Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Impact

Goto down 
+7
Mattitude
The Phenomenal
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
Popkiller
Eddie Guerrero
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 09, 2007 8:41 am

co hovorite na Impact ? ... celkom v pohode ale akurat tri 6 man tagy na jeden vecer je dost ale dobre to bolo uz sa neviem dockat Destination X Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 09, 2007 8:48 am

TNA RULES!!!!
fakt v teto dobe nej ale upe totalne...storyline maj tezz dost promakany
ty 3 man TT matche byli vsecky upe good este jak BG James udelal DX Sign pri prichodu do ringu a KIP RKO...Very Happy
dalsi byl upe skvely X-Division zapas...no a ten posledni...no koment proste sem se u toho dilu vubec nenudil a furt sem cumel...Very Happy
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 09, 2007 12:47 pm

no každý Cutter nemusí hned být RKO...nechápu co tím VKM myslej...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 16, 2007 10:30 am

no posledny Impact bol tiez dost dobry ... zapasy v pohode uz sa tesim na Lethal Lockdown ... a som fakt zvedavy ako to dopadne s tym Abyssom ... ten posledny krok ktory musi urobit o ktorom hovoril Sting je podla mna ze si musi dat dole masku a to by som nerad lebo sa bojim ze dopadne ako Kane ... uvidime
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 16, 2007 3:22 pm

Popkiller napísal:
no posledny Impact bol tiez dost dobry ... zapasy v pohode uz sa tesim na Lethal Lockdown ... a som fakt zvedavy ako to dopadne s tym Abyssom ... ten posledny krok ktory musi urobit o ktorom hovoril Sting je podla mna ze si musi dat dole masku a to by som nerad lebo sa bojim ze dopadne ako Kane ... uvidime
to s tou maskou si taky myslím...
TNA je teďka bez pochyby lepší jak WWE show...dle mě teda...
no a dost mě štve že AJ zase simuloval...já nevím hraje to dobře o tom není pochyb ale víc mi seděl jako "THE PHENOMENAL AJ STYLES" oblíbenec všech fanoušků...
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 16, 2007 4:26 pm

Popkiller napísal:
no posledny Impact bol tiez dost dobry ... zapasy v pohode uz sa tesim na Lethal Lockdown ... a som fakt zvedavy ako to dopadne s tym Abyssom ... ten posledny krok ktory musi urobit o ktorom hovoril Sting je podla mna ze si musi dat dole masku a to by som nerad lebo sa bojim ze dopadne ako Kane ... uvidime

néééé, jen at si ji proboha nesundavá!! To by bylo to nejhorší co by ve své karieře udělal, pak by byli akorad lidi sklamaní jako ted z Kana. A navíc on nevypadá bez masky moc dobře takže si ji musi nechat..
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 16, 2007 4:30 pm

Mattitude napísal:
Popkiller napísal:
no posledny Impact bol tiez dost dobry ... zapasy v pohode uz sa tesim na Lethal Lockdown ... a som fakt zvedavy ako to dopadne s tym Abyssom ... ten posledny krok ktory musi urobit o ktorom hovoril Sting je podla mna ze si musi dat dole masku a to by som nerad lebo sa bojim ze dopadne ako Kane ... uvidime

néééé, jen at si ji proboha nesundavá!! To by bylo to nejhorší co by ve své karieře udělal, pak by byli akorad lidi sklamaní jako ted z Kana. A navíc on nevypadá bez masky moc dobře takže si ji musi nechat..

he he mas pravdu....si mi ho bez masky posielal lol!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 16, 2007 11:32 pm

Mattitude napísal:
Popkiller napísal:
no posledny Impact bol tiez dost dobry ... zapasy v pohode uz sa tesim na Lethal Lockdown ... a som fakt zvedavy ako to dopadne s tym Abyssom ... ten posledny krok ktory musi urobit o ktorom hovoril Sting je podla mna ze si musi dat dole masku a to by som nerad lebo sa bojim ze dopadne ako Kane ... uvidime

néééé, jen at si ji proboha nesundavá!! To by bylo to nejhorší co by ve své karieře udělal, pak by byli akorad lidi sklamaní jako ted z Kana. A navíc on nevypadá bez masky moc dobře takže si ji musi nechat..

tak on obcas vystupuje bez masky v 1PW a v Memphis Wrestling ale urcite je lepsi s maskou Smile
a este k tomu AJovi .... aj ja som ho mal radsej ako face ale dobry je aj ako heel uplne dobre to hra hodi sa mu to Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 2:40 am

stejně si myslím že tu masku sundá...třeba jen na okamžik a pak změní oděv...bude celý v bílém ale masku atd. bude mít pořád bude kámoš se Stingem a bude Face...si myslím...ale je to n 99,99999999 % špatně...Very Happy lol! lol!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeSo marec 17, 2007 7:26 am

The Phenomenal napísal:
stejně si myslím že tu masku sundá...třeba jen na okamžik a pak změní oděv...bude celý v bílém ale masku atd. bude mít pořád bude kámoš se Stingem a bude Face...si myslím...ale je to n 99,99999999 % špatně...Very Happy lol! lol!

inac to neni zly napad. .. nech si da na chvilu dole masku ale potom nech bojuje normalne s nou jak aj Sting niekedy je v segmentoch bez nalicenia ale potom zapasi s nim takze by to mohlo byt tak
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimePi marec 23, 2007 9:05 am

posledny Impact bol dost dobry ma trochu prekvapil navrat Jamesa Mitchella som to necakal tak skoro ... ale zase zaujimave jak tam doviedol Abyssovu mamu (pravdepodobne) ... som zvedavy jak to bude dalej
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 3:40 am

Popkiller napísal:
posledny Impact bol dost dobry ma trochu prekvapil navrat Jamesa Mitchella som to necakal tak skoro ... ale zase zaujimave jak tam doviedol Abyssovu mamu (pravdepodobne) ... som zvedavy jak to bude dalej
Že se tam objevil Mitchell mě taky docela překvapilo,myslel sem že bude dýl mimo obrazovky!
Jinak zápas Sting a Abyss vs. Cage a AJ byl dost dobrý!

Sem zvědav jak se to bude dál vyvíjet okolo Fallen Angela... vypadá to dost zajímavě!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 4:21 am

hej s tym Fallen Angelom sa to dobre vyvyja ... som zvedavy co ma furt so Stingom Smile ... som si myslel ze by mohli vytvorit tym Sting, Abyss, Daniels ale ked uz sa tam vratil Mitchell tak to uz asi nie ... som zvedavy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 6:29 am

Popkiller napísal:
hej s tym Fallen Angelom sa to dobre vyvyja ... som zvedavy co ma furt so Stingom Smile ... som si myslel ze by mohli vytvorit tym Sting, Abyss, Daniels ale ked uz sa tam vratil Mitchell tak to uz asi nie ... som zvedavy
to by ale Sting musel být heel...
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 8:43 am

vyvíjí se to fakt pěkně...eče by mě zajímalo jaké budou ty týmy na LockDownu...to bude tež dost dobré...se těším...možná aj víc jak na WM...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 9:14 am

ja sa na to tesim viac nez na WM Smile ... ja sa aj na Impact tesim viac nez na WM Very Happy ... a tie teamy, Christian este urcite bude mat Tomka lebo sa ma vratit na najblizsom Impacte a ten dalsi neviem mozno sa vrati Jarret alebo neviem ... a Angle neviem koho bude mat
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 10:24 am

Můj tip:
TEAM CAGE - Christian Cage, AJ Styles, Scott Steiner, Tomko, Abyss
TEAM ANGLE - Kurt Angle, Samoa Joe, Rhino, Sting, Jeff Jarrett (ten tam bude 100%ně a přijde tam podle mě až při tom posledním Impactu těsně před Lockdownem)
škoda že v takovém Main Eventu dostane šanci kopyto jako je Tomko radši bych tam viděl třeba Fallen Angela...myslím si že Sting tam naposled vyškolí Abysse a pak už budou konečně tým a vnesou konečně nové světlo do Tag divize protože do main eventů se s nima očividně nepočítá....pevně věřím že konečně dá Abyss Mitchellovi Black Hole Slam a skončí tahle nekonečná komedie, ale vrtá mi hlavou co bude s Danielsem, jestli bude mít se Stingem feud...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 10:25 am

Popkiller napísal:
ja sa na to tesim viac nez na WM Smile ... ja sa aj na Impact tesim viac nez na WM Very Happy ... a tie teamy, Christian este urcite bude mat Tomka lebo sa ma vratit na najblizsom Impacte a ten dalsi neviem mozno sa vrati Jarret alebo neviem ... a Angle neviem koho bude mat


joj to u mna nehrozi......W.Mania je predsa W.Mania!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeNe marec 25, 2007 10:26 am

krupy6555 napísal:
Popkiller napísal:
ja sa na to tesim viac nez na WM Smile ... ja sa aj na Impact tesim viac nez na WM Very Happy ... a tie teamy, Christian este urcite bude mat Tomka lebo sa ma vratit na najblizsom Impacte a ten dalsi neviem mozno sa vrati Jarret alebo neviem ... a Angle neviem koho bude mat


joj to u mna nehrozi......W.Mania je predsa W.Mania!!!
Lockdown bude lepší, sice tam nebude Hašek ale i tak.... Very Happy
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 9:15 am

Můj typ na týmy:
Tým Cage: Cage,Styles,Scotty,Daniels,Tomko
Tým Angle: Angle,Joe,Rhino,Lynn,Jarrett
a jinak LD bude skvělý...
doufám...Smile
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 9:58 am

The Phenomenal napísal:
Můj typ na týmy:
Tým Cage: Cage,Styles,Scotty,Daniels,Tomko
Tým Angle: Angle,Joe,Rhino,Lynn,Jarrett
a jinak LD bude skvělý...
doufám...Smile
jo tak tohle mě ani nenapadlo že by tam mohli bejt Lynn a Daniels...dobrý nápad navíc by si to oba zasloužili být zase jednou po sto létech v main eventu...
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 10:59 am

Mne sa vobec nepaci politika v TNA.Preto som da sa povedat proti tej federacii.Akonahle niekto odide z WWE,tak sa ho TNA snazi angazovat.....nech sa nikto neurazi ale mne to pripada ako bezduche pretahovanie wrestlerov....napr.AJ Styles je "odchovanec" a velmi ho respektujem....lebo mozme povedat ze to je vlastny produkt TNA(berte to v uvodzovkach)...keby ma TNA vacsiu cast rosteru tvorenu z takych borcov ako je AJ,nepovedal by som ani slovo..............ale vdaka tomu pretahovaniu z WWE mi pripada management TNA ako "neschopny".
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:28 am

krupy6555 napísal:
Mne sa vobec nepaci politika v TNA.Preto som da sa povedat proti tej federacii.Akonahle niekto odide z WWE,tak sa ho TNA snazi angazovat.....nech sa nikto neurazi ale mne to pripada ako bezduche pretahovanie wrestlerov....napr.AJ Styles je "odchovanec" a velmi ho respektujem....lebo mozme povedat ze to je vlastny produkt TNA(berte to v uvodzovkach)...keby ma TNA vacsiu cast rosteru tvorenu z takych borcov ako je AJ,nepovedal by som ani slovo..............ale vdaka tomu pretahovaniu z WWE mi pripada management TNA ako "neschopny".
tak na to existuje víc názorů, těžko se shodnout takže nebudu raděj reagovat....taky se mi nelíbí přetahování ale až tolik jich tam není přetáhnutých
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:40 am

FallenAngel napísal:
krupy6555 napísal:
Mne sa vobec nepaci politika v TNA.Preto som da sa povedat proti tej federacii.Akonahle niekto odide z WWE,tak sa ho TNA snazi angazovat.....nech sa nikto neurazi ale mne to pripada ako bezduche pretahovanie wrestlerov....napr.AJ Styles je "odchovanec" a velmi ho respektujem....lebo mozme povedat ze to je vlastny produkt TNA(berte to v uvodzovkach)...keby ma TNA vacsiu cast rosteru tvorenu z takych borcov ako je AJ,nepovedal by som ani slovo..............ale vdaka tomu pretahovaniu z WWE mi pripada management TNA ako "neschopny".
tak na to existuje víc názorů, těžko se shodnout takže nebudu raděj reagovat....taky se mi nelíbí přetahování ale až tolik jich tam není přetáhnutých

jj,ale podla mna je ich tam velmi vela pretiahnutych....a nie len wrestlerov....
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:41 am

ono jich tam je naopak sotva 10...což není moc a když navíc nebudu počítat VKM kteří sou, snad, konečně na odchodu tak jich je celkem málo....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Impact - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Impact
Návrat hore 
Strana 5 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» TNA Impact! Week 1
» TNA Impact! Week 2
» TNA Impact! Week 3
» TNA Impact! Week 4
» SmackDown, RAW, ECW alebo Impact?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: