Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??

Goto down 
+6
Taker666
Popkiller
RUSSELLxxx
krupy6555
Mattitude
Kami Kadze
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 9:02 am

asi hodně lidí z tohohle fora chodí někam s kámošema do tělocvičny "hrát" wrestling.. já osobně s Phenomenalem a asi 10 dalšími lidmi tak chodíme.. co už umíte za triky??? tohle jsou ty nej co jsem si dal: Black Hole Slam, Sit-Down Powerbomb, Styles Clash, Pedigree, Swinning Bottom, Powerbomb, Pounce, Cloth. from hell (bohužel ne úmyslně lol!), ChokeBomb, Superplex, WidowMaker, German Suplex. potom ty obyč lehké jako je ChokeSlam, Spear, Spinebuster, Suplex.. tak co vy?
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 9:58 am

Widowmaker, Swanton Bomb, DDT, TKO (ale ne do lehu, nybrž do sedu), Chokeslam, GORE!, Spear, Udělal jsem jednou i Canadian Destroer ale moc dobře to nedopadlo....no hodně moc dalších, ale to sem linej vypisovat...muj finisher je Widowmaker a TKO.

a naše federace nosi nazev UWF (Usti Wrestling Federation) lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 10:04 am

mna taketo veci velmi nebavia...radsej si zahram futbal......toto mi pride dost blbe bo sa tam da lahko zranit
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 10:12 am

My se jmenujeme OFW (Opava Fun Wrestling) můj finisher je Jamboree Slam ( takový Black Hole Slam z místa) a Kami Sutra lol! to je submission chvat je to něco jako Steiner Recliner akorát u toho sedím a ne dřepím jako Scotty..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 10:19 am

krupy6555 napísal:
mna taketo veci velmi nebavia...radsej si zahram futbal......toto mi pride dost blbe bo sa tam da lahko zranit
Já zastávám stejnej názor jako ty ... taky si radši zahraju fotbálek Very Happy
Ale občas když sme o velký přestávce venku nebo někdy z nudy v tělocvičně jen tak zkoušíme,ale to je takový zabití nudy...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 10:28 am

ja len obcas s Dwaynom Johnsonom ale teraz uz nie moc casto ale pouzival som tieto: RKO, Stunner, Angle Slam, Crossface, Double Underhook DDT, Pedigree, Twist Of Fate, Walls Of Jericho, a to je asi tak vsetko
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:11 am

Mattitude napísal:
Widowmaker, Swanton Bomb, DDT, TKO (ale ne do lehu, nybrž do sedu), Chokeslam, GORE!, Spear, Udělal jsem jednou i Canadian Destroer ale moc dobře to nedopadlo....no hodně moc dalších, ale to sem linej vypisovat...muj finisher je Widowmaker a TKO.

a naše federace nosi nazev UWF (Usti Wrestling Federation) lol!
LOOOOOOOL good nazev pro federaciu,ale sem sa nasmal lol! lol!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:12 am

RUSSELLxxx napísal:
krupy6555 napísal:
mna taketo veci velmi nebavia...radsej si zahram futbal......toto mi pride dost blbe bo sa tam da lahko zranit
Já zastávám stejnej názor jako ty ... taky si radši zahraju fotbálek Very Happy
Ale občas když sme o velký přestávce venku nebo někdy z nudy v tělocvičně jen tak zkoušíme,ale to je takový zabití nudy...

tak ja to mam misto toho fotbálku....me fotbal ani nějak nebavi, wrestling ma přednost....už sme i nekolikrat přemluvuli učitele na telak jestli bychom nemohli dat wrestling, dali sme a libilo se mu to jocolor
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:13 am

ja tiez na take veci nejsem, mne to pripada blbe robit...nevim proc ale pripada....a ako povedal Krupy je to nebezpecne,Viem o com hovorim...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:18 am

já nemám s kým ale ani kdybych měl tak bych určitě nic takového nedělal....možná si jednou zkusím postavit vlastní ring a na nějakou figurínu dávat high flying manévry, hlavně tak abych nikoho nezranil...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:24 am

ja mam uctu k svojmu telu............
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 11:51 am

krupy6555 napísal:
ja mam uctu k svojmu telu............
pravdaže
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 12:50 pm

no s tím zraněním to není nějak horké...my teda OFW máme měkké a bezproblémové žiněnky a neboli na tom nic...
samozřejmě že se třeba stane něco jako že se něco nepovede ale tak to třeba aj při fotbale...když se to dělá opatrně tak to není o nic nebezpečnější jak fotbal...jasně že si třeba nedáváme nějaké brutální Piledrivery i když se pokouším o Canadian Destroyer ale nedaří se tak dobře ale nebolí...no a High Flyerské moovy si dáváme bez problému snad všechny až na Shouting Star Press...zatím mám strach to dát...
no a dávám si tak celkem vše co je v mých silách (takže ne
Powerbomby či 630 Splash)
jinak fotbal taky hraju...ale už mě to tolik netankuje jako wrestl...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 1:12 pm

The Phenomenal napísal:
no s tím zraněním to není nějak horké...my teda OFW máme měkké a bezproblémové žiněnky a neboli na tom nic...
samozřejmě že se třeba stane něco jako že se něco nepovede ale tak to třeba aj při fotbale...když se to dělá opatrně tak to není o nic nebezpečnější jak fotbal...jasně že si třeba nedáváme nějaké brutální Piledrivery i když se pokouším o Canadian Destroyer ale nedaří se tak dobře ale nebolí...no a High Flyerské moovy si dáváme bez problému snad všechny až na Shouting Star Press...zatím mám strach to dát...
no a dávám si tak celkem vše co je v mých silách (takže ne
Powerbomby či 630 Splash)
jinak fotbal taky hraju...ale už mě to tolik netankuje jako wrestl...
a ještě spiral tap si nedáváme lol! .. jinak co se tče zranění tak jsme si fakt nic vážného nikdo neudělal.. já jsem si jednou narazil kostrč ale to nebylo kvuli wrestu ale týkalo se to OFW.. jo a včera jsem dělal Sit-Down PowerBomb a nějak jsem Phenomenala blbě položil a narazil si koule lol!
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 2:33 pm

Když provozujeme (nevim jak jinat to napsat lol! ) wrestling na trampoline u kamosky na zahrade tak pouzivam jako finisher ten finisher od Carlita (nevim jak se jmenuje) a Frog Splash (verze RVD)


Naposledy upravil dňa Ne apríl 15, 2007 2:36 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeNe apríl 15, 2007 2:35 pm

Njn když nekdo nevi jak na to tak se zraní lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimePo apríl 16, 2007 6:10 am

WWE BEKY napísal:
Když provozujeme (nevim jak jinat to napsat lol! ) wrestling na trampoline u kamosky na zahrade tak pouzivam jako finisher ten finisher od Carlita (nevim jak se jmenuje) a Frog Splash (verze RVD)
jo BackCracker to aky děláme.. ale to celkem bolí když se to nepovede..
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimePo apríl 16, 2007 11:58 am

no tak já osobně...tak mě bolelo možná to jak sem asi ze dvou metrů hodil Swanton na parkety...(netrefil jsem žiněnky) a možná takový vepovedený Border Toss a pokus o Angel Wings...u toho Borderu mě kámoš položil z turnbuckelu na krk a u Angel Wings sem nevěděl o co de a nezatl sem ruce a tak mi skoro vykloubil rameno...ale to vše byli jen momentky...nic vážného...Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 7:43 am

The Phenomenal napísal:
no tak já osobně...tak mě bolelo možná to jak sem asi ze dvou metrů hodil Swanton na parkety...(netrefil jsem žiněnky) a možná takový vepovedený Border Toss a pokus o Angel Wings...u toho Borderu mě kámoš položil z turnbuckelu na krk a u Angel Wings sem nevěděl o co de a nezatl sem ruce a tak mi skoro vykloubil rameno...ale to vše byli jen momentky...nic vážného...Very Happy lol!
lol! jj ale to s tím Swantom Bomb si nepamatuju asi jsem tam nebyl.. jinak já se hodně bojím o krk.. to bolí zřejmě nejvíc ze všeho když spadnete blbě na krk..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 7:48 am

dost to boli aj ked si hlavu drbnes Very Happy ... napriklad raz mi Dwayne daval nejaky Spinning Wheel Kick ci co to bolo a som odletel tak blbo do steny a som si tak hnusne drbol hlavu a dost to bolelo Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 7:51 am

já jsem tedka poslední sobotu zkoušel ten suplex dopředu jak to dělá Jeff Hardy nebo Truth.. a narazil jsem si u toho hlavu o koleno lol!
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 11:23 am

Včera jsme byli na trampolíně u té kámošky,ale nic moc jsme nedávali,ale jak jsem koukal leg drop celkem bolý a nějaký Chokeslam se objevil taky a dokonce i double chokeslam a nějaký ten frog splash v RVD-ho vydání byl taky,ale docela mě bolelo když jsem dostal nečekaný DropKick a spadnul jsem s trampolíny na trávu to docela bolelo lol!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 12:32 pm

WWE BEKY napísal:
Včera jsme byli na trampolíně u té kámošky,ale nic moc jsme nedávali,ale jak jsem koukal leg drop celkem bolý a nějaký Chokeslam se objevil taky a dokonce i double chokeslam a nějaký ten frog splash v RVD-ho vydání byl taky,ale docela mě bolelo když jsem dostal nečekaný DropKick a spadnul jsem s trampolíny na trávu to docela bolelo lol!

to si robil z dievcatom wrestling?
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 1:00 pm

krupy6555 napísal:
WWE BEKY napísal:
Včera jsme byli na trampolíně u té kámošky,ale nic moc jsme nedávali,ale jak jsem koukal leg drop celkem bolý a nějaký Chokeslam se objevil taky a dokonce i double chokeslam a nějaký ten frog splash v RVD-ho vydání byl taky,ale docela mě bolelo když jsem dostal nečekaný DropKick a spadnul jsem s trampolíny na trávu to docela bolelo lol!

to si robil z dievcatom wrestling?

Ne nejsem zvire lol! je to u kamosky na zahrade a samozrejme robime s klukama wrestling
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitimeUt apríl 17, 2007 1:02 pm

WWE BEKY napísal:
krupy6555 napísal:
WWE BEKY napísal:
Včera jsme byli na trampolíně u té kámošky,ale nic moc jsme nedávali,ale jak jsem koukal leg drop celkem bolý a nějaký Chokeslam se objevil taky a dokonce i double chokeslam a nějaký ten frog splash v RVD-ho vydání byl taky,ale docela mě bolelo když jsem dostal nečekaný DropKick a spadnul jsem s trampolíny na trávu to docela bolelo lol!

to si robil z dievcatom wrestling?

Ne nejsem zvire lol! je to u kamosky na zahrade a samozrejme robime s klukama wrestling

aha.....som si myslel ze hasite zenske LOL
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??   jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte?? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
jaké wrestlingové chvaty a triky si dáváte??
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wrestlingove videohry
» Zaujimave wrestlingove stranky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Others-
Prejdi na: