Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Impact

Goto down 
+7
Mattitude
The Phenomenal
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
Popkiller
Eddie Guerrero
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Eddie Guerrero
Hardcore Icon
Hardcore Icon
Eddie Guerrero


Počet príspevkov : 320
Age : 34
Localisation : Most
Registration date : 12.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:42 am

Ted čekám,že do TNA půjde Chavo...to by bylo naprosto skvělé...
Páč v wwe dělá jednoznačně pouze šaška....v TNA by dostal prostor.. tak snad se rozhodne správně.....
Návrat hore Goto down
http://www.worldwrestling.estranky.cz
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 11:44 am

FallenAngel napísal:
ono jich tam je naopak sotva 10...což není moc a když navíc nebudu počítat VKM kteří sou, snad, konečně na odchodu tak jich je celkem málo....

Ratal si aj Gail Kim a Christy Hemme??? lol! Ci Hebnera??Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 12:39 pm

jejich tam dost.....ale to je to co pritahne ty lidi k TNA v prvni rade.....treba prichod Kurta urcite zpusobil ze vic lidi zaclo sledovat TNA....lidi si reknou ze chteji jeste Kurta videt....tak si stahnou nejaky PPV....a najednou koukaji Rhyno, Christian, Tomko, Steiner, Dudley Boyz, Road Dogg, Billy Gunn, Christy Hemme, Earl Hebner atd....a tak si reknou ze budou sledovat dal protoze meli radi Dudleyz nebo Rhyna a tak stahuji dalsi Impacty a postupne objevuji AJe, Danielse, LAX, Abysse, Samoa Joea, Stinga a dalsi....takze prestupy jen tak dal...ale zase nechavat prostor i ostatnim...a ne delat druhou WWE z odpadliku...
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 2:09 pm

nadruhou stranu to berte tak že většina těch wrestlerů co z WWE odešli a šli do TNA byli WWE na obtíž nebo pro ně neměli využití...v TNA zase dostanou velký příběh...a budou ve středu pozornosti...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeUt marec 27, 2007 10:44 pm

ano je ich tam dost ale vatsinou su to borci ktory vo WWE nedostavali az tak vela priestoru, nehovorim ze Angle, ale napriklad Ron Killings, Raven alebo Rhino ty vo WWE nemali vela pristoru... a aj Jarret a Christian dostavaju viac sanci a to si zasluzia ... inac ze teraz TNA chysta nejaky vymenny pobyt ci co ze by tam malo objavit par wrestlerov z japonska alebo tak ... to by mohlo byt zaujimave
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 12:17 pm

Popkiller napísal:
ano je ich tam dost ale vatsinou su to borci ktory vo WWE nedostavali az tak vela priestoru, nehovorim ze Angle, ale napriklad Ron Killings, Raven alebo Rhino ty vo WWE nemali vela pristoru... a aj Jarret a Christian dostavaju viac sanci a to si zasluzia ... inac ze teraz TNA chysta nejaky vymenny pobyt ci co ze by tam malo objavit par wrestlerov z japonska alebo tak ... to by mohlo byt zaujimave
to jo no japonci jsou na tom dost dobře...jsou na tom dle mě dost Hardcorově....jo a tak mě napadá kde je vlastně Tajiri...slyšel jsem o nějaké spojitosti s TNA...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 12:47 pm

Impacty jsou poslední dobou fakt skvělé.. nemůžu se dočkat an další Smile a hlavně na LockDown.. moje typy na lethal lockdown: team Angle: Angle, Joe, Rhino, Lynn a posledního netuším.. team Cage: Cage, Scotty, AJ, Tomko a toho posledního taky nevím taky si myslím že by to mohl být Fallen Angel..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:03 pm

no na Impact sa tesim aj ja ... viac nez na WM Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:19 pm

Popkiller napísal:
no na Impact sa tesim aj ja ... viac nez na WM Very Happy


to si robis srandu? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:25 pm

nie, ako tesim sa aj na WM to je jasne ale WWE je teraz dost hrozne tak sa bojim aby to nepokazili
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:34 pm

Popkiller napísal:
nie, ako tesim sa aj na WM to je jasne ale WWE je teraz dost hrozne tak sa bojim aby to nepokazili
toho se taky dost bojím.. podle mě card na WM 23 je celkem na nic... kromě Money In The Bank žádný hardcore, tlc, table, casket, steel cage match prostě nic Sad
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 29, 2007 1:47 pm

Kami Kadze napísal:
Popkiller napísal:
nie, ako tesim sa aj na WM to je jasne ale WWE je teraz dost hrozne tak sa bojim aby to nepokazili
toho se taky dost bojím.. podle mě card na WM 23 je celkem na nic... kromě Money In The Bank žádný hardcore, tlc, table, casket, steel cage match prostě nic Sad
no tak WM se podle mě upe posere nebo bude upe skvělá...nevím jak to sice chcou dokázat ale doufám v nejlepší...snad to Stone Cold zachrání kdyby se to mělo nějak jebat...Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi marec 30, 2007 1:21 pm

co hovorite na Impact ? podla mna super chvilu som dokonca aj veril ze Tomko sa prida na stranu Angla Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 5:26 am

no Impact zase upe skvělý...nejlepší zápas hned na začátku...prostě skvělé...LockDown bude dle mě lepší jak WM...
jsou rozjeté skvělé feudy a doufám že Abyss se konečně na toho Mitchella vysere s prominutím....Very Happy
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 5:30 am

No Impact fakt dobrej,konečně sme zase viděli Canadian Destroyer santa
Taky už sem jednu chvili věřil,že Tomko se přidá k Anglovi,ale Tomko opět nezklamal pig

Jinak počítám,že se Abyss na Mitchella vysere a odejde i s týmu Cage...
Do týmu Angla si myslim,že se určitě přidá Jeff Jarret!

Na TWE se čet,že lethal lockdown bude je o 8 mužích a ne o 10!
Návrat hore Goto down
The Phenomenal
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
The Phenomenal


Počet príspevkov : 638
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 5:49 am

RUSSELLxxx napísal:
No Impact fakt dobrej,konečně sme zase viděli Canadian Destroyer santa
Taky už sem jednu chvili věřil,že Tomko se přidá k Anglovi,ale Tomko opět nezklamal pig

Jinak počítám,že se Abyss na Mitchella vysere a odejde i s týmu Cage...
Do týmu Angla si myslim,že se určitě přidá Jeff Jarret!

Na TWE se čet,že lethal lockdown bude je o 8 mužích a ne o 10!
možná to nějak tak eče udělají...hlavně ať to bude dobré...
a to s tím Jarrettem si taky myslím a to s tím Abyssem tak v to doufám...
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 7:32 am

RUSSELLxxx napísal:
No Impact fakt dobrej,konečně sme zase viděli Canadian Destroyer santa
Taky už sem jednu chvili věřil,že Tomko se přidá k Anglovi,ale Tomko opět nezklamal pig

Jinak počítám,že se Abyss na Mitchella vysere a odejde i s týmu Cage...
Do týmu Angla si myslim,že se určitě přidá Jeff Jarret!

Na TWE se čet,že lethal lockdown bude je o 8 mužích a ne o 10!

no hej Canadian Destroyer chybal Smile
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimeSo marec 31, 2007 11:58 am

nový Impact byl skvělý.. no i když mohlo tam být víc fightů celkem mě naštvalo že skoro polovinu celého impactu byl segment kdy se dva borci hádali o Tomka.. ten první match ten X-Division battle royal byl skvělý i když už mě celkem štve že všecko vyhrává Lynn.. jinak všecko ostatní taky výborné.. T-N-A T-N-A T-N-A
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 8:23 am

tak nový díl Impactu opět skvělý.. dobré zápasy, výborné rozhovory. a nemůžu se dočkat na Lockdown to bude fakt PPV roku..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 8:52 am

no tak Impact fakt super ... ten 8 mile street fight bol super aj VKM vs. LAX ... a tie segmenty tiez a zda sa ze na Lockdowne nas cakaju super zapasy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 06, 2007 9:26 am

Popkiller napísal:
no tak Impact fakt super ... ten 8 mile street fight bol super aj VKM vs. LAX ... a tie segmenty tiez a zda sa ze na Lockdowne nas cakaju super zapasy
jó Impact byl skvělý, hlavně ten segment jak se tam Cage a spol radovali ten stál za to lol! 8 Mile celkem slušný, LAX VKM dost o ničem ale to se dalo čekat a ten Company Wide Meeting taky byl dobrý, Cornette je u mikrofonu skvělý
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 7:38 am

Tak poslední Impact byl skvělej!!!

Rhino nám opět předvedl jak se dělá pořádně Spinebuster Very Happy Batista by se měl co učit,byl fakt excelentní!

Ten konec jak zmasakrovali Abysse byl fakt brutální....už po té první ráně židlí od Cage byl celej od krve a to jich ještě dostal aspon 10 a pak jak se do něj pustili s baseballkou omotanou ostatnatým drátem,to bylo taky dost krutý... uplně šlo vidět potom co mu dal Cage do tý ruky jak to měl roseklí,vypadalo to fakt ošklivě,dokonce prý dostal 60 stehů! Abyss je fakt borec,musí toho opravdu hodně vydržet,když si ještě na Lockdown nechává o hlavu rozbíjet kytaru plnou napínáčků a pak hned na dalším Impactu dostane takovou nálož chairshootů a pak ještě mu roseknout ruku shamed RESPECT Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 8:36 am

novy Impact bol super ... trochu ma uz Angle zacina srat a najviac ma sere ze podla mna nabuduci tyzden vyhra, ze to Stingovy prekazi Fallen Angel ... ale inac zapasy super ten koniec bol fakt brutalny ale aspon dal Abyss konecne Mitchellovi Black Hole Slam ... len som si myslel ze mu aspon niekto pride na pomoc
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 10:29 am

Impact byl skvělý.. jsem rád že vyhrál ten 4 way match Fallen Angel.. tedka ho mám rád jak cip ale nechápu proč zas měl Fallen masku Stinga.. 3D byli skvělí.. to combo se Sidewalk Slamem a Leg dropem byl dost fešné, ten Bubba Slam na Abysse taky parádní... další týden fandím určitě Stingovi. Hodně se mi líbilo jak ho s JJ setřeli... a zase jsem dost napjatý. to s tím Ericem se mi líbilo a fakt jsem dost zvědavý kdo je ten jeho kámoš, bude to podle mě někdo velký silný a rozmlátí tlamu Roodovi a ten feud že vlastní Erica skončí. jediný kdo mě napadl je A1 jinak nevím. a to s tím Abyssem trochu přehnali. s takovýmá ránama jako měl na te ruce mám velké zkušenosti a fakt je to hrozná otrava..
hodně jsem se bavil měl jsem Bohemia brambrové tyčinky a tak hodnotím nový Impact 10/10 I love you
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitimePi apríl 20, 2007 11:08 am

Kami Kadze napísal:
Impact byl skvělý.. jsem rád že vyhrál ten 4 way match Fallen Angel.. tedka ho mám rád jak cip ale nechápu proč zas měl Fallen masku Stinga.. 3D byli skvělí.. to combo se Sidewalk Slamem a Leg dropem byl dost fešné, ten Bubba Slam na Abysse taky parádní... další týden fandím určitě Stingovi. Hodně se mi líbilo jak ho s JJ setřeli... a zase jsem dost napjatý. to s tím Ericem se mi líbilo a fakt jsem dost zvědavý kdo je ten jeho kámoš, bude to podle mě někdo velký silný a rozmlátí tlamu Roodovi a ten feud že vlastní Erica skončí. jediný kdo mě napadl je A1 jinak nevím. a to s tím Abyssem trochu přehnali. s takovýmá ránama jako měl na te ruce mám velké zkušenosti a fakt je to hrozná otrava..
hodně jsem se bavil měl jsem Bohemia brambrové tyčinky a tak hodnotím nový Impact 10/10 I love you

Fallen Angel ma mat vraj feud so Stingom tak pre to ta maska ale inak neviem co tym sleduje
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Sponsored content





Impact - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Impact
Návrat hore 
Strana 6 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» TNA Impact! Week 1
» TNA Impact! Week 2
» TNA Impact! Week 3
» TNA Impact! Week 4
» SmackDown, RAW, ECW alebo Impact?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: