Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Five years of SWF

Goto down 
+5
Eddie Guerrero
RUSSELLxxx
Mattitude
krupy6555
Popkiller
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:22 pm

Tohoročnú wrestlemaniu si pozriem určite tiež Smile
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:23 pm

RUSSELLxxx napísal:


Jo a nedávno sem viděl i nějaký ty videa z TNA a sem rád, že z tou sem seknul ještě v dobách, kdy sem wrestling žral Very Happy

TNA má svoje up and downs, třeba teď mě zrovna zase na ni koukat baví Smile Ke konci ledna natáčej 2 Impacty v Londýně před deseti tisícovým publikem, to bude nářez Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:23 pm

no co sa tyka sledovania, ja sledujem TNA, WWE obcas kuknem novinky na nete, obcas a napadne, ze by som si postahoval aj nejake veci ale to sa casto nestava no Very Happy.... inak tiez som rad akych ludi som tu stretol a ze spolu udrziavame viac ci menej pravidelne kontakty, hlavne s Bukvom ale sem tam aj s Mattom a cez FB sa da cekovat vsetkych Smile .... ked som pred piatimi rokmi dostal na nudnej hodine v skole napad zalozit forum, necakal som ze bude mat nejaky uspecha a ze este aj pat rokov po skonceni sa najde partia ludi, ktora si nanho rada zaspomina .... az sa mi slza tlaci do oka Sad Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:24 pm

Letos čekám našlapanou WM jak to bude nějakej shit,tak wwe už půjde fakt totálně do kytek...tohle je poslední šance jak ještě něco zachránit.
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:24 pm

RUSSELLxxx napísal:
Jako ještě upřesnim, že i když wrestling nesleduju, tak novinka a tak čtu furt.. dokonce si často projíždim i diskuzi na czsk apod.. takže nějak v obraze zhruba jsem..

Edgovo odchod mi neunikl a vážně sem si myslel, že to s Krupym sekne, když sem se to dozvěděl Laughing

Tak si iste čítal aj ten môj článok ktorý som potom napísal....tam som sa vyjavil dostatočne Laughing Embarassed Wink
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:25 pm

Mattitude napísal:
RUSSELLxxx napísal:


Jo a nedávno sem viděl i nějaký ty videa z TNA a sem rád, že z tou sem seknul ještě v dobách, kdy sem wrestling žral Very Happy

TNA má svoje up and downs, třeba teď mě zrovna zase na ni koukat baví Smile Ke konci ledna natáčej 2 Impacty v Londýně před deseti tisícovým publikem, to bude nářez Smile
No já viděl červenou hlavu Flaira jak se řeže se Stingem a to mi stačilo lol!
Návrat hore Goto down
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:28 pm

Popkiller napísal:
no co sa tyka sledovania, ja sledujem TNA, WWE obcas kuknem novinky na nete, obcas a napadne, ze by som si postahoval aj nejake veci ale to sa casto nestava no Very Happy.... inak tiez som rad akych ludi som tu stretol a ze spolu udrziavame viac ci menej pravidelne kontakty, hlavne s Bukvom ale sem tam aj s Mattom a cez FB sa da cekovat vsetkych Smile .... ked som pred piatimi rokmi dostal na nudnej hodine v skole napad zalozit forum, necakal som ze bude mat nejaky uspecha a ze este aj pat rokov po skonceni sa najde partia ludi, ktora si nanho rada zaspomina .... az sa mi slza tlaci do oka Sad Very Happy

Damn dust/sand in my eye... Very Happy
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:34 pm

Zdravim,volam sa Robo a wrestling sledujem od r.99-2000.
Mojich 5 naj borcov:
1.EDGE
2.X-Pac
3.Road Dogg
4.Boogeyman
5.HHH alebo Rock

Laughing Laughing Laughing lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:35 pm

Tak zase ja som v najbližšom kontakte samozrejme s Mattom, a potom s ostatnými z FB vlastne kvôli nemu sme tu.....ako som spomínal v úvode, som fakt rád že sme nestratili stopu Smile
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:36 pm

3ukv1c4 napísal:
Popkiller napísal:
no co sa tyka sledovania, ja sledujem TNA, WWE obcas kuknem novinky na nete, obcas a napadne, ze by som si postahoval aj nejake veci ale to sa casto nestava no Very Happy.... inak tiez som rad akych ludi som tu stretol a ze spolu udrziavame viac ci menej pravidelne kontakty, hlavne s Bukvom ale sem tam aj s Mattom a cez FB sa da cekovat vsetkych Smile .... ked som pred piatimi rokmi dostal na nudnej hodine v skole napad zalozit forum, necakal som ze bude mat nejaky uspecha a ze este aj pat rokov po skonceni sa najde partia ludi, ktora si nanho rada zaspomina .... az sa mi slza tlaci do oka Sad Very Happy

Damn dust/sand in my eye... Very Happy

Better than sand in vagina :-D
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:38 pm

The roses are red, violets are blue, I thought I was ugly, but then I met you Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:41 pm

krupy6555 napísal:
Zdravim,volam sa Robo a wrestling sledujem od r.99-2000.
Mojich 5 naj borcov:
1.EDGE
2.X-Pac
3.Road Dogg
4.Boogeyman
5.HHH alebo Rock

Laughing Laughing Laughing lol!

"Cawes, takze mam rad ECW, oblubene PPVcka su WM, One night stand, summer slam a Survivor series. Moji oblubený wrestlery su Mick Foley, Stone Cold, zacal sa my pacit styl RVD v poslednej dobe a best Tag teams su Hardys a DX."
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:44 pm

3ukv1c4 napísal:
krupy6555 napísal:
Zdravim,volam sa Robo a wrestling sledujem od r.99-2000.
Mojich 5 naj borcov:
1.EDGE
2.X-Pac
3.Road Dogg
4.Boogeyman
5.HHH alebo Rock

Laughing Laughing Laughing lol!

"Cawes, takze mam rad ECW, oblubene PPVcka su WM, One night stand, summer slam a Survivor series. Moji oblubený wrestlery su Mick Foley, Stone Cold, zacal sa my pacit styl RVD v poslednej dobe a best Tag teams su Hardys a DX."

Ja sa hanbím viac, aj ked tí Hardys ....no dobre aj ty si mal dobrý vkus lol! (na CZSK mi chýba tento smajl)
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:45 pm

Foley to zachránil Very Happy
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:48 pm

Ty vole, já už vůbec nevím, jak se tady na tom píše Very Happy Chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněl na nick a heslo, dokonce jsem musel pohledat nějaké staré příspěvky Very Happy

Jo, jo, byla tady prdel. Celkově to bylo vždy mé nejoblíbenější forum. S příchodem CZSK už jsem na fóra zanevřel a s pádem OFW, jsem tak nějak zanevřel i na wrest celkově.

Každopádně, pokaždé když se najde možnost si zazápasit nebo poskákat, udělat pár chvatů, hned jsem u toho Very Happy

Wrestling už sleduji jen dle novinek a popř. když na něco narazím v TV.

Tady ta parta byla parádní, jak už někdo psal, prostě rodinná Very Happy

Celkem mě mrzí, že se tady toho nemůžu účastnit víc, mám na krku dvě seminárky do zítřka, takže tak Wink
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:52 pm

The Phenomenal napísal:
S příchodem CZSK už jsem na fóra zanevřel

booker

Jinak svuj úvodní post snad raději nebudu přeposílat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:52 pm

The Phenomenal napísal:
Ty vole, já už vůbec nevím, jak se tady na tom píše Very Happy Chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněl na nick a heslo, dokonce jsem musel pohledat nějaké staré příspěvky Very Happy

Jo, jo, byla tady prdel. Celkově to bylo vždy mé nejoblíbenější forum. S příchodem CZSK už jsem na fóra zanevřel a s pádem OFW, jsem tak nějak zanevřel i na wrest celkově.

Každopádně, pokaždé když se najde možnost si zazápasit nebo poskákat, udělat pár chvatů, hned jsem u toho Very Happy

Wrestling už sleduji jen dle novinek a popř. když na něco narazím v TV.

Tady ta parta byla parádní, jak už někdo psal, prostě rodinná Very Happy

Celkem mě mrzí, že se tady toho nemůžu účastnit víc, mám na krku dvě seminárky do zítřka, takže tak Wink

Skoč sem aspoň občas ak sa bude dať, budeme radi Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:56 pm

JJ to si pamätám že niektorí ľudia aj zo SWF prijali vznik CZSK dosť negatívne, a odmietali tam ísť čo som nikdy nepochopil....aj na starom CZSK bolo super, Mlokovci proti EdgeHeadom, ten tvrdý fight proti tým kreténom z dream webu, hlavne skvelý E-Fed atd.....na novom CZSK je to už také profesorské, debaty sú na vyššej úrovni, robili sme tie rozhovory s wrestlermi, máme každoročne veľké ankety a kopa dalších vecí čo je síce fakt super, ale naozaj mi tam chýba tá sranda ktorú som zažil tu, ale hlavne táto partia....Smile
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:57 pm

krupy6555 napísal:
JJ to si pamätám že niektorí ľudia aj zo SWF prijali vznik CZSK dosť negatívne, a odmietali tam ísť čo som nikdy nepochopil....aj na starom CZSK bolo super, Mlokovci proti EdgeHeadom, ten tvrdý fight proti tým kreténom z dream webu, hlavne skvelý E-Fed atd.....na novom CZSK je to už také profesorské, debaty sú na vyššej úrovni, robili sme tie rozhovory s wrestlermi, máme každoročne veľké ankety a kopa dalších vecí čo je síce fakt super, ale naozaj mi tam chýba tá sranda ktorú som zažil tu, ale hlavne táto partia....Smile

Já nic takovýho nevidím. A PG je fajn. Říkal mi to Hunter
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 12:58 pm

krupy6555 napísal:
JJ to si pamätám že niektorí ľudia aj zo SWF prijali vznik CZSK dosť negatívne, a odmietali tam ísť čo som nikdy nepochopil....aj na starom CZSK bolo super, Mlokovci proti EdgeHeadom, ten tvrdý fight proti tým kreténom z dream webu, hlavne skvelý E-Fed atd.....na novom CZSK je to už také profesorské, debaty sú na vyššej úrovni, robili sme tie rozhovory s wrestlermi, máme každoročne veľké ankety a kopa dalších vecí čo je síce fakt super, ale naozaj mi tam chýba tá sranda ktorú som zažil tu, ale hlavne táto partia....Smile

Toto bolo skvelé. Smile
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 1:03 pm

Najviac tu bolo súčasne prítomných 100 užívateľov dňa Ne marec 06, 2011 8:29 am.

Chápete to někdo? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 1:06 pm

Mattitude napísal:
krupy6555 napísal:
JJ to si pamätám že niektorí ľudia aj zo SWF prijali vznik CZSK dosť negatívne, a odmietali tam ísť čo som nikdy nepochopil....aj na starom CZSK bolo super, Mlokovci proti EdgeHeadom, ten tvrdý fight proti tým kreténom z dream webu, hlavne skvelý E-Fed atd.....na novom CZSK je to už také profesorské, debaty sú na vyššej úrovni, robili sme tie rozhovory s wrestlermi, máme každoročne veľké ankety a kopa dalších vecí čo je síce fakt super, ale naozaj mi tam chýba tá sranda ktorú som zažil tu, ale hlavne táto partia....Smile

Já nic takovýho nevidím. A PG je fajn. Říkal mi to Hunter

A to je problém....ja som bol vždy Rated R lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 1:14 pm

Kdo vůbec dělal ten úvodní banner SWF? vypadá to slušně i dneska santa
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 1:17 pm

no je to vážně k nevíře, že už od éry tohoto fóra uběhla tak dlouhá doba...

já si moc dobře pamatuji na to období, kdy mě kromě wrestlingu téměř nic jiného nezajímalo a celý den ve škole jsem se klepal, až si budu moct přečíst, co nového na SWF Very Happy..

Ta atmosféra tady byla opravdu výjimečná a bohužel i já po pádu SWF tak trochu zanevřel na komunitu a následně i na wrestling..
Teďka už si wrestling pouštím jen vzácně (a to pouze ROH nebo TNA).

Jsem ale moc rád, že máte s CZSK úspěch!

Jinak si taky pamatuji na skvělý E-Fed, Mattův podvozek a hlavně tento smajlík - Hop
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 15, 2012 1:20 pm

Já sem taky rád, že s plno lidma jsem se mohl vidět i v reálnym světě.. naše setkání jsem absolvoval vždycky rád, i když jich moc nebyl Very Happy

Teď sem si vzpoměl, že poslední bylo asi noční toulání se po Praze s Kamim a s Bennym po Raw house show Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Five years of SWF - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Five years of SWF   Five years of SWF - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Five years of SWF
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Six years of SWF
» CZW H8 Years Later (8th year anniversary) PPV preview

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Fórum :: Fórum-
Prejdi na: