Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ake hravate hry na PC?

Goto down 
+9
RUSSELLxxx
BabylonSix
The Phenomenal
3ukv1c4
Mattitude
FallenAngel
krupy6555
Popkiller
Taker666
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 6:54 am

FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
no a jaa staaale hram wrestling encore Very Happy
ale terza taham Neighbours from hell 2 tak dufam ze pojde normalne Very Happy
NFH2 je skvělá hra ostatně stejně jako jednička Very Happy
mne sa jednotka velmi pacila Very Happy
som sa na nej bavil velmi dobre a z dvojky som hral demo len...len dufam ze tam bude hra a ne daka blbost ...myslim zpakovane Neutral
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeNe apríl 29, 2007 7:01 am

návod na Pokémon Leaf Green/Fire Red... vlastně je to na Blue a Red ale jelikož jsou Leaf Green + Fire Red jen takové patche tak je návod stejný:
kód:
http://www.pikachu.cz/Navody/RedBlue/index.php3
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeŠt máj 03, 2007 1:30 pm

zavřete pusu a otevřete oči!! pohledte jak vypadá můj inventář pokémonu v Leaf Green -

kód:
[url=http://img504.imageshack.us/my.php?image=mojipokemoninw7.jpg][img=http://img504.imageshack.us/img504/3372/mojipokemoninw7.th.jpg][/url]
PS: trochu jsem cheatoval lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 8:15 am

Kami Kadze napísal:
návod na Pokémon Leaf Green/Fire Red... vlastně je to na Blue a Red ale jelikož jsou Leaf Green + Fire Red jen takové patche tak je návod stejný:
kód:
http://www.pikachu.cz/Navody/RedBlue/index.php3
já vím, přišel sem na to hned jak sem to poprvé zapnul....jinak ten návod mám už pár dní a musím uznat že je fakt luxusní...když ho porovnám s tím na Ruby tak musím říct že ten na Ruby byl k ničemu to sem to moh hrát i bez něj...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 8:48 am

tak jsem dohrál Leaf Green... a jakože spravedlivě.. no vlastně až na Mewtwa na lvl 100 lol!.. jinak už mám chytnuté skoro všecky borce z první serie na 100lvl (jen nejvyšší vývoje) a i všecky legendární z těch novějších serii jako je Celebi a jiní
Návrat hore Goto down
thierry
Newbie
Newbie
thierry


Počet príspevkov : 41
Age : 35
Localisation : Plzeň - Skvrňany
Registration date : 03.05.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 9:50 am

ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Návrat hore Goto down
http://www.footballarena.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 11:26 am

Kami Kadze napísal:
tak jsem dohrál Leaf Green... a jakože spravedlivě.. no vlastně až na Mewtwa na lvl 100 lol!.. jinak už mám chytnuté skoro všecky borce z první serie na 100lvl (jen nejvyšší vývoje) a i všecky legendární z těch novějších serii jako je Celebi a jiní


ja som to tiez uz presiel.....PLS AKO SA DOSTANEM DO SEVII ISLANDS???? A KED CHCEM IST DO JASKYNE,CHYTIT MEWTOWA TAK TAM STOJI NEJAKA PICA A NECHCE MA PUSTIT!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 11:29 am

thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimePi máj 04, 2007 12:17 pm

krupy6555 napísal:
Kami Kadze napísal:
tak jsem dohrál Leaf Green... a jakože spravedlivě.. no vlastně až na Mewtwa na lvl 100 lol!.. jinak už mám chytnuté skoro všecky borce z první serie na 100lvl (jen nejvyšší vývoje) a i všecky legendární z těch novějších serii jako je Celebi a jiní


ja som to tiez uz presiel.....PLS AKO SA DOSTANEM DO SEVII ISLANDS???? A KED CHCEM IST DO JASKYNE,CHYTIT MEWTOWA TAK TAM STOJI NEJAKA PICA A NECHCE MA PUSTIT!!!


tak vraj ked dostanem National Pokedex...Elite 4 som porazil....kolko tych buzikov musim mat pochytaneych????
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 4:15 am

ty vole já umřu Sad Sad Sad hraju Fire Red a nemám to strašně dlouho sejfnuté takže se nemůžu vrátit zpátky a - sem takový idiot že nemůžu najít ve velké věži v Saffron City najít Card Key a přesně tuším kde je a pkud tam opravdu je tak se tam nedostanu páč ti zmrdi černí mi brání tam jít Sad Sad nevíte co teď? nějaký cheat nebo něco? Sad Sad
Návrat hore Goto down
thierry
Newbie
Newbie
thierry


Počet príspevkov : 41
Age : 35
Localisation : Plzeň - Skvrňany
Registration date : 03.05.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 5:10 am

FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
Návrat hore Goto down
http://www.footballarena.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 5:42 am

thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
já to taky furt sleduju hlavně teď Mistrovství Světa...WSC 2005 je fakt drsná hra, fakt výborná...
Návrat hore Goto down
thierry
Newbie
Newbie
thierry


Počet príspevkov : 41
Age : 35
Localisation : Plzeň - Skvrňany
Registration date : 03.05.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 7:34 am

FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
já to taky furt sleduju hlavně teď Mistrovství Světa...WSC 2005 je fakt drsná hra, fakt výborná...

jo,a komu fandis...?! ja murphymu...!!! Hop
Návrat hore Goto down
http://www.footballarena.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 7:37 am

thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
já to taky furt sleduju hlavně teď Mistrovství Světa...WSC 2005 je fakt drsná hra, fakt výborná...

jo,a komu fandis...?! ja murphymu...!!! Hop
já Robertsonovi případně Dingovi...a taky Hendrymu...
Návrat hore Goto down
thierry
Newbie
Newbie
thierry


Počet príspevkov : 41
Age : 35
Localisation : Plzeň - Skvrňany
Registration date : 03.05.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 7:42 am

FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
já to taky furt sleduju hlavně teď Mistrovství Světa...WSC 2005 je fakt drsná hra, fakt výborná...

jo,a komu fandis...?! ja murphymu...!!! Hop
já Robertsonovi případně Dingovi...a taky Hendrymu...
jo dingovi taky fandim,ale tedka se mu nak prestalo darit a skoro nejni videt v tv...!!! Neutral
Návrat hore Goto down
http://www.footballarena.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeSo máj 05, 2007 8:00 am

thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
FallenAngel napísal:
thierry napísal:
ja shanim nakej kulecnik na pc...tak jestli vo nakym vite...?! Wink
Wolrd Snooker Championship 2005 teda pokud chápeš snooker...ale uploadovat nebudu ani za zlaté prase Smile

si pis,ze chnapu snooker...to je super hra...sleduju ho porad dyz bezi na eurosportu...!!! Smile taky uz to stahuju,tak uvidime...?!
já to taky furt sleduju hlavně teď Mistrovství Světa...WSC 2005 je fakt drsná hra, fakt výborná...

jo,a komu fandis...?! ja murphymu...!!! Hop
já Robertsonovi případně Dingovi...a taky Hendrymu...
jo dingovi taky fandim,ale tedka se mu nak prestalo darit a skoro nejni videt v tv...!!! Neutral
prohrál s Ronniem hned v prvním kole geek a Robertson ve druhém geek
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:10 am

hram Frets on fire!!!!
je to uplna pecka a zadara takze stahujte!
pre inf. kopia gutar hero
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:18 am

já právě hraju toto:
kód:
http://www.2flashgames.com/f/f-548.htm
bom
Návrat hore Goto down
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitimeNe máj 06, 2007 4:27 am

Kami Kadze napísal:
já právě hraju toto:
kód:
http://www.2flashgames.com/f/f-548.htm
bom

lol! lol! to je super.stale to hravam diky lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ake hravate hry na PC?
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: