Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Face alebo Heel?

Goto down 
+7
Taker666
Popkiller
RUSSELLxxx
Kami Kadze
WWE BEKY
FallenAngel
krupy6555
11 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Face alebo Heel?
Face
Face alebo Heel? Vote_lcap56%Face alebo Heel? Vote_rcap
 56% [ 9 ]
Heel
Face alebo Heel? Vote_lcap44%Face alebo Heel? Vote_rcap
 44% [ 7 ]
Celkom hlasov : 16
 

AutorSpráva
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 1:42 pm

Fandite viac face alebo heel borcom??? Ja urcite heel.....ale proti face nemam nic....niektorych mam aj takych rad,...ale heel u mna vedu!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 1:43 pm

já mám radši face ale mám rád i mnoho heelů...oblíbených faceů je ale přecejenom víc
Návrat hore Goto down
WWE BEKY
Brawler
Brawler
WWE BEKY


Počet príspevkov : 213
Age : 32
Registration date : 14.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 1:44 pm

mozna by byla dobra jeste jedna odpoved kdyz to ma nekdo face i heel
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 1:52 pm

těžko říct.. mám rád hafo faců ahodně heelů.. fakt nevím co mám dát... jsem rád když vyhrajou faceové ale někdy i naopak.. nevím jak jinak to tady mám napsat možná příklad. můj oblíbený tag team je LAX a tedka má feud s 3D.. a když vidím některé věcy co ti LAX dudlíkům udělali tak zas fandím dudlíkům pak si vzpomenu že LAX jsou nej borci a furt se to mění.. no asi ne moc dobrý příklad lol! tak ale asi dám face no..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 1:54 pm

Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:00 pm

RUSSELLxxx napísal:
Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
ten podpis zvěčňuje pěknou událost...si pamatuju že jak AJ doskočil tak nejen DW který řve furt jak prase ale dokonce i Mike Tenay řvali jeden přes druhého Spiiiraaal Taaaap, páč to tehdy použil vůbec poprvé(anebo po hooodně dlouhé přestávce teď nevím)
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:04 pm

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
ten podpis zvěčňuje pěknou událost...si pamatuju že jak AJ doskočil tak nejen DW který řve furt jak prase ale dokonce i Mike Tenay řvali jeden přes druhého Spiiiraaal Taaaap, páč to tehdy použil vůbec poprvé(anebo po hooodně dlouhé přestávce teď nevím)
Very Happy tak to sem ani nevěděl.... tenhle podpis mám rád,už sem ho jednou měl a je pro mě jeden z nej,tak sem si ho dal znova... a ještě ktomu tam je AJ a perfektní spiral tap,a ještě je to první spiral tap sunny
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:07 pm

RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
ten podpis zvěčňuje pěknou událost...si pamatuju že jak AJ doskočil tak nejen DW který řve furt jak prase ale dokonce i Mike Tenay řvali jeden přes druhého Spiiiraaal Taaaap, páč to tehdy použil vůbec poprvé(anebo po hooodně dlouhé přestávce teď nevím)
Very Happy tak to sem ani nevěděl.... tenhle podpis mám rád,už sem ho jednou měl a je pro mě jeden z nej,tak sem si ho dal znova... a ještě ktomu tam je AJ a perfektní spiral tap,a ještě je to první spiral tap sunny
to byl super zápas, už to vypadalo že Jarrett vyhraje, ale pak nasral Tita Ortize(Special refa)a ten ho KOoval a AJ skočil Spiral Tap a stal se šampionem a co víc, Triple Crown Winnerem, fakt skvělý moment...
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:11 pm

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
ten podpis zvěčňuje pěknou událost...si pamatuju že jak AJ doskočil tak nejen DW který řve furt jak prase ale dokonce i Mike Tenay řvali jeden přes druhého Spiiiraaal Taaaap, páč to tehdy použil vůbec poprvé(anebo po hooodně dlouhé přestávce teď nevím)
Very Happy tak to sem ani nevěděl.... tenhle podpis mám rád,už sem ho jednou měl a je pro mě jeden z nej,tak sem si ho dal znova... a ještě ktomu tam je AJ a perfektní spiral tap,a ještě je to první spiral tap sunny
to byl super zápas, už to vypadalo že Jarrett vyhraje, ale pak nasral Tita Ortize(Special refa)a ten ho KOoval a AJ skočil Spiral Tap a stal se šampionem a co víc, Triple Crown Winnerem, fakt skvělý moment...
Very Happy tak to ti věřim...skusim se mrknout jestli to bude někdě ke stažení nebo tak,rád bych to viděl.. bylo to na ppv?


Naposledy upravil dňa Št apríl 12, 2007 2:12 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:11 pm

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Tak to se takhle nedá říct... někdy fandim facům někdy heelům... u mě nerozhoduje jestli je face nebo heel,ale jak na mě zapůsobí! Ale nakonec sem označil face...
ten podpis zvěčňuje pěknou událost...si pamatuju že jak AJ doskočil tak nejen DW který řve furt jak prase ale dokonce i Mike Tenay řvali jeden přes druhého Spiiiraaal Taaaap, páč to tehdy použil vůbec poprvé(anebo po hooodně dlouhé přestávce teď nevím)
Very Happy tak to sem ani nevěděl.... tenhle podpis mám rád,už sem ho jednou měl a je pro mě jeden z nej,tak sem si ho dal znova... a ještě ktomu tam je AJ a perfektní spiral tap,a ještě je to první spiral tap sunny
to byl super zápas, už to vypadalo že Jarrett vyhraje, ale pak nasral Tita Ortize(Special refa)a ten ho KOoval a AJ skočil Spiral Tap a stal se šampionem a co víc, Triple Crown Winnerem, fakt skvělý moment...
jo jo to jsem viděl v TNA 50 greatest moments Smile
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeŠt apríl 12, 2007 2:22 pm

ja asi skor heel, ale to je ako kedy mam rad aj vela face borcov ale niektorych vobec, hlavne taky Cena, atd ... a napriklad nemam rad ani niektorych heel borcov napr. taky Cade & Murdoch
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Taker666
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Taker666


Počet príspevkov : 346
Age : 36
Registration date : 10.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi apríl 13, 2007 5:52 am

Mne je to jedno.ked sa mi ten wrestler paci nech je co chce...
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi apríl 13, 2007 5:53 am

mne je jedno ci je niekto heel alebo face......ku kazdemu sa nieco hodi ale radsej mam asi heel
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi apríl 13, 2007 7:30 am

tak tohle je hodně těžké...
když si vemu na jedné straně Taker, Benoit na druhé AJ, Cage, Edge, Orton...zase na druhou stranu když je Face Cena, Batista...nebo Heel Khali...a pak eče takoví kteří jsou někdy Heel někdy Face...Eddie, SCSA, Edge...a mnoho dalších
jen tím chci říct že mi na Heel nebo Face nezáleží je al pravda že se mi někdo víc líbí jako Face a někdo zase víc jako Heel...každopádně sem dal Heel a to v této době...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi apríl 13, 2007 7:44 am

U mě je to jednoznačně heel...vždycky sem mel lepší city k heel wrestlerum a radeji jsem se na ně koukal. Už jsem oblblej z tech pitomejch filmu kde je nějakej hrdina a všechno to tam dává do pořádku, tak tady si to aspon vynahrazuju. Mam proste rád hajzly, ale s face wrestlery nemam zas takovy problemy.

My oblibenci jsou: Edge, Mr. Kennedy, AJ styles, Stevie Richards (už se to nestydim říct Laughing ) a mnoho dalších heelu......takže vidite že přece jen ti heel.....ale mam rad i face jako třeba Undertaker, Jeff Hardy atd...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:08 am

Stale Heel.....inak Mattitude je velky fanda Hardys,ma to aj na lide.cz Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:10 am

uz by som dal heel kua lol! matt rules
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:17 am

3ukv1c4 napísal:
uz by som dal heel kua lol! matt rules

Mattitude sucks! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:20 am

krupy6555 napísal:
3ukv1c4 napísal:
uz by som dal heel kua lol! matt rules

Mattitude sucks! Twisted Evil
do čerta s usti dab! lol! lol!
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:22 am

BabylonSix napísal:
krupy6555 napísal:
3ukv1c4 napísal:
uz by som dal heel kua lol! matt rules

Mattitude sucks! Twisted Evil
do čerta s usti dab! lol! lol!

jj,Gemer rulezzzz! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:25 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
BabylonSix
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
BabylonSix


Počet príspevkov : 697
Age : 33
Registration date : 20.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 9:25 am

krupy6555 napísal:
BabylonSix napísal:
krupy6555 napísal:
3ukv1c4 napísal:
uz by som dal heel kua lol! matt rules

Mattitude sucks! Twisted Evil
do čerta s usti dab! lol! lol!

jj,Gemer rulezzzz! lol!
SUW to vali na poli CZSK hardcore wrestlingu! lol! na nas nikto nema! lol!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 11:09 am

Nobody cant stop hardcore Ustí-Dab's Philanadlabem fans. V překladu řečeno: Slovensko je proti Ústí prdel... jo a ještě něco: Rimavská Sobota do konkurzu! Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
3ukv1c4
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
3ukv1c4


Počet príspevkov : 530
Age : 33
Localisation : Slovakia
Registration date : 01.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimePi január 11, 2008 11:11 am

Mattitude napísal:
Nobody cant stop hardcore Ustí-Dab's Philanadlabem fans. V překladu řečeno: Slovensko je proti Ústí prdel... jo a ještě něco: Rimavská Sobota do konkurzu! Laughing

hehe by si sa divil
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitimeNe január 13, 2008 10:54 am

Metytjůt smrdí lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Face alebo Heel? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Face alebo Heel?   Face alebo Heel? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Face alebo Heel?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jill- prava heel :D

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: Ankety-
Prejdi na: