Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?

Goto down 
+4
krupy6555
Eddie Guerrero
The Phenomenal
3ukv1c4
8 posters

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?
1. SWF
Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Vote_lcap60%Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Vote_rcap
 60% [ 6 ]
2. CZSK
Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Vote_lcap40%Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Celkom hlasov : 10
 

AutorSpráva
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimePi január 11, 2008 3:22 pm

tak som sa rozhodol zalozit toto hlasovanie..

Ja som dal SWF, bolo to moje prve forum ktore som navstivil a celkovo tu bola lepsia atmosfera
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimePi január 11, 2008 3:29 pm

Můj hlas patří SWF, prostě klasika, já jsem se zde dostal tak jako pořádně k wrestlingu a bylo to takové menší forum než v minulosti CWA a nyní CZSK...
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimePi január 11, 2008 3:46 pm

Tak já byl(nebo jsem)na CWA,SWF,CZSK a musím říct,že tady byla asi nejlepší parta...takže hlasuju pro SWF....kdybych to měl brát po wrestlingové stránce tak to je CZSK,nikde nebyl takovej zájem o indy jako je tam.
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimePi január 11, 2008 5:09 pm

Jednoznacne bolo lepsie na SWF.....We Love SWF--------
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 3:17 am

SWF
tu som najviac pochopil podstatu wrestlingu
vlastne tu som zistil vsetky veci o wrestlingu a tak... proste best
najlepsia partia tu bola a tak...skoro ziadne hadky a pohodova atmosfera a ziadne vyhrazky na BAN lol! lol!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 4:40 am

no ja som nehlasoval ani za jedno mne sa pacilo/paci na obidvoch ... na CZSK sa da dobre porozpravat o wrestlingu ale tuto to ma zas lepsiu atmosferu ale je tu zas vela spamu ... proste sa neviem rozhodnut ale SWF u mna predsa len trosku vitazi ... ja som toto obdobie januar-marec nemaval moc rad ale vdaka SWF sa to zmenilo teraz mi toto obdobie bude vzdycky pripominat SWF, spoznal som kopu skvelych ludi a konecne som sa mohol o niekom porozpravat o wrestlingu aj v mojom rodnom jazyku Very Happy .
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 6:38 am

Popkiller napísal:
no ja som nehlasoval ani za jedno mne sa pacilo/paci na obidvoch ... na CZSK sa da dobre porozpravat o wrestlingu ale tuto to ma zas lepsiu atmosferu ale je tu zas vela spamu ... proste sa neviem rozhodnut ale SWF u mna predsa len trosku vitazi ... ja som toto obdobie januar-marec nemaval moc rad ale vdaka SWF sa to zmenilo teraz mi toto obdobie bude vzdycky pripominat SWF, spoznal som kopu skvelych ludi a konecne som sa mohol o niekom porozpravat o wrestlingu aj v mojom rodnom jazyku Very Happy .
Ve svém příspěvku říkáš, že tady bylo hodně spamu, já si to nemyslím, sice jsme zde trošku, možná i víc, spamovali, ale to dělalo tu atmosféru, že to tady bylo takové volnější...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 7:55 am

The Phenomenal napísal:
Popkiller napísal:
no ja som nehlasoval ani za jedno mne sa pacilo/paci na obidvoch ... na CZSK sa da dobre porozpravat o wrestlingu ale tuto to ma zas lepsiu atmosferu ale je tu zas vela spamu ... proste sa neviem rozhodnut ale SWF u mna predsa len trosku vitazi ... ja som toto obdobie januar-marec nemaval moc rad ale vdaka SWF sa to zmenilo teraz mi toto obdobie bude vzdycky pripominat SWF, spoznal som kopu skvelych ludi a konecne som sa mohol o niekom porozpravat o wrestlingu aj v mojom rodnom jazyku Very Happy .
Ve svém příspěvku říkáš, že tady bylo hodně spamu, já si to nemyslím, sice jsme zde trošku, možná i víc, spamovali, ale to dělalo tu atmosféru, že to tady bylo takové volnější...

ano to urcite ... mne ten spam az tak nevadil ja som ani nechcel aby to tu bolo take ze niekto napise nieco mimo temu a hned ma ban
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 9:38 am

Popkiller napísal:
The Phenomenal napísal:
Popkiller napísal:
no ja som nehlasoval ani za jedno mne sa pacilo/paci na obidvoch ... na CZSK sa da dobre porozpravat o wrestlingu ale tuto to ma zas lepsiu atmosferu ale je tu zas vela spamu ... proste sa neviem rozhodnut ale SWF u mna predsa len trosku vitazi ... ja som toto obdobie januar-marec nemaval moc rad ale vdaka SWF sa to zmenilo teraz mi toto obdobie bude vzdycky pripominat SWF, spoznal som kopu skvelych ludi a konecne som sa mohol o niekom porozpravat o wrestlingu aj v mojom rodnom jazyku Very Happy .
Ve svém příspěvku říkáš, že tady bylo hodně spamu, já si to nemyslím, sice jsme zde trošku, možná i víc, spamovali, ale to dělalo tu atmosféru, že to tady bylo takové volnější...

ano to urcite ... mne ten spam az tak nevadil ja som ani nechcel aby to tu bolo take ze niekto napise nieco mimo temu a hned ma ban
presne. benny ma pravdu to ta volna diskusia to tu urobila to cim to tu je.
a preto sa mi tu viac pacilo lebo na CZSK teraz pise sami mark chujoviny a potom ma ani nebavi to stale citat aky je Jeff uzasny a tak... proste o tomto to tu bolo
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 10:53 am

Zhrniem to:atmosfera na CZSK sa neda porovnat s tou na SWF....na SWF to bolo jednoznacne lepsie
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeSo január 12, 2008 2:26 pm

krupy6555 napísal:
Zhrniem to:atmosfera na CZSK sa neda porovnat s tou na SWF....na SWF to bolo jednoznacne lepsie
Zcela s tebou souhlasím...SWF mi přišlo tak nějak útulněji...Takové menší prostě, všechny členy jsem znal atd...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeNe január 13, 2008 10:52 am

určitě SWF... budu jen citovat ostatní, ale tohle bylo v podstatě první forum kde už jsem psal smysluplné příspěvky, diskutovalo se tady perfektně, parta super, protože tu nebyli žádní současní Markové.. design mnohem pohodovější než na CZSK... no každopádně na druhém místě je CZSK a až na třetím CWA kde jsem ale moc dlouho nebyl Laughing
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitimeNe marec 02, 2008 2:03 pm

Tady byla prostě rodinka a bavilo mě to tu.. CZSK je už takové oficiální forum,kde se musí dodržovat pravidla a je tam prakticky vše,downloady,diskuze,streamy atd... prostě je tam toho hodně a je to BIGGEST FORUM EVER!!!
Ale tohle byla klasa Smile určitě sem to tu měl radši jak CWA..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?   Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pacilo sa vam viac na SWF alebo paci na CZSK?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spojenie SWF a CZSK

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Ankety-
Prejdi na: