Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Backlash 2007

Goto down 
+10
BabylonSix
RUSSELLxxx
Mattitude
The Phenomenal
evil
WWE BEKY
Popkiller
krupy6555
Kami Kadze
3ukv1c4
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 1:24 pm

Ja budem drzat prsty Edgovi.....to by bolo super
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 1:34 pm

Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:24 pm

Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:33 pm

Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
no ale jestli nebude Lashley champ tak nevím proč by ho dávali na poster kdyby tam min. neměl match o titul.. a ještě jsem viděl takový malý spoilerek bohužel........(plakát tuším od Vengance07)
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:39 pm

Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
no ale jestli nebude Lashley champ tak nevím proč by ho dávali na poster kdyby tam min. neměl match o titul.. a ještě jsem viděl takový malý spoilerek bohužel........(plakát tuším od Vengance07)

omg...Edge je champ? neni a je na posteru Backlash....Kane je champ? neni a je na posteru JD....tohle to neovlivni Wink

menilo by situaci kdyby byl třeba na nejakem nadchazejicim posteru s titulem, ale pokud neni tak se muže stat cokoliv Wink
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 2:52 pm

Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
no ale jestli nebude Lashley champ tak nevím proč by ho dávali na poster kdyby tam min. neměl match o titul.. a ještě jsem viděl takový malý spoilerek bohužel........(plakát tuším od Vengance07)

omg...Edge je champ? neni a je na posteru Backlash....Kane je champ? neni a je na posteru JD....tohle to neovlivni Wink

menilo by situaci kdyby byl třeba na nejakem nadchazejicim posteru s titulem, ale pokud neni tak se muže stat cokoliv Wink
no prave říkám že na plakatu tuším vengance 07 je lashley s titulem.. nechtěl jsem to tady psát abych někomu nezkazil překvapení.. stejěn to asi všem bylo jasné.. no uvidíme.. třeba to tak nebude a doufám v to
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 3:07 pm

Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
no ale jestli nebude Lashley champ tak nevím proč by ho dávali na poster kdyby tam min. neměl match o titul.. a ještě jsem viděl takový malý spoilerek bohužel........(plakát tuším od Vengance07)

omg...Edge je champ? neni a je na posteru Backlash....Kane je champ? neni a je na posteru JD....tohle to neovlivni Wink



menilo by situaci kdyby byl třeba na nejakem nadchazejicim posteru s titulem, ale pokud neni tak se muže stat cokoliv Wink
no prave říkám že na plakatu tuším vengance 07 je lashley s titulem.. nechtěl jsem to tady psát abych někomu nezkazil překvapení.. stejěn to asi všem bylo jasné.. no uvidíme.. třeba to tak nebude a doufám v to

Vengeance? vždyt ten poster myslim jeste neni hotovej...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 3:49 pm

Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Mattitude napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

a to ma znamenat jako co? vždyt to je uplne jedno jestli je na posteru, prohrat muže v pohodě, viz Booker na SS 06...
no ale jestli nebude Lashley champ tak nevím proč by ho dávali na poster kdyby tam min. neměl match o titul.. a ještě jsem viděl takový malý spoilerek bohužel........(plakát tuším od Vengance07)

omg...Edge je champ? neni a je na posteru Backlash....Kane je champ? neni a je na posteru JD....tohle to neovlivni Wink



menilo by situaci kdyby byl třeba na nejakem nadchazejicim posteru s titulem, ale pokud neni tak se muže stat cokoliv Wink
no prave říkám že na plakatu tuším vengance 07 je lashley s titulem.. nechtěl jsem to tady psát abych někomu nezkazil překvapení.. stejěn to asi všem bylo jasné.. no uvidíme.. třeba to tak nebude a doufám v to

Vengeance? vždyt ten poster myslim jeste neni hotovej...
na matforum.com nebo jak to je.. tak tam už je.. asi to je jen nějaký předběžný.. a nebo je to na Unforgiven ted nevim..
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 10:56 pm

Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

Keby si sa pozrel lepsie, tak by si zretelne videl, ze to je Marcus Cor Von Wink

Backlash 2007 - Stránka 2 Onenightstand3
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 11:30 pm

Hoddok napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

Keby si sa pozrel lepsie, tak by si zretelne videl, ze to je Marcus Cor Von Wink

Backlash 2007 - Stránka 2 Onenightstand3
to se uz resilo na nejakym foru...ze pulka je Lashley a leva je Marcus Cor Von...je dost mozny ze na tom neco bude..... Very Happy
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 1:29 am

kua, ako mohol ecw titul takto dopadnut?
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 30, 2007 1:55 am

p.herca napísal:
Hoddok napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

Keby si sa pozrel lepsie, tak by si zretelne videl, ze to je Marcus Cor Von Wink

Backlash 2007 - Stránka 2 Onenightstand3
to se uz resilo na nejakym foru...ze pulka je Lashley a leva je Marcus Cor Von...je dost mozny ze na tom neco bude..... Very Happy

z leva je to Cor Von a z prava Lashley...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 12:55 am

Tak co říkáté na Backlash???Podle mě to bylo dobré ppv zápasy byly taky dobré až na to,že Vince si dal ECW titul to byla podle mě velká chyba...asi chtěl uplatnit svou moc a vysmát se ECW taky si myslim,že zase ztratí náké fanoušky,ale asi mu to je jedno,prostě výsměch ECW v zákulisí jim mohl ještě vtom segmentu klidně plivnout do obličeje....

Ale ME musim pochválit ten se opravdu povedl... hlavně ten konec udělali dobře....
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 1:32 am

Mě se Backlash docela líbil... to že Vince vyhrál titul se mi nelíbí,podle mě měl titul dostat Shane McMahon a dát ho do ECW a moch by bejt zase nějakej čas aktivní,myslim,že Shane je dobrej v ringu a hlavně taky na extreme zapasi apod,takže to bych bral nejvíc....

LMS match se mi taky docela líbil,ten konec byl dobrej,akorát mě docela štvalo,že to byla remíza....

ME bylo skvělí,hodně dobrej zápas a konec se taky povedl... Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Costello
Newbie
Newbie
Costello


Počet príspevkov : 38
Registration date : 27.04.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 2:02 am

konecne super PPV Razz
vsetky zapasy sa mi pacili..to ze je Vince ECW Champion je super Very Happy
a konecne na ME sa to neskoncilo tak ze Cena suverene vyhral,ale teraz akoze vyhral nahodou..good Surprised
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 2:17 am

Costello napísal:
konecne super PPV Razz
vsetky zapasy sa mi pacili..to ze je Vince ECW Champion je super Very Happy
a konecne na ME sa to neskoncilo tak ze Cena suverene vyhral,ale teraz akoze vyhral nahodou..good Surprised

velmo super to zas podla mna neni
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 4:03 am

Vsetky zapasy boli super a ten segment s Vincom a Originals sa mi velmi pacil. To, ze je Vince champion, aspon ozivi ECW. Ale Cena ma uz serie Razz
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 5:00 am

Backlash bol skvely hlavne zapasy: TTchampionship a LastManStanding boli pecky. S cenom to uz je nenormalne prehnane a dufam ze na Judgement dayi sa to zmeni. Dufam ze na Judgement dayi sa zmeni aj ECW titul.
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 5:10 am

tak to ze je Vince ECW champion je hrozny....kdyby to byl Shane tak nereknu...ten je v ringu dobrej...dokonce lepsi nez nekteri wrestleri......tak doufam ze Vincuv reign nebudu nejakej dlouhej.....jinak Cena uz je trapnej....a uz aby to ztratil....protoze uz opravdu neuveritelne nudi...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 5:15 am

Backlash bol celkom v pohode ....

Hardys vs. Cade & Murdoch - celkom dobry zapas len Murdoch by mal skoncit s tou trapnou napodobneninou Canadian Destroyeru proste to nevie Very Happy
Melina vs. Mickie - nepozeral som
MVP vs. Benoit - tiez celkom v pohode ale mohli z toho spravit iny typ zapasu toto bola znova WM ... ale ok
Lashley vs. Shane, Vince & Umaga - zapas nebol zly ale nastval ma Vince da si titul boze Rolling Eyes ... a este k tomu ECW titul ... a vobec sa mi nepacilo jak tam v zakulisi bol s ECW Originals
Batista vs. Taker - tiez dobry zapas zaver bol dost dobry
Cena vs. Edge vs. Orton vs. HBK - asi najlepsi zpas vecera ale ten Cena ma uz sere ... ale zaujimavo to bolo urobene ten zaver
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 6:56 am

Hardys vs Smradoch a Cade byl celkem good zapas, měl dobrej chod...

Melina vs. Mickie byla celkem nuda, teměř cely zapas se tam jen škrtili..

Benoit vs. MVP celkem good zápas, Benoit mel velikou podporu u fandu, jelikož tam je mistni a tak ho taky nechali vyhrat :-)

Lashley vs. ti tři... k tomuhle se moc vyjadřovat nechci, jsem celkem znechucen že si vince nechal dat titul, vubec nevim kam tim míří....tohle je už fakt vrchol kam ten titul až zašel. doufam že mu to lidi na ONS pěkne natřou, no kdo vi jestli to bude vubec mit neco s ECW společneho, stejne z toho udela normalni PPV...

Batista vs. Taker byl podle mě asi nejlepsi zapas večera :-) Opravdu pěkné momentky a taky dost napinavy...

ME: pohoda zapas, jen me štvalo, že Cenu vždycky vyhodili z ringu, všichni tři se tam prali a ke konci se dostal do ringu, podal svych 5 chvatu, nakonec mu dal Michaels kick a on čirou nahodou odpinoval Ortona....



sorry za kratkost, možna i chyby ale nemam na to psani celej den Wink
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 11:01 am

TT Championship - dobrý zápas.. jak hardys tak i Cade s Murdoch dělali pěkné double movy.. tenhle zápas mě bavil..
Womens Championship - nic moc zápas ale rozhodně lepší než na WM..
US Championship - k tomuhle zápasu nemůžu nic napsat jjelikož jsem se na Backlash díval z youtube a zrovna z tohohle zápasu tam byla jen polovina
ECW Championship - vcelku dobrý zápas.. jsem rád že už titul nemá Lashley.. ale zajímá mě co bude s tímhle titulem dál když ho má Vincek.. kdyby ho měl SHane tak bych byl hodně rád..
WWE Championship - skvělý zápas.. Všichni se předvedli.. líbilo se mi to Moonsault od HBK a i ten double leg drop od ceny vypadal pěkně. ten konec byl hodně skvělý.. ale nasralo mě že to zas musel vyhrát Cena
WH Championship - Nejlepší zápas Backlashe.. fakt skvělý zápas.. hodně napínavý oba se vcelku předvedli.. ten legdrop na ten komentátorský stůl byl výborný a ten Spear na konci to bylo taky hoooodně mazec.. u tohohle zápasu jsem se bavil nejvíc..

Backlash 2007 pro mě velice dobré PPV.. jsem spokojený. byla to dobrá show Smile
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 11:04 am

Mattitude napísal:
p.herca napísal:
Hoddok napísal:
Kami Kadze napísal:
Hoddok napísal:
Ja si skor myslim, ze teraz Lashley prehraje a na ONS niekto rozbije McMahons.
to je řekl bych blbost.. páč na posteru ONS je Lashley..

Keby si sa pozrel lepsie, tak by si zretelne videl, ze to je Marcus Cor Von Wink

Backlash 2007 - Stránka 2 Onenightstand3
to se uz resilo na nejakym foru...ze pulka je Lashley a leva je Marcus Cor Von...je dost mozny ze na tom neco bude..... Very Happy

z leva je to Cor Von a z prava Lashley...
no ty krávo lol! tak to jsem si fakt nevšiml.. nad tím jsem nějak neuvažoval že by dali Alpha Mala na plakát ONS.. to jsem ale rád Monty je borec.. ale taky asi takový original jako je Lashley..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 1:12 pm

som inak cital ze Vince sa mozno vzda titulu dnes na ECW ale to je podla mna blbost Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 01, 2007 1:15 pm

Popkiller napísal:
som inak cital ze Vince sa mozno vzda titulu dnes na ECW ale to je podla mna blbost Smile

Mohol by ho dat shaneovi


* som zle napisal shaneovo meno
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Backlash 2007 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Backlash 2007   Backlash 2007 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Backlash 2007
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» WWE Backlash 2001
» Royal Rumble 2007
» Smackdown vs Raw 2007
» Judgment day 2007

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: WWE Diskusia-
Prejdi na: