Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Aký je váš najobľubenejší tag team?????

Goto down 
+6
The Phenomenal
Kami Kadze
Eddie Guerrero
Popkiller
RUSSELLxxx
krupy6555
10 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:25 pm

Moji su urcite:
Edge+Christian
Venis+Godfather(ako recesisti boli skveli)
Cela stable Ministry of Darkness
New DX(HHH,X-Pac,Chyna,Dogg,Gunn)

z tychto novsich:Rated RKO
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:28 pm

Moji jsou :

New DX (Jako u tebe Wink )
Los Guerreros
LAX
AJ a DANIELS
Dudley Boyz
NWO
Eddie Guerrero a Rey Mysterio


Naposledy upravil dňa Št marec 29, 2007 1:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:28 pm

u mna Team 3D, LAX, Hardy Boyz, VKM, AMW, Edge & Christian, Rated RKO, London & Kendrick, Road Warriors boli dobri, a este ich je vela ale nanapadne ma teraz
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:31 pm

Eddie Guerrero a Rey Mysterio

Loss Guerreros

LAX

Team 3D

Aries a Strong
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:32 pm

wow.. no tak tag teamu mám oblíbených hodně: Hardy Boyz, LAX, Team 3D (hlavně ve staré ECW), Too Cool, London a Kendrick, Billy Kidman a rey Mysterio, DX, VKM, APA a mnoho dalších bom
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:33 pm

za prvé AJ Styles a Christopher Daniels...
dále LAX...
pak určitě VKM ať už jako VKM nebo jako Outlaws
Los Guerreros
BoD
a hlavně Too Cool...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 2:17 pm

Dudleyz
LAX
Edge a Christian
Hardyz...možna jeste dalši, ale nevzpomenu si
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimePi marec 30, 2007 2:08 am

Kane a Taker
3D
Hardy Boyz

dalsich nejak nemusim....
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 12:44 pm

Brother of Destruction a Hardy Boyz a ked tak aj najhorsi v historii podla mna Arrow Taka a Funaki Laughing
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 1:46 pm

evil napísal:
Brother of Destruction a Hardy Boyz a ked tak aj najhorsi v historii podla mna Arrow Taka a Funaki Laughing

Najhorsi su predsa Cena a HBK!! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 2:01 pm

tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 2:37 pm

Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Uz si sa dostal k casti ked sa Brood odtrhli od Ministry??? To bolo vlemi dobre spravene.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimePo apríl 02, 2007 2:05 am

krupy6555 napísal:
evil napísal:
Brother of Destruction a Hardy Boyz a ked tak aj najhorsi v historii podla mna Arrow Taka a Funaki Laughing

Najhorsi su predsa Cena a HBK!! lol!

moze byt cheers a myslim ze aj Edge a Christian boli celkom dobry svojho casu Idea
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:40 pm

Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Brood byl super to je pravda ale moc zápasů sem bohužel neviděl...jinak teď se mi HODNĚ líbí spojení Shelleyho a Sabina v ROH jakožto Motor City Machine Guns....úplně skvělé jméno a navíc dva vynikající wrestleři zkrátka paráda
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:44 pm

ale kdo to říkal že si neumí představit Jeffa Hardyho jako Heela?? dyt předse jak pak byla ten "new" Brood jak tam byl Gangrel a Hardy Boyz tak byl Heel... jinak Fallene ty stahuješ někde pravidelně RoH ?
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:47 pm

FallenAngel napísal:
Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Brood byl super to je pravda ale moc zápasů sem bohužel neviděl...jinak teď se mi HODNĚ líbí spojení Shelleyho a Sabina v ROH jakožto Motor City Machine Guns....úplně skvělé jméno a navíc dva vynikající wrestleři zkrátka paráda
tak to je paráda...Shelleyho sem si v posledné době hodně oblíbil,líbí se mi jeho styl,Sabina sice moc nemusim ale v ringu je dobrej... ted sem začal stahovat CZW a sem dost spokojen...možná občas stáhnu i nějakej ROH,zajímá mě jak to tam chodí,moc sem toho neviděl...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:51 pm

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Brood byl super to je pravda ale moc zápasů sem bohužel neviděl...jinak teď se mi HODNĚ líbí spojení Shelleyho a Sabina v ROH jakožto Motor City Machine Guns....úplně skvělé jméno a navíc dva vynikající wrestleři zkrátka paráda
tak to je paráda...Shelleyho sem si v posledné době hodně oblíbil,líbí se mi jeho styl,Sabina sice moc nemusim ale v ringu je dobrej... ted sem začal stahovat CZW a sem dost spokojen...možná občas stáhnu i nějakej ROH,zajímá mě jak to tam chodí,moc sem toho neviděl...
já právě taky ne! ale fakt já si potrpím na pěkném názvu TT a tenhle se mi fakt mooooc líbí...jdu shánět jejich videa oni dva v ringu spolu můžou být super!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:53 pm

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Brood byl super to je pravda ale moc zápasů sem bohužel neviděl...jinak teď se mi HODNĚ líbí spojení Shelleyho a Sabina v ROH jakožto Motor City Machine Guns....úplně skvělé jméno a navíc dva vynikající wrestleři zkrátka paráda
tak to je paráda...Shelleyho sem si v posledné době hodně oblíbil,líbí se mi jeho styl,Sabina sice moc nemusim ale v ringu je dobrej... ted sem začal stahovat CZW a sem dost spokojen...možná občas stáhnu i nějakej ROH,zajímá mě jak to tam chodí,moc sem toho neviděl...
já právě taky ne! ale fakt já si potrpím na pěkném názvu TT a tenhle se mi fakt mooooc líbí...jdu shánět jejich videa oni dva v ringu spolu můžou být super!
No to určitě... kdyžtak sem něco hod,pokud najdeš Very Happy
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitimeSt apríl 11, 2007 12:54 pm

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
Kami Kadze napísal:
tak zkouknul jsem pár RAWu a videii ze staré doby a můžu říct že mám nový fav stable - Ministry of Darkness. no hlavně Edge, Christiana a Gangrela - The Brood... hlavně jejich song byl skvělý Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Brood byl super to je pravda ale moc zápasů sem bohužel neviděl...jinak teď se mi HODNĚ líbí spojení Shelleyho a Sabina v ROH jakožto Motor City Machine Guns....úplně skvělé jméno a navíc dva vynikající wrestleři zkrátka paráda
tak to je paráda...Shelleyho sem si v posledné době hodně oblíbil,líbí se mi jeho styl,Sabina sice moc nemusim ale v ringu je dobrej... ted sem začal stahovat CZW a sem dost spokojen...možná občas stáhnu i nějakej ROH,zajímá mě jak to tam chodí,moc sem toho neviděl...
já právě taky ne! ale fakt já si potrpím na pěkném názvu TT a tenhle se mi fakt mooooc líbí...jdu shánět jejich videa oni dva v ringu spolu můžou být super!
No to určitě... kdyžtak sem něco hod,pokud najdeš Very Happy
jasně ale to bude těžké najít něco kvalitního páč youtube už mě sere jak strašně nekvalitní tam sou videa...člověk by řek že vzhledem k tomu jak sou malé tak budou kvalitní a ono nic Surprised
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aký je váš najobľubenejší tag team????? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš najobľubenejší tag team?????   Aký je váš najobľubenejší tag team????? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aký je váš najobľubenejší tag team?????
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Triple Threat Tag Team match for tittle shoot!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Ankety-
Prejdi na: