Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Najhorsi zapas na WM23

Goto down 
+5
evil
Mattitude
Kami Kadze
RUSSELLxxx
Popkiller
9 posters

Ktory bol najhorsi zapas na WM23?
MITB
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap7%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Khali vs. Kane
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap64%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 64% [ 9 ]
Benoit vs. MVP
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap0%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
New Breed vs. ECW Originals
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap0%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Batista vs. Undertaker
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap0%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lashley vs. Umaga
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap0%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Melina vs. Ashley
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap29%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 29% [ 4 ]
Cena vs. HBK
Najhorsi zapas na WM23 Vote_lcap0%Najhorsi zapas na WM23 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 14
 

AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:01 pm

A pre zmenu ktory bol podla vas najhorsi zapas na WM23 ? Podla mna Khali a Kane, ale Cena ma tak nasral ze som chcel dat jeho Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:08 pm

Tak tady neni co řešit!! jednoznačně Khali vs. Kane! fakt úděsnej zápas,stěch wm co sem já viděl (X4,X7,X8,X9,XX,21,22,23) je to pro mě nejhorší zápas!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:33 pm

nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:35 pm

Kami Kadze napísal:
nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
Já s tebou souhlasím... tenhle divas match se opravdu nepovedl... když to srovnám třeba s lonskym - Mickie vs. Trish - tak to byla velká fraška...ale počítám to jako takový zpestření,takže to do matchu ani moc nepočítám!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:39 pm

RUSSELLxxx napísal:
Kami Kadze napísal:
nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
Já s tebou souhlasím... tenhle divas match se opravdu nepovedl... když to srovnám třeba s lonskym - Mickie vs. Trish - tak to byla velká fraška...ale počítám to jako takový zpestření,takže to do matchu ani moc nepočítám!
MITB nepočítáš, Divas nepočítaš lol! lol! .. já jsem fakt čekal že to bude dobrý match.. páč ten 8-divas tag team match v posledním SD! byl skvělý..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:42 pm

Ashley vs. Melina, strašne nudny match, připominalo mi to souboj slepic v kurniku, strašnej zápas, jen samy jekot, nic víc...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:42 pm

Kami Kadze napísal:
nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
na 100% s tebou suhlasim Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeUt apríl 03, 2007 12:45 pm

Kami Kadze napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Kami Kadze napísal:
nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
Já s tebou souhlasím... tenhle divas match se opravdu nepovedl... když to srovnám třeba s lonskym - Mickie vs. Trish - tak to byla velká fraška...ale počítám to jako takový zpestření,takže to do matchu ani moc nepočítám!
MITB nepočítáš, Divas nepočítaš lol! lol! .. já jsem fakt čekal že to bude dobrý match.. páč ten 8-divas tag team match v posledním SD! byl skvělý..
Divas zápasi nikdy nepočítám k opravdovým zápasům a MITB byl jednoznačně nejlepší,to bylo pro mě už před wm jasný a tak sem chtěl dát hlas nějakému běžnému zápasu a proto sem zvolil Batista vs. Taker,
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:00 pm

Ashley vs Melina
totálně na hovno "zápas"
budu hádat kdo dal MITB....Krupy??Very Happy:D:D lol! lol!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:09 pm

The Phenomenal napísal:
Ashley vs Melina
totálně na hovno "zápas"
budu hádat kdo dal MITB....Krupy??Very Happy:D:D lol! lol!
no to je jasné lol!.. včera no vlastně dneska ráno jsem se díval s jedním kámošem znova na WM a zjistil jsem že dost nudný match byl i Benoit vs MVP.. (Phenomenal hádej s kým Smile)
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:09 pm

aj ja si myslim Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 2:54 pm

Jednoznacne Kane vs Khali
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 11:46 pm

evil napísal:
Kami Kadze napísal:
nikdo se mnou nebude na 100% souhlasit.. ale pro mě byl nejhorší zápas Ashley vs Melina.. chtěl jsem to fakt přetočit.. fakt nudný zápas.. čekal jsem že to bude naprosto skvělý divas match a zklamalo mě to.. jinak Kane vs Khali byl taky hrooozný.. hodně mě naštvalo že Khali vyhrál
na 100% s tebou suhlasim Twisted Evil Twisted Evil

ja tiež
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 2:09 am

Ja tieto divas zapasy neratam......takze Kane-Khali to bolo najhorsie....pomohli by tomu zapasu keby z toho urobili naprl Boiler Room Brawl Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





Najhorsi zapas na WM23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najhorsi zapas na WM23   Najhorsi zapas na WM23 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Najhorsi zapas na WM23
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Najlepsi zapas na WM23
» Kto vyhra MITB na WM23?
» Khali chce zapas..
» CM Punk chce zapas!
» Shark Boy chce zapas

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Ankety-
Prejdi na: