Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ake hravate hry na PC?

Goto down 
+9
RUSSELLxxx
BabylonSix
The Phenomenal
3ukv1c4
Mattitude
FallenAngel
krupy6555
Popkiller
Taker666
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 9:56 am

FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
však já to mám ale už mě to nebaví mimo jiné byl sem to já kdo tu osvítil že bez themes to jede v poho tak z toho lze popznat že encore mám ale je to už nuda tak sem si řek že stáhnu No MErcy a stáhnu a je to plné chyb(v menu sou všechny nápisy černě takže nejdou přečíst, hra se zasekne čas od času ale kurevsky...)tak se ptám jestli někdo nemá link....
aha sorry...no myslim ze tuto to stiahnes dobre....ja som to stiahol tu a slo to dobre----
kód:
http://romhustler.net/roms/n64/w
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 10:38 am

BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
však já to mám ale už mě to nebaví mimo jiné byl sem to já kdo tu osvítil že bez themes to jede v poho tak z toho lze popznat že encore mám ale je to už nuda tak sem si řek že stáhnu No MErcy a stáhnu a je to plné chyb(v menu sou všechny nápisy černě takže nejdou přečíst, hra se zasekne čas od času ale kurevsky...)tak se ptám jestli někdo nemá link....
aha sorry...no myslim ze tuto to stiahnes dobre....ja som to stiahol tu a slo to dobre----
kód:
http://romhustler.net/roms/n64/w
ne že bych tě chtěl obviňovat ze lhaní, ale nestahuje to a pochybuju že to je dočasná chyba neboť je tam psáno že to je chráněné a nejde to stáhnout, jen koupit přes amazon.com,,,,jestli si to fakt stáhl tak to někam prosím upni nejlíp na rapid
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 10:53 am

FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
však já to mám ale už mě to nebaví mimo jiné byl sem to já kdo tu osvítil že bez themes to jede v poho tak z toho lze popznat že encore mám ale je to už nuda tak sem si řek že stáhnu No MErcy a stáhnu a je to plné chyb(v menu sou všechny nápisy černě takže nejdou přečíst, hra se zasekne čas od času ale kurevsky...)tak se ptám jestli někdo nemá link....
aha sorry...no myslim ze tuto to stiahnes dobre....ja som to stiahol tu a slo to dobre----
kód:
http://romhustler.net/roms/n64/w
ne že bych tě chtěl obviňovat ze lhaní, ale nestahuje to a pochybuju že to je dočasná chyba neboť je tam psáno že to je chráněné a nejde to stáhnout, jen koupit přes amazon.com,,,,jestli si to fakt stáhl tak to někam prosím upni nejlíp na rapid
aha no sorry nevedel som ze sa tam neda stiahnut....tam som zvikol stahovat aj hry na GBA a GBC tak neviem preco nejde....ak mas icq tak daj cislo lebo upovat newim tak by som ti to poslal
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 2:30 pm

ja som to tusim tahal cez torrent
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 2:53 pm

ja som to tahal cez daku stranku.....som este tahal aj WWF Attitude a Wrestlemaniu 2000
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 3:15 pm

Já tahám pouze WWF Mattitude....i s podvozkem afro
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 12:35 am

BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
BabylonSix napísal:
FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
FallenAngel napísal:
nemáte někdo link na No Mercy?

Na Nintendo?
jasně na Project64

daj si radsej Wrestling Encore....S TWC modom...nedaj si themes a pojde ti to ako po masle
však já to mám ale už mě to nebaví mimo jiné byl sem to já kdo tu osvítil že bez themes to jede v poho tak z toho lze popznat že encore mám ale je to už nuda tak sem si řek že stáhnu No MErcy a stáhnu a je to plné chyb(v menu sou všechny nápisy černě takže nejdou přečíst, hra se zasekne čas od času ale kurevsky...)tak se ptám jestli někdo nemá link....
aha sorry...no myslim ze tuto to stiahnes dobre....ja som to stiahol tu a slo to dobre----
kód:
http://romhustler.net/roms/n64/w
ne že bych tě chtěl obviňovat ze lhaní, ale nestahuje to a pochybuju že to je dočasná chyba neboť je tam psáno že to je chráněné a nejde to stáhnout, jen koupit přes amazon.com,,,,jestli si to fakt stáhl tak to někam prosím upni nejlíp na rapid
aha no sorry nevedel som ze sa tam neda stiahnut....tam som zvikol stahovat aj hry na GBA a GBC tak neviem preco nejde....ak mas icq tak daj cislo lebo upovat newim tak by som ti to poslal
hmm to bude trvat celou věčnost přes icq...zeptej se popkillera nebo krupyho jak se upuje mě se to nechce vysvětlovat Very Happy
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 2:18 am

ma to len 20 MB ...neni to az take hrozne....inak som to hladal vsade a zatim som nenasiel ale najdem urcite....no a pytam sa ako sa upuje? Very Happy
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 10:27 am

BabylonSix napísal:
ma to len 20 MB ...neni to az take hrozne....inak som to hladal vsade a zatim som nenasiel ale najdem urcite....no a pytam sa ako sa upuje? Very Happy
na to se vYser já už sem to rozjel...a mám i TNA vs ROH mód Smile
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 01, 2007 11:49 am

a odkial ? to moze byt dobre
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 02, 2007 7:32 am

Popkiller napísal:
a odkial ? to moze byt dobre
z XWT ale to jistě najdeš i jinde na nějakém fóru
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 04, 2007 5:23 am

FallenAngel napísal:
Popkiller napísal:
a odkial ? to moze byt dobre
z XWT ale to jistě najdeš i jinde na nějakém fóru

napisat do googlu ze "Mods for WWF No Mercy" a tam to ma byt....ja som to tak stiahol tak neviem...ak to neni tak tak fakt ze prepacte
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 04, 2007 6:54 am

neví někdo jak se vb No Mercy dělá finisher? já na to nemůžu přijít, vím že v tom měřiči musím dosáhnout Special, dát silný Grapple ale nevím co pak...
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSt apríl 04, 2007 6:56 am

FallenAngel napísal:
neví někdo jak se vb No Mercy dělá finisher? já na to nemůžu přijít, vím že v tom měřiči musím dosáhnout Special, dát silný Grapple ale nevím co pak...

aj ja by som to chcel vediet....nikde som to nenasiel
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:18 pm

Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:20 pm

The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
ak myslis na GBA alebo na GBC tak mas pravdu.....pri tychto hrach som vela casu travil Razz
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:21 pm

The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
mi to nefunguje.. phenomenal hádej co tedka dělám.. židle už je zničena a tvářím se nějak takhle: Mad Mad a následovně takhle pig
lol! lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:23 pm

Kami Kadze napísal:
The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
mi to nefunguje.. phenomenal hádej co tedka dělám.. židle už je zničena a tvářím se nějak takhle: Mad Mad a následovně takhle pig
lol! lol!
looooooooooool:D:D:D:D:D
co ti zas nejde:D:D lol! lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:24 pm

BabylonSix napísal:
The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
ak myslis na GBA alebo na GBC tak mas pravdu.....pri tychto hrach som vela casu travil Razz
a kolik peněz jsem kvůli těch pičovin vyházel...Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:26 pm

The Phenomenal napísal:
BabylonSix napísal:
The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
ak myslis na GBA alebo na GBC tak mas pravdu.....pri tychto hrach som vela casu travil Razz
a kolik peněz jsem kvůli těch pičovin vyházel...Very Happy lol!

ja som si napalil od kamosa a hraval som na kompe lol! lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:27 pm

BabylonSix napísal:
The Phenomenal napísal:
BabylonSix napísal:
The Phenomenal napísal:
Hey teďka hraju Pokémony...Very Happy:D:D lol! lol! lol!
náhodou pařba
ak myslis na GBA alebo na GBC tak mas pravdu.....pri tychto hrach som vela casu travil Razz
a kolik peněz jsem kvůli těch pičovin vyházel...Very Happy lol!

ja som si napalil od kamosa a hraval som na kompe lol! lol!
si chytřejší já sem si všecky ty blbosti Gameboy a ty hry všecky kupil a aj try posrané kartičky:D
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:33 pm

neboj aj ja som to chcel vsetko origoš Very Happy ...no ale potom prisiel kamos s tymto o com som predtym nevedel a zacal som drtit na kompe a mal som pohodu ibaze som nemohol hrat v autobuse Sad lol! lol!
Návrat hore Goto down
evil
Brawler
Brawler
evil


Počet príspevkov : 127
Age : 33
Registration date : 01.04.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt apríl 05, 2007 1:38 pm

ale najlepsia hra je solitar, moze byt aj free cel ale na to my treba novu ramku lol!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 3:18 am

evil napísal:
ale najlepsia hra je solitar, moze byt aj free cel ale na to my treba novu ramku lol!
solitare je na hovno hledáni min....to je něco!!!
a jinak ty Pokémony teďka drtím dost...
ale furt se mi chce brečet když si představím že sem za všecky ty prachy co sem do toho strčil mohl jet asi 7 x na WM
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 3:41 am

už taky smažím pokemony.,.. rendeer
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ake hravate hry na PC?   Ake hravate hry na PC? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ake hravate hry na PC?
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Off-Topic :: Off-Topic Diskusia-
Prejdi na: