Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Wrestlingové hlášky..

Goto down 
+8
p.herca
Taker666
The Phenomenal
3ukv1c4
FallenAngel
RUSSELLxxx
krupy6555
Kami Kadze
12 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:37 am

tak co je podle vás nejlepší wrestlingová hláška? které jsou dobré a které naopak trapné??? já jsem si kdysi dělal takový seznam těchto hlášek..
mně se hodně líbí to "Fuuuuuuuuuuu-Let's Generated SUCKA !!" potom je dost dobré třeba jak říkal Tazz "Survive If I Let You" nebo bookerovo "Can you dig that SUCKA??"
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:39 am

Kami Kadze napísal:
tak co je podle vás nejlepší wrestlingová hláška? které jsou dobré a které naopak trapné??? já jsem si kdysi dělal takový seznam těchto hlášek..
mně se hodně líbí to "Fuuuuuuuuuuu-Let's Generated SUCKA !!" potom je dost dobré třeba jak říkal Tazz "Survive If I Let You" nebo bookerovo "Can you dig that SUCKA??"

neni to nahodou Let´s get ready to suck it?
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:41 am

krupy6555 napísal:
Kami Kadze napísal:
tak co je podle vás nejlepší wrestlingová hláška? které jsou dobré a které naopak trapné??? já jsem si kdysi dělal takový seznam těchto hlášek..
mně se hodně líbí to "Fuuuuuuuuuuu-Let's Generated SUCKA !!" potom je dost dobré třeba jak říkal Tazz "Survive If I Let You" nebo bookerovo "Can you dig that SUCKA??"

neni to nahodou Let´s get ready to suck it?
no to bych neřekl.. kdo ví lol! lol! HHH nikdy nejde rozumět.. ale asi jo to dává aspon trochu smysl lol!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:43 am

no ale zase.. no poslechni si to sám:
kód:
http://data2.edisk.cz/stahni/30772/D_Generation_X_-_Lets_Generated_Sucka--.wma_93.03kB.html
nezdá se mi že tám říká GEt Ready a Suck it
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:52 am

Tak mě se líběj hlášky DX .... v poslední době se mi hodně líběj hlášky od Konnana - ty sou dobrý - aribba la raza apod...

A vždycky se směju,když je ve sd nebo nějakym ppv nějaká diva a JBL pořád řiká next Mrs. Layfield Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 7:55 am

RUSSELLxxx napísal:
A vždycky se směju,když je ve sd nebo nějakym ppv nějaká diva a JBL pořád řiká next Mrs. Layfield Laughing Laughing
JBL má často celkem dobré hlášky.. např. "Get Ready WrestleMania, Deadman is coming" nebo když udělala jednou Ashley school boye tak JBL řval "School Girl, School Girl" !! Laughing
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 9:05 am

no tak Generated to určitě není protože to se čte DŽ, podle toho co já sem slyšel tak to je "Let's get that *** suck it!" přičemž ty 3 hvězdy sem mu nerozumě lale řek bych že to je nějaké sprosté slovo Laughing
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 9:13 am

Nejlepší hláška pro mě je "Quote the Raven NEVERMORE!" popřípadě jenom "Nevermore", a od Stinga "Huáhaů It's Showtime folks!!!" a z těch novějších "It pays to be Roode" anebo Abyssova slavná "Áůůááááůůůáéééííůůůááááá hmmmmmm gghhhhrrrrr éééééé hůůůůů" načež sejme kameramana.... Smile A taky "Ooooooohh Yeeeaaaaaaah!"
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:47 am

Podla mna su best stone coldova: And that´s the bottom line cos stone cold said so... alebo Austin 3:16 just whip your ass a simonsove damn :-D
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:50 am

Tak u mě určitě..."It doesn't matter" nebo "Give me a HELL YEAH!" a "And that's the bottom line, 'cause Stone Cold said so!"
další určitě Eddieho hlášky jako "Viva La Raza" nebo "Orale" které používal téměř za každým slovem
dál třeba "1,2,3...Get the Tables!!" nebo "What's up??!!"
aj "It's Real, It's Damn Real" se mi celkem líbí
no a teď si nevzpomenu na další ale je jich "vela" Very Happy
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:51 am

jo vlastně sorry za double post ale tuhle tam musím dopsát a je to samozřejmě bohatá sbírka hlášek The Great Khaliho....
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:53 am

třeba Finally, THE ROCK has come back to ...... !!!!! u Eddieho se mi nejvíc líbilo jak říkal Mamacita.. doted jsem hrál SHut Your Mouth a kecal jsem tam s Eddiem a říkal že pry nemá čas že má moc práce pa ktam přišla Trish on řekl Mamacita a odešel s ní pryč Laughing.. a taky se mi celkem líbí "You want some? Come and get some!" ale nelíbí se mi ten kdo to říká you cant see me Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:54 am

The Phenomenal napísal:
jo vlastně sorry za double post ale tuhle tam musím dopsát a je to samozřejmě bohatá sbírka hlášek The Great Khaliho....

noaze on ma best hlasky lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:58 am

Kami Kadze napísal:
třeba Finally, THE ROCK has come back to ...... !!!!! u Eddieho se mi nejvíc líbilo jak říkal Mamacita.. doted jsem hrál SHut Your Mouth a kecal jsem tam s Eddiem a říkal že pry nemá čas že má moc práce pa ktam přišla Trish on řekl Mamacita a odešel s ní pryč Laughing.. a taky se mi celkem líbí "You want some? Come and get some!" ale nelíbí se mi ten kdo to říká you cant see me Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
souhlas MAMACITA, Finally....,a If you want....jsou skvělé hlášky akorát Cena je kokot
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 11:59 am

i Mick Foley má dobré hlášky: Bang! Bang! nebo Have a nice day!
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 12:02 pm

Kami Kadze napísal:
i Mick Foley má dobré hlášky: Bang! Bang! nebo Have a nice day!

Jo len som to nechcel pisat bo to mam v podpise Smile
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 12:50 pm

Najlepsia hlaska je odomna :KURVY ARABSKE!!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 4:48 pm

Tady se mrkněte na video o Great Khaliho životě Laughing Laughing tam je těch jeho hlášek dost... lol! lol! lol!

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1syrdgbR6yk
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 12:03 am

RUSSELLxxx napísal:
Tady se mrkněte na video o Great Khaliho životě Laughing Laughing tam je těch jeho hlášek dost... lol! lol! lol!

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1syrdgbR6yk

LOL to je picovina,ale nasmial som sa lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 6:30 am

nejlepsi hlaska..... WHAT? , Know your role, Shut your mouth, Would you please shut the hell up?..... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 8:10 am

Taker666 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tady se mrkněte na video o Great Khaliho životě Laughing Laughing tam je těch jeho hlášek dost... lol! lol! lol!

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1syrdgbR6yk

LOL to je picovina,ale nasmial som sa lol! lol! lol!
lol! lol! lol! nejlepší je jak tam je pry začátek jeho kariery ve WWE jak tam přijde a pry jenom Barba I val levaááá ! lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 8:28 am

RUSSELLxxx napísal:
Tady se mrkněte na video o Great Khaliho životě Laughing Laughing tam je těch jeho hlášek dost... lol! lol! lol!

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1syrdgbR6yk
skvělé video... Very Happy Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 8:28 am

Kami Kadze napísal:
Taker666 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tady se mrkněte na video o Great Khaliho životě Laughing Laughing tam je těch jeho hlášek dost... lol! lol! lol!

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1syrdgbR6yk

LOL to je picovina,ale nasmial som sa lol! lol! lol!
lol! lol! lol! nejlepší je jak tam je pry začátek jeho kariery ve WWE jak tam přijde a pry jenom Barba I val levaááá ! lol!
Jasný lol! lol! je to taková debilita,celý to video ale i tak se docela nasměješ Laughing
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 11:10 am

good! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitimePo apríl 23, 2007 11:22 am

nejlepší hlášky Stone Cold Steve Austin,The Rock,Chris Jericho,DX a další by se našly
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Wrestlingové hlášky.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wrestlingové hlášky..   Wrestlingové hlášky.. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Wrestlingové hlášky..
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wrestlingove videohry
» Zaujimave wrestlingove stranky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Others-
Prejdi na: