Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 A je to tady...

Goto down 
+5
Kami Kadze
RUSSELLxxx
krupy6555
Popkiller
p.herca
9 posters
AutorSpráva
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 8:31 am

...presne to ceho jsem se obaval...zalozeni noveho "stahovaciho fora", ktere je doplnene o novinky a sekci k diskuzi.......stalo se to co se logicky stat muselo.....SWF umira.....jeste pred par dny kdyz jsem clovek vlezl, tak ani nestacil procitat vsechny ty novy zpravy, zilo to uplne vsude, spousta veci se rozebrala a ted???.....ted je tu mrtvo....vsichni jste se presunuli na to "stahovaci" forum.....ale proc???....tohle mi zustava zahadou....vzdyt na SWF se vytvorila slusna parta lidi a ted najednou napad s dalsim forem a naivni tvrzeni, ze se bude diskutovat na obou forech.....ale ono to nejde.....a to vam melo bejt vsem jasny....ach jo...ani nevim proc to sem pisu, kdyz jsem uz stejne nikdo nechodi......asi to budu muset poslat i na to druhy forum......cest SWF!!!!!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 9:34 am

p.herca napísal:
...presne to ceho jsem se obaval...zalozeni noveho "stahovaciho fora", ktere je doplnene o novinky a sekci k diskuzi.......stalo se to co se logicky stat muselo.....SWF umira.....jeste pred par dny kdyz jsem clovek vlezl, tak ani nestacil procitat vsechny ty novy zpravy, zilo to uplne vsude, spousta veci se rozebrala a ted???.....ted je tu mrtvo....vsichni jste se presunuli na to "stahovaci" forum.....ale proc???....tohle mi zustava zahadou....vzdyt na SWF se vytvorila slusna parta lidi a ted najednou napad s dalsim forem a naivni tvrzeni, ze se bude diskutovat na obou forech.....ale ono to nejde.....a to vam melo bejt vsem jasny....ach jo...ani nevim proc to sem pisu, kdyz jsem uz stejne nikdo nechodi......asi to budu muset poslat i na to druhy forum......cest SWF!!!!!

ano je to bohuzial pravda ale SWF nekonci ! ... teraz sa oficialne presuva na CZSK forum a myslim ze to aj bude lepsie ... dakujem vsetkym ktory tu chodili ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 10:20 am

Toto forum bolo fakt vynimocne!!!! Velmi som si to tu oblubil,a SWF mi bude chybat....ja vsak dufam ze na novom spojenom fore to bude prinajmensom take iste....takze ZBOHOM SFW!!!!!!!!! Moj posledny prispevok na SWF.......
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 10:28 am

Já se připojuji ke Krupymu.... SWF bylo pro mě nej forum! měl sem ho 100% radši jak CWA!! bylo to tu parádní a dobrá parta a myslim,že ta parta zustane i na CZSK.... chci poděkovat Popkillerovi že ho urobil Wink

Takže SBOHEM SWF!!!!!!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 10:31 am

tohle je mi fakt hodně líto.. SWF pro mě bylo fakt forum no.1, forum kde jsem si udělal aspon trochu dobrou pověst a spřátelil se se skvělými lidmi.. ale nové CZSK bude snad ještě lepší.. lidé jsou tam stejní takže je to v pohodě.. SWF 4 LIFE !!!
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 12:06 pm

Na SWF bolo dobre ale na CZSK bude lepsie Razz
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 12:19 pm

ok takze toto je teraz moj zrejme posledny post sem ... v prvom rade by som chcel podakovat vsetkym ktory sem pisali a chodili sem - boli ste fakt super! ... vdaka tomuto foru som spoznal super ludi a nasiel si vela dobrych kamaratov ... lenze vsetko musi raz skoncit a tak sa presuvame na CZSK forum ... momentalne to tam vyzera velmi dobre je tam vsetko pekne pokope a dost sa mi tam lubi ... takze urcite tam bude minimalne tak dobre ako tu ... no toto bolo take oficialne vyhlasenie Very Happy ... este raz vam vsetkym dakujem
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeŠt máj 10, 2007 2:48 pm

Já se taky loučím stimto forem, diky tomuto foru jsem poznal dost dobrou partu lidi, a taky jsem uviděl, že i dost slovaku ma zejm o wrestling...takže SWF shohem!!! Sad
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi máj 11, 2007 5:53 am

zbohom SWF new life has begun at CZSK
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi máj 11, 2007 10:47 am

nerobte lebo sa rozrevem! Very Happy Sad
sbohom SWF!
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimeUt jún 05, 2007 5:44 am

takze nedavam link do code preto aby ked tuknem aby my skocila stranka (potrebujem to na ps3) http://czsk-wrestling.usersboard.com/index.htm

a este link na niake divas pictures http://wwedivas.forumcommunity.net/
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:13 am

Zrušme CZSK a vratme sa na SWF!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:15 am

krupy6555 napísal:
Zrušme CZSK a vratme sa na SWF!
preco nie? Very Happy
SWF 4 ever Smile
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:17 am

BabylonSix napísal:
krupy6555 napísal:
Zrušme CZSK a vratme sa na SWF!
preco nie? Very Happy
SWF 4 ever Smile

Alebo chodime na obe... (niekde spamovat a niekde diskutovat Very Happy )
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:18 am

Myslim ze je to good napad...na CZSK nech si trci ta haved Laughing ,a my tu budeme rodinne spamovat
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:23 am

krupy6555 napísal:
Myslim ze je to good napad...na CZSK nech si trci ta haved Laughing ,a my tu budeme rodinne spamovat
nech si tam markovia vypisuju ze Batista nebere steroidy a Jeff nema rad biele lol! my si tu budeme veselo vypisovat Very Happy
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:24 am

BabylonSix napísal:
krupy6555 napísal:
Myslim ze je to good napad...na CZSK nech si trci ta haved Laughing ,a my tu budeme rodinne spamovat
nech si tam markovia vypisuju ze Batista nebere steroidy a Jeff nema rad biele lol! my si tu budeme veselo vypisovat Very Happy

Cant agree more lol!
Návrat hore Goto down
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:28 am

ted jsem si precetl muj rozhorceny prispevek v uvodu... Very Happy ....ted mi prijde CZSK lepsi.... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:30 am

p.herca napísal:
ted jsem si precetl muj rozhorceny prispevek v uvodu... Very Happy ....ted mi prijde CZSK lepsi.... Twisted Evil

zacinam byt na to forum alergicky...chodim tam lebo nemam kde inde,uvidime co povie POP na SWF SPAM REVIVAL Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:55 am

krupy6555 napísal:
p.herca napísal:
ted jsem si precetl muj rozhorceny prispevek v uvodu... Very Happy ....ted mi prijde CZSK lepsi.... Twisted Evil

zacinam byt na to forum alergicky...chodim tam lebo nemam kde inde,uvidime co povie POP na SWF SPAM REVIVAL Laughing
aaale POP je dobry chlapec Very Happy on nam to tu dovoli Smile Very Happy Surprised
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitimePi január 11, 2008 9:56 am

BabylonSix napísal:
krupy6555 napísal:
p.herca napísal:
ted jsem si precetl muj rozhorceny prispevek v uvodu... Very Happy ....ted mi prijde CZSK lepsi.... Twisted Evil

zacinam byt na to forum alergicky...chodim tam lebo nemam kde inde,uvidime co povie POP na SWF SPAM REVIVAL Laughing
aaale POP je dobry chlapec Very Happy on nam to tu dovoli Smile Very Happy Surprised

jj urco a rad sa prida geek Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





A je to tady... Empty
OdoslaťPredmet: Re: A je to tady...   A je to tady... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
A je to tady...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Fórum :: Fórum-
Prejdi na: