmy z MITB matchu: skurvene,vyjebane,pojebane,skurvene...zajebane KOKOTSKE WWE!!!§ DO PICE S TAKOU FEDERACIOU....AKO JE MOZNE ZE TO EDGOVI POKAZILI???? KURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOTO MA BUDE JEBAT VELMI DLHO!!!!!!§ DO PICE....KURVA
Je jasné,že si budeš stěžovat,protože si Edgeovo zapřísáhlí fanda,ale prostě někdo to schytat musel,mě taky docela štvalo že zrovna Edge,přál bych to Ortonovi geek ale holt to bylo takhle!!!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:34 pm

krupy6555 napísal:
Cerstve dojmy z MITB matchu: skurvene,vyjebane,pojebane,skurvene...zajebane KOKOTSKE WWE!!!§ DO PICE S TAKOU FEDERACIOU....AKO JE MOZNE ZE TO EDGOVI POKAZILI???? KURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOTO MA BUDE JEBAT VELMI DLHO!!!!!!§ DO PICE....KURVA
lol! já jsem rád že to vyhrál Kennedy.. a kdyby Edge zas vyhrál tak by to mnoha lidem (i mě) připadalo jako u Takera.. neporazitelný na WM.. a stejně by to zas byl feud Cena vs Edge a ten už jsme viděli a mě osobně teda fakt nebavil..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:50 pm

tak mohli nehat vyhrat Shawna a Edge by mal feud s nim alebo by si pockal Smile ... ale aj tak Edgeovi prerusili seriu a Cenovi nechali a ten vyhral na WM tusim len 4x ... ci uz viac ? Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 1:25 pm

Najkokotskejsia wrestlemania!!!!!! do riti...pokazil mi ten MITB cely den...nemam chut divat sa na WM uz dokonca.....som pri WH zapase.........ja chlapa nevidim 2 mesiace v ringu,slubuju ze na WM bude zapasit a tam je dobre ze nie 6 minut.....tak diky.......a serie ma ze to vyhral Kennedy!!! nemam proti nemu nic,premna nech je aj champ....ale MITB vyhrat nemal!!!!! a este aj Khali da Kaneovi..ale to m ije v poronvani s MITB jedno!!!! Mam fakt velke nervy........fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake KURVA TAKTO ZAOBCHADZAT S EDGOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 1:31 pm

krupy6555 napísal:
Najkokotskejsia wrestlemania!!!!!! do riti...pokazil mi ten MITB cely den...nemam chut divat sa na WM uz dokonca.....som pri WH zapase.........ja chlapa nevidim 2 mesiace v ringu,slubuju ze na WM bude zapasit a tam je dobre ze nie 6 minut.....tak diky.......a serie ma ze to vyhral Kennedy!!! nemam proti nemu nic,premna nech je aj champ....ale MITB vyhrat nemal!!!!! a este aj Khali da Kaneovi..ale to m ije v poronvani s MITB jedno!!!! Mam fakt velke nervy........fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake fish shake KURVA TAKTO ZAOBCHADZAT S EDGOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rolling Eyes Rolling Eyes tohle je už Edgenemoc... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Sponsored content





WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WRESTLEMANIA 23   WRESTLEMANIA 23 - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
WRESTLEMANIA 23
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» WrestleMania 24
» E-fed WWE WRESTLEMANIA 1 !
» Balls Mahoney a Wrestlemania!!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: WWE Diskusia-
Prejdi na: