Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Five years of SWF

Goto down 
+5
Eddie Guerrero
RUSSELLxxx
Mattitude
krupy6555
Popkiller
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 3:24 am

Neuveritelne, ze je to uz pat rokov co toto forum vzniklo, takze tu je ten spravny priestor zaspominat, co sa vam tu pacilo, nepacilo, udalosti, ktore sa vam usadiliv pamati, uzivatelia s ktorymi tu bolo najviac srandy aj "srandy" a tak dalej a tak dalej Smile


Naposledy upravil Popkiller dňa Ne január 15, 2012 10:29 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 9:11 am

Editni to bývalý šéfe, je to 5 rokov Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:04 am

Je to neuveriteľné že od vzniku SWF uplynulo už dlhých 5 rokov, neuveriteľne to letí....navyše je super že sa aspoň niektorí z nás takto stretnú aj po takej dobe Smile.

Musím uznať že písať zo starého nicku má svoje čaro (drumroll please, chystám sa použiť najlegendárnejšieho smajlíka ever lol! ) a som fakt rád že SWF nebolo zmazané, a môžme sa tu občas takto stretnúť.

Akurát ma mrzí že dosť z vás už wrest nesleduje, mohli by ste dojsť niekedy aspoň na CZSK a hodiť s nami reč o nejakom OT, ale zase sme aspoň v kontakte na FB takže pohodička Smile

Toto forum ma dosť vyformovalo, akurát som čítal ten topic o najneobľúbenejšej osobe fora a uznám, že ma v tom veku fakt nemali púšťať za internet lol! .....spomínam aj na Batistu, prvý E-Fed na ktorom som sa podieľal, začiatok Divas Sekcie, ktorej popularita a moje obrázky s Nicole Bass sa stali kultovými Very Happy , na skvelú partiu ľudí ale hlavne na SWF ako celok.....

A s odstupom času musím uznať, že sa nám ako wrestlingovým fanúšikom podaril fakt obrovský pokrok, ved také CZSK urobilo už 4 exkluzívne rozhovory s wrestlermi, o tom sa nám pred piatimi rokmi mohlo len snívať.....takže užíme si dnešný večer, spomienkou na najlegendárnejšie česko-slovenské wrestlingové forum .....

Quote the Raven, nevermore......
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:06 am

krupy6555 napísal:
Je to neuveriteľné že od vzniku SWF uplynulo už dlhých 5 rokov, neuveriteľne to letí....navyše je super že sa aspoň niektorí z nás takto stretnú aj po takej dobe Smile.

Musím uznať že písať zo starého nicku má svoje čaro (drumroll please, chystám sa použiť najlegendárnejšieho smajlíka ever lol! ) a som fakt rád že SWF nebolo zmazané, a môžme sa tu občas takto stretnúť.

Akurát ma mrzí že dosť z vás už wrest nesleduje, mohli by ste dojsť niekedy aspoň na CZSK a hodiť s nami reč o nejakom OT, ale zase sme aspoň v kontakte na FB takže pohodička Smile

Toto forum ma dosť vyformovalo, akurát som čítal ten topic o najneobľúbenejšej osobe fora a uznám, že ma v tom veku fakt nemali púšťať za internet lol! .....spomínam aj na Batistu, prvý E-Fed na ktorom som sa podieľal, začiatok Divas Sekcie, ktorej popularita a moje obrázky s Nicole Bass sa stali kultovými Very Happy , na skvelú partiu ľudí ale hlavne na SWF ako celok.....

A s odstupom času musím uznať, že sa nám ako wrestlingovým fanúšikom podaril fakt obrovský pokrok, ved také CZSK urobilo už 4 exkluzívne rozhovory s wrestlermi, o tom sa nám pred piatimi rokmi mohlo len snívať.....takže užíme si dnešný večer, spomienkou na najlegendárnejšie česko-slovenské wrestlingové forum .....

Quote the Raven, nevermore......

Drž už hubuuuuuuu!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:11 am

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Je to neuveriteľné že od vzniku SWF uplynulo už dlhých 5 rokov, neuveriteľne to letí....navyše je super že sa aspoň niektorí z nás takto stretnú aj po takej dobe Smile.

Musím uznať že písať zo starého nicku má svoje čaro (drumroll please, chystám sa použiť najlegendárnejšieho smajlíka ever lol! ) a som fakt rád že SWF nebolo zmazané, a môžme sa tu občas takto stretnúť.

Akurát ma mrzí že dosť z vás už wrest nesleduje, mohli by ste dojsť niekedy aspoň na CZSK a hodiť s nami reč o nejakom OT, ale zase sme aspoň v kontakte na FB takže pohodička Smile

Toto forum ma dosť vyformovalo, akurát som čítal ten topic o najneobľúbenejšej osobe fora a uznám, že ma v tom veku fakt nemali púšťať za internet lol! .....spomínam aj na Batistu, prvý E-Fed na ktorom som sa podieľal, začiatok Divas Sekcie, ktorej popularita a moje obrázky s Nicole Bass sa stali kultovými Very Happy , na skvelú partiu ľudí ale hlavne na SWF ako celok.....

A s odstupom času musím uznať, že sa nám ako wrestlingovým fanúšikom podaril fakt obrovský pokrok, ved také CZSK urobilo už 4 exkluzívne rozhovory s wrestlermi, o tom sa nám pred piatimi rokmi mohlo len snívať.....takže užíme si dnešný večer, spomienkou na najlegendárnejšie česko-slovenské wrestlingové forum .....

Quote the Raven, nevermore......

Drž už hubuuuuuuu!

Už nemáš podvozok Sleep
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:15 am

krupy6555 napísal:
Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Je to neuveriteľné že od vzniku SWF uplynulo už dlhých 5 rokov, neuveriteľne to letí....navyše je super že sa aspoň niektorí z nás takto stretnú aj po takej dobe Smile.

Musím uznať že písať zo starého nicku má svoje čaro (drumroll please, chystám sa použiť najlegendárnejšieho smajlíka ever lol! ) a som fakt rád že SWF nebolo zmazané, a môžme sa tu občas takto stretnúť.

Akurát ma mrzí že dosť z vás už wrest nesleduje, mohli by ste dojsť niekedy aspoň na CZSK a hodiť s nami reč o nejakom OT, ale zase sme aspoň v kontakte na FB takže pohodička Smile

Toto forum ma dosť vyformovalo, akurát som čítal ten topic o najneobľúbenejšej osobe fora a uznám, že ma v tom veku fakt nemali púšťať za internet lol! .....spomínam aj na Batistu, prvý E-Fed na ktorom som sa podieľal, začiatok Divas Sekcie, ktorej popularita a moje obrázky s Nicole Bass sa stali kultovými Very Happy , na skvelú partiu ľudí ale hlavne na SWF ako celok.....

A s odstupom času musím uznať, že sa nám ako wrestlingovým fanúšikom podaril fakt obrovský pokrok, ved také CZSK urobilo už 4 exkluzívne rozhovory s wrestlermi, o tom sa nám pred piatimi rokmi mohlo len snívať.....takže užíme si dnešný večer, spomienkou na najlegendárnejšie česko-slovenské wrestlingové forum .....

Quote the Raven, nevermore......

Drž už hubuuuuuuu!

Už nemáš podvozok Sleep

Mám CZSK a to je víc než tohle garážový forum pro chudáky. afro
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:17 am

Nezabúdaj že tam som admin aj ja, ej hej ej Rytmus ej kej ej najlepší reper europe ej kej ej ujo maco dobrá nálada
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:23 am

krupy6555 napísal:
Nezabúdaj že tam som admin aj ja, ej hej ej Rytmus ej kej ej najlepší reper europe ej kej ej ujo maco dobrá nálada

Chtěl jsem napsat, že si zabil, ale tím že to není napsaný na CZSK to vlastně ztrácí cenu Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:24 am

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
Nezabúdaj že tam som admin aj ja, ej hej ej Rytmus ej kej ej najlepší reper europe ej kej ej ujo maco dobrá nálada

Chtěl jsem napsat, že si zabil, ale tím že to není napsaný na CZSK to vlastně ztrácí cenu Rolling Eyes

Si dojebal si dojebal lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 11:59 am

Krupy6555 .. do dneška nevim, jakej význam to 6555 má/mělo Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:02 pm

RUSSELLxxx napísal:
Krupy6555 .. do dneška nevim, jakej význam to 6555 má/mělo Very Happy

Dostal som prvý deň net, a niekde som sa registroval....tak som napísal moju prezývku, a prvú kombináciu čísel ktorá ma napadla lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:03 pm

To je neskutečný jak ten čas letí a ty vzpomínky...doufám,že se vám všem daříSmileSmile

Legendary forum!!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:06 pm

Google má výpadok, zrejme kvôli tomuto reunionu....preťažila sa sieť Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:08 pm

No je to krutý, jak už je to dlouho.. musim říct, že tady na tom foru mě to bavilo úplně nejvíc.. byla tu prdel a rodinná atmosféra.. to se tu utvořilo tim prvotnim vyfuckováním destroye!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:08 pm

Eddie : Napokon tu bol aj John Cena, zavolaj aj jeho nech dojde Smile
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:10 pm

Krupy to vystihol Very Happy idem si poprečitovať nejaké staré topicy nech sa zasmejem aké som mal dakedy retardované názory Smile inak tiež som rád že som sa s niekoľkými členami fóra stretol osobne.. Smile Wrestling už nesledujem, nemám naň veľmi čas a tiež som rád že s pár ľuďmi udržiavam kontakty a to hlavne s Popom.. ktorý je mi je takmer jak brat Smile Preto tomuto fóru ďakujem že som mal možnosť stretnúť partiu takých super ľudí Smile Rovnako ďakujem Babylonovi že ma sem dotiahol, toto fórum mi určite určilo smer k tomu, aby zo mňa nebol mark aj za tú krátku dobu čo som sledoval wrestling. Smile Vďaka tomuto fóru som tiež spoznal INDY organizácie ako ROH, Chikara alebo CZW Smile Obvzlášť si spomínam aké bolo super sledovať tournament of death s popom tak, že sme si písali cez ICQ Very Happy Very Happy Very Happy To je možno aj problém prečo som s wrestlingom skončil... keby mám partiu ktorých to baví, a stále by sme sa raz do týždna zišli a pozreli si nejaké PPV alebo akúkoľvek šou, určite by ma to držalo dlhšie Smile

Ako spieva feňomén a.k.a. best scumbag in europe a.k.a. Black Pudding...

"Večer za tmy, sestry s bratmi
ženy, muži, poďme si užiť
eufória stúpa, sme nesmrteľní
na chvíľu dúfať, že né naposledy

My sme tie hviezdy, čo žiaria na Zemi
my sme tí anjeli, stratení, nájdení.
Noc patrí nám, no je vítaní každý
my sme tu zas a budeme navždy."

tak nech tento večer zaspomíname na staré dobré časy a oslávime miesto, kde sme sa spoznali partia super ľudí Smile

p.s.: škoda že Krupyho "drunken night spam" sa nestal na tomto fóre, ale uz na CZSK, to je proste Event to remember Smile
Návrat hore Goto down
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:11 pm

Krupy:Ten už na fora zanevřel...ten nepříjde:D...ale WWE pořád sleduje:)

Celkově by mě zajímalo kolik nás ještě kouká na wrest:)
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:14 pm

3ukv1c4 napísal:
Krupy to vystihol Very Happy idem si poprečitovať nejaké staré topicy nech sa zasmejem aké som mal dakedy retardované názory Smile inak tiež som rád že som sa s niekoľkými členami fóra stretol osobne.. Smile Wrestling už nesledujem, nemám naň veľmi čas a tiež som rád že s pár ľuďmi udržiavam kontakty a to hlavne s Popom.. ktorý je mi je takmer jak brat Smile Preto tomuto fóru ďakujem že som mal možnosť stretnúť partiu takých super ľudí Smile Rovnako ďakujem Babylonovi že ma sem dotiahol, toto fórum mi určite určilo smer k tomu, aby zo mňa nebol mark aj za tú krátku dobu čo som sledoval wrestling. Smile Vďaka tomuto fóru som tiež spoznal INDY organizácie ako ROH, Chikara alebo CZW Smile Obvzlášť si spomínam aké bolo super sledovať tournament of death s popom tak, že sme si písali cez ICQ Very Happy Very Happy Very Happy To je možno aj problém prečo som s wrestlingom skončil... keby mám partiu ktorých to baví, a stále by sme sa raz do týždna zišli a pozreli si nejaké PPV alebo akúkoľvek šou, určite by ma to držalo dlhšie Smile

Ako spieva feňomén a.k.a. best scumbag in europe a.k.a. Black Pudding...

"Večer za tmy, sestry s bratmi
ženy, muži, poďme si užiť
eufória stúpa, sme nesmrteľní
na chvíľu dúfať, že né naposledy

My sme tie hviezdy, čo žiaria na Zemi
my sme tí anjeli, stratení, nájdení.
Noc patrí nám, no je vítaní každý
my sme tu zas a budeme navždy."

tak nech tento večer zaspomíname na staré dobré časy a oslávime miesto, kde sme sa spoznali partia super ľudí Smile

p.s.: škoda že Krupyho "drunken night spam" sa nestal na tomto fóre, ale uz na CZSK, to je proste Event to remember Smile

Ani nehovor, doteraz mám z toho v riti elektriku Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:14 pm

Tak většina z vás to už ví, že já taky už wrestling nesleduju.. Wrestlemania 25 mi ho znechutila a tak sem se na to vysral.. ale měl sem pak takový asi 2 fáze menších návratů, když jsem chvilku opět sledoval, ale samozřejmě to upadlo.. je to na mě moc dětský..
Ale musim říct, že v létě sem si stahoval starý weeklys a ppvs z 99-2005 let a bavilo mě to pořád.. takže to bude spíš tim, že aktuální produkt je sračka.. proto ani nechodim na CZSK, jelikož bych tam asi neměl moc o čem diskutovat Very Happy

Potom, co sem přestal chodit na CZSK si pravidelně píšu prakticky jen se Shaggzem a celkem často s Israhou.. nedávno sem obnovil kontakt i s Crowaxem..
Některý z vás mám třeba na facebooku a tak.. určitě na tohle období, ať už tady nebo na czsk vzpomínám rád a mám radost, že sem byl s váma a ne s těma klaunama z wrestlinwebu a že sem byl u zrodu tak velkýho fora, jakym CZSK dneska je..
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:16 pm

krupy6555 napísal:
3ukv1c4 napísal:
Krupy to vystihol Very Happy idem si poprečitovať nejaké staré topicy nech sa zasmejem aké som mal dakedy retardované názory Smile inak tiež som rád že som sa s niekoľkými členami fóra stretol osobne.. Smile Wrestling už nesledujem, nemám naň veľmi čas a tiež som rád že s pár ľuďmi udržiavam kontakty a to hlavne s Popom.. ktorý je mi je takmer jak brat Smile Preto tomuto fóru ďakujem že som mal možnosť stretnúť partiu takých super ľudí Smile Rovnako ďakujem Babylonovi že ma sem dotiahol, toto fórum mi určite určilo smer k tomu, aby zo mňa nebol mark aj za tú krátku dobu čo som sledoval wrestling. Smile Vďaka tomuto fóru som tiež spoznal INDY organizácie ako ROH, Chikara alebo CZW Smile Obvzlášť si spomínam aké bolo super sledovať tournament of death s popom tak, že sme si písali cez ICQ Very Happy Very Happy Very Happy To je možno aj problém prečo som s wrestlingom skončil... keby mám partiu ktorých to baví, a stále by sme sa raz do týždna zišli a pozreli si nejaké PPV alebo akúkoľvek šou, určite by ma to držalo dlhšie Smile

Ako spieva feňomén a.k.a. best scumbag in europe a.k.a. Black Pudding...

"Večer za tmy, sestry s bratmi
ženy, muži, poďme si užiť
eufória stúpa, sme nesmrteľní
na chvíľu dúfať, že né naposledy

My sme tie hviezdy, čo žiaria na Zemi
my sme tí anjeli, stratení, nájdení.
Noc patrí nám, no je vítaní každý
my sme tu zas a budeme navždy."

tak nech tento večer zaspomíname na staré dobré časy a oslávime miesto, kde sme sa spoznali partia super ľudí Smile

p.s.: škoda že Krupyho "drunken night spam" sa nestal na tomto fóre, ale uz na CZSK, to je proste Event to remember Smile

Ani nehovor, doteraz mám z toho v riti elektriku Laughing

Tak teraz si spamnem:

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:17 pm

Já wrest pořád sleduju. Čas je jen výmluva, buď to člověka prostě baví a nebo ne. Čas se najde vždycky Smile Akorát teda pravda, že eventů na který bych koukal s radostí je čím dál míň. Jak řiká Russell, dnešní produkt je sračka pro děti a kvůli tomu jsem to sledovat nezačal.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:18 pm

Nevim proč,ale já se na ten wrestling prostě vykašlat nemůžu.
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:20 pm

Přesně! když někdo řiká, že to nesleduje, protože už na to nemá čas, tak prostě kecá!! když tě to baví, tak si na to čas prostě najdeš!

Jinak musim řict, že třeba WM zkouknu určitě.. sice 26 sem neviděl a ani nechci, tak 27 už sem stahoval a letošní dám určitě taky..

Jo a nedávno sem viděl i nějaký ty videa z TNA a sem rád, že z tou sem seknul ještě v dobách, kdy sem wrestling žral Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:20 pm

Ja som mal po Edgovom retiremente namále, ale začal som sledovať ženský indy wrestling a to ma zachránilo.....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:22 pm

Jako ještě upřesnim, že i když wrestling nesleduju, tak novinka a tak čtu furt.. dokonce si často projíždim i diskuzi na czsk apod.. takže nějak v obraze zhruba jsem..

Edgovo odchod mi neunikl a vážně sem si myslel, že to s Krupym sekne, když sem se to dozvěděl Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Five years of SWF Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Five years of SWF
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Six years of SWF
» CZW H8 Years Later (8th year anniversary) PPV preview

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Fórum :: Fórum-
Prejdi na: