Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?

Goto down 
+7
FallenAngel
Taker666
BabylonSix
RUSSELLxxx
Popkiller
Mattitude
krupy6555
11 posters
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 1:21 pm

Koho neznasate??? Ja urcite Cenu a Batistu.Ale Cena u mna vedie.....v poslednej dobe mi na nervy liezol HBK ale tym sweet chinom do Cenu si to u mna vykompenzoval...a dalej nemam rad šašov typu Murdoch,Cade,Eugene atd.....a takze je to vlastne cely sucastny roster WWE.....a taky Thorn,Burke ci Striker....proste skoro vsetci z WWE...az na par wrestlerov.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 1:26 pm

Nesnášim Cenu a taky Batistu, ale Batista ma přednost...dále Khali, Snitsky...z minulosti Goldberg.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 1:33 pm

tak sucastny WWE roster je dost hrozny je tam vela wrestlerov ktory za nic nestoja ... Striker, Cade, Murdoch, Khali, Burke, atd ale hlavne Cena, Batista a v poslednom case nemam rad ani Lashleyho
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 1:36 pm

Popkiller napísal:
tak sucastny WWE roster je dost hrozny je tam vela wrestlerov ktory za nic nestoja ... Striker, Cade, Murdoch, Khali, Burke, atd ale hlavne Cena, Batista a v poslednom case nemam rad ani Lashleyho

no jo,toho Bobbyho mi skazili....svine hnusne.......ale este stale ho beriem....aj ked tie jeho vyhry ma uz riadne seru.....v kuse vyhrava...uz je to trapne....dokonca aj handicap proti Ortonovi a Kennedymu vyhral....jednym slovom:TRAPERSTVO
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 2:20 pm

Já úplně nesnášim Batistu a Khaliho... pak ty stupidyty typu : Eugene,Cade,Murdoch,Striker a Snitsky..

Taky ještě nemusim Scotta Steinera a Roberta Rooda!

Jinak asi u mě nejnenáviděnější wrestler je Goldberg !
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePi marec 30, 2007 2:32 pm

no ja nemam vobec rad Batistu Cenu a Khaliho....tych vobec nemozem...potom murdoch a spol
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:27 am

aj ja sa pridavam do klubu,Tiez CENU a BATISTU len tak tak..dal to je MURDOCH, DEUCE A DOMINO ci jak sa to pise. a dalsi.....
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:54 am

já nemám rád z WWE Johna Cenu, HHH a Vince ikdyž to není wrestler a taky spoustu dalších ale tihle tři sou nejvýš, a z TNA nemám rád Jamese Mitchella ikdyž to taky není wrestler a pak Roberta Rooda, Ms. Brooks, Jackie Moore, Bráchu Runta, Douglase a jeho Naturals a v poslední době nemusím Trutha kvůli debilnímu gimmicku
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 5:42 am

BATISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CENAAAAAAAAAAAAAAA
a ten zbytek...Smile
no ne já nevím hodně nemusím třeba poslední dobou určitě Lashleyho...
připadá mi dost trapné že on bez větších problému porazí v handicap table matchy Ortona a Kennedy přičemž UNDERTAKER v normal Handicapu neporazí Finlayho a Bookera...
jinak moc nemusím Rhina...nevím proč...ale nikdy mi moc neseděl...
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 6:43 am

tak stejne jako vsichni ostatni tak Batista a Cena.......dale potom Khali, Eugene, Kevin Thorn, Striker a jeste by se nejaky nasli.....a z TNA je to stoprocentne Steiner, Robert Roode a Runta.....
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 7:30 am

ja mam z TNA rad vsetkych Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 11:54 am

no tak já se na 100% shodnu s ostatníma nesnáším CENU a hlavně BATISTU.. ten mě tedka fakt strašně štve.. potom nemám rád Mize, Rooda a nevim proc ale fakt nemám rád A.Shelleyho a Johnyho Devina..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 12:50 pm

Kami Kadze napísal:
no tak já se na 100% shodnu s ostatníma nesnáším CENU a hlavně BATISTU.. ten mě tedka fakt strašně štve.. potom nemám rád Mize, Rooda a nevim proc ale fakt nemám rád A.Shelleyho a Johnyho Devina..
Devina taky moc nemusim... vlastně celej Serotonin nemám moc rád,nějak se mi moc nepáčí,ale zase uznávám Ravena a taky Kazariana,ty mám rád,ale toho Devina a taky Mavericka nemusim....

Jinak Alex Shelley patří k mým nej v tna Very Happy
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 12:57 pm

njn. každý má rád někoho jiného. psals že nemáš rád Steinera a toho mám zase já rád.. jinak ze Serotonin mám rád kromě Devina asi všecky.. Raven - o tem nemusím ani mluvit, Kazarian - no tak vlastně ho taky moc nemusím ale v ringu je no repektive byl fakt skvělý a Matta Bentleyho mám hodně rád..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:23 pm

Kami Kadze napísal:
njn. každý má rád někoho jiného. psals že nemáš rád Steinera a toho mám zase já rád.. jinak ze Serotonin mám rád kromě Devina asi všecky.. Raven - o tem nemusím ani mluvit, Kazarian - no tak vlastně ho taky moc nemusím ale v ringu je no repektive byl fakt skvělý a Matta Bentleyho mám hodně rád..
Jasné no! ale apson se všichni schodnem na Bastistovi Twisted Evil
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:37 pm

Jasne,este nenavidim MIZA!!!!! kua co taky pablb robi vo WWE? A to jeho NO.30 na Royale tym hajzlom nezabudnem!!!! Z TNA MAM rad Cagea(predsa je to nas maly Christian lol! ) a samozrejme VKM!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 2:35 pm

pockat nebol Miz 29 ? a Taker 30 ? lebo ked tam Miz dosiel tak ho Khali hned vyhodil a potom dosiel Taker a vyhodil Khaliho nie ?
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 2:39 pm

Popkiller napísal:
pockat nebol Miz 29 ? a Taker 30 ? lebo ked tam Miz dosiel tak ho Khali hned vyhodil a potom dosiel Taker a vyhodil Khaliho nie ?
jj Taker měl 30.. taky mi to bylo divne tak jsem tedka zapl RR a ujistil se.. ale na tom příspěvku to nic nemění at už 30 nebo 29 to je skoro jedno
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 2:52 pm

Kami Kadze napísal:
Popkiller napísal:
pockat nebol Miz 29 ? a Taker 30 ? lebo ked tam Miz dosiel tak ho Khali hned vyhodil a potom dosiel Taker a vyhodil Khaliho nie ?
jj Taker měl 30.. taky mi to bylo divne tak jsem tedka zapl RR a ujistil se.. ale na tom příspěvku to nic nemění at už 30 nebo 29 to je skoro jedno

a sakra......tak 29....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 3:15 pm

já mám Big Puppa Pumpa rád...vysloužil si můj respect působením jak ve WWE tak v TNA...
no a Matt Bentley nebo Mavrick Matt nebo Micheal Shane nebo já nevím jak se to teď jmenuje je dost velký borec...teď ale nemá ten prostor...fakt byl týpek jen se koukněte na první zápasy Ultimate X...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 3:17 pm

The Phenomenal napísal:
já mám Big Puppa Pumpa rád...vysloužil si můj respect působením jak ve WWE tak v TNA...
no a Matt Bentley nebo Mavrick Matt nebo Micheal Shane nebo já nevím jak se to teď jmenuje je dost velký borec...teď ale nemá ten prostor...fakt byl týpek jen se koukněte na první zápasy Ultimate X...

si sa netrafil ani raz Very Happy ... Martyr
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePo apríl 02, 2007 6:41 am

ako u vacsiny Batista Surprised a Great Khali a este z minulosti Austin s HHH
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimePo apríl 02, 2007 11:23 am

evil napísal:
ako u vacsiny Batista Surprised a Great Khali a este z minulosti Austin s HHH
nechápu proč nemáš rád Stone Colda a HHH confused každý má rád někoho jiného no...
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 2:10 am

Kami Kadze napísal:
evil napísal:
ako u vacsiny Batista Surprised a Great Khali a este z minulosti Austin s HHH
nechápu proč nemáš rád Stone Colda a HHH confused každý má rád někoho jiného no...

trauma z detstva pale ....chapes
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 7:54 am

evil napísal:
Kami Kadze napísal:
evil napísal:
ako u vacsiny Batista Surprised a Great Khali a este z minulosti Austin s HHH
nechápu proč nemáš rád Stone Colda a HHH confused každý má rád někoho jiného no...

trauma z detstva pale ....chapes
lol! Very Happy
njn...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?   Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kto je váš najNEobľúbenejší wrestler?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Wrestler roku????

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Ankety-
Prejdi na: