Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 EDDIE GUERRERO

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:19 pm

RIP EDDIE GUERRERO Sad

Tento člověk už bude navždy moje srdcovka! Občas si pustím nějaký ty segmenty a zápasy s ním a vždy mám z toho dobrý pocit... Navždy můj nejoblíbenější wrestler!

EDDIE GUERRERO 386986_294686197219993_110754508946497_982914_1294291271_n
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: Re: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:24 pm

Nooo ja by som rád povedal, že k Eddieho úžasnosti sa taký Chavo nikdy nedostane, napriek tomu že na SWF sme si mysleli opak. V posledných rokoch dokazuje, že na to bohužiaľ nemá.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Homicide
Brawler
Brawler
Homicide


Počet príspevkov : 107
Registration date : 12.01.2007

EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: Re: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:38 pm

Smrt Eddieho semnou asi otřásla nejvíce...v ten osudný den, jsem neustále poslouchal jeho themes a sledoval asi jeho nejvýznamnější zápas s výhrou WWE titulu proti Lesnarovi... R.I.P.
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: Re: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:42 pm

Homicide napísal:
Smrt Eddieho semnou asi otřásla nejvíce...v ten osudný den, jsem neustále poslouchal jeho themes a sledoval asi jeho nejvýznamnější zápas s výhrou WWE titulu proti Lesnarovi... R.I.P.
To já sem v tý době ještě nechodil po wrest forech a proto jsem se to dozvěděl pár dní po, když dávali SmackDown! na TELE 5 .. a nestačil jsem se divit.. chvíli mi trvalo než sem to pobral a pak když mi to došlo, tak jsem z toho byl celkem do v háji.. a pak to na mě dolehlo ještě víc po několika dnech.. docela dlouho jsem to vstřebával!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: Re: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitimeNe január 20, 2013 12:43 pm

Mňa tak dorazil Edgov retirement, to som doteraz celkom nepredýchal....po jeho konci wrestling u mňa stratil na zaujímavosti.
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Sponsored content





EDDIE GUERRERO Empty
OdoslaťPredmet: Re: EDDIE GUERRERO   EDDIE GUERRERO Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
EDDIE GUERRERO
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Eddie Guerrero

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Wrestling :: Wrestlers-
Prejdi na: