Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Impact

Goto down 
+7
Mattitude
The Phenomenal
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
Popkiller
Eddie Guerrero
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 11:18 am

Popkiller napísal:
Kami Kadze napísal:
Impact byl skvělý.. jsem rád že vyhrál ten 4 way match Fallen Angel.. tedka ho mám rád jak cip ale nechápu proč zas měl Fallen masku Stinga.. 3D byli skvělí.. to combo se Sidewalk Slamem a Leg dropem byl dost fešné, ten Bubba Slam na Abysse taky parádní... další týden fandím určitě Stingovi. Hodně se mi líbilo jak ho s JJ setřeli... a zase jsem dost napjatý. to s tím Ericem se mi líbilo a fakt jsem dost zvědavý kdo je ten jeho kámoš, bude to podle mě někdo velký silný a rozmlátí tlamu Roodovi a ten feud že vlastní Erica skončí. jediný kdo mě napadl je A1 jinak nevím. a to s tím Abyssem trochu přehnali. s takovýmá ránama jako měl na te ruce mám velké zkušenosti a fakt je to hrozná otrava..
hodně jsem se bavil měl jsem Bohemia brambrové tyčinky a tak hodnotím nový Impact 10/10 I love you

Fallen Angel ma mat vraj feud so Stingom tak pre to ta maska ale inak neviem co tym sleduje
no jo to mě napadlo, ale i tak je to dost trapné..
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 12:12 pm

Bylo to úplně krásné lol!
špičkový Impact, nechce se mi psát sáhodlouhé články a tak to napíšu trochu ve zkratce
dobré věci: skoro všechny proma, segmenty atd., Stingův výstup, Konnan jako komentátor(myslím že by mohli zvážit kdyby se už nemoh vrátit do wrestu tak že by ho vyřadili z rosteru a dali komentovat...), pěkný ME, BHS na Mitchella, výhra FallenAngela, učebnicový Spinebuster, drsný výkon Abysse, a to jak Mitchell pofrajeřil že má telefon a Abyss ho rozbil na kusy u toho sem se fakt smál lol! , celá situace Roode vs Young, proslov JJe

špatné věci: Angle(ikdyž sem si jistý že Sting bude mít Cage na Sacrifice, už sem to někde čet - sory za spoiler), nikdo nepomoh Abyssovi(doufal sem ve Stinga ale ukázalo se že ta storyline definitivně skončila bohužel), po BHS měl Abyss vítězně odejít a ne dostat takovou latu(Fire Russo!!!) no to by tak mohlo být pomalu všechno
btw viděli ste jak AJ skákal radostí jak sejmul židlí Abysse? affraid - trapas, ostuda, děs...a nevím proč ale ačkoli sem jí vždycky nesnášel tak v poslední době se mi začla trochu líbit Gail Kim...řek bych že najali nějakou novou maskérku nebo tak něco poněvadž bývá v poslední době pěkně namalovaná a celkově pěkná...no a co se Ericového kamarata týká tak vůbec nevím, ale je to vůbec první věc která je v tomto feudu zajímavá(možná druhá po Peteym)noa já sem řek že se nebudu rozepisovat a stejně to už je asi 20 řádků ne-li víc a tak končím.... lol!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 12:18 pm

FallenAngel napísal:
Bylo to úplně krásné lol!
špičkový Impact, nechce se mi psát sáhodlouhé články a tak to napíšu trochu ve zkratce
dobré věci: skoro všechny proma, segmenty atd., Stingův výstup, Konnan jako komentátor(myslím že by mohli zvážit kdyby se už nemoh vrátit do wrestu tak že by ho vyřadili z rosteru a dali komentovat...), pěkný ME, BHS na Mitchella, výhra FallenAngela, učebnicový Spinebuster, drsný výkon Abysse, a to jak Mitchell pofrajeřil že má telefon a Abyss ho rozbil na kusy u toho sem se fakt smál lol! , celá situace Roode vs Young, proslov JJe

špatné věci: Angle(ikdyž sem si jistý že Sting bude mít Cage na Sacrifice, už sem to někde čet - sory za spoiler), nikdo nepomoh Abyssovi(doufal sem ve Stinga ale ukázalo se že ta storyline definitivně skončila bohužel), po BHS měl Abyss vítězně odejít a ne dostat takovou latu(Fire Russo!!!) no to by tak mohlo být pomalu všechno
btw viděli ste jak AJ skákal radostí jak sejmul židlí Abysse? affraid - trapas, ostuda, děs...a nevím proč ale ačkoli sem jí vždycky nesnášel tak v poslední době se mi začla trochu líbit Gail Kim...řek bych že najali nějakou novou maskérku nebo tak něco poněvadž bývá v poslední době pěkně namalovaná a celkově pěkná...no a co se Ericového kamarata týká tak vůbec nevím, ale je to vůbec první věc která je v tomto feudu zajímavá(možná druhá po Peteym)noa já sem řek že se nebudu rozepisovat a stejně to už je asi 20 řádků ne-li víc a tak končím.... lol!
no jo napsals to ve zkratce lol! lol! .. ale řekls asi všecko.. ještě jsem zapoměl napsat že se bojím že udělají to co z Lethala i ze Shelleyho.. jak tam byl ten sgment.. a Konna nkomentoval skvěle..
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 12:26 pm

ne z Shelleyho učitě ne...já mám informace zu první ruky a ty mluví jen o Lethalovi a Sonjayovi...
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 12:53 pm

FallenAngel napísal:
ne z Shelleyho učitě ne...já mám informace zu první ruky a ty mluví jen o Lethalovi a Sonjayovi...
Už sem se lekl,že z Alexe udělaj taky pošuka... škoda že se to nevyhne Sonjayovi... fakt nechápu proč tohle dělali Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:01 pm

uz som dost davno nestahoval Impact.......oplati sa sosnut toto co bolo teraz? a boli tam VKM A Ch.Cage?
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:06 pm

krupy6555 napísal:
uz som dost davno nestahoval Impact.......oplati sa sosnut toto co bolo teraz? a boli tam VKM A Ch.Cage?
no VKM tam bohužel nebyli.. ale Christian samozřejmě.. ten je tam tedka uplně pořád..
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:06 pm

krupy6555 napísal:
uz som dost davno nestahoval Impact.......oplati sa sosnut toto co bolo teraz? a boli tam VKM A Ch.Cage?
Tak Impact byl hooooodně dobrej... VKM tam nebyly a Cage tam je pořád když je NWA champ santa
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:10 pm

jo tak,diky...teraz sosam volajake metalove a rockove koncerty tak hadam potom to sosnem
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:13 pm

měls pravdu Ruselle, fakt 60 stehů Shocked ty krávo

Abyss utrpěl při úterním natáčení Impactu! zranění na hlavě. Po ráně židlí od Christiana Cage měl otevřenou ránu, která byla podle posledních zpráv tak rozsáhlá, že na její zacelení bylo třeba 60 stehů! Zatím není jasné, jak dlouho bude Abyss mimo akci. Podle aktuálních informací je ale jinak v pořádku a při příštím natáčení již asi chybět nebude.
Návrat hore Goto down
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:17 pm

Kami Kadze napísal:
měls pravdu Ruselle, fakt 60 stehů Shocked ty krávo

Abyss utrpěl při úterním natáčení Impactu! zranění na hlavě. Po ráně židlí od Christiana Cage měl otevřenou ránu, která byla podle posledních zpráv tak rozsáhlá, že na její zacelení bylo třeba 60 stehů! Zatím není jasné, jak dlouho bude Abyss mimo akci. Podle aktuálních informací je ale jinak v pořádku a při příštím natáčení již asi chybět nebude.

jooo ale stary dobry MICK to isti...aj daco som videl aj s tym Nondom...to je tiez riadny rapeľ
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:19 pm

Kami Kadze napísal:
měls pravdu Ruselle, fakt 60 stehů Shocked ty krávo

Abyss utrpěl při úterním natáčení Impactu! zranění na hlavě. Po ráně židlí od Christiana Cage měl otevřenou ránu, která byla podle posledních zpráv tak rozsáhlá, že na její zacelení bylo třeba 60 stehů! Zatím není jasné, jak dlouho bude Abyss mimo akci. Podle aktuálních informací je ale jinak v pořádku a při příštím natáčení již asi chybět nebude.
Jo jo... fakt to bylo tak zlé! tomu to museli zašívat hodně dlouho,když si vzpomenu,že sem měl roseklou nohu a dostal sem 6 stehů a trvalo to dlouho než to zašili,natož 60...to je fakt příděl!! Neutral
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:24 pm

RUSSELLxxx napísal:
Kami Kadze napísal:
měls pravdu Ruselle, fakt 60 stehů Shocked ty krávo

Abyss utrpěl při úterním natáčení Impactu! zranění na hlavě. Po ráně židlí od Christiana Cage měl otevřenou ránu, která byla podle posledních zpráv tak rozsáhlá, že na její zacelení bylo třeba 60 stehů! Zatím není jasné, jak dlouho bude Abyss mimo akci. Podle aktuálních informací je ale jinak v pořádku a při příštím natáčení již asi chybět nebude.
Jo jo... fakt to bylo tak zlé! tomu to museli zašívat hodně dlouho,když si vzpomenu,že sem měl roseklou nohu a dostal sem 6 stehů a trvalo to dlouho než to zašili,natož 60...to je fakt příděl!! Neutral
to jo no.. mi šili minulý rok nohu (holeň) 6 stehů tuším.. pak mi ty stehy vyndali a já jsem si ten stejný den rosekl nohu znova lol! lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:36 pm

Mě se líbilo jak Konnan si furt nedal pokoj...Tenay s Westem už řvali ať mu někdo pomůže že to je moc a Konnan na to "To je gentlemenské vyřizování účtů, tak to mám rád, !" pak Tenay řek "Stop!" a Konnan "Doufám že mu ještě přidaj...to je ono" tak to mě fakt dostalo lol!
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:38 pm

FallenAngel napísal:
Mě se líbilo jak Konnan si furt nedal pokoj...Tenay s Westem už řvali ať mu někdo pomůže že to je moc a Konnan na to "To je gentlemenské vyřizování účtů, tak to mám rád, !" pak Tenay řek "Stop!" a Konnan "Doufám že mu ještě přidaj...to je ono" tak to mě fakt dostalo lol!
jo to bylo super.. já jsem čekal že tam bude jen na ten zápas a on tam byl i potom.. jak jenom Tenay s Westem "Wait, Wait that's Tomko!! and AJ" a Konnan najednou z ničeho nic "Wait a minute" lol!... a pak jak dával Abyssovi každý šupu jak jenom říkal ať si jde dát i Heznandez s Homicidem lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:41 pm

Kami Kadze napísal:
FallenAngel napísal:
Mě se líbilo jak Konnan si furt nedal pokoj...Tenay s Westem už řvali ať mu někdo pomůže že to je moc a Konnan na to "To je gentlemenské vyřizování účtů, tak to mám rád, !" pak Tenay řek "Stop!" a Konnan "Doufám že mu ještě přidaj...to je ono" tak to mě fakt dostalo lol!
jo to bylo super.. já jsem čekal že tam bude jen na ten zápas a on tam byl i potom.. jak jenom Tenay s Westem "Wait, Wait that's Tomko!! and AJ" a Konnan najednou z ničeho nic "Wait a minute" lol!... a pak jak dával Abyssovi každý šupu jak jenom říkal ať si jde dát i Heznandez s Homicidem lol!
jj Tenay:"Bože pomožte mu někdo to je strašné" a Konnan "Cože? To je zábava asi tam pošlu Homicida s Hernandezem aby si taky bouchli" lol!
btw všimli ste si že Abyss vykazuje známky faceturnu?
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 1:42 pm

Ten komentář fakt hustej! lol! lol!

Stim Abyssem už počítám,že bude určo face a podle mě to bude dobře,bude to taková změna!
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 4:48 pm

impact byl výbornej....nemužu psát román, nestíhám....ale byl opravdu super. Dost brutalni konec, Abyss opravdu něco vydrží, je to borec....
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeSo apríl 21, 2007 2:02 pm

inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeSo apríl 21, 2007 2:04 pm

Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
nebo by to mohl být někdo kdo třeba už strašně dlouho nevystupoval.. např. Primetime, Truth nebo třeba David Young Exclamation ale to bych se asi fakt posral
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeSo apríl 21, 2007 11:04 pm

Kami Kadze napísal:
Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
nebo by to mohl být někdo kdo třeba už strašně dlouho nevystupoval.. např. Primetime, Truth nebo třeba David Young Exclamation ale to bych se asi fakt posral
David Young??? lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeSo apríl 21, 2007 11:07 pm

Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
já bych řek že je to Jarrett, protože Eric byl vždy součástí Planet Jarrett a navíc Jeffovi pomáhal(no spíš snažil se pomáhat Laughing )jak například šel na detektor lži..a on říká že pořád jen bral a teď se vrátil aby vracel, a vzhledem k tomu že po Youngovi tehdá furt řval tak je dost pravděpodobné že to je on...
btw jak to bylo na té house show?
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 12:38 am

FallenAngel napísal:
Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
já bych řek že je to Jarrett, protože Eric byl vždy součástí Planet Jarrett a navíc Jeffovi pomáhal(no spíš snažil se pomáhat Laughing )jak například šel na detektor lži..a on říká že pořád jen bral a teď se vrátil aby vracel, a vzhledem k tomu že po Youngovi tehdá furt řval tak je dost pravděpodobné že to je on...
btw jak to bylo na té house show?

to som nevidel len som o tom cital a ze to bolo tak ze Eric zacal rozpravat na Rooda, ten ho potom napadol potom si isiel pre stolicku a ked ho bil tak dosiel Jarret a zachranil ho ... a Eric sa pri tom postaral o Mrs. Brooks
cely clanok je tuto:

kód:
http://www.wrestlingfigs.com/inner2.php?id=4394&page_id=1&PHPSESSID=ff7c49720a2dd14341fedb8d9505cce7
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 2:25 am

FallenAngel napísal:
Kami Kadze napísal:
Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
nebo by to mohl být někdo kdo třeba už strašně dlouho nevystupoval.. např. Primetime, Truth nebo třeba David Young Exclamation ale to bych se asi fakt posral
David Young??? lol! lol! lol!
no říkám někdo koho by fanoušci vůbec nečekali lol! lol!
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitimeNe apríl 22, 2007 6:44 am

Popkiller napísal:
FallenAngel napísal:
Popkiller napísal:
inak Ericovym kamaratom moze byt aj Jarret lebo teraz co bol jeden house show tak tam mu pomohol
já bych řek že je to Jarrett, protože Eric byl vždy součástí Planet Jarrett a navíc Jeffovi pomáhal(no spíš snažil se pomáhat Laughing )jak například šel na detektor lži..a on říká že pořád jen bral a teď se vrátil aby vracel, a vzhledem k tomu že po Youngovi tehdá furt řval tak je dost pravděpodobné že to je on...
btw jak to bylo na té house show?

to som nevidel len som o tom cital a ze to bolo tak ze Eric zacal rozpravat na Rooda, ten ho potom napadol potom si isiel pre stolicku a ked ho bil tak dosiel Jarret a zachranil ho ... a Eric sa pri tom postaral o Mrs. Brooks
cely clanok je tuto:

kód:
http://www.wrestlingfigs.com/inner2.php?id=4394&page_id=1&PHPSESSID=ff7c49720a2dd14341fedb8d9505cce7
já už sem to někde čet...Jarrett přiběh, dal El Kabong a bylo.... lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Impact - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Impact
Návrat hore 
Strana 7 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» TNA Impact! Week 1
» TNA Impact! Week 2
» TNA Impact! Week 3
» TNA Impact! Week 4
» SmackDown, RAW, ECW alebo Impact?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: