Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?

Goto down 
+7
RUSSELLxxx
WIDOWMaker
3ukv1c4
Popkiller
Mattitude
Taker666
FallenAngel
11 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?
Ano, chci.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_lcap35%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne, nechci.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_lcap0%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Je mi to jedno stahuju z XWT, PWT, TWE apod.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_lcap29%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Ne, nechte Russella udělat forum podobné TWE.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_lcap35%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Vote_rcap
 35% [ 6 ]
Celkom hlasov : 17
 

AutorSpráva
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 1:50 am

vyjádřete se...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 1:52 am

já sem hlasoval pro poslední možnost protože by tahle stránka zas byla přetěžovaná těma Downloadama a proto bych chtěl aby Russell udělal to fórum a dával tam weeklys, PPVs ale i single zápasy a různé podobné věci...
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:04 am

FallenAngel napísal:
já sem hlasoval pro poslední možnost protože by tahle stránka zas byla přetěžovaná těma Downloadama a proto bych chtěl aby Russell udělal to fórum a dával tam weeklys, PPVs ale i single zápasy a různé podobné věci...
suhlasim s tebou,Podla mna je toto forum skvele aj tak,a bylo by toho uz moc.nech je jedno na pokec a to druhe na stahovanie.......
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:05 am

FallenAngel napísal:
já sem hlasoval pro poslední možnost protože by tahle stránka zas byla přetěžovaná těma Downloadama a proto bych chtěl aby Russell udělal to fórum a dával tam weeklys, PPVs ale i single zápasy a různé podobné věci...

ja jsem uplně stejného názoru, myslim si, že by se sem tolik těch downalodu prostě nehodilo.... takove forum na stahovani + třeba nejake ty novinky by vubec nemuselo byt špatné... tim ale vubec neřikam nic proti tomuhle foru, tady to bude doufam tak jak je, tamto bude prostě pro ty, co si chtěji neco stahnout a přečíst news...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:12 am

ja som dal prvu moznost ale bol by som aj za to aby Russell urobil forum
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:28 am

Ja som dal prvu lebo by bolo v pohode to mat tu ale ni vsetky iba tie ktore za nieco stali...

* ale ani to druhe forum by nebolo odveci
Návrat hore Goto down
WIDOWMaker
Newbie
Newbie
WIDOWMaker


Počet príspevkov : 25
Registration date : 03.05.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:30 am

ja som dal tu prvu moznost,ale urcite lepsi napad bude ked vytvoria druhe forum
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:33 am

Tak já už mám forum hotový...dělal sem na něm v noci,takže ho uvádím do zkušebního provozu a jestli se chytí,tak vněm budu pokračovat!
Zatim tam toho moc neni,ale rozjedu to!

kód:
http://czsk-wrestling.usersboard.com
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:35 am

RUSSELLxxx napísal:
Tak já už mám forum hotový...dělal sem na něm v noci,takže ho uvádím do zkušebního provozu a jestli se chytí,tak vněm budu pokračovat!
Zatim tam toho moc neni,ale rozjedu to!

kód:
http://czsk-wrestling.usersboard.com
tak já se zaregistruju...jestli mohu Smile
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:37 am

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak já už mám forum hotový...dělal sem na něm v noci,takže ho uvádím do zkušebního provozu a jestli se chytí,tak vněm budu pokračovat!
Zatim tam toho moc neni,ale rozjedu to!

kód:
http://czsk-wrestling.usersboard.com
tak já se zaregistruju...jestli mohu Smile
Nemůžeš!!! Musíš!!! santa
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:40 am

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak já už mám forum hotový...dělal sem na něm v noci,takže ho uvádím do zkušebního provozu a jestli se chytí,tak vněm budu pokračovat!
Zatim tam toho moc neni,ale rozjedu to!

kód:
http://czsk-wrestling.usersboard.com
tak já se zaregistruju...jestli mohu Smile
Nemůžeš!!! Musíš!!! santa

AJ ja som sa uz zaregistroval Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:52 am

Pekne forum, ale naco tam je sekcia Wrestling Discussions? Diskutujeme predsa tu. Smile
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:54 am

uz aj ja a som rad ze taketo nieco vzniklo Smile cheers
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 2:54 am

tak sem to tam načnul... Smile
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:20 am

Mattitude napísal:
FallenAngel napísal:
já sem hlasoval pro poslední možnost protože by tahle stránka zas byla přetěžovaná těma Downloadama a proto bych chtěl aby Russell udělal to fórum a dával tam weeklys, PPVs ale i single zápasy a různé podobné věci...

ja jsem uplně stejného názoru, myslim si, že by se sem tolik těch downalodu prostě nehodilo.... takove forum na stahovani + třeba nejake ty novinky by vubec nemuselo byt špatné... tim ale vubec neřikam nic proti tomuhle foru, tady to bude doufam tak jak je, tamto bude prostě pro ty, co si chtěji neco stahnout a přečíst news...


my uz musime zacat robit nove stranky!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:23 am

uz som sa aj ja zaregistroval a je to tam celkom fajn Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:43 am

Popkiller napísal:
uz som sa aj ja zaregistroval a je to tam celkom fajn Smile

ono by bylo třeba dobry kdyby se začalo na novo tam, proste tam přemistit vše co je tady a tak, když už sem chodi i češi tak by se ten nazev CZSK hodil....ale taky musime mit nejakou uctu k tomuhle foru, takže by to bylo blby Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:49 am

Mattitude napísal:
Popkiller napísal:
uz som sa aj ja zaregistroval a je to tam celkom fajn Smile

ono by bylo třeba dobry kdyby se začalo na novo tam, proste tam přemistit vše co je tady a tak, když už sem chodi i češi tak by se ten nazev CZSK hodil....ale taky musime mit nejakou uctu k tomuhle foru, takže by to bylo blby Smile

Ja ostavam viacej pisat na tomto ale rovnako budem chodit aj na CZSK
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:51 am

ja takisto ostavam tu ale aj tam budem chodit ... a budem sa tam snazit davat nejake videa a tak
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 3:51 am

aspon mam kde chodit......ked mame po strankach....ina v sobotu sa idem ozrat na pocest nasich www!!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 4:23 am

Já určitě budu chodit i sem...ale myslim si,že čím víc je stranek a for apod. o wrestlingu tim líp...

Máme tu už české forum,slovenské forum a ted Česko-Slovenské forum Very Happy
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 4:34 am

Ja tiez ostavam tu,na tie druhe sem tam,lebo nemam vobec cas na nic ani na wrestling.nic nestiham Sad vas tu zanedbavam lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 4:37 am

Taker666 napísal:
Ja tiez ostavam tu,na tie druhe sem tam,lebo nemam vobec cas na nic ani na wrestling.nic nestiham Sad vas tu zanedbavam lol!
Já mám v poslední době taky fofr,ale na wrestling si vždy mezeru najdu... já bych potřeboval aby den trval alespon 40 hodin scratch
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 5:01 am

ok, tak už jsem se taky registroval.. to chcu vidět jestli se bude diskutova tady nebo na CZSK...
Návrat hore Goto down
Hoddok
Jobber
Jobber
Hoddok


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Localisation : SR - Košice
Registration date : 25.04.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitimeUt máj 08, 2007 5:07 am

Mattitude napísal:
Popkiller napísal:
uz som sa aj ja zaregistroval a je to tam celkom fajn Smile

ono by bylo třeba dobry kdyby se začalo na novo tam, proste tam přemistit vše co je tady a tak, když už sem chodi i češi tak by se ten nazev CZSK hodil....ale taky musime mit nejakou uctu k tomuhle foru, takže by to bylo blby Smile

Naco to komplikovat? Stacilo by toto forum premenovat na czsk, davat tu downloady a voila, mame ceskoslovenske wrestlingove forum, pred ktorym sa moze schovat aj TWE Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Chcete RVD do TNA ?
» Chcete aj US titul ?
» Chcete nove smajliky ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: