Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?

Goto down 
+7
RUSSELLxxx
WIDOWMaker
3ukv1c4
Popkiller
Mattitude
Taker666
FallenAngel
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?
Ano, chci.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_lcap35%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne, nechci.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_lcap0%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Je mi to jedno stahuju z XWT, PWT, TWE apod.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_lcap29%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Ne, nechte Russella udělat forum podobné TWE.
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_lcap35%Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Vote_rcap
 35% [ 6 ]
Celkom hlasov : 17
 

AutorSpráva
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 7:49 am

tak to všechno přestěhujte tam ne? jestli Popovi vadí že už nebude admin tak Russell to určitě nějak vykutí...podle mě tam tomu fóru by se dařilo líp kdyby tam chodili všichni a pravidelně zatímco takhle tam většina bude chodit jen občas a celé je to na houby...
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:03 am

FallenAngel napísal:
tak to všechno přestěhujte tam ne? jestli Popovi vadí že už nebude admin tak Russell to určitě nějak vykutí...podle mě tam tomu fóru by se dařilo líp kdyby tam chodili všichni a pravidelně zatímco takhle tam většina bude chodit jen občas a celé je to na houby...

podla mna by sa kecat malo tu ked je to uz tak rozvinute a tam by sa mali upovat obrazky, zapasy, PPVcka, Weeklys atd netreba sa presuvat.. ja budem chodit rovnako sem ako aj na CZSK forum
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:15 am

podla mna ked uz tak to cele dat sem ... ale mne vyhovuju aj dve fora
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:21 am

Popkiller napísal:
podla mna ked uz tak to cele dat sem ... ale mne vyhovuju aj dve fora

aj mne, dobre by bolo tak ze to na stahovanie a obrazky a toto na komentare a DISKUSIE!!!...
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:28 am

Popkiller napísal:
podla mna ked uz tak to cele dat sem ... ale mne vyhovuju aj dve fora
Mě by taky vyhovovaly nechat obě fora tak jak jsou!!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitimeUt máj 08, 2007 8:37 am

3ukv1c4 napísal:
FallenAngel napísal:
tak to všechno přestěhujte tam ne? jestli Popovi vadí že už nebude admin tak Russell to určitě nějak vykutí...podle mě tam tomu fóru by se dařilo líp kdyby tam chodili všichni a pravidelně zatímco takhle tam většina bude chodit jen občas a celé je to na houby...

podla mna by sa kecat malo tu ked je to uz tak rozvinute a tam by sa mali upovat obrazky, zapasy, PPVcka, Weeklys atd netreba sa presuvat.. ja budem chodit rovnako sem ako aj na CZSK forum
nezlob se na mě ale jediné co je tady rozvinuté je offtopic...a pak možná topicy ECW a RAW, jinak tu nic výrazně rozvinuté není...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?   Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Chcete Weeklys a PPV a podobně sem na SWF do sekce Download?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chcete RVD do TNA ?
» Chcete aj US titul ?
» Chcete nove smajliky ?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: