Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Live

Goto down 
+6
WWE BEKY
Popkiller
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
Dwayne Johnson
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:05 am

Bol niekto z vás niekedy na skutočnom wrestlingu? scratch lol!

Odpovede budú asi jasné Smile Ale predsa, možno niekto z vás bol, všetko je možné Very Happy

Chceli by ste sa ísť pozrieť na wrestlig? Ja rozhodne ano Smile Najmä na taký poriadny Royal Rumble, alebo Wrestlemaniu. Smile
Tak pochválte sa kto už bol Very Happy
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:07 am

Tak já nebyl ,určitě bych se tam chtěl jednou dostat.... ted někdy určitě pojedu do Německa.... jinak muj sen je dostat se na Wrestlemanii (někdy) ale to se asi těžko splní...no musim snít Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:11 am

No mojim snom je ist aj do Nemecka...sakra ludia musime nieco zbuchat,,a pojdeme z tohto fora vsetci!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:11 am

Treba šporiť peniaze Very Happy
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:13 am

krupy6555 napísal:
No mojim snom je ist aj do Nemecka...sakra ludia musime nieco zbuchat,,a pojdeme z tohto fora vsetci!!
GOOD IDEA KRUPY Very Happy Very Happy aspon by sme se všichni poznali a tak... to by bylo dost dobré...
Návrat hore Goto down
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:17 am

No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:19 am

Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:23 am

pokud vím tak Y2J byl už nejednou, a taky si nechal nedávno poslat věci z fanshopu WWE, posílal mi obrázky a bylo to slušné.... Smile
Návrat hore Goto down
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:25 am

RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.

Jj chápem, ale vstupenka je dosť drahá. Neviem či by každý mal dosť penazí na vstupenku. A potom je tu druhá vec. Preprava Smile
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:27 am

hej mohlo by sa raz nieco zorganizovat .. teraz niekedy v marci alebo maji ma byt zavraj vo Viedni ci niekde v rakusku ... zevraj vstupenka uplne dopredu stoji 100 euro tam daleko dozadu okolo 23 Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:27 am

Dwayne Johnson napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.

Jj chápem, ale vstupenka je dosť drahá. Neviem či by každý mal dosť penazí na vstupenku. A potom je tu druhá vec. Preprava Smile
Právě...to by se muselo nějak zajistit...

Tak Y2J je největší fanda wrestlingu v ČR Very Happy jezdí na každou německou show a sleduju to už hodně dlouho.... fakt borec afro
Návrat hore Goto down
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:38 am

Popkiller napísal:
hej mohlo by sa raz nieco zorganizovat .. teraz niekedy v marci alebo maji ma byt zavraj vo Viedni ci niekde v rakusku ... zevraj vstupenka uplne dopredu stoji 100 euro tam daleko dozadu okolo 23 Smile

Hm , 23 nie je zas tak vela. Ale tam vzadu keby som bol, tak by som videl maximálne len nejaké záblesky a svetlá.
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:39 am

Dwayne Johnson napísal:
Popkiller napísal:
hej mohlo by sa raz nieco zorganizovat .. teraz niekedy v marci alebo maji ma byt zavraj vo Viedni ci niekde v rakusku ... zevraj vstupenka uplne dopredu stoji 100 euro tam daleko dozadu okolo 23 Smile

Hm , 23 nie je zas tak vela. Ale tam vzadu keby som bol, tak by som videl maximálne len nejaké záblesky a svetlá.
právě... pokud by si chtěl good místa někde níže,tak by sis musel trochu připlatit... ale já bych to klidně objetoval,když to je kvuli mému milovanému wrestlingu Very Happy
Návrat hore Goto down
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:43 am

RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
Popkiller napísal:
hej mohlo by sa raz nieco zorganizovat .. teraz niekedy v marci alebo maji ma byt zavraj vo Viedni ci niekde v rakusku ... zevraj vstupenka uplne dopredu stoji 100 euro tam daleko dozadu okolo 23 Smile

Hm , 23 nie je zas tak vela. Ale tam vzadu keby som bol, tak by som videl maximálne len nejaké záblesky a svetlá.
právě... pokud by si chtěl good místa někde níže,tak by sis musel trochu připlatit... ale já bych to klidně objetoval,když to je kvuli mému milovanému wrestlingu Very Happy

To je správna reč správneho Wrestling Fan-a Smile
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:43 am

RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.

Jj chápem, ale vstupenka je dosť drahá. Neviem či by každý mal dosť penazí na vstupenku. A potom je tu druhá vec. Preprava Smile
Právě...to by se muselo nějak zajistit...

Tak Y2J je největší fanda wrestlingu v ČR Very Happy jezdí na každou německou show a sleduju to už hodně dlouho.... fakt borec afro

keby mam prachy,cas..a ostatne malickosti tak by som aj ja jazdil na kazdu show....a tie fotky posielal aj mne...boli fakt good
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:46 am

krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.

Jj chápem, ale vstupenka je dosť drahá. Neviem či by každý mal dosť penazí na vstupenku. A potom je tu druhá vec. Preprava Smile
Právě...to by se muselo nějak zajistit...

Tak Y2J je největší fanda wrestlingu v ČR Very Happy jezdí na každou německou show a sleduju to už hodně dlouho.... fakt borec afro

keby mam prachy,cas..a ostatne malickosti tak by som aj ja jazdil na kazdu show....a tie fotky posielal aj mne...boli fakt good

Pošlite ich aj sem , ak možete. Nech sa pozrieme.
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 8:47 am

Dwayne Johnson napísal:
krupy6555 napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Dwayne Johnson napísal:
No dobrá Idea to teda je, ale čím viac ludí, tým viac penazí treba zohnať .. a pochybujem že by nám dali nejaku skupinovú zlavu Very Happy "Ok, vy ste z wrestlingového fora, choďte zadarmo"
Very Happy
Tak to ne...ale každy by si to zaplatil sám,ale jako že bysme tam jeli jako skupina...všichni s fora (co by jeli) spolu pohromadě.

Jj chápem, ale vstupenka je dosť drahá. Neviem či by každý mal dosť penazí na vstupenku. A potom je tu druhá vec. Preprava Smile
Právě...to by se muselo nějak zajistit...

Tak Y2J je největší fanda wrestlingu v ČR Very Happy jezdí na každou německou show a sleduju to už hodně dlouho.... fakt borec afro

keby mam prachy,cas..a ostatne malickosti tak by som aj ja jazdil na kazdu show....a tie fotky posielal aj mne...boli fakt good

Pošlite ich aj sem , ak možete. Nech sa pozrieme.

kedze mam super PC a formatujem pravidelne...je vam asi jasne ze ich uz nemam.. flower
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 11:52 am

jak bude v Rakousku tak to bude Wrestlemania tour a bude tam Smackdown 21. dubna a ceny nejlevnejsi od 38 euro a nejdrazsi 100 euro ja s kamosem tam chceme jet,ale zrejme to nevijde a muj sen je taky dostat se na WWE show a zrejme az budu mit auto (teda jestli vubec udelam ridicak) tak bych se tam vypravil jenze to si musim jeste celkem dost pockat,jelikoz mi je 15
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 11:54 am

jo jeste k Y2J fotky mi taky posilal a koncem tohoto mesice leti do Irska a tam ma WWE shop pobocku a ukazoval mi i jak to tam vypada .....
Návrat hore Goto down
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimePo január 15, 2007 2:44 pm

WWE BEKY napísal:
jak bude v Rakousku tak to bude Wrestlemania tour a bude tam Smackdown 21. dubna a ceny nejlevnejsi od 38 euro a nejdrazsi 100 euro ja s kamosem tam chceme jet,ale zrejme to nevijde a muj sen je taky dostat se na WWE show a zrejme az budu mit auto (teda jestli vubec udelam ridicak) tak bych se tam vypravil jenze to si musim jeste celkem dost pockat,jelikoz mi je 15
Heh, no to si ešte počkáš na to auto Smile A potom na druhu stranu, ešte chvilu potrvá kým už budeš mocť sám jazdiť, a kým budeš mať auto a tak Smile
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimeSt január 17, 2007 11:25 am

Já jsme byl se strýcem a jednim jeho bývalým německým kamarádem v Německu na SD WM Revenge Tour v Berlíně v roce 2006.
Je to moje první WWE show na ktere jsem byl a doufám že ne posledni. Ještě někdy bych tam rád zajel, protože něco takoveho zažít je opravdu fantastické!!! Jediny co mě na tom mrzí je to že fotky dělal ten mého strejdy bývalý kamarád a pak nám je vubec neposlal Mad Mad
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Dwayne Johnson
Moderator
Moderator
Dwayne Johnson


Počet príspevkov : 139
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimeSt január 17, 2007 2:05 pm

Mattitude napísal:
Já jsme byl se strýcem a jednim jeho bývalým německým kamarádem v Německu na SD WM Revenge Tour v Berlíně v roce 2006.
Je to moje první WWE show na ktere jsem byl a doufám že ne posledni. Ještě někdy bych tam rád zajel, protože něco takoveho zažít je opravdu fantastické!!! Jediny co mě na tom mrzí je to že fotky dělal ten mého strejdy bývalý kamarád a pak nám je vubec neposlal Mad Mad

Wow, to sa máš že si zažil niečo také... to musí byť fakt skvelý zážitok... hm a tých fotiek je teda fakt škoda .... nemáš nejaké podpisy alebo niečo podobné?
Návrat hore Goto down
http://swpage.wz.cz/
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimeSt január 17, 2007 3:18 pm

Dwayne Johnson napísal:
Mattitude napísal:
Já jsme byl se strýcem a jednim jeho bývalým německým kamarádem v Německu na SD WM Revenge Tour v Berlíně v roce 2006.
Je to moje první WWE show na ktere jsem byl a doufám že ne posledni. Ještě někdy bych tam rád zajel, protože něco takoveho zažít je opravdu fantastické!!! Jediny co mě na tom mrzí je to že fotky dělal ten mého strejdy bývalý kamarád a pak nám je vubec neposlal Mad Mad

Wow, to sa máš že si zažil niečo také... to musí byť fakt skvelý zážitok... hm a tých fotiek je teda fakt škoda .... nemáš nejaké podpisy alebo niečo podobné?

ee, to bohužel taky ne, byl to opravdu skvělý zážitek ale bohužel sem si od něj téměř nic neodnesl a to mě velice štve, až (snad) pojedu někdy zase tak se budu snažit toho sehnat co nejvíc.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimeŠt január 18, 2007 7:18 am

Mattitude napísal:
Dwayne Johnson napísal:
Mattitude napísal:
Já jsme byl se strýcem a jednim jeho bývalým německým kamarádem v Německu na SD WM Revenge Tour v Berlíně v roce 2006.
Je to moje první WWE show na ktere jsem byl a doufám že ne posledni. Ještě někdy bych tam rád zajel, protože něco takoveho zažít je opravdu fantastické!!! Jediny co mě na tom mrzí je to že fotky dělal ten mého strejdy bývalý kamarád a pak nám je vubec neposlal Mad Mad

Wow, to sa máš že si zažil niečo také... to musí byť fakt skvelý zážitok... hm a tých fotiek je teda fakt škoda .... nemáš nejaké podpisy alebo niečo podobné?

ee, to bohužel taky ne, byl to opravdu skvělý zážitek ale bohužel sem si od něj téměř nic neodnesl a to mě velice štve, až (snad) pojedu někdy zase tak se budu snažit toho sehnat co nejvíc.

veru...to nastve
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
JOhn Cena
Brawler
Brawler
JOhn Cena


Počet príspevkov : 154
Age : 36
Registration date : 14.01.2007

Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitimeŠt január 18, 2007 12:38 pm

jelikož sem udělal řidičák a už jezdím tak na podzim jedem s EG do německa na show...už jenom čekáme na oznámení termínu Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Live Empty
OdoslaťPredmet: Re: Live   Live Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Live
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Others-
Prejdi na: