Slovak Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovak Wrestling Forum

Slovak wrestling forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Impact

Goto down 
+7
Mattitude
The Phenomenal
FallenAngel
krupy6555
RUSSELLxxx
Popkiller
Eddie Guerrero
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 4:00 am

tento Impact bol dost dobry ... Sting vs. Angle tam som necakal ze pride Team Cage ale v pohode ... potom ten X Division zapas bol super len tam mohli dat Austina Starra uz sa dlhsie neobjavil na Impacte ... Team 3D vs. Steiner & Tomko tiez celkom dobre ... Sting vs. Christian bolo tiez dobre trochu kratke ... Angle ma uz dost sere Very Happy ... ale aspon bude Triple Threat na Sacrifice, aspon myslim ... a Eric Young bol tiez dobry konecne dal Roodovi ... a nakoniec je to Jarret a sa mi lubilo jak dal Ms. Brooks s gitarou Very Happy
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
p.herca
Brawler
Brawler
p.herca


Počet príspevkov : 135
Age : 37
Registration date : 05.02.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 8:07 am

tak Austin Starr se asi ted nejakej cas nebude objevovat, protoze je suspendovanej.....ale jinak povedenej Impact.....jenom bych si pral vic prostoru pro X-division matche....zato se mi ale hodne libi ze Team Cage drzi porad pri sobe.....teda alespon relativne.....
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 9:00 am

to už není Team Cage ale jedna stable Christian Coalition...Impact dobrý ty vole já myslel že Brooks přišla o mozek Smile taková rána a ještě ženské, Jeffe Jeffe... Very Happy a Eric byl drsný Laughing konečně má pořádný gimmick a nepoletuje tam převlečený za slepicu Smile
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 9:39 am

p.herca napísal:
tak Austin Starr se asi ted nejakej cas nebude objevovat, protoze je suspendovanej.....ale jinak povedenej Impact.....jenom bych si pral vic prostoru pro X-division matche....zato se mi ale hodne libi ze Team Cage drzi porad pri sobe.....teda alespon relativne.....

preco je suspendovany ? o tom som nevedel
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 10:01 am

nový impact byl hodně dobrý.. všecky zápasy byly výborné.. hlavně teda ten XDiv. match.. chtěl bych at titul na Sacrafice získá Sonjay, ale řekl bych že Sabin zas obhájí..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi apríl 27, 2007 10:02 am

Kami Kadze napísal:
nový impact byl hodně dobrý.. všecky zápasy byly výborné.. hlavně teda ten XDiv. match.. chtěl bych at titul na Sacrafice získá Sonjay, ale řekl bych že Sabin zas obhájí..

Sonjay podla mna nie bud Sabin obhaji alebo ho daju Lethalovi
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 10:53 am

Ak dostane Khali titleshot,zacinam pozerat TNA!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:01 am

Popkiller napísal:
Kami Kadze napísal:
nový impact byl hodně dobrý.. všecky zápasy byly výborné.. hlavně teda ten XDiv. match.. chtěl bych at titul na Sacrafice získá Sonjay, ale řekl bych že Sabin zas obhájí..

Sonjay podla mna nie bud Sabin obhaji alebo ho daju Lethalovi
Sabin vyhraje a pak na Slammiversary Black Machismo získá titul ve svojem prvním Ultimate X Very Happy doufám Very Happy už Ultimate X zatraceně dlouho nebylo naposled ten TT UX a tak věřím že nejpozděj na Victory Road už bude...
Návrat hore Goto down
Kami Kadze
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
Kami Kadze


Počet príspevkov : 686
Localisation : Jamajka!!
Registration date : 29.03.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:04 am

FallenAngel napísal:
Popkiller napísal:
Kami Kadze napísal:
nový impact byl hodně dobrý.. všecky zápasy byly výborné.. hlavně teda ten XDiv. match.. chtěl bych at titul na Sacrafice získá Sonjay, ale řekl bych že Sabin zas obhájí..

Sonjay podla mna nie bud Sabin obhaji alebo ho daju Lethalovi
Sabin vyhraje a pak na Slammiversary Black Machismo získá titul ve svojem prvním Ultimate X Very Happy doufám Very Happy už Ultimate X zatraceně dlouho nebylo naposled ten TT UX a tak věřím že nejpozděj na Victory Road už bude...
já taky fandím Jaovi je to jeden z mých nejoblíbenějších wrestlerů.. ale tedka se mi kvuli toho nového gimmicku (a hlavně toho elbow dropu) dost zhnusil.. a Sonjay je podle mě mnohem lepší než Lethal i Sabin a tak by si ten titul zasloužil..
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:23 am

no Lethal sice zmenil dost gimmick ale stale je dobry ... inak ten Ultimate X uz by sa hodil
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 11:46 am

No doufám že UX bude..jinak bych určitě titul dal Sonjayovi,je to borec... a Lethala mám taky rád,ale sere mě že musí mít debilní gimick aby vůbec moch dostat šanci o titul,když měl normal gimick tak dělal poskoka Sabinovi atd...
Návrat hore Goto down
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:32 pm

ten goimmick je špatný, ale musíme uznat že Jay to hraje fakt skvěle, jak se naučil tu řeč atd. i to chování jak Randy(např na TNA Today tam přišla polonahá Val a on ju vyhnal ať se jde obléct pořádně a že to je nestyda Very Happy ) a nejlepší fór byl jak přišel Shark Boy, něco šeptal Nashovi a Lethal: "Shark? This ain't sea!" lol! lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 12:38 pm

FallenAngel napísal:
ten goimmick je špatný, ale musíme uznat že Jay to hraje fakt skvěle, jak se naučil tu řeč atd. i to chování jak Randy(např na TNA Today tam přišla polonahá Val a on ju vyhnal ať se jde obléct pořádně a že to je nestyda Very Happy ) a nejlepší fór byl jak přišel Shark Boy, něco šeptal Nashovi a Lethal: "Shark? This ain't sea!" lol! lol!
Jo tohle today sem viděl lol! dobrý.... jinak mě se taky líbí jak ten gimick Jay hraje,ale nelíbí se mi jak vypadá.... takový uchylný lol!
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 1:00 pm

Nevěděl sem kam to napsat,tak to píšu sem....

Četl sem že by na Slammiversary mělo bejt návrat Steiner Brothers

Nevítě někdo o tom něco víc?? Very Happy
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 1:36 pm

RUSSELLxxx napísal:
Nevěděl sem kam to napsat,tak to píšu sem....

Četl sem že by na Slammiversary mělo bejt návrat Steiner Brothers

Nevítě někdo o tom něco víc?? Very Happy

uz som aj ja o tom pocul ale podla mna sa tak nestane
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 1:44 pm

RUSSELLxxx napísal:
Nevěděl sem kam to napsat,tak to píšu sem....

Četl sem že by na Slammiversary mělo bejt návrat Steiner Brothers

Nevítě někdo o tom něco víc?? Very Happy
oni už s Rickem jednají dlouho a už dlouho dopředu(někdy v lednu, únoru)prohlašovali že v TNA proběhne nejen vznik Women Divize ale i reunite Steiner Bros takže bych se tomu nedivil...nicméně jediné oficiální je to že bude KOTM a na ten se pekelně těším, to zas ty čtyri Impacty od Sacrifice do Slammiversary budou jeden lepší než druhý Smile ty kvalifikační zápasy maj většinou dobrou kvalitu...
mimochodem slyšel sem že Austin prohlásil že jestli chce TNA porazit WWE, tak musí mít 4stranný ring...wtf? Laughing
Návrat hore Goto down
RUSSELLxxx
Rated R Superstar
Rated R Superstar
RUSSELLxxx


Počet príspevkov : 932
Age : 32
Localisation : Teplice
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 2:59 pm

FallenAngel napísal:
RUSSELLxxx napísal:
Nevěděl sem kam to napsat,tak to píšu sem....

Četl sem že by na Slammiversary mělo bejt návrat Steiner Brothers

Nevítě někdo o tom něco víc?? Very Happy
oni už s Rickem jednají dlouho a už dlouho dopředu(někdy v lednu, únoru)prohlašovali že v TNA proběhne nejen vznik Women Divize ale i reunite Steiner Bros takže bych se tomu nedivil...nicméně jediné oficiální je to že bude KOTM a na ten se pekelně těším, to zas ty čtyri Impacty od Sacrifice do Slammiversary budou jeden lepší než druhý Smile ty kvalifikační zápasy maj většinou dobrou kvalitu...
mimochodem slyšel sem že Austin prohlásil že jestli chce TNA porazit WWE, tak musí mít 4stranný ring...wtf? Laughing
Tak KOTM je vždy svátek,na to se těším asi nejvíc santa santa

Jinak mě vubec 6 stranný ring nevadí.... tohle je pěkná blbost lol! lol!
Návrat hore Goto down
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeSt máj 02, 2007 10:41 pm

na KOTM sa samozrejme tesim aj ja ... a s tym ringom to je blbost ... 6 stranny ring je lepsi momentalne
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
krupy6555
Wrestling God
Wrestling God
krupy6555


Počet príspevkov : 1714
Age : 33
Registration date : 13.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeŠt máj 03, 2007 5:57 am

Popkiller napísal:
na KOTM sa samozrejme tesim aj ja ... a s tym ringom to je blbost ... 6 stranny ring je lepsi momentalne


mne sa to nepaci!! ale zase mi to ani nejako extra nevadi....ale som za klasiku
Návrat hore Goto down
http://www.wrestling.estranky.cz
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeŠt máj 03, 2007 8:12 am

krupy6555 napísal:
Popkiller napísal:
na KOTM sa samozrejme tesim aj ja ... a s tym ringom to je blbost ... 6 stranny ring je lepsi momentalne


mne sa to nepaci!! ale zase mi to ani nejako extra nevadi....ale som za klasiku
on není šestistraný proto aby se ti líbil, ale proto aby to vyhovovalo highflyerům....návrat k čtverci by mi TNA znechutil
Návrat hore Goto down
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeŠt máj 03, 2007 8:54 am

Navíc TNA je tim šestibokym ringem taková originální...
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimeŠt máj 03, 2007 11:46 am

ano je to originalne a je tam viac priestoru pre high flyerov ...
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Popkiller
Admin
Admin
Popkiller


Počet príspevkov : 1700
Age : 32
Registration date : 10.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi máj 04, 2007 8:38 am

co hovorite na najnovsi Impact ? podla mna bol super ... Team 3D vs. Joe & Rhino fajn sa mi lubilo jak si na konci podali Danielsa ... som zvedavy s kym bude mat feud alebo jak sa to bude vyvijat ... segment s Roodom tiez fajn ... potom Gail Kim vs. Jackie Moore tiez celkom dobre divas zapasy obvykle nepozeram ale toto bol street fight a celkom v pohode ... aj ME bol dobry zaujimavo to vyriesili ja som hovoril ze to bude nakoniec 3 Way ... co je dobre ale neviem tri 3 Waye na Sacrifici ? ale az tak mi to nevadi ... ale najviac ma zaujalo jak tam James Mitchell hovoril ze Abyss bol nahradeny ... tak to som fakt zvedavy kto je ten novy "monster" ... snad tam nedojde Khali lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
https://slovakwrestling.slovakforum.net
Mattitude
Moderator
Moderator
Mattitude


Počet príspevkov : 1173
Age : 32
Registration date : 12.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi máj 04, 2007 9:14 am

Impact byl dost dobrej....ta vec s Roodem a Youngem se velmi pekne vyvyji, ještě když se mezi ně připletl Jarrett Smile Divas match byl celkem good, tyhle se u divas temeř nevidí...jinak Harris konečne neni Jan Žižka lol! Joe a Rhino vs 3D byl pekny, docela jsem čuměl jak dal Ray pěknej Ray (Rock) Bottom :-) Konec byl pěkný, pěkne si pohrali s Danielsem lol! ME byl taktéž good, konec byl zajimavy, něco mě pořád vedlo že to nakonec bude triple threath match a ta představa se mi splnila....už se moc tešim na Sacrice!!!
Návrat hore Goto down
http://www.czskwrestling.org
FallenAngel
Inovator Of Violence
Inovator Of Violence
FallenAngel


Počet príspevkov : 699
Registration date : 14.01.2007

Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitimePi máj 04, 2007 11:18 am

hmm tak začnu tím že to nebyl žaden Rock Bottom ale Bubba Slam Smile Impact nic extra, nejvíc se mi líbil segment s Roodem, tenhle borec to za pár let dotáhne na Main Eventera! Smile konec ME naprosto trapný, všem bylo jasné že bude 3 Way tak sem myslel že když už to skončí tímhle double fallem tak to bude aspoň Deathlock na AJe a Ankle Lock na CC....Street Fight super na to že to byly dámy(respektive baba a opice ale to neřešme) ale nejvíc se mi líbily tanga od Gail affraid Smile no místo Steinera s Tomkem sem si představoval spíše Naturals...zdá se že Lethal získá X Title a MCMG půjdou po Tag Titulech teda mě se to zdá scratch ty segmenty s Backlundem se mi nelíbí, Harris konečně sundal pásku to je taky good pirat
No a to nové monstrum bude podle mě ačkoli nechci a budu asi zvracet tak s tím stejně nic nenadělám - Goldberg! Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Impact - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Impact   Impact - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Impact
Návrat hore 
Strana 8 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» TNA Impact! Week 1
» TNA Impact! Week 2
» TNA Impact! Week 3
» TNA Impact! Week 4
» SmackDown, RAW, ECW alebo Impact?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovak Wrestling Forum :: TNA Diskusia-
Prejdi na: