Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ake hravate hry na PC?

Goto down 
+9
RUSSELLxxx
BabylonSix
The Phenomenal
3ukv1c4
Mattitude
FallenAngel
krupy6555
Popkiller
Taker666
13 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeUt marec 13, 2007 1:12 pm

NO u mna to je Hlavne Diablo2 LOD. Aj ked to je starsia hra,velmi ma bavi uz niekolko rokov.Podla mna je to fakt legenda hier.preto som si ju kupil aj origosku,
Dalej som hraval ci hram:LINEAGE 2 , Toca, 2,3 , Richard Burns Rally, Zavodne preto lebo mam volant a je to na tom super. Vsetky GTA , WOW(samozrejme free servere)tieto hry su pre mna super.Dalej som hraval vela dalsich ale tieto ma fakt zaujaly Hop Hop
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeUt marec 13, 2007 1:59 pm

no ja hravam vselico ale momentalne vobec nestiham som zvykol aj pisat recenzie ale ani to uz pomaly nestiham uz len fakt obcas ... inac z toho co hravam tak GTA, hlave Vice City, HL1,2, + nejake mody, UT, hraval som aj Lineage 2, Silkroad Online a WOW ale ziadne MMORPG momentalne nehravam na to neni cas uz vobec ... a tak co mi pride pod ruku Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeUt marec 13, 2007 2:23 pm

Ja nehravam momentalne vobec nic!!! Ale hraval som Fify,Nhl-ky ...Gta-čka...............a vsetko ostatne co sa mi pacilo
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSt marec 14, 2007 2:21 am

hlavně sportovní nejraděj PES6 a na mobilu Playmany Very Happy
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSt marec 14, 2007 4:16 am

Mě nejak přestává hraní bavit....dříve jsem hral Fify, NHL, NBA a nejake GTA ale ted už me to nebavi, nekdy si zahraju nejakej ten wrestling ale jinak ne. Je to tim že nestíhám. Budto delam stranky, nebo pišu E-fed nebo neco do školy..., proste o všedni den na tohle nemam opravdu čas....jen nekdy o vikendu.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSt marec 14, 2007 5:57 am

Mattitude napísal:
Mě nejak přestává hraní bavit....dříve jsem hral Fify, NHL, NBA a nejake GTA ale ted už me to nebavi, nekdy si zahraju nejakej ten wrestling ale jinak ne. Je to tim že nestíhám. Budto delam stranky, nebo pišu E-fed nebo neco do školy..., proste o všedni den na tohle nemam opravdu čas....jen nekdy o vikendu.

presne ako u mna ... nestiham proste
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSt marec 14, 2007 9:48 am

Na kompe moc hry nehravam ale ked uz tak si zahram WWF RAW, wrestlingy cez Project 64, Mtx a Call of Duty 2
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSt marec 14, 2007 2:29 pm

no tak já už nehraju vůbec...
teďka už jen čučím na wrestl nebo na nějaké seriály či filmy...
ale když sem eče hrával tak PESka upe všecky samozřejmě opatchované a WWF RAW a Wrestlin Encore...a jinak eče Red Alert 2 ale to už dost dávno...
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeŠt marec 15, 2007 1:05 am

Wrestling encore bola pecka,graficky nic moc,ale velmi ma to bavilo,bola tam velka volnost.fakt dobra hra
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeŠt marec 15, 2007 8:45 am

noo ja hravam len cez vykendy bo aj tak neni som doma tak to nejde,...
a ked hram tak Gothic1,2 a CoB2 obcas
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 2:06 am

yeah a wrestling encore samozrejem som zacal!!
neuveritelne dobra hra.....10/10 Smile
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 5:26 am

Já za nejlepší wrestlingovou hru považuju WWE SmackDown!: shut Your Mouth....tato hra i po čtyřech letech své existence ma pořad lepší hodnocení než svr 2007. Prostě to je pecka hra, kdo ji nehral, vubec o tom nemluvte. Podle nějakých ukázek to nemužete srovnat...Např. nějaké lidi co znám jako je The Phenomenal nebo Kami Kadze (ten sem nechodí) tak těm taky nic neřikala a jak ji vyzkoušeli tak uplně změnili názor. Proti svr 2007 to ma velice moc výhod.....každy wrestler má více oblečení, v season mode který trvá dva roky má každy jiny story (např. Matt Hardy ma to že je s Jeffem a pak se pohadaji a maji feud, nebo nejaky feud s NWO atd)A ještě v tom season máte take uplnou volnost, před zapasem mužete zajít třeba do šaten pokecat s nějakým wrestlerem, nebo na chodbě potkáte nějakou tu divas. Dále mužete přijít na pomoc nekomu do zápasu..... v Hardcore matchi muže kamkoliv, třeba někam na ulici, na nádraží, do VIP místnosti atd...Mužete tam delat neuvěřitelne věci jako třeba vylest na tu pěst SmackDownu! a z ni škočit, nebo si postavit dva stoly na jeden komentátorsky a na ně ještě štafle a znich skočit. Podařilo se mi i jít mezi diváky.... No prostě Shut Your Mouth je podle mě nejlepší wrestlingova hra která kdy byla.
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 5:43 am

Mattitude napísal:
Já za nejlepší wrestlingovou hru považuju WWE SmackDown!: shut Your Mouth....tato hra i po čtyřech letech své existence ma pořad lepší hodnocení než svr 2007. Prostě to je pecka hra, kdo ji nehral, vubec o tom nemluvte. Podle nějakých ukázek to nemužete srovnat...Např. nějaké lidi co znám jako je The Phenomenal nebo Kami Kadze (ten sem nechodí) tak těm taky nic neřikala a jak ji vyzkoušeli tak uplně změnili názor. Proti svr 2007 to ma velice moc výhod.....každy wrestler má více oblečení, v season mode který trvá dva roky má každy jiny story (např. Matt Hardy ma to že je s Jeffem a pak se pohadaji a maji feud, nebo nejaky feud s NWO atd)A ještě v tom season máte take uplnou volnost, před zapasem mužete zajít třeba do šaten pokecat s nějakým wrestlerem, nebo na chodbě potkáte nějakou tu divas. Dále mužete přijít na pomoc nekomu do zápasu..... v Hardcore matchi muže kamkoliv, třeba někam na ulici, na nádraží, do VIP místnosti atd...Mužete tam delat neuvěřitelne věci jako třeba vylest na tu pěst SmackDownu! a z ni škočit, nebo si postavit dva stoly na jeden komentátorsky a na ně ještě štafle a znich skočit. Podařilo se mi i jít mezi diváky.... No prostě Shut Your Mouth je podle mě nejlepší wrestlingova hra která kdy byla.

hmmm znie to celkom dobre Smile
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 5:57 am

Souhlasím s Martinem! Shut Your Mouth je nej wrestlingová hra...
Mám všechny díly na PS2 a musim říct,že ji mám nejradši Basketball
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 6:11 am

aj ja musim suhlasit SYM je super hra a naozaj asi najlepsi diel serie (ti sa neviem rozhodnut lebo ako prve som hral Here Comes The Pain a mam k tomu taky specialny vztah Smile ) ... sezona je super, na zaciatku mate draft a tie storyliny a volnost je super je tam vela veci na vyhratie - oblecenie, areny, a su tam vsetky potrebne typy zapasov, a hlavne tie backstage areny je ich tam fakt kopa nie jak v SVR07 ze tam daju len nejaky Parking Lot Brawl a Bar Brawl ... proste supe hra ... ste ma tak navnadili ze si ju hned idem zahrat Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 6:14 am

Popkiller napísal:
aj ja musim suhlasit SYM je super hra a naozaj asi najlepsi diel serie (ti sa neviem rozhodnut lebo ako prve som hral Here Comes The Pain a mam k tomu taky specialny vztah Smile ) ... sezona je super, na zaciatku mate draft a tie storyliny a volnost je super je tam vela veci na vyhratie - oblecenie, areny, a su tam vsetky potrebne typy zapasov, a hlavne tie backstage areny je ich tam fakt kopa nie jak v SVR07 ze tam daju len nejaky Parking Lot Brawl a Bar Brawl ... proste supe hra ... ste ma tak navnadili ze si ju hned idem zahrat Very Happy

proste SYM je super hra....když jsem tady zahledl slovo here comes the pain, tak zas musim říct že to byla docela nepovedená hra. Protože já jsem tuhle hru hrát po SYM a dost mě omrzela. grafika je sice podstatně lepší, ale hra je celkově na nic. Méně oblečení pro wrestlery, v season modu mnohem menší volnost (vubec tam nemužete nikam chodit kam chcete) a taky podstatne mene wrestleru, tahle hra se mi vubec nelibi....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 6:16 am

V SYM se mi take libi to že je to snad jedina hra kde Street Fight match a Lumber Jack match Smile

Ještě bych doplnil pár věcí, v create modu je taky moc výhod, např. to že máte na výběr mnohem více entrance music, movë setu a tak podobně...A ještě jedna věc: je to jedna z malo her kde si mužete zahrat bez cheatu za Mr. McMahona Smile
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 6:48 am

BabylonSix napísal:
Mattitude napísal:
Já za nejlepší wrestlingovou hru považuju WWE SmackDown!: shut Your Mouth....tato hra i po čtyřech letech své existence ma pořad lepší hodnocení než svr 2007. Prostě to je pecka hra, kdo ji nehral, vubec o tom nemluvte. Podle nějakých ukázek to nemužete srovnat...Např. nějaké lidi co znám jako je The Phenomenal nebo Kami Kadze (ten sem nechodí) tak těm taky nic neřikala a jak ji vyzkoušeli tak uplně změnili názor. Proti svr 2007 to ma velice moc výhod.....každy wrestler má více oblečení, v season mode který trvá dva roky má každy jiny story (např. Matt Hardy ma to že je s Jeffem a pak se pohadaji a maji feud, nebo nejaky feud s NWO atd)A ještě v tom season máte take uplnou volnost, před zapasem mužete zajít třeba do šaten pokecat s nějakým wrestlerem, nebo na chodbě potkáte nějakou tu divas. Dále mužete přijít na pomoc nekomu do zápasu..... v Hardcore matchi muže kamkoliv, třeba někam na ulici, na nádraží, do VIP místnosti atd...Mužete tam delat neuvěřitelne věci jako třeba vylest na tu pěst SmackDownu! a z ni škočit, nebo si postavit dva stoly na jeden komentátorsky a na ně ještě štafle a znich skočit. Podařilo se mi i jít mezi diváky.... No prostě Shut Your Mouth je podle mě nejlepší wrestlingova hra která kdy byla.

hmmm znie to celkom dobre Smile

date mi link kde sa to da objednat .ale originalkuAKo si si mi spravil chut Smile
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeNe marec 18, 2007 2:36 pm

Ja som to hledal po nete .Maju to ale nie na sklade a nevedia kedy to dostanu Sad Sad Sad
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimePi marec 30, 2007 11:05 pm

v poslednom case som si konecne nasiel viac casu na hranie takze som na PC asi 5.krat dohral GTA: Vice City a tiez asi 5.krat Star Wars: Jedi Academy a teraz hram The Godfather, Neverhood a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl ... a na PS2 teraz hravam SVR07, SD: Shut Your Mouth, Bully a FIFU 2006 a mozno sa znovu pustim aj do FIFY Street
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:58 am

nemáte někdo link na No Mercy?
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 1:59 am

FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 6:09 am

krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 7:55 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitimeSo marec 31, 2007 8:36 am

BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
však já to mám ale už mě to nebaví mimo jiné byl sem to já kdo tu osvítil že bez themes to jede v poho tak z toho lze popznat že encore mám ale je to už nuda tak sem si řek že stáhnu No MErcy a stáhnu a je to plné chyb(v menu sou všechny nápisy černě takže nejdou přečíst, hra se zasekne čas od času ale kurevsky...)tak se ptám jestli někdo nemá link....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ake hravate hry na PC? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ake hravate hry na PC?
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: