Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Destination X preview

Goto down 
+4
3ukv1c4
The Phenomenal
krupy6555
Popkiller
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 4:30 am

Tak co říkáte na Destination X?

Já osobně jsem tedy překvapen že tam dali ty Heart Thrubs...

Pak jsem rad, že jsem konečne videl Fallena...zatim nemužu posoudit ten jeho novy gimmick ale vypada to hezky! Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 6:19 am

no vidite neboli to Bashamovci ... este som nevidel asi 3 zapasy tie idem teraz hned pozret ale ten Fallen Angel celkom dbre vypada som zvedavy co to bude za gimmick
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 7:35 am

Popkiller napísal:
no vidite neboli to Bashamovci ... este som nevidel asi 3 zapasy tie idem teraz hned pozret ale ten Fallen Angel celkom dbre vypada som zvedavy co to bude za gimmick

musim se přiznat, že už jsem si myslel že to bude někdo s Bashamu lol! , ale pak mi cvaklo že je to X-divize a tam chybi Fallen Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 8:09 am

ja sem teda honde mile prekvapen byli tam veci ktere sem fakt vubec necekal...libili se mi uplne vsechny zapasy az na Angle vs Steiner...ten byl nejslabsi a pritom taky dost dobry...no a jinak Cage vs Joe parada...fakt skvely zapas a vysledek sem necekal...
stejne jako u Sabin vs Lynn...to byl tez dost dobry zapas.,.jen me trosku sklamalo to ze Sabin neudelal ten jeho točici se Sitdown powerbomb...
a pak jak tam prisel Fallen Angel tak to bylo tez dost huste...dle me bude Heel
dal Abyss vs Sting...docela v klidu a zabavny match a Stingovi radne valila krev...tedka bude mit Abyss podle me dlouhou pauzu a vrati se jako Face
Senshi vs Starr tak u toho zapasu sem nemohl...byl skvely dost se mi libil...nevim co dal dodat
VKM vs HeartBreakers...neznam je a myslel sem si ze to budou ti Bashamovci...nebyli a sem rad...VKM mam cim dal tim radsi...
ten texas Bullrope match byl sice v klidu ale zklamal me vysledek...
a nakonec ELEVATION X...AJ Styles vs Rhino...
bylo to dots zajmave...a myslim ze do budoucna to budou dobre zapasy esi na tom bude treba 5 borcu...no a skoda ze se AJ nepovedl ten Styles Clash bylo by to dost mazec...doufam ze tim ten jejich feud skoncil a AJ bude zas Face nebo aspon bude mit nejaky dobry feud...

PS:esi sem na nejaky zapas zapomnel tak me upozornete pls...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 9:43 am

ja som od Elevation X cakal viac ale tak urcite by sa tam nedali robit nejake lepsie tahy a podobne ... ten Gore bol dobry len mohol AJ hned padnut po nom
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 9:56 am

Popkiller napísal:
ja som od Elevation X cakal viac ale tak urcite by sa tam nedali robit nejake lepsie tahy a podobne ... ten Gore bol dobry len mohol AJ hned padnut po nom

To by bylo dost efektivní kdyby ho sundal GOREM. Ale musime také myslet na zdraví wrestlerů, kdyby to bylo tak jak řikam tak by mohl byt zraněný.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 12:46 pm

jo zapomnel sem na zapas Dudleyz vs LAX
byl dost dobry jen me prekvapil vysledek a hlavne to ze to byl non title match...no a nejvic se mi libilo jak Ray vyhodil jednu popelnici z ringu a trefil jednoho z toho gangu LAX...u toho sem nemoh sem si to poustel tak trikrat a furt sem se chamal lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 2:18 pm

The Phenomenal napísal:
jo zapomnel sem na zapas Dudleyz vs LAX
byl dost dobry jen me prekvapil vysledek a hlavne to ze to byl non title match...no a nejvic se mi libilo jak Ray vyhodil jednu popelnici z ringu a trefil jednoho z toho gangu LAX...u toho sem nemoh sem si to poustel tak trikrat a furt sem se chamal lol! lol! lol!

TNA teraz moc nesledujem.....ale to sa mi len zda ze Lax vzdy porazia Dudleyovcov??? lol! co je skoda
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 13, 2007 2:35 pm

krupy6555 napísal:
The Phenomenal napísal:
jo zapomnel sem na zapas Dudleyz vs LAX
byl dost dobry jen me prekvapil vysledek a hlavne to ze to byl non title match...no a nejvic se mi libilo jak Ray vyhodil jednu popelnici z ringu a trefil jednoho z toho gangu LAX...u toho sem nemoh sem si to poustel tak trikrat a furt sem se chamal lol! lol! lol!

TNA teraz moc nesledujem.....ale to sa mi len zda ze Lax vzdy porazia Dudleyovcov??? lol! co je skoda

neboj, jednou je podle me porazi a ziskaji konečne zasloužený title.... a TNA sleduj nebo ti nasekam na holou lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 14, 2007 3:13 am

Mattitude napísal:
Popkiller napísal:
ja som od Elevation X cakal viac ale tak urcite by sa tam nedali robit nejake lepsie tahy a podobne ... ten Gore bol dobry len mohol AJ hned padnut po nom

To by bylo dost efektivní kdyby ho sundal GOREM. Ale musime také myslet na zdraví wrestlerů, kdyby to bylo tak jak řikam tak by mohl byt zraněný.
on je zraněný, ikdyž ne moc těžce...jinak Abyss rozhodně mít pauzu nebude, AJ facem ještě hodně dlouho taky nebude jestli vůbec ještě někdy....no a těším se na Hectora Guerrera a doufám že bude zápasit
no a jinak nefaká mi net takže teď budu psát vždycky ve středu ze školy jestli to nespravíme takže ti co chtěj zápas proti nějakému mému zápasníkovi tak to rovnou bookujte páč odpovědi se nedočkáte dřív než zase ve středu....to´t vše dobrou noc Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Destination X preview - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Destination X preview   Destination X preview - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Destination X preview
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TNA Destination X PPV
» TNA Week 8 preview
» WWE Week 9 preview
» WWE Week 2 - preview
» WWE Week 10 preview

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: